Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ρε συ στο Αβέρωφ όλο ζόμπι κυκλοφορούν!

:zombie:
 

Συνημμένα

  • averof.JPG
    averof.JPG
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • averof2.JPG
    averof2.JPG
    26 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Απλα θυμηθειτε τι ειχε γινει με το πιτσιρικι πουχα φερει εγω...
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Ακομα.Αλλα δε πειραζει οσοι ηταν εκει οταν την εφερα ξερουν οτι ειναι το καλυτερο σκηνικο στα χρονικα τογ σινεμα
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Ραντεβού και έξοδος στο τσοντοσινεμά.
Μα πολύ μαλάκας


:bigdick:
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Ακομα.Αλλα δε πειραζει οσοι ηταν εκει οταν την εφερα ξερουν οτι ειναι το καλυτερο σκηνικο στα χρονικα τογ σινεμα

Georgepet δεν μιλαω πολυ εδω μεσα αλλα η δικια σου φαση με το απιστευτο πλασμα που ειχες φερει ειναι μεσα στις 2 καλυτερες φασεις που εχουν γινει εκει μεσα απο τοτε που σταματησανε οι βραδιες των ζευγαριων.
Παω σχεδον απο την πρωτη μερα που ανοιξε και εχω παιξει σε αμετρητες φασεις εκει μεσα!!!!
Το γκομενακι σου ηταν ολα τα λεφτα!!!!

Respect!!!!!! :kneel: :kneel:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Παντρεμένος είμαι και πέρασα δύσκολα στη ζωή μου για να ζω άνετα τωρα απλά δε βλέπω το λόγο να δώσω 7 ευρω για να μπω να κάνω βόλτα σε ένα σινεμά χωρις μουνί μεσα,αν την έβλεπα να μπαινει θα ερχόμουν!!είμαι στρεητ οπότε δε μπαίνω να παίξω με αλλους η να δώσω πίπα σε δροσερούς!

ρε φιλε οκ, μαζι σου. τί μας πρηζεις δεν καταλαβαινω; τραβα αλλου να γαμησεις με 7 ευρω και να μη μας εχεις και αναγκη. μη διαβαζεις εδω μεσα, γραφουν μαλακιες και ψεματα <- αφου αυτο θελεις να ακουσεις.

ε ρε ζορια που τραβας, παντεμενος ανθρωπος.. καποιος θα σου πε οτι θα γαμησεις με 7 ευρω αντι για 10 στο μεταξι, και ηρθες για 3 ευρω σκοντο στο ανταλτ απεξω να μας σπασεις τα παπαρια. πιο πολυ κοστισε το ενα πακετο που εκανες, παρα τα τρια ευρω που θα γλυτωνες
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ρε φιλε οκ, μαζι σου. τί μας πρηζεις δεν καταλαβαινω; τραβα αλλου να γαμησεις με 7 ευρω και να μη μας εχεις και αναγκη. μη διαβαζεις εδω μεσα, γραφουν μαλακιες και ψεματα <- αφου αυτο θελεις να ακουσεις.

ε ρε ζορια που τραβας, παντεμενος ανθρωπος.. καποιος θα σου πε οτι θα γαμησεις με 7 ευρω αντι για 10 στο μεταξι, και ηρθες για 3 ευρω σκοντο στο ανταλτ απεξω να μας σπασεις τα παπαρια. πιο πολυ κοστισε το ενα πακετο που εκανες, παρα τα τρια ευρω που θα γλυτωνες


φίλε μάλλον δε κατάλαβες καλά,εγω θέμα δεν έχω ουτε θα εχω αλλοί μου τα χώσανε γτ δε μπήκα μεσα κτλ εγω για το σκηνικό με τη γκόμενα τ τύπου ερχόμουν να δω κατά πόσο υσχιει,χαλάρωσε και αν ερχόταν ναι θα έμπαινα μέσα
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
φίλε μάλλον δε κατάλαβες καλά,εγω θέμα δεν έχω ουτε θα εχω αλλοί μου τα χώσανε γτ δε μπήκα μεσα κτλ εγω για το σκηνικό με τη γκόμενα τ τύπου ερχόμουν να δω κατά πόσο υσχιει,χαλάρωσε και αν ερχόταν ναι θα έμπαινα μέσα

ρε φιλε επιμενεις αν και ειμασταν 50 ατομα μεσα. δεν θα προσπαθησω να σε πεισω για το οτι υπηρχε γκομενα, αλλα μη ζητας μαλακιες. σε εχεμυθο χωρο και εχεμυθο σκηνικο, ζητας να βγαλουμε κινητα για να σε πεισουμε με φωτογραφιες. αυτα δε γινονται.. και επισης, δεν νιωθουμε την αναγκη να σε πεισουμε. με 3 ευρω παραπανω, θα γαμας χωρις πολλα πολλα, λιγο πιο κατω, στο μεταξι.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
ρε φιλε επιμενεις αν και ειμασταν 50 ατομα μεσα. δεν θα προσπαθησω να σε πεισω για το οτι υπηρχε γκομενα, αλλα μη ζητας μαλακιες. σε εχεμυθο χωρο και εχεμυθο σκηνικο, ζητας να βγαλουμε κινητα για να σε πεισουμε με φωτογραφιες. αυτα δε γινονται.. και επισης, δεν νιωθουμε την αναγκη να σε πεισουμε. με 3 ευρω παραπανω, θα γαμας χωρις πολλα πολλα, λιγο πιο κατω, στο μεταξι.


Δε ξέρω την ηλικία σου αλλα εγω είμαι άνω των 40,ξέρω που να πάω να γαμήσω και στερημένος δεν είμαι!εχω και εξτραδάκια απέξω!για το σκηνικό ειμουν περίεργος αν έβλεπα καλό μουνί θα έμπαινα χαλαρά!!
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Δε ξέρω την ηλικία σου αλλα εγω είμαι άνω των 40,ξέρω που να πάω να γαμήσω και στερημένος δεν είμαι!εχω και εξτραδάκια απέξω!για το σκηνικό ειμουν περίεργος αν έβλεπα καλό μουνί θα έμπαινα χαλαρά!!

τυπε τα πραγματα ειναι απλα. περιμενανε 50 ατομα μεσα στο σινεμα στη κυριολεξια. η φαση μυριζε φωλα και λιγο πριν φυγουν, εσκασε η ξαναθια, η οποια καμια σχεση με το σκηνικο που γραφτηκε εδω πως θα γινοταν δεν ειχε. ετυχε και πηγε αυτη τη παρασκευη, οπως ειχε παει και την προηγουμενη. τωρα γιατι δεν την ειδες, ποσα πακετα καπνισες απ εξω και ο λογος που δε μπηκες, ειναι δικα σου θεματα και γνωριζεις καλυτερα εσυ τις απαντησεις.
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
τυπε τα πραγματα ειναι απλα. περιμενανε 50 ατομα μεσα στο σινεμα στη κυριολεξια. η φαση μυριζε φωλα και λιγο πριν φυγουν, εσκασε η ξαναθια, η οποια καμια σχεση με το σκηνικο που γραφτηκε εδω πως θα γινοταν δεν ειχε. ετυχε και πηγε αυτη τη παρασκευη, οπως ειχε παει και την προηγουμενη. τωρα γιατι δεν την ειδες, ποσα πακετα καπνισες απ εξω και ο λογος που δε μπηκες, ειναι δικα σου θεματα και γνωριζεις καλυτερα εσυ τις απαντησεις.


Βρε δε την ειδα αλλα οκ αφού γράφτηκε κριτική μάλλον αλήθεια θα είναι!! οκ!εγω δε την είδα δεν έχει σημασία! αμα παιχτεί άλλο σκηνικό ελπίζω να είμαι παρων 
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
τυπε τα πραγματα ειναι απλα. περιμενανε 50 ατομα μεσα στο σινεμα στη κυριολεξια. η φαση μυριζε φωλα και λιγο πριν φυγουν, εσκασε η ξαναθια, η οποια καμια σχεση με το σκηνικο που γραφτηκε εδω πως θα γινοταν δεν ειχε. ετυχε και πηγε αυτη τη παρασκευη, οπως ειχε παει και την προηγουμενη. τωρα γιατι δεν την ειδες, ποσα πακετα καπνισες απ εξω και ο λογος που δε μπηκες, ειναι δικα σου θεματα και γνωριζεις καλυτερα εσυ τις απαντησεις.

:thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom