Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
καλησπερα τι να γραψουμε την κυριακη γυρισα....ξερεις οτι το πρωτο παιχμιδι δεν ηταν καλο στο δευτερο η δικια σου την σηκωσαμε την γδυσαμε και την ξεσκισαμε οπως σου ειχα πει οτι θα γινοταν φιλαρακι με τους τυπους ...και υπαρχουν πολλοι που ηταν εκει τοτε που δεν μπαινουν εδω μεσα απλα ηρθαν μετα απο προσκληση οσο για την τυπισα ...τρελο τσιμπουκια βαθεια μεχρι το λαρθγγι -φτυσιμο πουτσας-τρειπλο τσιμπουκι και ανελεητο καρφωμα απο πισω στο καυτο της μουνακι...χαστουκακια στον κωλο...βαθυ σκησιμο και να φωναζει σαν τρελη....χυσιμο την πλατη στο προσωπο και φθσικα στο στομα που τα ρουφηξε ολα....χαθηκες ομος φιλαρακι...ελλεπα και εγω φυσικα...τωρα γυρισα και θα το ξανα φτιαξουμε αν θες...

cris38 εγγύηση
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
καλησπερα τι να γραψουμε την κυριακη γυρισα....ξερεις οτι το πρωτο παιχμιδι δεν ηταν καλο στο δευτερο η δικια σου την σηκωσαμε την γδυσαμε και την ξεσκισαμε οπως σου ειχα πει οτι θα γινοταν φιλαρακι με τους τυπους ...και υπαρχουν πολλοι που ηταν εκει τοτε που δεν μπαινουν εδω μεσα απλα ηρθαν μετα απο προσκληση οσο για την τυπισα ...τρελο τσιμπουκια βαθεια μεχρι το λαρθγγι -φτυσιμο πουτσας-τρειπλο τσιμπουκι και ανελεητο καρφωμα απο πισω στο καυτο της μουνακι...χαστουκακια στον κωλο...βαθυ σκησιμο και να φωναζει σαν τρελη....χυσιμο την πλατη στο προσωπο και φθσικα στο στομα που τα ρουφηξε ολα....χαθηκες ομος φιλαρακι...ελλεπα και εγω φυσικα...τωρα γυρισα και θα το ξανα φτιαξουμε αν θες...
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
Τη καλησπέρα μας σε ολους.δυνατό παιχνιδι σήμερα κατα τις 7 όχι στο σινεμά.οποίος φίλος μας γνωρίζει κ ξέρει τι θέλουμε πληροφορίες στο face.νικος αβγερης αβγερης.ξυρισμενοι κάτω,όχι παχουλοι κ με διάθεση να παίξουν ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ .όχι με το ζόρι.θέλουμε να το γουσταρει.η Νίνα θα έχει κ Στραπον μαζι για άγρια γούστα

Και αμα καποιος δεν εχει φεις μπουκ....(εδώ περα προσπαθησα να στειλω μυνημα....αλλα δεν υπαρχει η δυνατοτητα)
 

Avgeris1

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2016
Μηνύματα
64
Like
2
Πόντοι
0
Παράκληση απο οποιον φιλο γνωρίζει .υπάρχει τροπος να διαγραψω μήνυμα που έχω ανεβάσει εδώ στο παρελθόν;;
 

CRIS 38

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.953
Like
0
Πόντοι
16

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Σήμερα το βραδάκι και σε χρόνο ανύποπτο θα πάω με ZoReN !  :wanker:

Ελπίζω να γίνει κανένα καλό σκηνικό... το έχουμε τεράστια ανάγκη  :wanker:
 

look at me

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2016
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Γεια και χαρά!
Λέμε αυριο να πηγαίναμε καμιά βόλτα στο σινεμά...
Ειναι καλή ιδέα;;;;
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Σήμερα το βραδάκι και σε χρόνο ανύποπτο θα πάω με ZoReN !  :wanker:

Ελπίζω να γίνει κανένα καλό σκηνικό... το έχουμε τεράστια ανάγκη  :wanker:

Λεω να σκασω και εγω σημερα. Οργανωστε μπου πορνομιτινγκ στον εξωστη
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.759
Κριτικές
8
Like
2.514
Πόντοι
506
Σημερα το βράδυ στο Adult θα έρθει κανενα κοριτσακι ? γιατι λεμε να περασουμε για μια βολτα !!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
τυπε πρασινο φουτερ με κουκουλα φορουσε μονο ο τυπος που μπηκε μεσα στο δωματιο και πηδηξε. μην γραφεις παπατζες
προς εξυπνο giannhsg .λοιπον φιλαρακι και βεβαια φοραγα πρασινη μπλουζα με κουκουλα και μπορει να στο αποδειξει ο Giannis Zorbakis που του ειχα πριξει τα συκωτια οτι δεν εβλεπα καλα και εμπεινα συνεχεια να δω τι κανουν.εξαλου το ξερει ο για Giannis Zorbakis οπου μιλησαμε και στον τυπο που εχυσε το τζαμι να τα μαζεψει και με ειδε οτι χτυπησα πορτα και εφαγα ακυρο το συζητησαμε .γιαυτο αντε και ........
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
γιατι μαλωνετε???

για μια μαλακια ? :wanker:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.362
Κριτικές
124
Like
6.495
Πόντοι
5.097
προς εξυπνο giannhsg .λοιπον φιλαρακι και βεβαια φοραγα πρασινη μπλουζα με κουκουλα και μπορει να στο αποδειξει ο Giannis Zorbakis που του ειχα πριξει τα συκωτια οτι δεν εβλεπα καλα και εμπεινα συνεχεια να δω τι κανουν.εξαλου το ξερει ο για Giannis Zorbakis οπου μιλησαμε και στον τυπο που εχυσε το τζαμι να τα μαζεψει και με ειδε οτι χτυπησα πορτα και εφαγα ακυρο το συζητησαμε .γιαυτο αντε και ........

Τύπε βλέπω να κολλάς μαγκιές σ'έναν έμπειρο μύστη του τσοντάδικου  :S :S :tickedoff: :headbang:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Τύπε βλέπω να κολλάς μαγκιές σ'έναν έμπειρο μύστη του τσοντάδικου  :S :S :tickedoff: :headbang:
κωστακη δεν κολαω.
απλα εγω δεν ειμαι τακτικος αλλα παιτυχαινω καλες φασεις και ο λογος που γραφω ειναι για να ενημερωνω τους μυστες εδω μεσα τι γυνεται.αν δεις ακομα και την ωρα της πρωτης αναρτησης για το ζευγαρι που εγραψα ηταν με το που εφυγα και ηταν ακομα εκει αυτοι .
εγω δεν εχασα χρονο να ενημερωσω .
τωρα τι λεει αυτος προβλημα του .
εγω δεν κολαω σε κανεναν και ξερουν ολοι οτι χαιρομαι να γνωριζω απο κοντα αγωνιστες του ειδους και να τα λεμε για το τι γινεται εκει.

188 σελιδα η αναρτηση μου .
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
κωστακη δεν κολαω.
απλα εγω δεν ειμαι τακτικος αλλα παιτυχαινω καλες φασεις και ο λογος που γραφω ειναι για να ενημερωνω τους μυστες εδω μεσα τι γυνεται.αν δεις ακομα και την ωρα της πρωτης αναρτησης για το ζευγαρι που εγραψα ηταν με το που εφυγα και ηταν ακομα εκει αυτοι .
εγω δεν εχασα χρονο να ενημερωσω .
τωρα τι λεει αυτος προβλημα του .
εγω δεν κολαω σε κανεναν και ξερουν ολοι οτι χαιρομαι να γνωριζω απο κοντα αγωνιστες του ειδους και να τα λεμε για το τι γινεται εκει.

188 σελιδα η αναρτηση μου .

τυπε κοιτα τα πμ σου να καταλαβεις το λογο και ειμαι σιγουρος πως θα αλλαξεις γνωμη :-) πρασινο φουτερ φοραγα εγω, εσκαγα μια παρα και ο λογος που στο εγραψα αυτο σε π.μ
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
το καλο ειναι οτι εχετε γνωριστει ολοι παιδια μια οικογενεια ειστε ενα τρελο παρεακι
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
επισης ο μεγιστος που ευχηθηκε καλα κουλουμα στο τελος να σηκωσει το χερι  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom