Νέα

Τυχαία συνάντηση στον δρόμο με ιερόδουλη που γνωριζώμαστε !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DON GIOVANNI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Συνεχεια τις βλεπω στη θησεως και μου μιλανε στον πληθυντικο απο σεβασμο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.738
Πόντοι
45.465
Πώς  θα  αισθανώμαστε  άραγε άν τυχαία στον δρόμο  ερχώμαστε  φάτσα με  φάτσα με  μια  ιερόδουλη  που μας  ...γνωρίζει καλά ?
φυσιολογικά....συνέχεια πετυχαίνω ιερόδουλές στο δρόμο.....ένα απλό γεια με κάποιες καλαμιά κουβέντα παραπάνω με κάποιες που γνωρίζω καλύτερα....
είχα και πελάτισσες εκεί που δουλεύω λαδοκόριτσα....
 

sexistis!.

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Πώς  θα  αισθανώμαστε  άραγε άν τυχαία στον δρόμο  ερχώμαστε  φάτσα με  φάτσα με  μια  ιερόδουλη  που μας  ...γνωρίζει καλά ?
φιλε εκτος δουλειας αφου την δεις πας να παρεις προσωπικο τηλεφωνο και γιατι οχι για στιγμιαιο νταλαβερακι να την παρεις παλι σε κανενα κοντινο ξενοδοχειο
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
Εγώ κανα δυο φορές πέτυχα τσατσάδες αντί για κοπέλες...  >:(
 

mariak

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2012
Μηνύματα
217
Like
0
Πόντοι
1
φυσιολογικά....συνέχεια πετυχαίνω ιερόδουλές στο δρόμο.....ένα απλό γεια με κάποιες καλαμιά κουβέντα παραπάνω με κάποιες που γνωρίζω καλύτερα....
είχα και πελάτισσες εκεί που δουλεύω λαδοκόριτσα....
εμ βεβαια με το βιογραφικο το δικο σου αδυνατον να μη πεσεις σε λαδοκοριτσο!και στη γουαδαλουπη διακοπες να πας ειμαι σιγουρη θα συναντησεις γνωστη μασατζου η οποια ολως τυχαιως θα βρησκετε εκει για διακοπες κι αυτη!
οσο για τη συναντηση το να δειτε εσεις στο δρομο κοπελα που εχετε παει δεν ειναι τιποτα!εγω εχω παει σε γαμο και η γυναικα του κουμπαρου ειναι συναδελφος!!!!εκει να δειτε γλεντια!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
εμ βεβαια με το βιογραφικο το δικο σου αδυνατον να μη πεσεις σε λαδοκοριτσο!και στη γουαδαλουπη διακοπες να πας ειμαι σιγουρη θα συναντησεις γνωστη μασατζου η οποια ολως τυχαιως θα βρησκετε εκει για διακοπες κι αυτη!
οσο για τη συναντηση το να δειτε εσεις στο δρομο κοπελα που εχετε παει δεν ειναι τιποτα!εγω εχω παει σε γαμο και η γυναικα του κουμπαρου ειναι συναδελφος!!!!εκει να δειτε γλεντια!

Νομίζω είναι μια από τις πιο "γλυκειές" συναντήσεις που μπορούν να σου τύχουν...πάντοτε το απολαμβάνω όποτε συμβαίνει (εννοείται εσωτερικά...άσχετα αν όπως προσημειώθηκε μετά εισπράττεται και ουσιαστικά με ηδονικότερη μετοχή στην αμέσως επόμενη εν εργασία συνάντηση...)
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
εμ βεβαια με το βιογραφικο το δικο σου αδυνατον να μη πεσεις σε λαδοκοριτσο!και στη γουαδαλουπη διακοπες να πας ειμαι σιγουρη θα συναντησεις γνωστη μασατζου η οποια ολως τυχαιως θα βρησκετε εκει για διακοπες κι αυτη!
οσο για τη συναντηση το να δειτε εσεις στο δρομο κοπελα που εχετε παει δεν ειναι τιποτα!εγω εχω παει σε γαμο και η γυναικα του κουμπαρου ειναι συναδελφος!!!!εκει να δειτε γλεντια!
ενταξει αυτο δεν ειναι τιποτα.
εγω εχω παει σε γαμο που η γυναικα του κουμπαρου ειχε γαμηθει με τους μισους καλεσμενους και παραπανω,χωρις να ειναι πουτανα.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ενταξει αυτο δεν ειναι τιποτα.
εγω εχω παει σε γαμο που η γυναικα του κουμπαρου ειχε γαμηθει με τους μισους καλεσμενους και παραπανω,χωρις να ειναι πουτανα.

αμα ειναι η γυναικα του κουμπαρου καλα ειναι.η γυναικα του γαμπρου αμα εχει γαμηθει με τους μισους καλεσμενους υπαρχει προβλημα.τι θα λενε οι αλλοι μισοι που δεν την εχουν γαμησει; :tickedoff:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ενταξει αυτο δεν ειναι τιποτα.
εγω εχω παει σε γαμο που η γυναικα του κουμπαρου ειχε γαμηθει με τους μισους καλεσμενους και παραπανω, χωρις να ειναι πουτανα.
Εννοείς είχε γαμηθεί τσάμπα?
 

is0vitis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
697
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Πώς  θα  αισθανώμαστε  άραγε άν τυχαία στον δρόμο  ερχώμαστε  φάτσα με  φάτσα με  μια  ιερόδουλη  που μας  ...γνωρίζει καλά ?

εχει ερ8ει φωτεινη γκμοχ σε μαγαζι ποθ δουλευα  πριν  χρονια.
ημουν μονος, αλλα δε μιλησα,ηταν με μια τυπισσα εγγυο.ισως με καταλαβε

ξανα την ιδια,αγκαλια με αλλοδαπο,ισως ρωσσοποντιο.την κοιταξα και με ειδε.

επισης ωριμη, σχετικα συχνη πελατισσα μου,που τα λεγαμε,εμμεσως της την επεφτα, την ειδα σε μπουρδελο κ παγωσα.παγωσε κ αυτη,δεν εβγαλε αχνα.μπηκε σε ενα δωματιο και εφυγα.μετα απο λιγες μερες δουλευοντας το λιγακι,της εκανα επισκεψη :grin:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
μια φορα πηγα να πατησω με το αμαξι την Μπαρμπορα και την τσατσα της καθοτι ειχα παρει τη στροφη απο Δεριγνυ για Φυλής λιγο τσιτα,με καταλαβε η Μπαρμπορα,δεν ειπε κατι,εκεινη την περιοδο την πηδαγα.2010 νομιζω,επισης πολλες εχω πετυχει αλλα σιγα μην τις χαιρετησω η τους μιλησω,να τις γαμιαρω,ολες κοζαρουν και κοιτανε  παντως..βεβαια πολλες ειναι και χαμηλοβλεπουσες ενω αλλες περπατανε με το κεφαλι και το ΄΄μουνι΄΄ψηλά....
ΥΓ μια φορα η Αννα απο το 71ισογειο μου ειχε πει΄΄σε ειχα δει πριν στο αμαξι και εξω'',η ιδια περιμενε πολλες φορες μεχρι να ερθει η Ευα και να ξεκλειδωσει αρχιζοντας την βαρδια της στις 17:00
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καιτι σημαίνουν όλα αυτά; Ότι έχουν οι πουτάνες μνημονικό ή κάτι άλλο;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Θα χαιρετηθείς, ίσως να πεις και καμιά κουβέντα παραπάνω. Πιθανότατα δεν προκειται να συμβεί τίποτα άλλο.
 

crazy boy

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Eχω πάει σε γάμο που μια βίζιτα παντρευόταν γνωστό μου (την γαμούσε κανα χρόνο),
κ είχαν σκάσει οι φίλες κ οι αδερφές τις που ψάχνανε στεγνά για γαμπρούς κ το σκηνικό θύμιζε γυρίσματα απο τον πλανήτη τσόντα...
Απλά έπος  :rockon: :rockon: :rockon:

'Εχω πετύχει 'Ερρικα σε μετρό κ είχαμε μια χαλαρή κουβεντούλα (είχα οικειότητα όμως...)  :pipa1:

'Εχω πετύχει Τζούλια λίγο πιο κάτω απ'την Φυλής κ περπατούσαμε μαζί κ γελάγαμε λέγοντας μαλακιούλες  :knockinb:

'Εχω πετύχει βίζιτα που την είχα πάρει πάνω απο 10 φορές,πολύ καβλιάρα ρωσσίδα απο νοβοροσίσκ
κ πέρασε έξω απο το μαγαζί μου με τον άντρα της,δεν με είδε κ φυσικά δεν την χαιρέτησα... :sunglasses:
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.753
Κριτικές
10
Like
2.135
Πόντοι
3.187
Αν πέρασες καλά μπορείς να την χαιρετίσεις αν φυσικά είναι σε φάση που θέλει χαιρετούρα. Αν φοράει τπτ γυαλιά μαύρα και βαδίζει γρήγορα και κάπως κοιτάει αλλού τότε δεν σε παίρνει φίλε. Αστο καλύτερα. Αν πάλι είναι καμιά από αυτές που πέρασες χάλια και δεν βλέπεται τότε κάνε τον αδιάφορο κοίτα αλλού. Αν θέλεις περισσότερο σασπένς στην όλη υπόθεση μπορείς να μην την χαιρετίσεις αλλά το βράδυ να την επισκεφτείς κανόντας την να βογγιξει γοερά.  :grin:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Αν πέρασες καλά μπορείς να την χαιρετίσεις αν φυσικά είναι σε φάση που θέλει χαιρετούρα. Αν φοράει τπτ γυαλιά μαύρα και βαδίζει γρήγορα και κάπως κοιτάει αλλού τότε δεν σε παίρνει φίλε. Αστο καλύτερα. Αν πάλι είναι καμιά από αυτές που πέρασες χάλια και δεν βλέπεται τότε κάνε τον αδιάφορο κοίτα αλλού. Αν θέλεις περισσότερο σασπένς στην όλη υπόθεση μπορείς να μην την χαιρετίσεις αλλά το βράδυ να την επισκεφτείς κανόντας την να βογγιξει γοερά.  :grin:

Ωραίος! Εσύ κάλυψες και την περίπτωση να μην θέλει κοινωνικότητες η ιερόδουλη. Σωστός! Είναι το αυτονόητο αυτό που λες!

Μπορεί να ισχύει να παίζει και το αντίστοιχο αλλά από την ανάποδη. Για φαντάσου ένα παντρεμένο που το μεσημέρι-απόγευμα το γλεντούσε με την ιερόδουλη και πέφτει πάνω της 3-4 ώρες αργότερα συνοδεύοντας τη γυναίκα του! χαχαχαχα!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
εχει ερ8ει φωτεινη γκμοχ σε μαγαζι ποθ δουλευα  πριν  χρονια.
τυπε την ειχα πετυχει στο δρομο χειμωνα
αθλητικο παπουτσι,τζιν,σκουφακι ασπρο και τσαντα στην πλατη
σαν στρουμφακι ηταν :2funny: :2funny: :2funny:
τρομερη μορφη :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom