Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
835
Κριτικές
66
Like
11.607
Πόντοι
3.506

lastman1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Πήγαινε, πλήρωσε, μπες μέσα στην σάλα και γράψε, εάν έχει, για να ενημερωθούν και οι υπόλοιποι.
Καλά ρε φίλε δεν το κάνω για το εισιτήριο ,απλά μην κατεβαίνω από βόρεια άδικα ,έλεος
 

grAct

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
Ψήνει κανένας σήμερα 7:30 -8 φασουλα πάνω από 2 άτομα
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
472
Like
921
Πόντοι
81
Καλά ρε φίλε δεν το κάνω για το εισιτήριο ,απλά μην κατεβαίνω από βόρεια άδικα ,έλεος
γιατι δεν μετακομιζεις κεντρο?στην μαρνης εχει πωλητηρια για σπιτια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το Κατερινάκι πουλάει βίντεο στο onlyfans, τσάμπα! 60€ τα δύο λεπτά! Άμα της την πεις σε μπλοκάρει. Κατά τα άλλα, θα πάει στο τσοντοσινεμά για πούτσα. Ε ρε δούλεμα που πέφτει!!!
γινονται τετοια πραγματα ρε φιλε?:cheesy:
 

Ksts

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα, κατά τις 4:30 που πήγα δεν έχει πολύ κόσμο, μετά τις 6 άρχισε να γεμίζει.. σε κάποια φάση ήρθε μια γεματουλα που έπαιρνε πίπες.. ήταν κανένας συναγωνιστης να μας δώσει πληροφορίες, τι φάση παιζει με αυτήν?
 

lastman1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα, κατά τις 4:30 που πήγα δεν έχει πολύ κόσμο, μετά τις 6 άρχισε να γεμίζει.. σε κάποια φάση ήρθε μια γεματουλα που έπαιρνε πίπες.. ήταν κανένας συναγωνιστης να μας δώσει πληροφορίες, τι φάση παιζει με αυτήν?
Μητρομανα,την στέλνει ο αφέντης της και κάνει διάφορα,την είχα πετύχει πριν λίγα χρόνια .δοκίμασες;
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Μετα απο πολυ καιρο περασα μια βολτα πριν λιγες μερες, αλλα ηταν σαν να μην περασε μια μερα απο την τελευταια φορα. Το γνωστο μπλα μπλα στη σκαλα και γενικα μια αναστατωση κατα διαστηματα. Στις κατω καμπινες γινονταν καποιες ψιλοφασεις βεβαια στη μια ειχε εγκατασταθει μονιμα καποιος οση ωρα εμεινα. Η μοναδικη κινηση ηταν στον πανω οροφο που κυκλοφορουσε μια μορφη με ασπρη φορμα-κολαν και μασκα και καυλωτικο κωλαρακι. Οταν εβλεπε κατι ενδιαφερον κλεινοταν σε μια καμπινα και επαιρνε πιπες ή γαμιοταν απο το παραθυρακι αποτι καταλαβα. Συμφωνα με πληροφοριες παρευρισκομενων ειναι παλια καραβανα εκει μεσα αλλα δε μπορεσα να περιμενω να επιβεβαιωσω, παροτι τα αχβαχ ηταν συνεχομενα. Καποια στιγμη περιμενε με ανοιχτη την πορτα αλλα με προλαβε αλλος. Στους σκοτεινους καναπεδες γινονταν μικροπραγματα αλλα οταν μαζευονταν κι αλλοι σταματαγαν και εμπαιναν κι αυτοι σε καμπινες. Γενικα δεν ειδα ομαδικο παιχνιδι αλλα συνηθως ετσι ειναι. Δεν εμεινα πολυ αργα αλλα δε φανηκε να αλλαζει και κατι για να με κρατησει. Εξακολουθω να πιστευω οτι οι καλυτερες μερες ειναι ΠΣΚ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
124
Like
6.623
Πόντοι
5.097
Καλησπέρα, κατά τις 4:30 που πήγα δεν έχει πολύ κόσμο, μετά τις 6 άρχισε να γεμίζει.. σε κάποια φάση ήρθε μια γεματουλα που έπαιρνε πίπες.. ήταν κανένας συναγωνιστης να μας δώσει πληροφορίες, τι φάση παιζει με αυτήν?
Τύπε λες να ήταν η @Katerinathedog :confused::confused:
 

Agg3loss1989

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους θέλω να πάω σήμερα βραδυ μετά από 4 χρόνια στο adult theatre μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται τι θα αντικρίσω ;;;
Βάση φωτογραφιών, δεν μου μοιάζει να είναι αυτή.. ήταν αρκετά ζουμερο το κορίτσι εκεί..
Καλησπέρα σε όλους θέλω να πάω σήμερα βραδυ μετά από 4 χρόνια στο adult theatre μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται τι θα αντικρίσω ;;;
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
472
Like
921
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους θέλω να πάω σήμερα βραδυ μετά από 4 χρόνια στο adult theatre μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται τι θα αντικρίσω ;;;

Καλησπέρα σε όλους θέλω να πάω σήμερα βραδυ μετά από 4 χρόνια στο adult theatre μπορεί να μου πει κάποιος τι γίνεται τι θα αντικρίσω ;;;
αυτο

zombies-movie-theater_23-2150838708.jpg
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
472
Like
921
Πόντοι
81
Μετα απο πολυ καιρο περασα μια βολτα πριν λιγες μερες, αλλα ηταν σαν να μην περασε μια μερα απο την τελευταια φορα. Το γνωστο μπλα μπλα στη σκαλα και γενικα μια αναστατωση κατα διαστηματα. Στις κατω καμπινες γινονταν καποιες ψιλοφασεις βεβαια στη μια ειχε εγκατασταθει μονιμα καποιος οση ωρα εμεινα. Η μοναδικη κινηση ηταν στον πανω οροφο που κυκλοφορουσε μια μορφη με ασπρη φορμα-κολαν και μασκα και καυλωτικο κωλαρακι. Οταν εβλεπε κατι ενδιαφερον κλεινοταν σε μια καμπινα και επαιρνε πιπες ή γαμιοταν απο το παραθυρακι αποτι καταλαβα. Συμφωνα με πληροφοριες παρευρισκομενων ειναι παλια καραβανα εκει μεσα αλλα δε μπορεσα να περιμενω να επιβεβαιωσω, παροτι τα αχβαχ ηταν συνεχομενα. Καποια στιγμη περιμενε με ανοιχτη την πορτα αλλα με προλαβε αλλος. Στους σκοτεινους καναπεδες γινονταν μικροπραγματα αλλα οταν μαζευονταν κι αλλοι σταματαγαν και εμπαιναν κι αυτοι σε καμπινες. Γενικα δεν ειδα ομαδικο παιχνιδι αλλα συνηθως ετσι ειναι. Δεν εμεινα πολυ αργα αλλα δε φανηκε να αλλαζει και κατι για να με κρατησει. Εξακολουθω να πιστευω οτι οι καλυτερες μερες ειναι ΠΣΚ.
μηπως ηταν ο λακολαν?
 

Agg3loss1989

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Που μπορώ να πάω αντί για αυτό;; Να περάσω καλά ...
 

lastman1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Βάση φωτογραφιών, δεν μου μοιάζει να είναι αυτή.. ήταν αρκετά ζουμερο το κορίτσι εκεί..
Και αυτή Κατερίνα λέγεται ρε παιδιά ,μια κοκκινομαλα ειναι ,έχει πάει πολλές φορές μόνη. Της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom