Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Γι' αυτό τα ξυρίζω  :rockon: :tooth:

Κι επίδειξη γνώσεων, μόνο σε τσουρεκάκι μας παίρνει να κάνουμε, βρε κουτή  :2funny:
 ρε μαγκες ασχετο, αλλα κοιταξτε τι κανει ο κοσμος για να γαμισει..Cameron Vogli  ειναι προφιλ στο fb κοιταξτε τινος φωτο εχει για δικες του...θεος
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
απο τοτε που το συνηθεις λαθη ειναι το σωστο!  :jerking:
:2funny: :2funny:

Έχεις δίκιο.
Εμένα το μάτι μου δεν μπορεί να βλέπει ανορθογραφίες. Κι εντάξει πάνω στην ταχύτητα όλοι κάνουμε λάθη, αλλά με αυτά που βλέπω θα ξεχάσω αυτά που βλέπω. Προτείνω, να επιτρέψουμε στην δεσποινίδα να γράφει Greeklish, ώστε να μην ενοχλούνται οι οφθαλμοί, όσως από εμάς μας πειράζει η ανορθογραφία. Καλή η αυθεντικότητα, αλλά αν είναι να μας σκοτώνει την γλώσσα άστο καλύτερα
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
:2funny: :2funny:

Έχεις δίκιο.
Εμένα το μάτι μου δεν μπορεί να βλέπει ανορθογραφίες. Κι εντάξει πάνω στην ταχύτητα όλοι κάνουμε λάθη, αλλά με αυτά που βλέπω θα ξεχάσω αυτά που βλέπω. Προτείνω, να επιτρέψουμε στην δεσποινίδα να γράφει Greeklish, ώστε να μην ενοχλούνται οι οφθαλμοί, όσως από εμάς μας πειράζει η ανορθογραφία. Καλή η αυθεντικότητα, αλλά αν είναι να μας σκοτώνει την γλώσσα άστο καλύτερα

και νομιζα πως μονο εγω ειμαι παραξενη! :rockon: :rockon:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Επειδή εγώ δεν κατάλαβα:αυτή η φωτογραφία που υπάρχει ποιανού είναι;! :cheesy: :think:
ο τυπος ειναι ξενος και εχει βαλει τις φωτο του ρουβα οτι ειναι και καλα  αυτος...τα γκομενακια εχουν χυσει...
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
αυτο.

δες τα ταγκς που εχει βαλει ο αλλος  

Marianna Anagnostopoulou ...... is a sample of an Inferior DNA ... A Boy Looking girl born with many Weak Points such as : 1) Projected Ears 2) Deformed Chin and Nose 3) Small Teeth and Bigger Gums..




φιλε στο 0.24 εχω χασει τη γη κατω απ τα ποδια μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom