Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
Ωραια βραδια χτες στο αντουλτ..!

Καβλα το μελαχρινο μωρο που παιξαμε στους πανω καναπεδες.
Τα ειπαμε κ λιγο στο καπνιστηριο.

Ελπιζω να το ξαναπετυχω...
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
εκει συχναζουν ενεργητικοι η παθητικοι?ενδιαφερομαι να το επισκευθω αλλα με αυτα που διαβαζω...φιδεμπορες πολλοι και αλλοι λενε για πολλα ζομπι που κυκλοφορουν και κολαω αν καπιος νεος μπορει να μ μιλισει πριβε σε μηνημα για το σινεμα θα τον ευχαριστουσα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Δεν είναι βόας, δεν είναι κροταλίας. Είναι το φιδάκι ο ..... Διαμαντής:
Έτσι διατηρείτε ζωντανό το νήμα του σινεμά.

[tt]
Δεν είναι βόας, ούτε κροταλίας
μα το φιδάκι μου το μαγικό
και έγυρ΄ ο κόσμος πάσης ευκαιρίας
για να αγοράσουν από το γιατρικό

Κυρά μου, όπου και αν πονάς
στη λεωφόρο Αθηνάς
θα βρεις το δόκτωρ Ακαμάτη
πονάει δόντι, βγάζει μάτι

Δόκτωρ που ήρθε από το Παρίσι
κι έχει διπλώματα περίπου επτά
τώρα αν σπούδασε στο Καρπενήσι
για ψιλοπράματα ποιός συζητά[/tt]

Έλεος με τους κλώνους εδώ μέσα!

:zombie: :zombie: :zombie:


 

arisgreen

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Αν πάει κανένας σήμερα, ας στείλει πριβέ ;)
 

SilkRoadWalker

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
προσοχι στν αλβανο στο ταμειο μεγαλοσ ρουΦΙΑΝΟΣ Κ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ
 

AK 2737

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Πολλές φόρες έχουμε έρθει κ πραγματίκα περάσαμε ωραία αλλά γιατί δεν μας κάνουν την τιμή κ άλλα ζευγάρια?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.914
Πόντοι
1.486
Αν εννοείς τον τρόμπα τον αντμιραλ, ακόμα τον περιμένω.Κάπου κλεισμένος σε κανα γραφείο είναι,και περιμένει να πάει κρυφά σε κανα τσοντάδικο να τον γλεντήσουν.
Εμ βεβαια...Εκ του ασφαλούς πεταμε μαγκιες..Πηρες μεταθεσούλα,εξαφανιστηκαν τα ιχνη ενα χρονο και τωρα πουλαμε αντριλίκι...
Κανονισε να αρχισεις παλι να δινεις πληροφορίες να σε εντοπίσω.. :s&m_1: :s&m_1:
Μια πορτα από το ΑΝΣ ειμαι...Κερναω και καφεδακι... :grin: :grin:
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
Αυτη την στιγμη γραφω λαιβ περιγραφη απο ΑΤ ειναι η γνωστη ξανθια και ενα ζευγαρι
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
να αναφέρω και ας μην έχει ....συνοχή (λες και όλα οσα γράφετε έχουν ) , ότι η Voula που κατά καιρούς έχει συμμετάσχει στο forum αλλά και έχει κάνει και κριτική σε επίσκεψη στο at , είναι ΥΠΑΡΚΤΟ πρόσωπο και μάλιστα ... τι πρόσωπο. Χωρίς λεπτομέρεις μιας και δε κάνω ούτε κριτική , ούτε έχει και σημασία , την γνώρισα προ ημερών , και από το πιο χαμηλό σημείο της μέχρι ψηλα στο βλέμμα της , στάζει κάβλα .
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
να αναφέρω και ας μην έχει ....συνοχή (λες και όλα οσα γράφετε έχουν ) , ότι η Voula που κατά καιρούς έχει συμμετάσχει στο forum αλλά και έχει κάνει και κριτική σε επίσκεψη στο at , είναι ΥΠΑΡΚΤΟ πρόσωπο και μάλιστα ... τι πρόσωπο. Χωρίς λεπτομέρεις μιας και δε κάνω ούτε κριτική , ούτε έχει και σημασία , την γνώρισα προ ημερών , και από το πιο χαμηλό σημείο της μέχρι ψηλα στο βλέμμα της , στάζει κάβλα .
[/quote
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια την άποψη μου για σένα νομίζω την ξέρεις...
 

Husqsvarnas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
320
Πόντοι
281
...Χωρίς λεπτομέρεις μιας και δε κάνω ούτε κριτική , ούτε έχει και σημασία , την γνώρισα προ ημερών , και από το πιο χαμηλό σημείο της μέχρι ψηλα στο βλέμμα της , στάζει κάβλα .

Τι κριτική να κάνεις;
Σαν αυτές που έχεις γράψει;
Ή να επιβεβαιώσεις την υπογραφή σου "άντρας που πηδιέται επιλεκτικά σαν κορίτσι;"
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
επιστροφή κριτικης μετα από καιρο που εχω να γραψω.
εχθες ειχα συνενοηθει να παω με ένα φιλικο μου ζευγαρι που ισως για πολλους πλεον είναι γνωστοι στο σινεμά από το ωραιο τους παιχνιδι.
ωρα συνάντησης είχαμε 21:00 μεσα στο σινεμά.
αυτοι καθησαν πρωτο καναπε αριστερα μπροστα οπου και είναι και το αγαπημενο τους.
λιγο πριν τις 21:00 ειχε σκασει μυτη και η ξανθια μιλφ η οποια με γοβιτσα καλτουλα ψυλη μεχρι γονατο επανω και μαυρο ανοιχτο φορεματακι και κοτσιδάκια εδειχνε μια καυλα όπως και τις το ειπα.
πηγε μεσα σε καμπινα κατω  με τον giannisg οπου και εδωσε τον πρωτο αγωνα .
μετα ηρθε και καθησε μαζι μου και με τον giannig (μιας και γνωριζόμαστε από παλαιοτερες εμφανισεις )καικαθησαμε πανω από τον καναπε και βλέπαμε το άλλο ζευγαρι που εκανε γλυφομουνι με δάκτυλα .
τα χουφτώματα επεφταν στην ξανθια μιλφ μεχρι που το ζευγαρι σταματησε για τσιγαρο όπως και η ξανθια στο καπνηστηριο.
εκει εκανε το δευτερο κονε της με ένα παιδι 29 οπου ηθελε μονο πριβε και ετσι εγινε σε καμπινα στο ισογειο.
μετα με το που βγηκε άλλος ενας μπηκε και εκανε και αυτος το παιχνιδι του οπου η φωνες της ακουγωνταν παντου σε συνδιασμο με το ΄''χυνω μωρο μου '' και τα ''σκαμπίλια στον κωλο της''.με το που βγηκε πηγε τουαλετα και ηρθε να μας χαιρετησει και να μας πει ότι εχει μια δουλεια και μπορει να ξαναπερασει ποιο αργα.η ωρα ηταν 22:00.
εμεις τελικα με το άλλο ζευγαρι αποφασισαμε να παμε να περιποιηθούμε την κοπελα εγω και ο giannisg επανω σε καμπινα με ανοιχτη πορτα μιας και ο κλιματισμος ηταν καλυτερος.
τελικα διαλέξαμε την τριτη καμπινα και το παιχνιδι ξεκινησε .
στην αρχη η κοπελα εγλειφε τον δικο της αφου εβγαλαν όλα τους τα ρουχα και η απιστευτη κολαρα της εμφανιστηκε να με αναζητα στηνοντας την προς το μερος μου .με ειχε ηδη καυλωσει πολύ και δεν αργησα να βαλω προφυλακτικο οπου και την εστεισα στα 4 για κανενα 10 λεπτο με δυνατο σφηροκοπημα .
μετα την γυρισα να ξαπωσει στον καναπε και την ανεβασα τα ποδια οπου και και την πηρα και ετσι λιγακι μεχρι που εγινε η αλλαγη με τον Giannig.
αγου εκανε και ο Giannisg  κανενα 10 λεπτο στα 4 οπου την ξαναεστεισε ανελαβε ο δικος της να κανει και αυτος παιχνιδι .μετα από λιγο μας φωναξε μιας και καθόμασταν από διπλα και την εβαλε κατω να μας παιζει μεχρι να την τελειώσουμε στο στηθος και οι τρεις μαζι μιας και της αρεσε πολύ μεχρι που ηρθε και ενας ακομα και μονο την εχυσε .
αφου τελειώσαμε και την βαφτίσαμε την σκουπίσαμε σαν κυριοι που ειμαστε και σιγα σιγα αποχαιρετηθηκαμε .
θα ηθελα να πω ότι ενώ ηταν 5 gay οπου παρακολουθουσαν το παιχνιδι ηταν ολοι πολύ διακριτικοι και πανω από όλα εδιναν χωρο όπως πρεπει στο παιχνιδι .

ευχαριστούμε το ζευγαρι όπως και την ξανθια που ηταν μεσα στην καυλα.

θα ηθελα να πω ότι ενημερωνω μονο και μονο γιατι θελω να ερχονται και αλλα ζευγάρια χωρις ταμπου και κοληματα .
επισης την προηγουμενη εβδομαδα από τον δεκαπενταυγουστο ειχε αρκετα απλα δεν αναφερθηκε σχεδόν κανενα από εμενα ενώ συμμετειχα σε καποια .
τα φιλια στους δύσπιστους .
 

anastasia1988

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2017
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ερώτηση: μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό ? Έλεγα να περάσω σήμερα για να το δω. Διερευνητικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom