Νέα

Τζόκερ=ΑΠΑΤΗ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MasterC
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 81K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιζετε τυχερα παιχνιδια, καζινο, λαχειο, Χρηματιστηριο, Ιπποδρομος κλπ...

  • Σε τακτικη βαση

    Ψήφοι: 96 24,1%
  • Μερικες φορες

    Ψήφοι: 54 13,5%
  • Αραια και που...

    Ψήφοι: 76 19,0%
  • Σπανια

    Ψήφοι: 111 27,8%
  • Ποτε

    Ψήφοι: 62 15,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    399

Επισκέπτης
Το τρεχων αβαταρ μου τα λεει ολα!
Τι κανουν οι υπολοιποι κυριοι της παρεας?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Kαλησπερα ,μονο κινο παιζεις?
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
χρηματιστηριο

πηρα σημερα ΕΤΕ στα 2 ευρω και σε μια μερα, εβγαλα 200 ευρω, με μερικα κλικ

οχι ασχημα ετσι?
προφανως κ δεν κερδιζει καποιος , απλα το γραψα για το τι εγινε σημερα
 

Επισκέπτης
Χρηματιστηριο, καζινο δεν εχω παιξει ποτε. Παλαιοτερα εριχνα κανενα ΠΡΟΠΟ, Στοίχημα τωρα βαριεμαι.
soukeras οταν περναω για τσαρκες στα ιδρυματα περναω κι απο τα αλλα μαγαζια και ριχνω κανενα ΚΙΝΟ. Δε μου εχουν κατσει τα χοντρα ποσα (πανω απο 100Ε), αλλα καποιες φορες βγαζω μερικα ευρωπουλα ωστε να τα φερνω περα με τα προσωπικα εξοδα.
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Χρηματιστηριο, καζινο δεν εχω παιξει ποτε. Παλαιοτερα εριχνα κανενα ΠΡΟΠΟ, Στοίχημα τωρα βαριεμαι.
soukeras οταν περναω για τσαρκες στα ιδρυματα περναω κι απο τα αλλα μαγαζια και ριχνω κανενα ΚΙΝΟ. Δε μου εχουν κατσει τα χοντρα ποσα (πανω απο 100Ε), αλλα καποιες φορες βγαζω μερικα ευρωπουλα ωστε να τα φερνω περα με τα προσωπικα εξοδα.
Πιστευω αυτο ειναι το ιδανικο που κανεις... :rockon: λιγα και καλα ;)
 

realtruth13

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
275
Like
0
Πόντοι
1
επαιζα με παθος στοιχημα, θυμαμαι καποιο διαστημα εμεινα ανεργος και επειδη δεν εβγαινα χργματικα επρεπε να κοψω η το καπνισμα η το στοιχημα, εκοψα το πρωτο μεχρι που ξαναβρηκα δουλεια και το ξεκινησα και παλι :rockon:
 

Επισκέπτης
soukeras LMFAO :cheesy: :cheesy: περνωντας σημερα απο το Ο@@τζιδικο LOL σα να λεμε πατσατζιδικο, που βρισκεται στη γωνια Δερυγνι & φιλη μας, μπηκε ενας παππας γυρω στα 40-45 τον εκοψα.
Ειχε παιξει ΚΙΝΟ και εκανε ελεγχο. Δεν καθισα να δω τι επιασε, αλλα χαμογελωντας του λεω:

- Πατερα, αυτα τα παιχνιδια ειναι του διαβολου, δεν πιανουν!
- Τι εννοεις?
- Οτι δεν κερδιζεις!
- Οπως νομιζεις...

Διολου απιθανο να μαρκαλαει ο πατερ γκομενιος κανενα κωλ γκερλ...
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
soukeras LMFAO :cheesy: :cheesy: περνωντας σημερα απο το Ο@@τζιδικο LOL σα να λεμε πατσατζιδικο, που βρισκεται στη γωνια Δερυγνι & φιλη μας, μπηκε ενας παππας γυρω στα 40-45 τον εκοψα.
Ειχε παιξει ΚΙΝΟ και εκανε ελεγχο. Δεν καθισα να δω τι επιασε, αλλα χαμογελωντας του λεω:

- Πατερα, αυτα τα παιχνιδια ειναι του διαβολου, δεν πιανουν!
- Τι εννοεις?
- Οτι δεν κερδιζεις!
- Οπως νομιζεις...

Διολου απιθανο να μαρκαλαει ο πατερ γκομενιος κανενα κωλ γκερλ...
σιγουρα καπου θα ψοφησε στην εξαερωση και μετα,αφου τα γαμησε ολα ειπε δεν ριχνω και κανα ρημαδι .. :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ειχε μακρυ γενι, θυμιζε Ρασπουτιν φατσα!
Ο Δοκτωρ Απολυτος πρεπει να το ψαξει το θεμα!
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.593
Like
2.935
Πόντοι
1.706
Ωραίος ο τζόγος, αρκεί να το βλέπεις σαν ψυχαγωγία και όχι σαν μέσο για να βγάλεις λεφτά.
Να λες ας πούμε ότι όπως πληρώνεις ένα εισητήριο για να δεις μια ταινία στο σινεμά ή έναν ποδοσφαιρικό αγώνα στο γήπεδο, έτσι πληρώνεις και κάποια χρήματα για να ψυχαγωγηθείς με το τζόγο. Αρκεί να πηγαίνεις με συγκεκριμένα λεφτά στη τσέπη (σαν να λέμε το "εισητήριο"), ώστε να έχεις ένα όριο.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.297
Like
5.082
Πόντοι
1.406
soukeras LMFAO :cheesy: :cheesy: περνωντας σημερα απο το Ο@@τζιδικο LOL σα να λεμε πατσατζιδικο, που βρισκεται στη γωνια Δερυγνι & φιλη μας, μπηκε ενας παππας γυρω στα 40-45 τον εκοψα.
Ειχε παιξει ΚΙΝΟ και εκανε ελεγχο. Δεν καθισα να δω τι επιασε, αλλα χαμογελωντας του λεω:

- Πατερα, αυτα τα παιχνιδια ειναι του διαβολου, δεν πιανουν!
- Τι εννοεις?
- Οτι δεν κερδιζεις!
- Οπως νομιζεις...

Διολου απιθανο να μαρκαλαει ο πατερ γκομενιος κανενα κωλ γκερλ...
Τον Παππα Κουπα πετυχες τυπε?? :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Ο Τζόγος είναι η φορολογία των ηλιθιών.
 

Επισκέπτης
Τον Παππα Κουπα πετυχες τυπε?? :grin:
Λες?
Παντως εχω αντιθετη αποψη!
Ο Τζόγος είναι η φορολογία των ηλιθιών.
Ο παιζων χανει κι ο πινων μεθυσκει. Εξαιρεσεις στο μυριο τυπου Τζων Ταραμας, δεν πρεπει να μας παρασυρουν.

Γιαυτο καλο ειναι

να πηγαίνεις με συγκεκριμένα λεφτά στη τσέπη ώστε να έχεις ένα όριο.
και προς Θεου, οχι βερεσεδια!
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Ένας συγγενής μου έχει προποτζίδικο.Που και πού πάω και πίνουμε κανέναν καφέ.Ένα νορμάλ τύπο δεν έχω πετύχει...Ειδικά αυτοί που αράζουν με τις ώρες για στοίχημα και κίνο είναι όλοι καμένοι :jerking: :jerking: :jerking:
Όρεξη να έχεις να τους πάρεις στο ψιλό
 

Επισκέπτης
Αυτο ειναι αληθεια που λες. Εγω παντως δεν καθομαι παραπανω απο 15-20 λεπτα στο καθε μαγαζι. Ριχνω ενα δελτιο, μετα περιπατος, μιναρισμα δεξια αριστερα και ξαναπαω. Ετσι κι αλλιως βρισκεις σε καθε γωνια προπατζιδικο.
Γενικα σε χρεωκοπημενες - κακες οικονομιες ο τζογος ανθει.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
680
Πόντοι
96
Το τρεχων αβαταρ μου τα λεει ολα!
Τι κανουν οι υπολοιποι κυριοι της παρεας?
ΤρεχΟν!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

Και ΟΧΙ! Δεν ασχολουμαι με μαλακισμενα παιχνιδια για να χασω τα ωραια μου λεφτακια! Και ειμαι σιγουρος οτι τωρα θα πεταχτει καποιος ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ κ θα πει "ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ αγορι μου τι ειναι αυτα που λες? Αν ξερεις να παιζεις στοιχημα μπορεις να κερδιζεις αντι να χανεις!"  :idiot: :uglystupid: :jerking:

Με απεριοριστο σεβασμο κ εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :dancing:
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
ΤρεχΟν!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

Και ΟΧΙ! Δεν ασχολουμαι με μαλακισμενα παιχνιδια για να χασω τα ωραια μου λεφτακια! Και ειμαι σιγουρος οτι τωρα θα πεταχτει καποιος ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ κ θα πει "ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟ αγορι μου τι ειναι αυτα που λες? Αν ξερεις να παιζεις στοιχημα μπορεις να κερδιζεις αντι να χανεις!"   :idiot: :uglystupid: :jerking:

Με απεριοριστο σεβασμο κ εκτιμηση,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :dancing:

Καλά ρε τι είναι αυτά που λες ? Μπορείς να έχεις στρατηγικές κατάλληλες βασισμένες σε εμπεριστατωμένα σχέδια και πλάνα διαφορων απαιτήσεων και να καταφέρεις να κερδίσεις στο στοίχημα με πολύ μικρές απώλειες χρημάτων μακροχρόνια...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.275
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Άρχισα από προ-πο,Λοττο,Τζοκερ,ποκα,συνεχισα με ζαρια, Αλογα, ρουλέτα και κατέληξα στο TEXAS HOLD'EM...
Μεχρι το 2010 στα πρωτα 7 τζογαδοπαιχνιδα ειχα 70.000 € χασουρα σε 25 χρονια.
Εκατσε ενα πενταρι στο Λοττο,απο συστημα που ειχα πιασει 6 το 1992 και πηρα 510.000 δρχ.Μετα από 2 χρονια το ιδιο συστημα ΞΑΝΑ πενταρι,400.000 δρχ και το 2007 ξερα 6 νουμερα στο ΛΟΤΤΟ κι επιασα τα 5 και πηρα 200 €!Το 6αρι εδινε τοτε 800.000€...
Ρουλεττα αλογα τιποτα σπουδαίο,ποκα,ζαρια μια πανω δυο κατω,μεχρι που ασχοληθηκα με το TEXAS κι εχω γυρω στα 10.000 € καθαρα κερδη μεχρι στιγμής..
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Οταν λειτουργουσε η ΒΕΤFAIR μπορουσες να κερδίσεις και κατι απο το στοιχημα αφου επαιζες με αλλους παιχτες.

Τωρα -χωρις να είμαι και ειδήμων- είναι σχεδον απίθανο να κερδισεις πιο πολλά απο οσα θα χασεις συνολικα...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom