Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.167
Πόντοι
5.006
Οnly.Την τελευταία φορά μάλιστα είχε πέντε τούβλα.
Εφτιαχνες μία ωραιότατη πολυκατοικία  :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μακριαααααααααααααααααα
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
107
Like
38
Πόντοι
1
εχουν γινει αλλαγες στο ιδρυμα.καινουρια σεριφ και μαλλον και νεα  διευθυνση.τεμαχια 3 ανω του μετριου μπορω να πω καλα.μικροαλλαγες και στον χωρο και συντομα καινουρια μασαζοκρεβατα.μασαζακι 40λεπτο απο τις πατουσες μεχρι λαιμο και παλαμες.για φαι 100 ευρω το ατομο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
εχουν γινει αλλαγες στο ιδρυμα.καινουρια σεριφ και μαλλον και νεα  διευθυνση.τεμαχια 3 ανω του μετριου μπορω να πω καλα.μικροαλλαγες και στον χωρο και συντομα καινουρια μασαζοκρεβατα.μασαζακι 40λεπτο απο τις πατουσες μεχρι λαιμο και παλαμες.για φαι 100 ευρω το ατομο.

Μοιάζει ενδιαφέρον!
Υπάρχει προσωπική άποψη για τις ... "γεύσεις"? :huh:
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
107
Like
38
Πόντοι
1
Μοιάζει ενδιαφέρον!
Υπάρχει προσωπική άποψη για τις ... "γεύσεις"? :huh:
εγω φιλαρακι πηρα φιλετο αννα μοσχας.σοσιαλιστικες γευσεις.ζουμερο με τους χυμους του.ηταν και μια ντινα που δεν την ειδα ηταν μεσα και ενα αλλο κοματι ωραιο και αυτο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
εγω φιλαρακι πηρα φιλετο αννα μοσχας.σοσιαλιστικες γευσεις.ζουμερο με τους χυμους του.ηταν και μια ντινα που δεν την ειδα ηταν μεσα και ενα αλλο κοματι ωραιο και αυτο.

:thumbsup:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εχουν γινει αλλαγες στο ιδρυμα.καινουρια σεριφ και μαλλον και νεα  διευθυνση.τεμαχια 3 ανω του μετριου μπορω να πω καλα.μικροαλλαγες και στον χωρο και συντομα καινουρια μασαζοκρεβατα.μασαζακι 40λεπτο απο τις πατουσες μεχρι λαιμο και παλαμες.για φαι 100 ευρω το ατομο.
η παλια σεριφ ειναι στη σκαβατζου,ακου ρε πουστη μου 100 ευρω :jerking: :jerking: παει συννεφο
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η σεριφ απο σκαβατζου αλλαξε η πρωην ελ. βενιζελου 2 μιλφοτεμαχια παρα πολυ μετρια...
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Δηλαδή, ρε συναδελφοι, εγώ που είχα αυτό το μαγαζί στα ΔΕΝ είχα κάνει λάθος;
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
10
Like
652
Πόντοι
2.357
Σημερινή επίσκεψη στο συγκεκριμένο ίδρυμα. 4 κοπέλες, όλες ανω του μετρίου. Σχετικά καλό μασάζ, και όλες οι παροχές.
:pipa2: :knockinb:
Όνομα κοπέλας μήν με ρωτήσετε, δεν το συγκράτησα.
Τα τραπέζια του μασάζ που έχουν έιναι αρκετά άβολα, αλλά όπως με ενημέρωσαν φεύγοντάς, θα αλλάξουν σύντομα, όπως και ο χώρος. Άλλο κακό είναι πως υπάρχουν μόνο δύο δωμάτια και χρειάστηκε να περιμένω. Στα συν, σύντομα θα παρέχουν 6 διαφορετικά είδη μασάζ.... σε αναμονή λοιπόν.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Σημερινή επίσκεψη στο συγκεκριμένο ίδρυμα. 4 κοπέλες, όλες ανω του μετρίου. Σχετικά καλό μασάζ, και όλες οι παροχές.
:pipa2: :knockinb:

OK, είναι προφανές από το απόσπασμα που παραθέτω ότι η εκτίμησή μου ήταν λαθεμένη -το μαγαζί είναι full service. Ισως να αξίξει μια ευκαιρία ακόμα -αν το επισκεφτώ θα σάς ενημερώσω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
τα pathiasmena temachia που επικαλείστε ότι είναι άνω του μετρίου είναι νέας κοπής ή μεταγραφόμενα από άλλες λαδερί?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
τιποτα νεα απο δω;;;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
τελικα δω και απο σημερινη επισκεψη παρα πολυ καλα τεμαχια ας οψεται το 100 με το φουλ 80 ειχα πανω...θα το προτιμαει ο κοσμος πιστευω...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.154
Πόντοι
3.135
Δηλαδή, ρε συναδελφοι, εγώ που είχα αυτό το μαγαζί στα ΔΕΝ είχα κάνει λάθος;

λάθος ειχες κανει , για τωρα, τοτε παλιά δεν ξερω :headbang:..............τωρα λοιπόν έχει πολύ καλά  :boobies: :rockon: :dancing:(συγκριτικά με ότι κυκλοφορεί όξω εκεί στις λαδερί......) :pipa3: και με διαθεση να σερβιρουν μπριζολίτσα :fuck2:, κολουρακι :fuck1: etc......εχει μια πολωνή με :tits: ψηλό αλόγατο, ένα ρωσακι αδύνατο (για πιπινολάτρης) δύο αγνώστου προελέυσεως που τα κανουν όλα......και συμφερουν, κι ενα μιλφ με :tits:. Σόρρυ παιδες ονοματα δεν ενθυμούμε. Πάντως αν την άλλη εβδομαδα εχει αλλάξει τους λίγους άβολους μασαζοπάγκους το καταστημα θα είναι σούπερ...... :rockon: :rockon: :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
λάθος ειχες κανει , για τωρα, τοτε παλιά δεν ξερω :headbang:..............τωρα λοιπόν έχει πολύ καλά  :boobies: :rockon: :dancing:(συγκριτικά με ότι κυκλοφορεί όξω εκεί στις λαδερί......) :pipa3: και με διαθεση να σερβιρουν μπριζολίτσα :fuck2:, κολουρακι :fuck1: etc......εχει μια πολωνή με :tits: ψηλό αλόγατο, ένα ρωσακι αδύνατο (για πιπινολάτρης) δύο αγνώστου προελέυσεως που τα κανουν όλα......και συμφερουν, κι ενα μιλφ με :tits:. Σόρρυ παιδες ονοματα δεν ενθυμούμε. Πάντως αν την άλλη εβδομαδα εχει αλλάξει τους λίγους άβολους μασαζοπάγκους το καταστημα θα είναι σούπερ...... :rockon: :rockon: :rockon:
τα τεμαχια αξιζουν αλλα οχι και 100 στις μερες μας χαλαει η πιατσα και θα ανεβουν ολα
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6


το εχω βαλει στο ματι , αυτο . . . . .

τα τεμαχια αξιζουν αλλα οχι και 100 στις μερες μας χαλαει η πιατσα και θα ανεβουν ολα

με τιποτα δεν τα δεινω τα 100 ευρω , μου φαινονται πολλα για τις δυσκολες μερες που περναμε , 60-70 και το σκεφτομαι . . . . .
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
το εχω βαλει στο ματι , αυτο . . . . .

με τιποτα δεν τα δεινω τα 100 ευρω , μου φαινονται πολλα για τις δυσκολες μερες που περναμε , 60-70 και το σκεφτομαι . . . . .
80 ρε φιλε χαλαει η πιατσα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom