Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.139
Πόντοι
34.168

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.106
Κριτικές
8
Like
5.007
Πόντοι
736
Υπάρχει περίπτωση να έρθει σήμερα ζευγάρι για να αδειάσω τα αρχιδια μου στην γυναίκα; Ήρεμα ρωτάω
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Κανένα αξιόλογο κρος, απλά εμφανισημο.οχι τίποτα τρελό απλά όμορφο και όχι πλεμπα
Πας βλέπεις αξιόλογεις και πρατεις ανάλογα...μη έχεις μεγάλες προσδοκίες όμως πήγαινα κι εγώ με την δικιά μου πριν κάποια χρόνια και το κόψαμε
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
1
Θα παει κανας ψωλαρας σημερα το απόγευμα;;
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
Θα έχει καθόλου κόσμο απόψε.... Για δώστε παρον
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
231
Κριτικές
1
Like
199
Πόντοι
1
Ψιλό χαλια ο κόσμος χτες. Μονο ένας ωραίος αντρας με ωραία ψωλη που του πήρα πιπα στο δωματιακι με την κουρτίνα στους χώρους που πληρώνεις έξτρα. Δυστυχώς δεν ειχε καποτα για να με γαμησει, οποτε με έχυσε στη μαπα και στο στόμα
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.315
Πόντοι
1.041
Επίσκεψη στο σινεμά, μετά από περίπου ένα χρόνο. Μπήκα στις 20:30 και έφυγα λίγο πριν τις δώδεκα. Πλήρωσα εισητήριο για όλο τον χώρο, στα 12€. Ο χώρος ήταν ο ίδιος, όπως τον είχα αφήσει, καθώς, από θέμα διακόσμησης, δεν έχει αλλάξει κάτι. Λίγος κόσμος, με την συντριπτική πλειοψηφία να είναι μπαρμπάδες και gay. Στο υπόγειο νέκρα. Μόνο έναν πούστη είδα, ο οποίος πίπωνε στα όρθια έναν τύπο. Υπήρχε και ένας μπάρμπας, με περίεργη φάτσα που περιφέρονταν μόνος του. Στην σάλα, με πλησίασε ένας τύπος, με τον οποίο είχα μιλήσει πριν από χρόνια. Μου πρότεινε χρήματα, για να μου χαϊδέψει τα πόδια, καθώς ήταν άρρωστος ποδολάγνος. Φυσικά τον ακύρωσα. Είδα και τον συναγωνιστή Ανδρείο, αλλά δεν πρόλαβα να τον χαιρετήσω. Συγγνώμη, Γιάννη. Θα τα πούμε την επόμενη φορά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, ήταν κάτι τύποι, οι οποίοι κυκλοφορούσαν με την μάσκα, στην μάπα. Ρε λακαμάδες, εάν φοβάστε, τότε γιατί πηγαίνετε σε μέρη, που έχει κόσμο; Επίσης, τι είδους ερωτισμός να δημιουργηθεί, με αυτή την εμφάνιση; Δεν το καταλαβαίνετε, ότι η μάσκα είναι τελείως ντεκαυλέ; Είστε που είστε πατσαβούρηδες, κάνετε μαλακίες και γίνεστε χειρότεροι. Όσον αφορά, έναν νεόκοπο καραγκιοζάκο, ο οποίος γράφτηκε την Τετάρτη και έκανε ανάρτηση, στο forum, ότι την Πέμπτη θα έσκαγε με την φανταστική του γκόμενα, η οποία θα τους πίπωνε όλους, έμεινε μόνο με την χαρά της φάρσας, καθώς μετά τις 22:30 δεν υπήρχαν ούτε 7 άτομα, στο σινεμά. Έχουν περάσει τα χρόνια, που χλιμίτζουρες σαν και δαύτον, έκαναν αναρτήσεις-φάρσες και την επόμενη γίνονταν μπούγιο, στο σινεμά. Οι θαμώνες έχουν πονηρέψει και δεν ασχολούνται καν. Κατά τα άλλα, το ίδιο μοτίβο: Πουστήδες-ζόμπι, που πηγαινοέρχονταν και ανεβοκατέβαιναν ασταμάτητα. Όσον αφορά την παρουσία γυναίκας, ούτε για δείγμα!
Εσυ πάντως μια χαρά ψαρώσες κ πηγές την Πέμπτη από τον καραγκιοζάκο…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom