Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Την δοκίμασα πρίν 3-4 μέρες.... από μασάζ άστα να πάνε, εγώ κάνω καλύτερο. Πίπα καλή αλλά ξενέρωσα τελείως όταν έφτασε η ώρα για  :fuck1: πολύ τρίχα βρε παιδάκι μου. Την επόμενη φορά θα της πάω ξυραφάκια
:new_shocked: Τρίχα επαγγελματίας υποτίθεται και έχει τρίχα? Ε ρε  :jerking:
Κατι τέτοιο δηλ συνάδελφε?  :grin:
 

Συνημμένα

  • 149_1000.jpg
    149_1000.jpg
    173,1 KB · Εμφανίσεις: 20

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
:new_shocked: Τρίχα επαγγελματίας υποτίθεται και έχει τρίχα? Ε ρε  :jerking:
Κατι τέτοιο δηλ συνάδελφε?  :grin:
κοντά είσαι... μόνο που επειδή είναι μελαχρινή φαίνεται χίλιες φορές χειρότερα... ελπίζω να το ξυρίσει γιατί είναι ωραίο μωράκι.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Εκανα την επισκεψουλα μου χμ τιποτα αξιολογο θα ελεγα.Το ταυλανδεζακι αν ειναι οντως απο εκει κοντο  αδυνατο και ευγενικο.Δεν με συγκινησε εμφανισιακα.Αλλη μια που ουτε θυμαμαι.Εντυπωση μου εκανε οτι φορουσαν το ιδιο μπλουζακι οργανωμενα πραγματα χαχα.Δηλαδη μου εδειξαν 2 κοπελες εκεινη την ωρα.Την εκανα αμεσα ουτε τιμη ρωτησα...
 

TH_AX

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λειτουργεί το μαγαζι αυτό?? και αν ναι, τι τιμές παίζουν..60 ή 80??
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
:new_shocked: Τρίχα επαγγελματίας υποτίθεται και έχει τρίχα? Ε ρε  :jerking:
Κατι τέτοιο δηλ συνάδελφε?  :grin:

Άσχετο βέβαια γιατί δεν την ξαναείδα εκεί την κορασίδα, αλλά καμμία σχέση, αυτή μπροστά της είναι ξυρισμένη....
 

cavaliroberto

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
κοπελες παλιά ήταν καλύτερα, ο χώρος ήταν πιο χαλαρή, τώρα ειναι χαλια και δεν περασα καλα.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :s&m_1:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

karaxysis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
κοπελες παλιά ήταν καλύτερα, ο χώρος ήταν πιο χαλαρή, τώρα ειναι χαλια και δεν περασα καλα.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :s&m_1:
Nτροπη Βίκυ,άσε & κανεναν άλλο να δουλέψει,άλλωστε σε εποχές ΚΡΙΣΗΣ θα επιβιώσουν οσοι πραγματικά τα αξίζουν τα γκαφρά τους...
Υ.Γ.: άσε το promo & πιάσε καμμία  :bigdick: αυτό το κάνεις πολυ καλύτερα :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
τιποτα νεα απο δω;;πηξαμε στις κινεζες
 

kofths

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Έγω πηγα πριν καμία βδομάδα και είχε 2 κινέζες 1 ελληνίδα πιτσιρίκα και μία που κινεζοέφερνε αλλα δεν κινεζοήτανε..σχετικά ψηλη κινεζοφατσα αλλα πολυ καλά ελληνικά και συμπεριφορά μην αγγιζεεται..
Όπως και να έχει δεν άρεσε η φάτσα μου στην σερίφισα και μου άρχισε τις παπάρες οτι το μαγαζι προσφέρει πλέον μόνο μασάζ κλπ κλπ..
Οταν τησ είπα ότι έχω ξαναπάει στο παρελθόν και μου άρχισε τα δεν σε θυμαμαί κλπ κλπ σηκώθηκα και εφυγα...και αν και είναι δίπλα στο σπίτι μου..δύσκολα θα ξαναπάω..
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Έγω πηγα πριν καμία βδομάδα και είχε 2 κινέζες 1 ελληνίδα πιτσιρίκα και μία που κινεζοέφερνε αλλα δεν κινεζοήτανε..σχετικά ψηλη κινεζοφατσα αλλα πολυ καλά ελληνικά και συμπεριφορά μην αγγιζεεται..
Όπως και να έχει δεν άρεσε η φάτσα μου στην σερίφισα και μου άρχισε τις παπάρες οτι το μαγαζι προσφέρει πλέον μόνο μασάζ κλπ κλπ..
Οταν τησ είπα ότι έχω ξαναπάει στο παρελθόν και μου άρχισε τα δεν σε θυμαμαί κλπ κλπ σηκώθηκα και εφυγα...και αν και είναι δίπλα στο σπίτι μου..δύσκολα θα ξαναπάω..

Μυρίζει παπ..ιές ...!!! :jerking:
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Το μαγαζί έφερε δύο καινούργια τεμάχια.Μία Ρουμάνα, Μάγκι αν θυμάμαι καλά και μία ξανθιά κουκλίτσα Ελληνίδα την Εύα. Δοκίμασα και τις δύο τις προηγούμενες ημέρες. Από μασάζ το προσπαθούν αλλά δεν το έχουν. Από υπηρεσίες, η Ρουμάνα φτάνει να κάνει και ελέυθερο στοματικό αν το προσπαθήσετε, η Εύα μόνο στοματικό με προφυλακτικό. Κρίμα γιατί αν είχε φούλ πρόγραμμα θα ήταν από τα καλύτερα που κυκλοφορουν σύμφωνα με τα γούστα μου.
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο ειναι καραμπριζολαδικο του κερατα!!! Παλιοτερα με Σαμπρινα και Μαργκο γινοτανε της πουτανας!!! Τι πιπες ειναι αυτες που λενε τωρα??? :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Αυτο ειναι καραμπριζολαδικο του κερατα!!! Παλιοτερα με Σαμπρινα και Μαργκο γινοτανε της πουτανας!!! Τι πιπες ειναι αυτες που λενε τωρα??? :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Όσοι έχουν περάσει από το συγκεκριμένο μαγαζί, θα συμφωνήσουν μαζί σου -ότι δηλαδή γαμούσες εύκολα (χρησιμοποιώ αόριστο γιατί έχω να περάσω από εκεί πάνω από χρόνο -αλλά τις 2-3 φορές που πήγα δεν είχα πρόβλημα να γαμήσω). Τώρα αν άλλαξαν τόσο την πολιτική τους (και μέσα στην οικονομική κρίση), τι να πω... Δεν το αποκλείω, αλλά και δεν το θεωρώ ιδιαίτερα πιθανό
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
και τωρα μπριζολικόν  :fuck1:και φραπεδιά :cum: και ότι τραβαει η ψυχή του σκάουτερ  :pipa1: :2on1: :pipa2:παίζει............ :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom