Νέα

Βερολίνο - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 480
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω φιλε μου θα τα επισκεφτω και αυτα  :dancing:
Σχετικα με τα flatrate brothels οπως τo Caligula οντως πληρωνεις μια φορα στην εισοδο ή εχει εξτρα μεσα?
 

faustios

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
μην το σκεφτεσαι καθολου φιλε. απλα πρεπει να πας μια φορα εστω στο αρτεμις.ΔΕΝ θα χασεις.
 

deagt

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Και τι προτεινεις για να μη χασω τα λεφτουδακια μου??
Κανενα club καποιο swinger party?? Θα παω με μια φιλη μαζι μπορουμε να κανουμε το ζευγαρακι ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Και τι προτεινεις για να μη χασω τα λεφτουδακια μου??
Κανενα club καποιο swinger party?? Θα παω με μια φιλη μαζι μπορουμε να κανουμε το ζευγαρακι ;)

Αναρωτιέμαι αν στα swinger parties τα θήλεα είναι εκδιδόμενα (προσποιούμενα τις συμβίες των αρρένων), ή όχι.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
οτι πιεις και οτι σπρώξεις, ειναι all inclusive!! στανταρ πραγματα όμως...
γαμησακι σε διαφορες στάσεις, τσιμπουκάκια κτλ.. όπως ακριβώς σε μπουρδέλο
τώρα αν ζητήσεις Extra (bbj, anal, cim, cif) τα πηλρώνεις επιπλέον..

με επιφύλαξη, δεν θυμάμαι τη λεπτομέρια, αλλα νομιζω ότι στο δωμάτιο μπορείς αν παρεισ και δυο μαζί, χωρις extra χρέωση...αλλα δεν είμαι σίγουρος γι αυτό...
Ευχαριστω φιλε μου θα τα επισκεφτω και αυτα  :dancing:
Σχετικα με τα flatrate brothels οπως τo Caligula οντως πληρωνεις μια φορα στην εισοδο ή εχει εξτρα μεσα?
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Σε 5 μερες ανεβαινω και γω Βερολινο για πρωτη φορα.....Ηδη εχω υψηλες προσδοκιες απο αυτα
που διαβαζω εδω!Θα παω με μια φιλη μου η οποια κανει τρελο clubbing και ψαχνω να βρω
καποια ωραια στεκια-κλαμπακια ανεξαρτητου μουσικης.Καθε προταση ειναι καλοδεχουμενη.Βεβαια οσο το δυνατον να γινεται και παιχνιδι με γκομενες μεσα στο κλαμπ τοσο καλυτερα!σκεφτομαι να εκμεταλευτω την φιλη μου και να πιανει ''φιλιες'' με τις γερμανιδουλες και μετα να κολλαω και γω!
Διαβαζωντας απο την αρχη του thread ηδη κρατησα το Matrix και το Folie που αναφεραν καποιοι φιλοι.
Εχει παει κανενας σας στο Panorama?Μου ειχαν πει γιαυτο το κλαμπ καποια στιγμη
αλλα δεν θυμαμαι ρε γαμωτο πολλα...
Απο swingers clubs που ρωτησε και ενας αλλος φιλος υπαρχει καποια πληροφορια?Σκεφτομαι και εκει να εκμεταλευτ την φιλη μου!χαχααχαχαχα
Μολις γυρισω θα δω δωσψ full report απο την νυχτερινη ζωη της πολης, και απο το Αρτεμις!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
γεια σου ρε φιλε γιαπωνεζοπληκτε αν με θυμασαι...θελω και εγω να εκμεταλευτω την φιλη σου :rockon: :rockon: :rockon:.καλα να περασεις στο βερολινο και να τιξεις και μανικια και στην φιλη σου τοσες μερες μαζι μην ξεχαστεις με τις αλλες.ασε που θα το εκτιμησει κιολας.για αυτο ριξε της μανικια οχι μανικι.κατα τα αλλα καλη επιτυχια ευχομαι.δεν εχω ιδεα παο βερολινο παρα μονο οτι εχει ωραιες γυναικες και πολλη ξαγμενη ελεκτρο μουσικη.αλλα προηγειται το θηλυκο :rockon: :rockon: :rockon:
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σε 5 μερες ανεβαινω και γω Βερολινο για πρωτη φορα.....Ηδη εχω υψηλες προσδοκιες απο αυτα
που διαβαζω εδω!Θα παω με μια φιλη μου η οποια κανει τρελο clubbing και ψαχνω να βρω
καποια ωραια στεκια-κλαμπακια ανεξαρτητου μουσικης.Καθε προταση ειναι καλοδεχουμενη.Βεβαια οσο το δυνατον να γινεται και παιχνιδι με γκομενες μεσα στο κλαμπ τοσο καλυτερα!σκεφτομαι να εκμεταλευτω την φιλη μου και να πιανει ''φιλιες'' με τις γερμανιδουλες και μετα να κολλαω και γω!
Διαβαζωντας απο την αρχη του thread ηδη κρατησα το Matrix και το Folie που αναφεραν καποιοι φιλοι.
Εχει παει κανενας σας στο Panorama?Μου ειχαν πει γιαυτο το κλαμπ καποια στιγμη
αλλα δεν θυμαμαι ρε γαμωτο πολλα...
Απο swingers clubs που ρωτησε και ενας αλλος φιλος υπαρχει καποια πληροφορια?Σκεφτομαι και εκει να εκμεταλευτ την φιλη μου!χαχααχαχαχα
Μολις γυρισω θα δω δωσψ full report απο την νυχτερινη ζωη της πολης, και απο το Αρτεμις!

Πρέπει να πας Panorama και Watergate, πρώτα Watergate και κατα τις 4 το πρώι Panorama.....
Matrix είναι για το πούτσο, το Folie δεν το ξέρω
The China Lounge είναι πολύ καλό επίσης και φυσικα το Weekend στο 13 όροφο!

 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
ναι αλλα οι πουτανες που εχει εκει φιλε , εδω κανουν 200 κ 300 ευρο την ωρα..καμια σχεση.

Ορθόν!
Αλλά ακόμη και με τα εξαίσια θήλεα της Εσπερίας, τρώγοντας έρχεται η όρεξη.
Όπως τα σάντουιτς στα Γκούντις.
Χρειάζονται τρια τουλάχιστον θήλεα για να ευφρανθώ, άρα πάλι 2-3 κατοστάρικα κόστος...
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
γεια σου ρε φιλε γιαπωνεζοπληκτε αν με θυμασαι...θελω και εγω να εκμεταλευτω την φιλη σου :rockon: :rockon: :rockon:.καλα να περασεις στο βερολινο και να τιξεις και μανικια και στην φιλη σου τοσες μερες μαζι μην ξεχαστεις με τις αλλες.ασε που θα το εκτιμησει κιολας.για αυτο ριξε της μανικια οχι μανικι.κατα τα αλλα καλη επιτυχια ευχομαι.δεν εχω ιδεα παο βερολινο παρα μονο οτι εχει ωραιες γυναικες και πολλη ξαγμενη ελεκτρο μουσικη.αλλα προηγειται το θηλυκο :rockon: :rockon: :rockon:

Γεια σου φιλε μου και βεβαια σε θυμαμαι!Σε ευχαριστω για τις ευχες!......
τωρα για την φιλη μου δεν νομιζω να μου κανει και πολυ αισθηση μετα απο το Αρτεμις και απο
τα γερμανιδακια μωρα που θα βλεπω στα διαφορα κλαμπ!.....
Εκτος και αν σαν κλασσικη γυναικα ''σκυλιασει'' που θα ασχολουμαι με τις γερμανιδουλες και θα
την εχω γραμμενη αυτην και μου ορμηξει αυτη.....Τοτε για το καλο θα ρειξω ενα δεν θα πω οχι...χαχχαχα
αααααα και αν μεθυσουμε τρελα οποτε γαμηθουμε και με την αυριο το πρωι σαν να μην συμβαινει τιποτα...
 

PARASOL

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
56
Πόντοι
0
Πρέπει να πας Panorama και Watergate, πρώτα Watergate και κατα τις 4 το πρώι Panorama.....
Matrix είναι για το πούτσο, το Folie δεν το ξέρω
The China Lounge είναι πολύ καλό επίσης και φυσικα το Weekend στο 13 όροφο!


Σε ευχαριστω για τις προτασεις σου.Προφανως το Matrix ειναι πολυ εμπορικο-τουριστικο ε?
Δηλαδη το panorama ειναι after και δεν γεμιζει κοσμο νωρις?
Μπορει τοτε να παω Αρτεμισ και μετα panorama!....χαχαχα
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σου φιλε μου και βεβαια σε θυμαμαι!Σε ευχαριστω για τις ευχες!......
τωρα για την φιλη μου δεν νομιζω να μου κανει και πολυ αισθηση μετα απο το Αρτεμις και απο
τα γερμανιδακια μωρα που θα βλεπω στα διαφορα κλαμπ!.....
Εκτος και αν σαν κλασσικη γυναικα ''σκυλιασει'' που θα ασχολουμαι με τις γερμανιδουλες και θα
την εχω γραμμενη αυτην και μου ορμηξει αυτη.....Τοτε για το καλο θα ρειξω ενα δεν θα πω οχι...χαχχαχα
αααααα και αν μεθυσουμε τρελα οποτε γαμηθουμε και με την αυριο το πρωι σαν να μην συμβαινει τιποτα...

μια και κυκλοφορισες σε κλαμπς του βερολινου θα ηθελα να σε ρωτησω ποια ειναι η κατασταση σε αυτα? δηλαδη οι γκομενες κυκλοφορουνε καπαρωμενες απο κτηνη SS η απο κτηνη μαροκοπακιστανοαραποτουρκους η ειναι κουλ και την πευτεις ευκολα? ποσο πιθανο ειναι να παιξεις ξυλο (να τις φας μαζικα) σε κλαμπ?


edit ο BigTitsRoundAsses κυκλοφορισε τελικα, απαυτον περιμενουμε απαντιση λοιπον
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Φιλε  μου  οι  περισσοτερες    γκομενες  κυκλοφορουν  ελευθερες  και  πινουν  πολύ  και  πιανεις  κουβεντα  πολύ  ανετα  μαζι  τους . Οι  Γερμανοι  που  ειδα    παει  χαλασαν  και  αυτοι ,  οι  περισσοτεροι    είναι  καλα  παιδια  , ακομα  και  οι  πορτιερηδες . Ανετα  κανεις  παρεα  και  με  τους  Γερμανους  και  δεν  ψαχνονται  για  καβγα .Πηγα  σε  ποσα  κλαμπ  μονος  μου  και  ουτε  μια  στιγμη  ανησυχησα  Ωραιοι    τυποι  είναι  γενικως .
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
shaman σε ποια πηγες ?? πορτα ειναι οπως εδω?? και που ειναι η νυχτα τους γιατι οταν ειχα παει εγω δν εκατσα πολι κ δεν ειχα χρονο βασικα λογο δουλειας..
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω για τις προτασεις σου.Προφανως το Matrix ειναι πολυ εμπορικο-τουριστικο ε?
Δηλαδη το panorama ειναι after και δεν γεμιζει κοσμο νωρις?
Μπορει τοτε να παω Αρτεμισ και μετα panorama!....χαχαχα

το Ματριξ είναι απλά παρακμιακό μαγαζί, δεν μαζεύει καλό κοσμο και όταν ειχα πάει εγώ δεν είχε ούτε γκόμενες :headbang:

το Πανοραμα έχει πάντα κόσμο αλλα αν θες να πας σε μερικα καλά μαγαζια πρεπει να συνδιάσεις, Παρασκευή China lounge / Weekend Σαββάτο Watergate / Panorama

Σου προτείνω να πας Αρτεμις και μετα Newton Bar... ;)
 

BigTitsRoundAsses

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
μια και κυκλοφορισες σε κλαμπς του βερολινου θα ηθελα να σε ρωτησω ποια ειναι η κατασταση σε αυτα? δηλαδη οι γκομενες κυκλοφορουνε καπαρωμενες απο κτηνη SS η απο κτηνη μαροκοπακιστανοαραποτουρκους η ειναι κουλ και την πευτεις ευκολα? ποσο πιθανο ειναι να παιξεις ξυλο (να τις φας μαζικα) σε κλαμπ?


edit ο BigTitsRoundAsses κυκλοφορισε τελικα, απαυτον περιμενουμε απαντιση λοιπον

Μαλακία ερώτηση, τι έχεις σκοπό να κάνεις για να σε πλακώσουν στο ξύλο? τοσο άκυρω καμάκι? χαλάρωσε
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
big το china lounge υπαρχει ?? τι φαση ειναι γιατι για club εξωτερικα δεν.. το εκοψα καπως εγκατελειμενο φανηκε αν ειναι στο σταθμο zinnowitzer κοντα  εκτος κ αν μετακομισαν
:grin:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom