Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μάγκες ξέρει κανείς αν η σερίφησσα στο εν λόγω ίδρυμα κάνει παιχνίδι?
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
η γιάννα έχει ωραίο προσωπάκι,ωραίο δερματάκι,αλλά απο σώμα γενικά είναι πολύ μέτρια για τα δικά μου οπτικά δεδομένα βέβαια.Βυζάκι ωραίο τριαροτεσσαράκι στητούλι,αλλά δε συνεννοείσαι μαζί της ούτε με αγγλικά,ούτε με ελληνικά,ούτε με γερμανικά ούτε με γαλλικά και τολμώ να πώ ούτε με ΛΕΤΤΟΝΙΚΑΑΑΑ! 2funnyΤα υπόλοιπα είναι μπάζα και έχει ένα μίλφ με βαμμένα κόκκινα αν δε κάνω λάθος μαλλιά που το έχω δεί σε άλλο ίδρυμα,αλλά δε θυμάμαι πού και πότε.Τελικά για μένα το μαγαζί δεν αξίζει και ουσιαστικά σε έμψυχο υλικό στερείται δυναμικής σε συγκριση με το παλιό ρόστερ(ειρήνη,μαρία,φωτεινή,ζωή ή αλλιώς τώρα σαρκουδήνου,ιλιάδα ως ντανιέλα,δε ξέρω,δε ξέρω)

Συμφωνώ με το συναγωνιστή...
Καλή η Γιάννα αλλά μάλλον υπερεκτιμημένη. Με γλυκιά φατσούλα και ωραίο βυζάκι αλλά μέχρι εκεί. Μασάζ συμπαθητικό. Μαζί μου έφτασε μέχρι καφέ καλαμωτό. Παρά τις ...πιέσεις δεν ηθελε να προχωρήσει παρακάτω. Μεγάλο μειονέκτημα η πλήρης αδυναμία επικοινωνίας. Προσωπικά μου αρέσει η κουβεντούλα με τις θεραπαινίδες... Τις περισσότερες φορές βοηθάει να φτιαχτεί  ατμόσφαιρα και να γίνει η συνέχεια καλλίτερη.
Οι άλλες παρουσίες,  milf αδιάφορης εμφάνισης.........
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Εν πάσει περιπτώσει νομίζω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί υπάρχει πολλή ανωριμότητα! Χρειάζονται ... δούλεμα (εξάσκηση) οι θεραπενίδες για να προσφέρουν καλές υπηρεσίες...!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εν πάσει περιπτώσει νομίζω ότι στο συγκεκριμένο μαγαζί υπάρχει πολλή ανωριμότητα! Χρειάζονται ... δούλεμα (εξάσκηση) οι θεραπενίδες για να προσφέρουν καλές υπηρεσίες...!

κατ'αρχήν πρέπει να φέρουν σωστά εδέσματα και μετά όλα τα άλλα.Δε βλέπονται τα τεμάχια εκέι πέρα εκτός απο τη γιάννα που έχει πολύ μέτριο σωματάκι και είναι η μούγγα η ίδια..εγώ δε ξαναπατάω εκεί και στη σκαβάτζου.Ξενέρα..
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
κατ'αρχήν πρέπει να φέρουν σωστά εδέσματα και μετά όλα τα άλλα.Δε βλέπονται τα τεμάχια εκέι πέρα εκτός απο τη γιάννα που έχει πολύ μέτριο σωματάκι και είναι η μούγγα η ίδια..εγώ δε ξαναπατάω εκεί και στη σκαβάτζου.Ξενέρα..
Περί ορέξεως ... κολοκυθόπιτα (παρότι δεν διαφωνώ απαραίτητα μαζί σου)!
Αλλά η μη δυνατότητα επικοινωνίας δεν αντέχεται.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εχουν ερθει καινουργιες
 

ROUKOUNAS13

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έχουμε κανά τηλέφωνο απο το συγκεκιμένο μαγαζίμε pm;
Είχα παει πριν κανα μήνα και σκεφτομαι μήπως ξαναπάω αυτή την εβδομάδα.
Ευχαριστώ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
απεναντι απο ιντερσπορ για το πμ αναφερω...
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
κουδουνι θυμαται κανεις ? τα περισσοτερα ειναι "κενα" η ασχετα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
κουδουνι θυμαται κανεις ? τα περισσοτερα ειναι "κενα" η ασχετα

η κάτω πόρτα είναι πάντα ανοικτή και με το που μπαίνεις μέσα βλέπεις λίγο πάνω αριστερά την ταμπέλα "total relax" και παίρνεις ασανσέρι για τον 3ο όπου και μπαίνεις μέσα.....
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.163
Πόντοι
5.006
και αφου μπεις  :knockinb: τσούφ και 100,00 ευρωπουλάκια έγιναν ατμός για τα μπάζα. :hammer:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom