Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
Ωραίο παιχνίδι πανω τωρα καλα 2ιναι ηkristi
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
καλα εχουμε κανα νεο απο το κολαστηριο
 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Το κατάστημα έχει πάρει τη κάτω βόλτα από τότε που άνοιξε το <<ανακαινισμένο>> υπόγειο και κατοχύρωσε δυο τιμές... αντιλήφθηκε ο κόσμος οτι ο ιδιοκτήτης ψάχνει για μαλάκες... Πείτε μου τους τελευταίους δυόμισι μήνες τι έχει συμβεί στο υπόγειο ώστε να αξίζει να δώσει κάποιος τα παραπάνω ευρώ  στο εισιτήριο.... Είμαι τακτικός πελάτης δεν έχω δει να γίνεται τίποτα κάτω, το λέω για να μη αρχίσουν κάποιοι διαφημιστές του ιδιοκτητη και του υπογειου!
 

sinaloa

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Για το υπογειο εχει ξεχωριστη τιμη απο την εισοδο ;

Για σινεμά στα 7 ευρώ και άλλα 5 για υπόγειο...Σήμερα Κυριακή επίσκεψη χωρίς να παίζει τίποτα...καμιά δεκαριά ομοφυλόφιλοι να περιφέρονται προς αναζήτηση αρσενικού...Ωραίος χώρος καθαρός και πολύ καλές ταινίες αλλά ως εκεί...Στο υπόγειο δεν γινόταν κανένα παιχνίδι...
 

bearman

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παίδες, σκεφτομαι να πάω σαββάτο... Τι ωρα εχει το πιο πολυ νταβαντούρι?Ο χωρος κλιματίζεται? Γενικα τωρα το καλοκαιρι εχει κοσμο?
 

bearman

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2017
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Ρε συντεκνοι τη βοήθειά σας... Για σαββάτο που θα μπορώ να βρίσκομαι Αθηνακαι να πάω, τί ωρα ειναι η καλύτερη που θα πετύχω περισσότερο κοσμο???
Για κάντε τον κόπο να μου πείτε...
Και γενικοτερα τωρα καλοκαιρι μαζευει κοσμο?
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.588
Πόντοι
17.336
Ρε συντεκνοι τη βοήθειά σας... Για σαββάτο που θα μπορώ να βρίσκομαι Αθηνακαι να πάω, τί ωρα ειναι η καλύτερη που θα πετύχω περισσότερο κοσμο???
Για κάντε τον κόπο να μου πείτε...
Και γενικοτερα τωρα καλοκαιρι μαζευει κοσμο?
σε γενικές γραμμές κόσμο μαζεύει μετά της 8...9 το βραδάκι.... Ανάλογα βέβαια με τα γούστα του καθενός δηλαδή τι κόσμο ψάχνει...
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.147
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Τι εγινε ρε παιδια και δεν βλεπω καμια ενημερωση για το τι γινεται στο Α.Τ καμια γυναικα ή ζευγαρι δεν σκαει μυτη η cd δεν παιζεται κατι??
 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
δεν βλέπεις γιατί όλα γίνονται στο υπόγειο με 5 ευρώ +... βεβαια εκεί δεν πάει κανεις για να δώσει αναφορά...
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια και δεν βλεπω καμια ενημερωση για το τι γινεται στο Α.Τ καμια γυναικα ή ζευγαρι δεν σκαει μυτη η cd δεν παιζεται κατι??
Πριν δέκα ημέρες πήγαμε εμείς, αλλά κανείς δεν μπήκε στον κόπο να γράψει.....
 

duo_processor

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
οποιο ζευγαρι εχει διαθεση για παιχνιδι,κερναω τα εισητηρια για το υπογειο... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom