Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου - Το ΚΑΥΤΟ πορνό video!!!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι εκαματε οταν ειδατε το καθτο βιντεο της τζοθλιασ -παραγωγη σιρηνα!

  • εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 56 50,5%
  • δεν εκαμα χειρογλυκανη!

    Ψήφοι: 27 24,3%
  • πηγα αμεσωσ σε πορδελλο!

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • δεν βλεπω τετοιεσ ταινίεσ!μονο ντοκιματερ!

    Ψήφοι: 10 9,0%
  • δεν ξερω ειμε αδερφή ποθστραδελλα !

    Ψήφοι: 12 10,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
σεχει γαμησει σαλονικωτικη Μπουτσα..αντε κ γαμησου κ εσυ ανωμαλαρα.παπαρα.γαμησι.ποιος σε γαμει/αν δ μπορεις ν συζητησεις σοβαρα τραβα κ γαμησου

Ενώ εσύ συζήτησες σοβαρά μωρή λούγκρα; :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
[size=30pt]ΣΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΖΑΡΙΑ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΓΙΝΑΝΕ ΜΑΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ....[/size]
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
τι σου φανηκε παραξενο απο ολα αυτα π ειπα ρε μλκ? το 7αρακι π εδωσα στην αννα?που ειπα οτι ειναι αρκετα ομορφη κ σεξυ?

Ρε κλανιάρη, είπα εγώ ότι δεν είναι; :2funny:
Σκλεναρίκοβα δεν είναι, αλλά πάντως μια χαρά είναι  :rockon:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Σκλερανικοβα?????? :think: :think: :think:Μελαχρηνη ειναι ρε μλκ.Και τις μελαχρηνες γουσταρω καταρχας. :rockon:

Που λέει ο λόγος ρε μαλάκα...
Είπαμε, δεν είναι σούπερ, αλλά μια χαρά είναι, ειδικά με κάτι μπάζα που κυκλοφοράνε δεν έχει καμία σχέση :rockon:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
Που λέει ο λόγος ρε μαλάκα...
Είπαμε, δεν είναι σούπερ, αλλά μια χαρά είναι, ειδικά με κάτι μπάζα που κυκλοφαράνε δεν έχει καμία σχέση :rockon:

θα τα βρουμε....ετσι  :rockon: σε βρισκω απολυτα λογικο κ αντικειμενικο
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Που λέει ο λόγος ρε μαλάκα...
Είπαμε, δεν είναι σούπερ, αλλά μια χαρά είναι, ειδικά με κάτι μπάζα που κυκλοφοράνε δεν έχει καμία σχέση :rockon:


να αγιασει και εσενα το στομα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αλλα ρε παλικάρι ολο πληγές ξύνεις και θα σε περιμένουν στην γωνία με το συντακτικο και την γραμματικη... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
να αγιασει και εσενα το στομα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αλλα ρε παλικάρι ολο πληγές ξύνεις και θα σε περιμένουν στην γωνία με το συντακτικο και την γραμματικη... :2funny: :2funny: :2funny:
Οποιά δηλαδή είναι ωραία παεί στο απύροβλητο έτσι μανταμίτσα;! :grin: :think:

 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
να αγιασει και εσενα το στομα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αλλα ρε παλικάρι ολο πληγές ξύνεις και θα σε περιμένουν στην γωνία με το συντακτικο και την γραμματικη... :2funny: :2funny: :2funny:
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ανορθογραφη! γιαυτο ολες οι Ελληνιδες ειναι μπαζα!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
να αγιασει και εσενα το στομα σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Αλλα ρε παλικάρι ολο πληγές ξύνεις και θα σε περιμένουν στην γωνία με το συντακτικο και την γραμματικη... :2funny: :2funny: :2funny:

θα μου φέρουν τα βιβλία στο κεφάλι;  :2funny:
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
γινονται πολλα λαθη στην νεοελληνικη, αλλα πλεον ειναι μεσα στο λογο μας τυπου "στη μια" η "ξυπνιος και ηυπνητος" και βαλε τοσα αλλα, τι το ψαχνεισ?

Από πότε το στη μία είναι λάθος;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
θα μου φέρουν τα βιβλία στο κεφάλι;  :2funny:


της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες;  :2funny: :2funny: :2funny:

παπαζολακι οχι μανα μου αλλα επιδειξη γνωσεων δεν κάνουμε στο τσουρεκακι αλλά εκει που μας παιρνει  ;)
 

Επισκέπτης
της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες;  :2funny: :2funny: :2funny:

παπαζολακι οχι μανα μου αλλα επιδειξη γνωσεων δεν κάνουμε στο τσουρεκακι αλλά εκει που μας παιρνει  ;)
Τώρα δεν ξέρω αν το πας προσωπικά,πιθανόν εικάζω,νομίζω οτί δεν έκανα επίδειξη γνώσεων πάντως.

Επίσης μερικοί στόχοι που έχουν κάποιοι εδώ είναι άδικοι,άλλοι στο μέσο και άλλοι δίκαιοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom