Νέα

Βερολίνο - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 480
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lover_boy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
62
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα, νέος στο Βερολίνο και δεν έχω προλάβει ακόμη να δοκιμάσω τίποτε. Αλλά ψάχνω μέρος όπου να μπορώ να βρω αυθεντικές γερμανίδες. Έχω πάθει πλάκα με τα καράμουνα που βλέπω να κυκλοφορούν στο δρόμο! Για δώστε τα φώτα σας οι ντόπιοι, έχετε εντοπίσει κανένα μέρος όπου να δουλεύουν γερμανίδες; Ευχαριστώ.
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
που τα ειδες τα καραμουνα ρε φιλε?
ηταν σιγουρα γερμανιδες?
οκ υπαρχουν πολλες ωραιες γερμανιδες, αλλα δεν εχουν ιχνος θυληκοτητας και ειναι σαν αντρες
επισης δεν εχουν καθολου κωλο ειναι σαν ντουλαπες το σωμα τους και πολυ γυμνασμενες
τεσπα γουστα ειναι αυτα...
δουλευουν παντου οι γερμανιδες δεν εχουν συγκεκριμενο μερος
πηγαινε στα παρκα εκει θα χτυπησεις πολλες
και μια συμβουλη
παντα θα πηγαινεις ως ανωτερος ελληνας θεος και οχι ως κακομοιρης γραικυλος οπως εχουμε συνηθισει εδω μεσα τα τελευταια χρονια
σαν να εισαι ο καλυτερος στον κοσμο και δεν θα κολλωνεις πουθενα. οπως κανουν και οι τουρκοι και οι τουρκαλμπαν εκει
μην αγχωνεσαι ειναι πολυ ευκολο να βγαλεις οποια γερμανιδα γουσταρεις...
αντε και καλα γαμησια!
 

nickal64

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
λοιπον θα παω Βερολινο την παρασκευη με κατι φιλους μου. εαν εχει παει κανενας απο εδω μπορει να δωσει τιποτα οδηγιες που να παμε ??? εννοω απο ολα αξιοθεατα κλαμπακια εστιατορια και φυσικα μπουρδελα και τα σχετικα. γενικα δωστε μια γνωμη για το πως ειναι σαν πολη και που να κινηθουμε και τι αξιζει να κανουμε
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.086
Like
2.894
Πόντοι
506

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Εχει κατι brothel οσο γαμησεις και πιεις 99 ευρω. Παρε και ενα Βιάγκρα κι εισαι τζετ.

Ισχύει αλλά με κάτι άθλιες Ρουμάνες ξεπέτες. Μπροστά τους το Μεταξουργείο είναι καλλιστεία Μις Κόσμος.

Πάρε 10 Βιάγκρα για να είσαι σίγουρος για στύση (αλλά διάβασε τις οδηγίες του φαρμάκου πριν)

Αν θες να γαμήσεις αξιοπρεπώς θα πας εδώ:


Και φυσικά Άρτεμις, που έχει πέσει όμως ακούω.
 

AFESAYTOIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
146
Like
21
Πόντοι
1
Λοιπόν,
εκτός απο τις επισκεψεις στους ναούς και τόπους λατρείας,
υπάρχουν και αλλα μερη που πρεπει να επισκεφθεί καποιος, να κατσει να πιεί ενα καφέ μια μπύρα,
κανουν καλό καφέ και μπύρα στο Βερολίνο.
Αν μείνετε και το Σ/Κ συννιστώ για επισκεψη το παζάρι που γίνεται στο Ostbahnhof καθε Κυριακή πρωί, αντίκες βινύλια και πολλά παζάρια. Είναι μερικές στασεις μακριά απο τον σταθμό της Αλεξάντερ πλατζ.
Επίσης μια καλή εκδρομή για το Σ/Κ είναι στο Πότσδαμ, με το s-bahn, στην ιδια διαδρομή είναι και το περίφημο Olympiastadion που το 1936 έγιναν οι Ολυμπιακοί αγώνες.
Το Πότσνταμ, η παλια πόλη στο κεντρο εχει την παλια Γερμανικη ατμόσφαιρα, καφέ μπυραρίες και μπουτίκ με καλού γουστου είδη.
Κατά την γνώμη μου το Ανατολικό Βερολίνο παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον, μουσεία πινακοθήκες κλπ.
Ολα όμως πλεον είναι ακριβά δότι μετά την πτώση του τείχους έπεσαν τα κοράκια, οι "επενδυτές", και οτι αγόρασαν τζάμπα απο το κράτος, το τεμάχισαν και πλεον το πωλούν με το μέτρο,
σαν το ¨τίμιο ξύλο¨.
Το Βερολίνο ήταν καποτε πολύ ωραία πόλη, με χαμογελαστούς ανθρώπους και ωραιες γυναικες.
ΠΡΟΣΟΧΗ
Αν πάς με την low budget εταιρεία πρόσεχε τις αποσκευές σου, απο Ελλάδα θα φύγεις κανονικά αλλά απο το Σόνενφέλντ στην επιστροφή θα στις ζυγίζουν και θα ζητάνε κανα 40ρι ον τόπ.
 

karadeniz111

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2018
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1

εσυ ρε σκατοφατσα αριστεροπρεζονι εισαι ακομα berlin?
ετοιμασε το απαλο αφρατο αριστεριστικο κωλαρακι σου γιατι θα σε βρω οποσδηποτε αποτυχημενε...
γρηγορα πισω στο χωριο σου λουζερ

:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Επισκέπτης
Χτες εκανα επισκεψη σε μπουρδελο κοντα στη γειτονια που μενω. Πηρα το απλο προγραμμα. Οταν τελειωσα η γκομενα με ρωτησε απο που ειμαι. Της απαντησα Ελλαδα. Και τοτε αρχισε να μου μιλαει στα ελληνικα. Τη ρωτησα αν ειναι Ελληνιδα και μου απαντησε οτι ειναι Βουλγαρα που εμενε χρονια στην Ελλαδα. Πιστευω ομως οτι ειναι Ελληνιδα. Μιλαει απταιστα τα ελληνικα χωρις την προφορα που εχουν οι αλλοδαποι. Ειχα γκομενα Βουλγαρα στην Ελλαδα η οποια μιλουσε ελληνικα.
Τεσπα, μιλησαμε καμποση ωρα. Μου ειπε οτι ειναι μονο 3 μηνες Βερολινο, οτι δεν εχει παρεες και πως την επομενη φορα που θα παω θα εχω καλυτερη περιποιηση. Της εδωσα το τηλεφωνο μου λεγοντας οτι κι εγω δεν εχω παρεες εδω κι αν θελει μπορουμε να κανουμε παρεα. Ειπε οτι θα με παρει σιγουρα να βγουμε για καφε ή φαγητο. Για να δουμε.....

Ειναι ωραιο μουνι αλλα ξεπετα. Αεροπιπα για κανα 2 λεπτα, σουτιεν δεν εβγαλε και δυο στασεις βαριεστημενα. Μονο οταν της ειπα οτι ειμαι Ελληνας "λυθηκε" αλλα ηταν αργα.

 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
300
Like
178
Πόντοι
1
Χτες εκανα επισκεψη σε μπουρδελο κοντα στη γειτονια που μενω. Πηρα το απλο προγραμμα. Οταν τελειωσα η γκομενα με ρωτησε απο που ειμαι. Της απαντησα Ελλαδα. Και τοτε αρχισε να μου μιλαει στα ελληνικα. Τη ρωτησα αν ειναι Ελληνιδα και μου απαντησε οτι ειναι Βουλγαρα που εμενε χρονια στην Ελλαδα. Πιστευω ομως οτι ειναι Ελληνιδα. Μιλαει απταιστα τα ελληνικα χωρις την προφορα που εχουν οι αλλοδαποι. Ειχα γκομενα Βουλγαρα στην Ελλαδα η οποια μιλουσε ελληνικα.
Τεσπα, μιλησαμε καμποση ωρα. Μου ειπε οτι ειναι μονο 3 μηνες Βερολινο, οτι δεν εχει παρεες και πως την επομενη φορα που θα παω θα εχω καλυτερη περιποιηση. Της εδωσα το τηλεφωνο μου λεγοντας οτι κι εγω δεν εχω παρεες εδω κι αν θελει μπορουμε να κανουμε παρεα. Ειπε οτι θα με παρει σιγουρα να βγουμε για καφε ή φαγητο. Για να δουμε.....

Ειναι ωραιο μουνι αλλα ξεπετα. Αεροπιπα για κανα 2 λεπτα, σουτιεν δεν εβγαλε και δυο στασεις βαριεστημενα. Μονο οταν της ειπα οτι ειμαι Ελληνας "λυθηκε" αλλα ηταν αργα.
Και εγω μενω στη Γερμανια. Οσες ελληνιδες εχω συναντησει σε μπουρδελα(3 στις 10 περιπου ειναι τα στατιστικα μου) προσφεραν την καλυτερη περιποιηση! Το αντιθετο με τις Ελληνιδες πουτανες στη χωρα μας χαχα
Δυστυχως, καμια δεν ψηνοταν να βρεθουμε εκτος. Μου ελεγαν διαφορες δικαιολογιες και εν τελει καποιες μυο ειπαν οτι δνε ειναι τοσο ευκολο γαι αυτες να ξεμυτιζουν απο το μπουρδελο. Ποιος ξερει;

Καλη επιτυχια με τη δικια σου Παραλιμνιε! Και περιμενουμε την συνεχεια της ιστοριας σου στο θρεντ που εχεις. Διηγεισαι πολυ γλαφυρα και ωραια και η ιδια η ιστορια ειναι πολυ ενδιαφερουσα. Σε ειχαμε αφησει με μια πορτογαλλιδα νομιζω, που το πηγαινατε σοβαρα; Ξεμεινες τωρα;
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Χτες εκανα επισκεψη σε μπουρδελο κοντα στη γειτονια που μενω. Πηρα το απλο προγραμμα. Οταν τελειωσα η γκομενα με ρωτησε απο που ειμαι. Της απαντησα Ελλαδα. Και τοτε αρχισε να μου μιλαει στα ελληνικα. Τη ρωτησα αν ειναι Ελληνιδα και μου απαντησε οτι ειναι Βουλγαρα που εμενε χρονια στην Ελλαδα. Πιστευω ομως οτι ειναι Ελληνιδα. Μιλαει απταιστα τα ελληνικα χωρις την προφορα που εχουν οι αλλοδαποι. Ειχα γκομενα Βουλγαρα στην Ελλαδα η οποια μιλουσε ελληνικα.
Τεσπα, μιλησαμε καμποση ωρα. Μου ειπε οτι ειναι μονο 3 μηνες Βερολινο, οτι δεν εχει παρεες και πως την επομενη φορα που θα παω θα εχω καλυτερη περιποιηση. Της εδωσα το τηλεφωνο μου λεγοντας οτι κι εγω δεν εχω παρεες εδω κι αν θελει μπορουμε να κανουμε παρεα. Ειπε οτι θα με παρει σιγουρα να βγουμε για καφε ή φαγητο. Για να δουμε.....

Πώς φαίνεται ότι είσαι Έλληνας ρε μαν...

Ποιος άλλος θα περίμενε με τόση προσμονή να βγει με πουτάνα.
 

Επισκέπτης
Πώς φαίνεται ότι είσαι Έλληνας ρε μαν...

Ποιος άλλος θα περίμενε με τόση προσμονή να βγει με πουτάνα.

Βασικα η προσμονη μου ειναι να με παρει τηλεφωνο η δικηγορος μου απο Ελλαδα για να μου πει τι θα κανω με το στεγαστικο που δεν πληρωνω. Και μετα να παω για μπυρες και κανα μπαφο Gorlitzer park με τα φιλαρακια μου. Το αν και ποτε θα με παρει τηλεφωνο η πουτανα δεν με πολυ καει. Η προσμονη για την πουτανα ειναι μονο στο μυαλο σου. Οχι οτι θα με χαλασει να βγω μαζι καποια μερα της και να ριχνω κανα πουτσο στο τζαμπε αλλα δεν ειναι και σκοπος της ζωης μου.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.689
Πόντοι
2.560
Ποια μπουρνουζαδικα ρε μαγκες στο berlin ειναι τα καλυτερα;Εχω μαθει για αρτεμις οτι ειναι απο τα καλυτερα αλλα λογικα υπαρχουν και καποια που δεν εχουν την σχετικη διαφημηση.Παω πρωτη φορα την Παρασκευη για 4 μερες με ενα φιλαρακι μ και θα ηθελα καποια σχετικη βοηθεια.Ευχαριστω Νικος!!!
 

AKG31

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2016
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
87
Πόντοι
1
Καλησπέρα κ καλή χρονιά παίδες θα πάω για μια δουλειά στο Βερολίνο κ θέλω βοήθεια για κανένα τηλέφωνο να μου στείλουν στο ξενοδοχείο καμία ελληνίδα η κάποια που μιλάει ελληνικά αν υπάρχει ευχαριστώ
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Αύριο φεύγω επειγόντως για Βερολίνο για δουλειά. Ελπίζω να ξεκλεψω 2-3 ώρες ύπνου να πάω Fkk Artemis. Ξέρει κάποιος τι εναλλακτικές παίζουν για πιο οικονομικά εκτός από κλασσικά μπουρδελο ; Μου φαίνεται Ακραιο να μην υπάρχει μέση επιλογή μεταξύ μπουρδελο 40 ευρώ και Fkk 170 ευρώ. Επίσης η bdsm σκηνή της πόλης είναι ανεπτυγμένη;
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Άπειρες. Να το ψάξεις. Αυτό το σάιτ σου δείχνει διάφορα φόρουμ που ασχολούνται μόνο με το Βερολίνο:

Επίσης η bdsm σκηνή της πόλης είναι ανεπτυγμένη;
Όπωςδήποτε!
 

filantra380

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2016
Μηνύματα
89
Like
14
Πόντοι
0
να πω και εγω τις εμπειριες μου από το βερολινο.. στην kurfusestrase η καπως ετσι είναι μια πιατσα χαλι μαυρο το μεταξουργειο μπροστα του είναι χλιδα ΜΑΚΡΙΑ. στην oraniembourg εγω πιατσα δεν ειδα πηγα 4 φορες και μεσημερι και βραδυ.. δεν ξερω αν εχει μεταφερθεί αλλου, κριμα παντως  γιατι ειχα ακουσει τα καλυτερα. στο Royal που πηγα πολύ ωραιες γυναικες αλλα και πολύ ακριβα από οσο θυμαμαι. στην hochstase εχει 2 σπιτια τυπου μπουρδελα μετρια μουνακια 40 ευρω μιση ωρα και ένα φλοκι 80 ευρα μια ωρα 2 φλοκια επισης υπαρχουν και καποια στουντιο εκει <<studien>> πολύ ωραια μουνια ωραιος χωρος 60 ευρα και 120 αντιστοιχα μιση και μια ωρα. για το αρτεμις εχουν χιλιοειποθη όλα από τους συναγωνιστες. οποιος παει στο βερολινο μια επισκεψη από τον ναο επιβάλλεται.γενικα ευκολες γκομενες οι γερμανιδες αλλα αν δεν μιλας την γλωσσα... αστο καλυτερα.. επισης υπαρχει και το liquidrom οπου θα κανεις το μπανακι σου το ζεστο στην εσωτερικη πισινα τα σπα κτλ. αλλα στις σάουνες και σε μια μικρη πισινουλα πας ΜΟΝΟ ΓΥΜΝΟΣ.. χορτασε το ματι μου γερμανικα μουνακια.... αυτά από εμενα μαγκες καλες γιορτες σε ολους!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom