Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Τελικά είπα να πάω και δικαιώθηκα! Κατά τις 01.00 έσκασε η ξανθιά που μιλάει στο κινητό με τον αφέντη της. Παίξαμε στην αίθουσα και συνεχίσαμε στην καμπίνα οι δύο μας! Μετά εκατέρωθεν αποχώρηση. Καυλα η γυναίκα!
Τελικά doctor δεν χρειάζεσαι ενημέρωση από κανένα. Ακολούθα το ένστικτό σου και την τύχη σου. Και εις άλλα με υγεία.....
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Κλέαρχε έχεις κολλήσει με τις   :tits: αρες  :2funny: :2funny:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
  • Like
Αντιδράσεις: titanm

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
Κλέαρχε έχεις κολλήσει με τις  :tits: αρες  :2funny: :2funny:
[καλησπερα φιλε μου,ναι εχω κολησει μου εχουν πει για την ξανθια με τις βυζαρεσς που ερχετε εκει με τον δικο της και παζουνε επανω,κριμα να μην την πετυχαινω
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.649
Πόντοι
3.506
Και κάποιοι τύποι σαν και εσένα την ξεμπροστιάζουν η μάλλον την διασύρουν  :uglystupid: να το θέσω καλύτερα, και καλά προς χάριν μιας ενημέρωσης που έχει καλλιεργηθεί με ένα τρόπο επιεικώς απαράδεκτο. Φαντάζομαι ότι νιώθεις αρκετά περήφανος και ολοκληρωμένος μιας και στην πραγματική ζωή πρέπει να είσαι απλώς ένα τίποτα με μπόλικο καθόλου.
Τι έγινε ρε νιούφι, γράφτηκες προχθές στο site και με μονοψήφιο αριθμό μηνυμάτων βρίζεις όλο τον κόσμο; Σου έκατσε η τύχη του πρωτάρη, έφαγες μπριζόλα και την είδες ο αγαπητικός του σινεμά; Να σε δω, όταν θα πας 15 συνεχόμενες επισκέψεις και θα μείνεις με την τσαπού στο χέρι, τι θα έχεις μας πεις.
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Παρακαλώ οι Νέοι να δείχνουν λίγο περισσότερο σεβασμό εδώ μέσα στο αντροκρατουμενο σαιτ τύπου ΕΣ. μιας και η σειρα(παλαιότητας) του καθενός εδώ μέσα είναι ιερή,, κατά τα άλλα, όλα οκ και καλά,,, όλοι κάνουμε την καυλα μας και περνάμε καλά αλλά ο καθένας εκφράζεται διαφορετικά, πράγμα το οποίο όμως δεν σημαίνει ότι μπορούμε να αυθαιρετουμε και να λέμε ότι να ναι!!!! Ωραία να περνάτε όλοι σας και τα εσώψυχα ας τα αφήσουμε για τις πλατείες και τις αλάνες
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Παντος σημερα στις 16΄00 μπηκε ζευγαρι πολυ καλο.ευτιχος δεν ειχε ενοχλητικουσς και παρασαμε ωραια.μονοι μας σε ενα δωματιακι πανο αναστεναξε το παταρι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elaree

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Παντος σημερα στις 16΄00 μπηκε ζευγαρι πολυ καλο.ευτιχος δεν ειχε ενοχλητικουσς και παρασαμε ωραια.μονοι μας σε ενα δωματιακι πανο αναστεναξε το παταρι
ολοι  οσοι  λενε για ζευγαρι  εχουν το πολυ 5 με 6 μηνύματα .. :2funny: :2funny:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
ολοι  οσοι  λενε για ζευγαρι  εχουν το πολυ 5 με 6 μηνύματα .. :2funny: :2funny:

Ναι τα παιδια ειναι τοσο καλα που  σπευδουν αμεσως μας ενημερωσουν... Μια φορα την πατησα και ηταν και με πμ με υποτιθεμενο ζευγαρι ...

Πλεον εχω μαυρησει το εν λογο μαγαζι δεν περναω ουτε απο εξω ...


 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε νιούφι, γράφτηκες προχθές στο site και με μονοψήφιο αριθμό μηνυμάτων βρίζεις όλο τον κόσμο; Σου έκατσε η τύχη του πρωτάρη, έφαγες μπριζόλα και την είδες ο αγαπητικός του σινεμά; Να σε δω, όταν θα πας 15 συνεχόμενες επισκέψεις και θα μείνεις με την τσαπού στο χέρι, τι θα έχεις μας πεις.
Βρε, βρε, καλώς τον.
Εάν εσύ προσωπικά είσαι ''όλος ο κόσμος'' πρέπει να το δεις και αυτό με τον ψυχίατρο.
Γιατί το ότι είσαι διαταραγμένη προσωπικότητα το καταλαβαίνει κανείς από αυτά που γράφεις μόνος σου.
Το ότι δεν αντέχεις που είσαι μέλος ενός ευρύτερου κοινωνικού συνόλου επίσης είναι ένα θέμα που παρεμπίπτοντος δεν με αφορά.
Το ότι δεν χρονολογείται η εγγραφή μου εδώ σε χρόνια, αυτό αφορά εμένα, και ήταν καθαρή επιλογή μου, που δεν θα την κρίνεις ούτε εσύ, ούτε κανείς άλλος.
Τώρα εάν με ρωτάς εάν τα έχω μαζί σου, η απάντηση είναι ΝΑΙ γιατί άνθρωπος που προβαίνει σε πράξεις που επηρεάζουν τις ζωές και επιλογές των άλλων θέλω αν τους πετάξω στον καιάδα μπας και ξεβρωμίσει η κοινωνία μας γενικότερα από λακέδες σαν και σένα.
Σου παραθέτω τα κατορθώματα σου που είσαι και περήφανος για αυτά.

Άραξα, έβγαλα τελείως την βερμούδα μου και άρχισα να τραβάω μαλακία. Ευτυχώς δεν υπήρχε ψυχή κάτω, παρά μόνο εμφανίστηκε ένας gay με μακριά μαλλιά, ο οποίος ήταν γυμνός από τη μέση και πάνω και με είδε την ώρα που έχυνα.
Σκουπίστηκα, φόρεσα την βερμούδα και άφησα τα χύσια πάνω στην πολυθρόνα, ως υπόσχεση στον εαυτό μου, να μην ξαναπατήσω σε τέτοιους χώρους.
Αυτή την μαλακία την αφιέρωσα σε όλους τους γαμιόληδες, οι οποίοι σε κάποια άλλη ζωή είναι ανάξιοι να με υπηρετούν, αλλά έχουν έρθει έτσι τα πράγματα και σε αυτή τη ζωή βρίσκονται σε θέσεις και επηρεάζουν αρνητικά τη ζωή μου.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Τι έγινε ρε νιούφι, γράφτηκες προχθές στο site και με μονοψήφιο αριθμό μηνυμάτων βρίζεις όλο τον κόσμο; Σου έκατσε η τύχη του πρωτάρη, έφαγες μπριζόλα και την είδες ο αγαπητικός του σινεμά; Να σε δω, όταν θα πας 15 συνεχόμενες επισκέψεις και θα μείνεις με την τσαπού στο χέρι, τι θα έχεις μας πεις.

Και κάτι ακόμα δεν θυμάμαι είτε στο adult, είτε στο Αβερώφ, είτε στο Atrrax, είτε στο Lamda να μου είπαν στο ταμείο ότι έχει ζευγάρια. Οπότε δεν τίθεται θέμα εάν θα μείνω με την τσαπού στο χέρι.
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Και επειδή βλέπω επιθετική συμπεριφορά από μερικούς προτείνω να συνεχίσουμε στο νήμα του Αβέρωφ να δώσουμε και εκεί λίγο ζωή.......... που και εκεί έχω περάσει παλαιότερα καλά, αλλά οπωσδήποτε συνεχίζει να είναι must
:orchestra:
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
Αγαπητέ Dimmer εγώ πράττω διαφορετικά, τους νέους τους παίρνω από το χέρι και τους δείχνω τον δρόμο δεν τους πολτοποιώ ;)
αλλά δεν μπορούν κάποιοι άνθρωποι εάν θέλουν να τους αποκαλούμε έτσι, να μην σέβονται και τον υπόλοιπο κόσμο. Δεν μπορώ να πω ότι πήγα για καφέ και επειδή δεν μου άρεσε ο κόσμος έφτυσα στις καρέκλες και έφυγα και να χαίρω και εκτίμησης. Δεν μου αρέσει δεν ξαναπάω. Τόσο απλά. Δεν χρωστάω στον σαχλαμάρα τίποτα να πάω να κάτσω στα ζουμιά του ούτε εγώ ούτε κανείς άλλος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elaree

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Δεν ηταν η πρωτη φορα .απλα δεν ξαναπετυχα μεσημεριατικα ,κυριος βραδια κ ειδικα παρασκευη σαββατο πετιχενα αν ημοθν τυχερος
 

HellasBeast

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Καλησπέρα νέος εδώ. Είμαι 20 χρόνων. Παίζει καθόλου απήχηση για την ηλικία μου σε τέτοια ; Bi TOP (into cd, trans femme)
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom