Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 927
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία

Travellover

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
11
Πόντοι
0
Μια επίσκεψη σήμερα στα σκαλακια , με βρήκε αντιμέτωπο με μια 50αρα ψηλή σχετικα καλοστεκούμενη ,φαντάζομαι συχνή στο συγκεκριμένο σπίτι , που αν και έκανε αγγαρεία , μονο για τα χοντρά ήταν οκ ! Ο χωρος απαράδεκτος !
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Μια επίσκεψη σήμερα στα σκαλακια , με βρήκε αντιμέτωπο με μια 50αρα ψηλή σχετικα καλοστεκούμενη ,φαντάζομαι συχνή στο συγκεκριμένο σπίτι , που αν και έκανε αγγαρεία , μονο για τα χοντρά ήταν οκ ! Ο χωρος απαράδεκτος !
Καινουργια ειναι αυτη;
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Καινουργια ειναι αυτη;
Όχι ωρέ τιραμολαμ, γνωστή από τα παλιά είναι, αν δεν απατωμαι η Ελένη είναι και και την έχεις καταγαμησει παλιότερα!
Υπαγε και επανέλαβε το κατόρθωμα και μετά μην παραλήψεις να μας διηγηθείς λεπτομερώς το συμβάν.

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Όχι ωρέ τιραμολαμ, γνωστή από τα παλιά είναι, αν δεν απατωμαι η Ελένη είναι και και την έχεις καταγαμησει παλιότερα!
Υπαγε και επανέλαβε το κατόρθωμα και μετά μην παραλήψεις να μας διηγηθείς λεπτομερώς το συμβάν.

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας Γ.Π
Δεν την εχω γαμηση δεν ξερω ποια ειναι ...
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Δεν την εχω γαμηση δεν ξερω ποια ειναι ...
Βρε κακό που μας βρήκε !
Ο τιραμολας δεν γεύτηκε το ουκρανικό τσιμπούκι της Ελένης ( η όπως αλλιώς την λένε) , λοιπόν φιλτατε πρέπει να πας οπωσδήποτε γιατί με βάση την ιστορία του οίκου αυτού σύντομα θα έρθει κάποια άλλη και πάλι θα μας ρωτάς τι παίζει εκεί. Άντε αγορίνα μου άντε πασαρίνα μου υπαγε στα σκαλάκια για ένα πεοθηλασμο από την Ουκρανή και πες και σε μας τους ταλαίπωρους τις εντυπώσεις σου !

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Βρε κακό που μας βρήκε !
Ο τιραμολας δεν γεύτηκε το ουκρανικό τσιμπούκι της Ελένης ( η όπως αλλιώς την λένε) , λοιπόν φιλτατε πρέπει να πας οπωσδήποτε γιατί με βάση την ιστορία του οίκου αυτού σύντομα θα έρθει κάποια άλλη και πάλι θα μας ρωτάς τι παίζει εκεί. Άντε αγορίνα μου άντε πασαρίνα μου υπαγε στα σκαλάκια για ένα πεοθηλασμο από την Ουκρανή και πες και σε μας τους ταλαίπωρους τις εντυπώσεις σου !

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
Ειναι καλο;
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Τι ερώτηση κ τούτη !
Εσένα περιμένουμε να μας πεις κ εσύ πονηρουλη μας πετάς το μπαλάκι, δεν τσιμπάω μάστορα, πήγαινε και αραδιαζε εντυπώσεις !

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Τι ερώτηση κ τούτη !
Εσένα περιμένουμε να μας πεις κ εσύ πονηρουλη μας πετάς το μπαλάκι, δεν τσιμπάω μάστορα, πήγαινε και αραδιαζε εντυπώσεις !

Ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
Δυσκολα να παω τωρα εγω
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Δυσκολα να παω τωρα εγω
Δηλαδή αν σου λέγαμε ότι είναι καλό το ουκρανικό τσιμπούκι θα πήγαινες ;
Δεν μας τα λες καλά... εκτός κι αν έχεις οικογενειακές υποχρεώσεις, λες να σπιτωσες κάποιο από τα κορίτσια στα σπιτάκια ;
Ένας θεός ξέρει αν πια ...

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Δηλαδή αν σου λέγαμε ότι είναι καλό το ουκρανικό τσιμπούκι θα πήγαινες ;
Δεν μας τα λες καλά... εκτός κι αν έχεις οικογενειακές υποχρεώσεις, λες να σπιτωσες κάποιο από τα κορίτσια στα σπιτάκια ;
Ένας θεός ξέρει αν πια ...

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
Σπροχνο χωρις λεφτα
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Σπροχνο χωρις λεφτα
Αυτός ζητά πληροφορίες για πουτανες αλλά σπρώχνει χωρίς λεφτά !
Δηλαδή ;
Η παντρεύτηκε μια από αυτές η πλέον είναι νταβας και σπρώχνει ( το πουλάκι του) χωρίς λεφτά !

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Αυτός ζητά πληροφορίες για πουτανες αλλά σπρώχνει χωρίς λεφτά !
Δηλαδή ;
Η παντρεύτηκε μια από αυτές η πλέον είναι νταβας και σπρώχνει ( το πουλάκι του) χωρίς λεφτά !

Μετά τιμής ο Δερβενακιων και Αλαμάνας
Γ.Π
Χαχαχα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Τίγρη ,τι γίνεται εκεί στη Βέροια ;
Τρία άτομα μείνατε σε όλη την πόλη και ο ένας λάλησε;
Εχει κ αλλα αλανια αλλα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που να ειμαι ρε τιγρη
Καλα ετσι κανει ο κοσμος;
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
738
Like
900
Πόντοι
86
Βίκα παμπόνηρη. Προσπαθεί να σε τελειώσει σε δευτερόλεπτα. Που να ξέρει με ποιον έχει να κάνει . Της ζήτησα κωλο και αρνήθηκε. Με βλέπει που αρχίζει να νευριάζω και γυρνάει. Τρώει μερικές σφαλιάρες σε φυσιολογικο επίπεδο και μου έριξε χαστούκι πολυ δυνατό Δεν πάει καλά. Απαράδεκτη.
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Βίκα παμπόνηρη. Προσπαθεί να σε τελειώσει σε δευτερόλεπτα. Που να ξέρει με ποιον έχει να κάνει . Της ζήτησα κωλο και αρνήθηκε. Με βλέπει που αρχίζει να νευριάζω και γυρνάει. Τρώει μερικές σφαλιάρες σε φυσιολογικο επίπεδο και μου έριξε χαστούκι πολυ δυνατό Δεν πάει καλά. Απαράδεκτη.
Μήπως μπορείς να μας πεις αν ποια είναι αυτή η Βίκα ;
Και που βρίσκεται ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom