Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ηρθε νεο εργαλειο απο ταυλανδη  που κανει ακαποτο  :pipa2:γλειφιτζουρι και γουσταρει να ψεινει :fuck2: κολουρι....

ψηλό ή κοντοστούπι?θέλω γαζέλα ταυλανδή όπως έχει η φαλήρου 15
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Το μαγαζι σερβιρει μπριζολα αμεσα η πρεπει να πας αρκετες φορες?Δεν ειναι και εποχες για πεταμενα λεφτα μιας και μετραμε κ το το 1 ευρο τωρα!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Το μαγαζι σερβιρει μπριζολα αμεσα η πρεπει να πας αρκετες φορες?Δεν ειναι και εποχες για πεταμενα λεφτα μιας και μετραμε κ το το 1 ευρο τωρα!
το μαγαζι προσφερει μπριζολα αλλα με τα χιλια ζορια....
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Μία φορά είχα πάει πριν κανά χρόνο και παρά την περίεργη είσοδό μου (έπεσε τηλ από δουλειά την ώρα που έφτασα έξω από την πόρτα και όσο μίλαγα η σερίφισα είχε ανοίξει και κοίταζε), έπαιξε κανονικό μασάζ, αισθησιακό με λαδοτρίξιμο με το στήθος της κοπέλας, και τέλος φράπα σκέτη όσο εγώ προσπαθούσα να βρώ γάλα για τον καφέ με την μέθοδο του θυλασμού.

Θα είχα ξαναπάει αλλά δεν με βόλεψε η περιοχή. Αν είχα κάνει καλύτερη είσοδο, είμαι σίγουρος πως θα παίζαν πιο πολλά.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Μία φορά είχα πάει πριν κανά χρόνο και παρά την περίεργη είσοδό μου (έπεσε τηλ από δουλειά την ώρα που έφτασα έξω από την πόρτα και όσο μίλαγα η σερίφισα είχε ανοίξει και κοίταζε), έπαιξε κανονικό μασάζ, αισθησιακό με λαδοτρίξιμο με το στήθος της κοπέλας, και τέλος φράπα σκέτη όσο εγώ προσπαθούσα να βρώ γάλα για τον καφέ με την μέθοδο του θυλασμού.

Θα είχα ξαναπάει αλλά δεν με βόλεψε η περιοχή. Αν είχα κάνει καλύτερη είσοδο, είμαι σίγουρος πως θα παίζαν πιο πολλά.
Να τους πείς να μην σε ξαναενοχλήσουν οταν βρίσκεσαι σε αποστολή σε ελαιοτριβείο  :2funny:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Πλέον ζητάω ολοήμερη άδεια όποτε είναι να πάω :2funny:
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οι γνώμες δυίστανται.Τελικα παιζει να φαμε το ταυλανδεζακι με την πρωτη.Αντε γιατι μενω αρκετα κοντα απο εκει και δεν λεει η φραπα για μενα τουλαχιστον.Εσυ φιλε xysis69 εφαγες με την μια δεν σε περασαν απο ανακριση?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Οι γνώμες δυίστανται.Τελικα παιζει να φαμε το ταυλανδεζακι με την πρωτη.Αντε γιατι μενω αρκετα κοντα απο εκει και δεν λεει η φραπα για μενα τουλαχιστον.Εσυ φιλε xysis69 εφαγες με την μια δεν σε περασαν απο ανακριση?
Τρώς απλά είναι εκεί η χοντροξανθιά τσατσα και σου λέει τί πρόγραμμα κάνει η κάθε λαδοκόρη.Αλλά μέτριες γκόμενες υψηλή τιμή
-Γνώμη μου δεν λέει
*Το μοναδικό καλό μπάνιο στα δωμάτια.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Νέα άφιξη ελληνίς 18 μαίων μπιμπλό...........κορμακι σούπερ ....σαν να το κανεις με την άβγαλτη γκόμενά σου ;)
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Λεω να παω σε λιγο οποτε μαλλον απο οτι εχω καταλαβει θα παιξω αναμεσα στην ταυλανδεζα και την ελληνις που αβεφερε ο φιλος παραπανω.Στο μπριζολιασμα τι λενε καποιες πληροφοριες παραπανω?Ελπιζω να ψησω με την πρωτη.Ο λογαριασμος κλασικα 80 για full η 100 οπως λεει στην αρχη του thread γιατι αμα ειναι 100  υπαρχουν και αλλου περδικαλιες...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Λεω να παω σε λιγο οποτε μαλλον απο οτι εχω καταλαβει θα παιξω αναμεσα στην ταυλανδεζα και την ελληνις που αβεφερε ο φιλος παραπανω.Στο μπριζολιασμα τι λενε καποιες πληροφοριες παραπανω?Ελπιζω να ψησω με την πρωτη.Ο λογαριασμος κλασικα 80 για full η 100 οπως λεει στην αρχη του thread γιατι αμα ειναι 100  υπαρχουν και αλλου περδικαλιες...
100 γιούρια τουλάχιστον  :pipa2:  :fuck1:
-Εαν πάς όμως ενημέρωσε μας οκ?
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Νέα άφιξη ελληνίς 18 μαίων μπιμπλό...........κορμακι σούπερ ....σαν να το κανεις με την άβγαλτη γκόμενά σου ;)
Την δοκίμασα πρίν 3-4 μέρες.... από μασάζ άστα να πάνε, εγώ κάνω καλύτερο. Πίπα καλή αλλά ξενέρωσα τελείως όταν έφτασε η ώρα για  :fuck1: πολύ τρίχα βρε παιδάκι μου. Την επόμενη φορά θα της πάω ξυραφάκια
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
Λεω να παω σε λιγο οποτε μαλλον απο οτι εχω καταλαβει θα παιξω αναμεσα στην ταυλανδεζα και την ελληνις που αβεφερε ο φιλος παραπανω.Στο μπριζολιασμα τι λενε καποιες πληροφοριες παραπανω?Ελπιζω να ψησω με την πρωτη.Ο λογαριασμος κλασικα 80 για full η 100 οπως λεει στην αρχη του thread γιατι αμα ειναι 100  υπαρχουν και αλλου περδικαλιες...
Η Μαρία πρίν λίγο που ήμουν εκεί απουσιαζε. Χρέωση 80 με φούλ, τουλάχιστον αυτό χρεώνουν σε μένα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom