Νέα

Tzouli Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TZOYLI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.846
Εδώ Αθήναι!!! Τι κάνετε καβλιάρηδες;
 

ΜΕΛΕΝΙΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2023
Μηνύματα
19
Like
67
Πόντοι
0
Θα είμαι Ελλάδα κάποια στιγμή τον Σεπτέμβρη, αν σε καλέσω από ξένο κινητό το σηκώνεις; είσαι καύλα, θα το μου τον σηκώσεις σίγουρα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.846
Θα είμαι Ελλάδα κάποια στιγμή τον Σεπτέμβρη, αν σε καλέσω από ξένο κινητό το σηκώνεις; είσαι καύλα, θα το μου τον σηκώσεις σίγουρα!
Aπαντώ σε όλες τις κλήσεις εκτός από κείνες με απόκρυψη αριθμού η σταθερά :kiss-mark:
IMG_20230213_155755.jpg
 
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.846
Ενημερώνω τα αξιότιμα μπαλαμιά μου,τα πρώην,τα νυν και τα επόμενα,πως αλλάξανε τα πλάνα μου και θα βρίσκομαι στην Αθήνα μέχρι και τις 20 Αυγούστου

Παρακαλώ,κλείνετε εγκαίρως το ραντεβού σας για να αποφεύγονται ανεπιθύμητα φαινόμενα συνωστισμού

Εκ της Διευθύνσεως :smitten:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Ενημερώνω τα αξιότιμα μπαλαμιά μου,τα πρώην,τα νυν και τα επόμενα,πως αλλάξανε τα πλάνα μου και θα βρίσκομαι στην Αθήνα μέχρι και τις 20 Αυγούστου

Παρακαλώ,κλείνετε εγκαίρως το ραντεβού σας για να αποφεύγονται ανεπιθύμητα φαινόμενα συνωστισμού

Εκ της Διευθύνσεως :smitten:
φυγαμε για ξενοδοχειον βασιλικον πορνιαρααααααα!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.846
ρομαντικες εποχες μυστρια τζουλι!!!
πορνοαναμνησεις που στοιχιωνουν τα φιληδονα κορμια μας!!!
Καθολου ρομαντικες δεν ήταν,άλλο εσείς που βολτάρατε κι άλλο εμείς που ζούσαμε καθε βράδυ με τον εφιάλτη του Ηθών και του Α.Τ Ακροπόλεως,τα αυτόφωρα,τις ταχα μου δήθεν εξακριβώσεις στοιχείων κτλ
Με τους πελάτες περνούσαμε μια χαρά αλλά η στάση του κράτους ήταν επιεικώς φρικτή απέναντί μας
Εχω ζήσει εκπαίδευση επί του πεδιου της αντιτρομοκρατικής ομάδας που είχαν φτιάξει για τους Ολυμπιακούς,επί Σημίτη-Χρυσοχοιδη
Ηταν ότι πιο εφιαλτικό έχω συναντήσει.Τρόμος!!! Και αίσχος
 
Τελευταία τροποποίηση:

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
823
Κριτικές
1
Like
1.717
Πόντοι
206
Καθολου ρομαντικες δεν ήταν,άλλο εσείς που βολτάρατε κι άλλο εμείς που ζούσαμε καθε βράδυ με τον εφιάλτη του Ηθών και του Α.Τ Ακροπόλεως,τα αυτόφωρα,τις ταχα μου δήθεν εξακριβώσεις στοιχείων κτλ
Με τους πελάτες περνούσαμε μια χαρά αλλά η στάση του κράτους ήταν επιεικώς φρικτή απέναντί μας
οπως παντα ενα κρατος σκετο μπουρδελο που νοιαζεται δηθεν για ηθη μεσαιωνας στην Ελλαδα που μην ξεχναμε πως ηγειται της 4ης βιομηχανικης επαν@κλασης
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Καθολου ρομαντικες δεν ήταν,άλλο εσείς που βολτάρατε κι άλλο εμείς που ζούσαμε καθε βράδυ με τον εφιάλτη του Ηθών και του Α.Τ Ακροπόλεως,τα αυτόφωρα,τις ταχα μου δήθεν εξακριβώσεις στοιχείων κτλ
Με τους πελάτες περνούσαμε μια χαρά αλλά η στάση του κράτους ήταν επιεικώς φρικτή απέναντί μας
σωστα!

θα ηθελα μια πορνοαναλυση με τους τοτε πορνοπελατες και τους τωρα....!ποιοι ηταν πιο γκαυλιαριδες με πιο δυνατες επιδοσεις?
ποιοι ειχαν περισσοτερο ροματζο μεσα τους?
ποιοι ειχαν περισσοτερη πορνοσπιθα και ορεξη για μεταλλαγμενη ηδονη?
οι τοτε η οι τωρα πορνοπελατες?
θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε την πορνοαναλυση μιας μυστριας που εχει περασει απο το πιο θρυλικο ξενοδοχειο της αθηνας!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI
OP
OP
TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.846
σωστα!

θα ηθελα μια πορνοαναλυση με τους τοτε πορνοπελατες και τους τωρα....!ποιοι ηταν πιο γκαυλιαριδες με πιο δυνατες επιδοσεις?
ποιοι ειχαν περισσοτερο ροματζο μεσα τους?
ποιοι ειχαν περισσοτερη πορνοσπιθα και ορεξη για μεταλλαγμενη ηδονη?
οι τοτε η οι τωρα πορνοπελατες?
θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε την πορνοαναλυση μιας μυστριας που εχει περασει απο το πιο θρυλικο ξενοδοχειο της αθηνας!!!
Σίγουρα οι εξωτερικές συνθήκες αλλάζουν,αυτό είναι νόμος αλλά ο άντρας στα βασικά του δεν αλλάζει.Ετσι και του πιάσεις τον πούτσο τον κάνεις ό,τι θες.Επίσης στην ανάγκη,τρύπα ναναι κι ό,τι ναναι,στα σίγουρα
Σήμερα έχουν περισσότερες επιλογές αλλά οι πιο πολλοί έχουν λιγότερα λεφτα
Εξακολουθούν να είναι το ίδιο φλογεροί και καβλιάρηδες αλλά οι νέοι είναι κάπως μπερδεμένοι εξ αιτίας του κυβερνοσεξ
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Σίγουρα οι εξωτερικές συνθήκες αλλάζουν,αυτό είναι νόμος αλλά ο άντρας στα βασικά του δεν αλλάζει.Ετσι και του πιάσεις τον πούτσο τον κάνεις ό,τι θες.Επίσης στην ανάγκη,τρύπα ναναι κι ό,τι ναναι,στα σίγουρα
Σήμερα έχουν περισσότερες επιλογές αλλά οι πιο πολλοί έχουν λιγότερα λεφτα
Εξακολουθούν να είναι το ίδιο φλογεροί και καβλιάρηδες αλλά οι νέοι είναι κάπως μπερδεμένοι εξ αιτίας του κυβερνοσεξ
ΞΕΡΟΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΡΝΟΤΖΟΥΛΙ!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom