Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 932
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία

mitsospaok2010

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ακούσει για ενα τρανς στην Βέροια γνωρίζει κανείς τίποτα
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Να τελικά που κάτι κίνητρο εν μέσω καραντίνας !
Εκεί στα γκατζολικια απέναντι από τον Φαίδωνα, από έξω κλειστό αλλά αν πας από το πλάι και φωνάξεις μια ξανθιά μπαμπατσικη αφού τσεκαρει την περιοχή θα σου άνοιξει και χαρά μεγάλη μέσα ...

Ισχυει ακόμα αυτό;
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Ο κωρονοιος μας έκλεισε τα μπουρδέλα και για να περάσει ο χρόνος είπα να κάνω μια ανασκόπηση στα σπίτια της Βέροιας και τις εμπειρίες μου ως πορνοταξιδιωτης.
Πρώτη στάση λοιπόν σε ένα μπουρδέλο που δεν είναι μέσα στη Βέροια αλλά λίγο έξω από το χωριό Πατρίδα. Συγκεκριμένα στον παλιό δρόμο Έδεσσας Σκύδρας πηγαίνοντας προς την Έδεσσα αμέσως μετά το ξενοδοχείο Βέροια στρίβουμε αριστερά και προχωράμε προς Άγιο Τρύφωνα, πριν φτάσουμε εκεί στα αριστερά μας βρίσκεται ένα ισόγειο μαγαζί , με μεγάλη αυλή και περίφραξη. Αυτό είναι το μπουρδέλο της Όλγας της Ρωσίδας !
Ας πάω τα πράγματα από την αρχή...
Φτάνω και βάζω το αυτοκίνητο μέσα στην τεράστια αυλή, δεν χρειάζεται να ανησυχώ για αδιάκριτα βλέμματα, γύρω μόνο χωράφια.
Το κουδούνι δεν το χτύπησα γιατί άκουσε το αυτοκίνητο και άνοιξε την πόρτα.
Καστανή μπαμπατσικια ύψους 1.65 περίπου, πρόσχαρη σε βάζει στο δωμάτιο υποδοχής πολύ άνετο και λιτά επιπλωμένο, για την συννενόηση που ακολουθεί. Η ηλικία της είναι κάπου στα 45, πως το ξέρω ; πριν την πρώτη καραντίνα πήγα , μου άνοιξε στην πόρτα και μου λέει δεν μπορώ σήμερα έχω περίοδο, άρα κάπου εκεί είναι η ηλικία της, δηλαδή πρόκειται για ένα milf.
Στα προγράμματα τώρα , κάνει τα πάντα, εκτός από κωλο και δάκτυλα στον κωλο και δεν φιλάει.
Δίνω 50 για γυμνό, 69, γλυφομούνι.
Μπαίνω σε ένα πολύ μεγάλο και πεντακάθαρο δωμάτιο με μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι και ένα τζακουζι ! Το τελευταίο δεν με ενδιαφέρει προσωπικα και δεν ρώτησα τιμη. Νιπτήρας μεγάλος με ζεστό νερό και πολλές πετσέτες για σώμα και για πουτσο.
Μου λέει πλυσου και πάω για μπάνιο και έρχομαι.
Μπανιαρισμενη και πεντακάθαρη έρχεται σε πέντε λεπτά. Πρώτη εντύπωση πολύ μεγάλο στήθος και γι'αυτό κρεμαστό, αρκετά κιλά, όμορφα χεράκια και όμορφα πατουσακια , βασικό το τελευταίο για ένα ποδολαγνο σαν εμένα.
Ανεβαίνει στο κρεβάτι αρπάζει τον πουτσο και αρχίζει ένα βαθύ λαρύγγι, και συνεχίζει με γλυψιμο αρχιδιων. Περνά στο σώμα ρώγες κλπ και μετά ξανά τσιμπούκι. Πέρασμα καποτας και ανεβαίνει από πάνω, όμως είναι καθιστά στο πόδια της και κίνηται με ταχύτητα, εκεί την έκοψα γιατί θα έχυνα. Αρχίζω το 69 απολαμβάνοντας θέα και τρυφερά πατουσακια, μάλλον δεν της πολυαρεσε και γύρισε ανάσκελα για γλυφομούνι, κάτι φωνές κλπ και άρχισα το ιεραποστολικό όπου έχυσα σε λίγα λεπτά. Βγάλσιμο καποτας από τη ίδια, λίγο ελάχιστο μπλα μπλα και τέλος συνεδρίας !
Βγαίνοντας από το δωμάτιο είδα τρεις νεαρούς συναθλητές να περιμένουν, αλλιώς θα καθόμουν και άλλο για λίγη κουβέντουλα.
Εν κατακλείδι
Θα συνιστούσα την Όλγα σε άλλους ; Σίγουρα ναι !
Στα συν η διακριτικότητα της περιοχής, οι χώροι του μαγαζιού, η άνεση χρόνου και φυσικά η ίδια η Όλγα πεντακάθαρη και ασφαλής !
Συμπέρασμα : κάντε την στανταρακι και δεν θα μετανιώσετε....
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Συνεχίζω την πορεία στα σπιτάκια της πόλης μας, και φτάνω στα γκατζολικια στον Φαιρωνα. Εκεί σχεδόν απέναντι είναι το σπίτι της "Νατάσσας" της Ρωσίδας. Έχει αρκετά χρόνια εκεί και την επισκέφθηκα αρκετές φορές.
Ας διηγηθώ συνεπτηγμενα όλες αυτές τις εμπειρίες μου καλές και κακές.
Παρκάρισμα άνετο. Παρκάρω λίγο πιο κάτω για κάλυψη και φτάνω περπατώντας. Όμως εκείνη την στιγμή έβγαινε από το μπουρδέλο ένας κολογερος τουλάχιστον 85 χρονών περπατώντας σαν σακάτης. Τον άφησα να προσπεράσει και μπήκα στην αυλή.
Χτύπημα του κουδουνιού και άνοιγμα της πόρτας από την Νατάσσα, με τωρινούς χρονικούς όρους, πρόκειται για ένα gilf , ξανθιά, κοντόχοντρη , 1.60 , κοινώς κουβάς, με μέτριο πρόσωπο με έντονα αποτυπωμένα τα πορνικά χαρακτηριστικά, αλλά και πολύ μα πάρα πολύ πρόσχαρη και ομιλητική.
Μου την έπεσε κανονικά και αμέσως προγράμματα και παζάρι για κάτι επιπλέον, 69, ακαποτο κλπ, κωλο δεν δίνει, τα γλωσσοφιλα είναι στάνταρ.
Όπως είπα πολύ ομιλητική μέχρι τελικης πτώσεως, σε ερώτηση μου πόσο χρονών είσαι μου λέει πόσο με κάνεις 47 ; ε της λέω τόσο περίπου , φυσικά υπολογίζω ότι κόβει τουλάχιστον 10 άρα σύνολο 57 με 58 !
Δίνω το παράβολο 50 για ακαποτο , 69 και γλυφομούνι και μπαίνω στο δωμάτιο. Χώρος πολύ καθαρός με νιπτήρα , ζεστό νερό και ένα ξύλινο σκαλοπατακι για να φτάνουν οι ζουμπάδες τον νιπτήρα. Μου έδωσε και ένα μικρό πετσετακι, όχι σφραγισμένο, για να σκουπιστω μετά το πλύσιμο.
Σε λίγα λεπτά μετά από ένα ντουζακι μπαίνει και η Νατάσσα, μόλις βγάλει τα πορνοπαπουτσα καταλαβαίνεις το μπόι της. Σώμα τετράγωνο, βυζακια μικρά , λίγο πεσμένα αλλά καλή ρώγα, κωλος μεγάλος, μπούτια χοντρά. Τα χέρια της όμορφα αλλά τα κάτω άκρα χάλια ! Ναι μεν περιποιημένα και βαμμένα νύχια αλλά χοντρά και με κοτσια σαν της γιαγιάς μου! Σαν ποδολαγνος που είμαι η απογοήτευση μεγάλη, το προσπερνάω ομως και πάω στα του αγώνα.
Ορμάει σαν λυσαρα και προσπαθεί για γλωσσοφιλα, τα αποφεύγω όμως επιδέξια διότι το στομα της μύριζε πουτσιλα από τον κολογερο που ήταν μέσα όπως προανέφερα, και θα ήταν σαν μου τον χώνει ο γέρος, αρχίζει το γλυψιμο στο σώμα παντού, τσιμπούκι καλό, με γυάλισμα αρχιδιων, τρίψιμο του πουτσοκεφαλου στο μουνι της σχεδόν μισό κεφάλι μεσα, επιτρέπει δάκτυλα στο μουνι και στον κωλο, την κωλοτρυπίδα την σαλιωνει η ίδια πολλές φορες για να χώνω τα δάκτυλα μέσα και βαθιά. Στις στάσεις τώρα κάνει τα πάντα. Την παίρνω από πάνω , κίνηται όμως ατσαλα κ εμφανώς πονάει, μετά αρχίζει το 69 όπου μάλλον το απολαμβάνει, κάνω γλυφομούνι όπου διαπιστώνω ότι μουνόχειλα πρακτικά δεν έχει, δηλαδή έχουν γυρίσει προς τα μέσα, μετά από λίγα δευτερόλεπτα φώναζε ότι χυνει και με διέκοψε, λίγο πισωκολητο για απόλαυση πίσω θεας και τέλος η κατάλληξη σε ιεραποστολικη στάση όπου προσπαθούσε για γλωσσοφιλα (εκεί σκεφτόμουν τον γεροσακατη και τα δάκτυλα στο κωλο). Η αίσθηση του μουνιού της ανύπαρκτη άλλα την κατάσταση την σώζει το συνεχές τσιμπουκωμα που προηγήθηκε και μπορώ και χύνω.
Μετά και όσο ντυνομουν ήρθε δίπλα κ άρχισε το μπλα μπλα.
Υποθέτω ότι τα ίδια κάνει με όλους ανάλογα με το πρόγραμμα.
Εν κατακλείδι
θα την συνιστούσα σε κάποιο συναγωνιστή ;
Αν είναι ποδολαγνος σαφώς όχι λόγω κοτσιων.
Αν έχει ιδιαίτερα γούστα για grannies σαφώς ναι.
Αν του αρέσουν cult καταστάσεις σαν σκηνές από έργα του Παζολίνι με γέρους, γριές, ανάπηρους κλπ ναι.
Αν είναι πολύ γέρος κ βρωμυλος και δεν του ανοίγουν την πόρτα άλλα μπουρδέλα τότε η αγκαλιά της Νατάσσας ανοιχτη.
Τέλος αν θέλει ένα ξεφορτωμα οικονομικό με όλες τις στάσεις σε καλό χώρο με άνεση χρόνου και είναι και λίγο ριψοκίνδυνος και όχι συχασιαρης τότε ναι.
Συμπέρασμα : Μια πουτανα για ειδικά γούστα και έκτακτες συνθήκες.
 

Giorgopoutsis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μπορεί να μου πεις κάποιος τι παίζει Βέροια ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Περασμα χθες απο venous. Τσα2 φιλικη ευγενικη. Βγαινει η κοπελα Σαμπρινα στο ονομα. Μακρυ ισιο μαλλι λιγη κοιλιτσα στηθος κ κωλος χαλαρα αλλα καλουτσικα στην αφη. Παιρνω το απλο. (30) Μπαινει μεσα...ενα απλο γεια σου τι κανεις; Ουτε ενα χαδι τιποτα. Βαζει αμεσως σκουφο. Στοματικο νορμαλ. Σχετικα αργο ρυθμο. Κανα 2λεπτο. Μου λεει πως θες; Ιεραποστολικο. Μπαινω κ αρχιζει κατι αχαρα αχ αχ αχ αχ που μου ρθε να της πω σταματα. Εκανα την κινηση για φιλι ουτε καν βεβαια. Δεν περιμενα βεβαια αλλα... Της λεω στα 4. Μπαινω...αρχιζει κανα δυο τρια αχ παλι. Ανεβαζω ρυθμο κ αρκετα....δεχεται δεν ειπε τιποτα. Δεν ξερω ποση ωρα ειχα....μου λεει ελα χυσε μεσα μου. Θα μπορουσα να ειμαι αρκετη ωρα ακομη αλλα λεω χυσε να φευγουμε. Την χυνω κ με το που βγαινω μου λεει ευχαριστω γεια. Ουτε αν σου αρεσε ουτε καμια κουβεντουλα. Να πω επισης οτι ηταν καθαρη κ δεν μυριζε. Τουλαχιστον στην φαση που μπηκα εγω. Ηλικια γυρω στα 35 πανω κατω εκτος αν πεφτω πολυ εξω. Αυτα συναγωνιστες.
 
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο venous. Τσα2 φιλικη ευγενικη. Βγαινει η κοπελα Σαμπρινα στο ονομα. Μακρυ ισιο μαλλι λιγη κοιλιτσα στηθος κ κωλος χαλαρα αλλα καλουτσικα στην αφη. Παιρνω το απλο. (30) Μπαινει μεσα...ενα απλο γεια σου τι κανεις; Ουτε ενα χαδι τιποτα. Βαζει αμεσως σκουφο. Στοματικο νορμαλ. Σχετικα αργο ρυθμο. Κανα 2λεπτο. Μου λεει πως θες; Ιεραποστολικο. Μπαινω κ αρχιζει κατι αχαρα αχ αχ αχ αχ που μου ρθε να της πω σταματα. Εκανα την κινηση για φιλι ουτε καν βεβαια. Δεν περιμενα βεβαια αλλα... Της λεω στα 4. Μπαινω...αρχιζει κανα δυο τρια αχ παλι. Ανεβαζω ρυθμο κ αρκετα....δεχεται δεν ειπε τιποτα. Δεν ξερω ποση ωρα ειχα....μου λεει ελα χυσε μεσα μου. Θα μπορουσα να ειμαι αρκετη ωρα ακομη αλλα λεω χυσε να φευγουμε. Την χυνω κ με το που βγαινω μου λεει ευχαριστω γεια. Ουτε αν σου αρεσε ουτε καμια κουβεντουλα. Να πω επισης οτι ηταν καθαρη κ δεν μυριζε. Τουλαχιστον στην φαση που μπηκα εγω. Ηλικια γυρω στα 35 πανω κατω εκτος αν πεφτω πολυ εξω. Αυτα συναγωνιστες.
Φίλε τι ηλικία πανω κάτω η κοπέλα; Κάτι άλλο παίζει στη Βέροια;
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
548
Like
1.077
Πόντοι
206
Έχω ακούσει ότι παίζουν κάτι μωρά 20-25 σε κλειστό κύκλο. ισχύει κάτι τέτοιο;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Γυρω στα 30-35. Αν δεν κανω λαθος. Δεν πηγα αλλου φιλε αλλα αν εισαι απο δω μαλλον οι γνωστες.
Από εδώ είμαι φίλε, αλλά έχω καιρό να...βολτάρω!
Η Εύα γνωρίζεις αν υπάρχει ακόμη εκεί στα Γκαζολίκια?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Από εδώ είμαι φίλε, αλλά έχω καιρό να...βολτάρω!
Η Εύα γνωρίζεις αν υπάρχει ακόμη εκεί στα Γκαζολίκια?
Πριν τα κλεισουν για δευτερη φορα ειχα παει κ ηταν εκει. Περασα κ ωραια. Τωρα που ανοιξαν ειπα να παω να δω αλλα δεν πηγα. Λογικα εκει θα ειναι παλι. Αν βολταρεις κανε μια ενημερωση αν αλλαξε κατι.
 
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες συρμα :tn04: :tn04:

Στην βεροια ειδα χθες ανοιξε νεο . Πηγαινοντας για Μακροχωρι , απο Βεροια , στα αριστερα και λιγο πριν τις γραμμες . Εχει περιφραξη απο καλαμιες , φωτεινη ενδειξη ''open'' . Εχει και δορυφορικη κεραια :happy:

Αν παει κανεις ας απαντησει στο ποστ
Μπορεί να προστεθεί στον χάρτη ;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Το κατάστημα στο Μακροχώρι τί υπηρεσίες προσφέρει/κόστος.Σε ποια ακριβώς τοποθεσία βρίσκεται ;
Φιλε οπως πηγαινεις για Μακροχωρι μετα τα φαναρια στο αριστερο σου χερι απεναντι απο το βενζιναδικο της Avin. Ειναι ευκολο. Οσον αφορα μεσα....πηγα πριν αρκετο καιρο. Ξανθια μεσης ηλικιας. Τιποτα το ιδιαιτερο στο σεξ. Ηθελα να τελειωνω να φευγω.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Περασμα χθες απο Ευα μετα απο καιρο. Πηρε κανα δυο τρια κιλακια αλλα ενταξει. Πιπα αργη βαθια. Στασεις: απο πανω με τις πατουσες...στα τεσσερα...ιεραποστολικο...ησυχα κ απλα. Αντιτιμο 25 ευρω.
 
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα χθες απο Ευα μετα απο καιρο. Πηρε κανα δυο τρια κιλακια αλλα ενταξει. Πιπα αργη βαθια. Στασεις: απο πανω με τις πατουσες...στα τεσσερα...ιεραποστολικο...ησυχα κ απλα. Αντιτιμο 25 ευρω.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε!
Απο το σπιτάκι πριν την Εύα, πέρασες καθόλου?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.453
Κριτικές
12
Like
3.254
Πόντοι
746
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε!
Απο το σπιτάκι πριν την Εύα, πέρασες καθόλου?
Οχι φιλε δεν πηγα. Αν κ κατι πηρε τ αφτι μου οτι ηρθε μια ξανθια καινουργια. Ποσο ισχυει δεν ξερω. Αν πας κανε μια ενημερωση
 
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Οχι φιλε δεν πηγα. Αν κ κατι πηρε τ αφτι μου οτι ηρθε μια ξανθια καινουργια. Ποσο ισχυει δεν ξερω. Αν πας κανε μια ενημερωση
Φίλε πέρασα από την ξανθιά που λες, αλλά έχω υποψίες πως δεν ήταν ξανθιά, αλλά ξανθός .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom