Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 969
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Angeloshe

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
28
Πόντοι
0
Απόψε κατά τις 12 video show ή Αθηναϊκον;
 

Andriana

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
86
Πόντοι
0
Σήμερα για βίντεο σόου ή αθηναϊκόν το βραδάκι?
 

Sextoys

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
33
Like
70
Πόντοι
0
Σήμερα το μεσημέρι επισκέφθηκα για 2η φορά μέσα σε λίγες ημέρες τον χώρο.Ειχε αρκετό κόσμο,ο οποίος διαπίστωσα ότι πηγαινοερχόταν και στο Αθηναϊκόν.Δυστυχως όμως δεν ενδιαφεροντουσαν για κάποια επαφή,πλην ενός η δύο ατόμων.Τις καμπίνες τις είχαν καταλάβει ηλικιωμένοι που καθοντουσαν ώρες μέσα σε ημιλυποθυμη κατάσταση από το πολύ παίξιμο των ψωλων τους που δεν σηκωνοντουσαν και σε μια μάλιστα ήταν ένας εύσωμος τύπος τελείως γυμνός και το είχε ρίξει στον ύπνο.Κριμα γιατί σπατάλησα τις ώρες μου.Πηγα και στο Αθηναϊκόν,αλλά θα γράψω εκεί την άποψη μου.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Σήμερα το μεσημέρι επισκέφθηκα για 2η φορά μέσα σε λίγες ημέρες τον χώρο.Ειχε αρκετό κόσμο,ο οποίος διαπίστωσα ότι πηγαινοερχόταν και στο Αθηναϊκόν.Δυστυχως όμως δεν ενδιαφεροντουσαν για κάποια επαφή,πλην ενός η δύο ατόμων.Τις καμπίνες τις είχαν καταλάβει ηλικιωμένοι που καθοντουσαν ώρες μέσα σε ημιλυποθυμη κατάσταση από το πολύ παίξιμο των ψωλων τους που δεν σηκωνοντουσαν και σε μια μάλιστα ήταν ένας εύσωμος τύπος τελείως γυμνός και το είχε ρίξει στον ύπνο.Κριμα γιατί σπατάλησα τις ώρες μου.Πηγα και στο Αθηναϊκόν,αλλά θα γράψω εκεί την άποψη μου.
Πρέπει να γίνει συνεργασία εκεί να υπάρχει ένα εισιτήριο και να υπάρχει πρόσβαση και στα δύο ιδρύματα μύστες μερακλήδες πανηδονυστες συνάδελφοι, όπως είχε ποίο παλιά το αθηναϊκό με το silver star , που είχε καμπίνες, και εμπενε και κανένα μουνι μέσα, τώρα έρχεται ένα ζευγάρι στο video show , μια φορά το μήνα
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Θα παει κανας πουτσαρας το βράδυ;
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Απογευματινά καθημερινή γενικά έρχονται αυτό το ζευγάρι μύστες ηδονοβλεψίες, και ο τύπος την έχει για δωλομα την κυρία για να βρει καμία ψωλή να την απολαύσει, οπότε όποιος θέλει να γαμησει την κυρία θα πρέπει πρώτα να χαρεί την στιγμή της ηδονής με τον σύντροφό της
Ρε μύστες για πέστε μου μέρες και ώρες πανω-κατω που μπωρο να πετύχω το ζευγάρι όποιος ξέρει βεβαια με έχει φάει η περιεργια
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Θα ειναι κανας ψωλαρας το μεσημέρι μετα τις 4 να μου τον σκίσει;
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
484
Like
955
Πόντοι
81
Θα ειναι κανας ψωλαρας το μεσημέρι μετα τις 4 να μου τον σκίσει;
οι ιδιοι που βλεπεις καθε μερα θα ειναι,εχουν ερθει και καποιες μεταγραφες απο a.t ,θα ειναι ακριβο το εισητηριο και αλλαξαν στεκι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
125
Like
6.882
Πόντοι
5.097
οι ιδιοι που βλεπεις καθε μερα θα ειναι,εχουν ερθει και καποιες μεταγραφες απο a.t ,θα ειναι ακριβο το εισητηριο και αλλαξαν στεκι
Μυστη ο Φατσέας εισακούστηκε τελικά και κάποιοι άλλαξαν στέκια. Χαιρετισμούς στον τιτανοτεραστιο μυστη και πάντα να υπάρχει κόκα κόλα στο ψυγείο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zeus76

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
102
Like
90
Πόντοι
1
Κανείς για σήμερα σε τσοντοσινεμα???
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
201
Πόντοι
1
Θα παει κανας καυλιαρης σημερα το μεσημέρι;
 

TaxidiotisAth

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Θα είναι κανείς βράδυ στο μαγαζί; Λέω να πάω να βρω καμία ώριμη πουτσα να γλυψω. Μέχρι τι ώρα είναι ανοικτό ξέρει κάποιος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom