Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
θα παω και εγω με τη δικια μου θα αφησω ανοιχτες τις κουρτινες για ματι εως εκει ομως παιδες... δε γουσταρουμε πιασιματα
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
θα παω και εγω με τη δικια μου θα αφησω ανοιχτες τις κουρτινες για ματι εως εκει ομως παιδες... δε γουσταρουμε πιασιματα
φιλε οσοι πανε εκει δεν διαβαζουν εδω τι λεμε.αν το ξεκοψεις εσυ δεν πρόκειται να σας ακουμπηση κανεις εχω δει κι αλλα ζευγάρια που ερχονται στο σινεμα και δεν παίζουν με τους θαμώνες
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Εσκασε πληροφορια οτι ειναι ο τυπος με το κολαν, αληθευει;; Να πεταχτω να το ξανασκισω αν ειναι
 

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
φιλε οσοι πανε εκει δεν διαβαζουν εδω τι λεμε.αν το ξεκοψεις εσυ δεν πρόκειται να σας ακουμπηση κανεις


φιλε sant δεν λεω οτι ακουμπανε με το ζορι...λεω οτι θα παμε και με τη γυναικα μου και θα αφησουμε ανοιχτες τις κουρτινες τπτ αλλο... εδω εμεις το κανουμε στη παραλια που εχει και κοσμο εκει ειναι σκοτεινα οποτε... απλα δε θελουμε αλλους να ακουμπανε μονο να βλεπουν
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Εγω θα ελεγα φιλε μου να πας σε ένα χοτελ  με την γυναικα σου η στην παραλια  και περασετε ωραια  τωρα αν θες να σε περνουν ματι όταν γαμας  χωρις να υπαρχει και συμμετοχή τριτων  όχι στην πραξη αλλα στην φαση δεν πας εκει μεσα στο σινεμά πας να δεις την τσοντα να χαλαρώσεις να πεξεις  γιατι πηγενεις στο βουνο  στην παραλια σε αλλα μερη το σινεμά δεν είναι για ματι δικια μου αποψη που πηγενω και εγω με την γκομενα μου θα προσφερεις δωρεαν ματι  χωρις να υπαρχει επαφη  όπως και εγω ετσι και εσυ πας εκει για την εκγληματισεις  για κανεις ανετα καποια στιγμη την φαντασιοση σου  πραγματικοτιτα  και όχι κατι άλλο  τα υπολοιπα είναι τριχες κατσαρες 
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
φιλε οσοι πανε εκει δεν διαβαζουν εδω τι λεμε.αν το ξεκοψεις εσυ δεν πρόκειται να σας ακουμπηση κανεις


φιλε sant δεν λεω οτι ακουμπανε με το ζορι...λεω οτι θα παμε και με τη γυναικα μου και θα αφησουμε ανοιχτες τις κουρτινες τπτ αλλο... εδω εμεις το κανουμε στη παραλια που εχει και κοσμο εκει ειναι σκοτεινα οποτε... απλα δε θελουμε αλλους να ακουμπανε μονο να βλεπουν

DK....καθοτι είμαι ηδονοβλεψίας...ριξε 1 μηνυμα αν θες...σχετικα με την ωρα (θα είμαι κεντρο για κατι δουλειες)...μην παω και βλεπω μονο ζομπι
 

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
Απόψε λέτε να έχει κάνα ζευγαράκι άραγε?
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Λες να είναι στημένο το σκηνικό τύπε;

:zombie: :zombie:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Μα δεν ξερεις για ποιο κολάν λεω; Εχουν αναστεναξει τα παραθυρακια στις καμπινες οταν πηγαινε....
τυπε δεν ασχολουμε στο σινεμα με τυπους με κολαν... :orchestra: :orchestra: τον εχεις τεραστια αναγκη τυπε? :think: :S
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Ηταν ωραιο κωλαρακι....  :kissass: :fuck1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: chefff

dk1000

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
παιδια δε θα κανω διαφημιση στο μαγαζι... δεν ειμαι βαλτος... απλα επειδη μας αρεσει να πηδιομαστε και να μας παιρνουν και ματι... το καλοκαιρι το σκισαμε σε παραλια γυμνιστων εντος Αττικης... τωρα λογω Χειμωνα θα παμε εκει... ωρα μπορω να γραψω θα ειναι πρωι γυρω στις 12... μερα ειλικρινα δε ξερω ακομα.. οποτε οποιοι τυχεροι βρεθουν...
 

kaltilas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2017
Μηνύματα
92
Like
76
Πόντοι
0
παιδια δε θα κανω διαφημιση στο μαγαζι... δεν ειμαι βαλτος... απλα επειδη μας αρεσει να πηδιομαστε και να μας παιρνουν και ματι... το καλοκαιρι το σκισαμε σε παραλια γυμνιστων εντος Αττικης... τωρα λογω Χειμωνα θα παμε εκει... ωρα μπορω να γραψω θα ειναι πρωι γυρω στις 12... μερα ειλικρινα δε ξερω ακομα.. οποτε οποιοι τυχεροι βρεθουν...

Αμαν ρε φιλε! Δηλαδη εμεις που δουλευουμε πρεπει να παρουμε αδεια για να κανουμε μπανιστηρι?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
ξερει κανεισ τι πεζει με την σκαλα που κατεβενεισ κατω?ετοιμαζαν κατι? ειναι ετοιμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom