Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους. Σημερα δυστυχώς δεν θα μπορέσουμε να επισκεφτουμε τον χώρο, χθες ομως ειμασταν παρον. Ήρθαμε γύρο στις 21.30-24.00. Πρώτα παρακολουθήσαμε στην κύρια αίθουσα την ταινία για μιση ωρα στον καναπέ. Και μετά πήγαμε στο glory hole οπου αρκετα χέρια χαιδεψαν το κολαρακι και το μουνακι της κοπελλας μου η οποία ερεθίστηκε πολύ κανονταςτσιμπουκι σε 2 πουτσους, εκπερματωσε 2 φορες. Μετά πήγαμε στον όροφο ακολουθουμενοι απο 7-8 άνδρες πολύ ευγενικοί όλοι ομολογώ.
Δυστηχως το φως στις καμπίνες δεν λειτουργουσαν και ετσι κατεβηκαμε στο υπογειο.
Ανεβήκαμε την σκάλα και βρεθήκαμε σε ενα μικρό δωματιάκι με 2 πολυθρόνες και μια οθόνη. Άνοιξε τα ποδια και άρχισε να αυνανιζεται.
5 άνδρες σταθηκαν εβγαλαν τα οργανα τους και αρχισαν να αυνανιζωνται. Εκανα νόημα σε 2 να ερθουν να πιδηξουν αλλα δυστυχώς δεν καταφεραν να εχουν στύση. Τελικά ο τρίτος ανδρας ειχε όρεξη και στύση. Μετά απο αυτο βγηκαμε εξω για ενα τσιγάρο και μετά κατευθείαν στο glory hole. Εκει ενας νεαρός χαιδεψε αρκετή ωρα την κοπέλα μου και μετά τον καλέσαμε να έρθει διπλα στο δωματιακι. Αφου Ήρθε η κοπέλα μου του εκανε ενα τσιμπουκι, μετά ξαπλωσε και η κοπέλα μου τον καβάλησε μέχρι που εκπερματωσε. Αμεσως μετά την έστησε στα 4 και την πηδηξε ξανά.
Δυστυχώς δεν συναντήσαμε 2 μερες κάποιο αλλο ζευγάρι η κάποιο όμορφο κροσσακι. Αυριο κατα πασα πιθανότητα θα θανα επισκεφθούμε λίγο νωρίς γύρω στις 18.00 το σινεμά, θα θέλαμε εκτος απο άνδρες να γίνει συνάντηση με αλλο ζευγάρι η με ενσ πολυ ομορφο κροσσακι.
Το κροσσακι γιατί ;
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Εξαιρετικη φαση,τετοια ζευγαρια θελουμε,αποφασισμενα.Επισης ενα μπραβο στα ζομπι για την ευγενεια και το σεβασμο.Πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας πως ετσι θα προσελκυσουμε κι αλλα ζευγαρια στο σινεμα,ειδαλλως θα καταντησουμε σινε Αθηναικον...
Αρκεί να μην ειναι λεζάντα και προμο από το ίδρυμα..εν τέλει είναι καποιος να μας πει εάν πήγαν??
 

kwstasbi84

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Κάποιος top για παιχνίδι τώρα?
 

Iakinthos64

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
66
Πόντοι
0
Εξαιρετικη φαση,τετοια ζευγαρια θελουμε,αποφασισμενα.Επισης ενα μπραβο στα ζομπι για την ευγενεια και το σεβασμο.Πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας πως ετσι θα προσελκυσουμε κι αλλα ζευγαρια στο σινεμα,ειδαλλως θα καταντησουμε σινε Αθηναικον...
Όντως ετσι ειναι τα δεδομένα, δυστηχως ζούμε στο εξωτερικό, ομως ταξιδεύουμε Ελλάδα 3 φορες τον χρόνο οπότε σίγουρα σε κάθε επίσκεψη θα επισκεπτομαστε οσες πιο πολλες φορες το σινεμά.
 

Iakinthos64

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2023
Μηνύματα
7
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα, δυστηχως δεν νπορεσαμε να επισκεφτουμε αποψε το σινεμα, για αυτο απολογουμαστε σε οσους περίμεναν.
Οσο για κάποιους που αμφιβάλλουν για την ύπαρξη μας μας ειδαν πολλα ματια μιας και οτι έγινε και τις 2 φορές έγινε σε κοινή θέα.
Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα μιας και ζούμε στο εξωτερικό, με συχνές επισκέψεις στην αγαπημένη μας Ελλάδα
 

dimitrisxar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
44
Like
1.952
Πόντοι
200
Μάγκες τίποτα ιδιαίτερο το σινεμά.
Πήγα πρώτη φορά μετά από σάουνα στο γυμναστήριο να δοκιμάσω κάτι καινούριο αλλά δεν.
Πολύ χαμηλός φωτισμός σε κάποια σημεία καθόλου.
Η κυρία αίθουσα τίποτα μόνο ένας που τον έπαιζε όλοι οι άλλοι κολλημένοι στον τοίχο πίσω κανένας για παιχνίδι ούτε καν από πάνω του.
Όλες οι καμπίνες άδειες.
Πήγα σε ένα gloryhole ακολούθησε ένας μπήκε στο δίπλα δεν τον ακούμπησα καν ήθελε μόνο αυτός.
Ξενέρωσα τον έπαιξα μόνος μου και έφυγα
 

Alexmfm

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
20
Like
29
Πόντοι
0
Ρε μλκς πατε για να γουστάρετε αφήστε το ζευγάρι να ανασάνει
Μάγκες τίποτα ιδιαίτερο το σινεμά.
Πήγα πρώτη φορά μετά από σάουνα στο γυμναστήριο να δοκιμάσω κάτι καινούριο αλλά δεν.
Πολύ χαμηλός φωτισμός σε κάποια σημεία καθόλου.
Η κυρία αίθουσα τίποτα μόνο ένας που τον έπαιζε όλοι οι άλλοι κολλημένοι στον τοίχο πίσω κανένας για παιχνίδι ούτε καν από πάνω του.
Όλες οι καμπίνες άδειες.
Πήγα σε ένα gloryhole ακολούθησε ένας μπήκε στο δίπλα δεν τον ακούμπησα καν ήθελε μόνο αυτός.
Ξενέρωσα τον έπαιξα μόνος μου και έφυγα
τι περίμενες ;
 

Nearoulis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Την Κυριακή θα πάω απόγευμα και θα μείνω μέχρι αργά το βράδυ, θα τσιμπουκώσω όσους πιο πολλούς μπορώ και θα δεχτώ χύσια το πρόσωπο. Ελπίζω να έρθετε όλοι και ακόμα περισσότεροι.
 

Rhskou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να περάσω πρώτη φορά σήμερα απόγευμα ίσως 7-8 θα έρθει κάνα κροσακι ωραίο σήμερα να τον φάει?
 

grAct

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
14
Like
8
Πόντοι
0
Αύριο κατά τις 6 θα πάω οποίος θελει ακολουθεί να περάσουμε καλά
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Πιθανό αύριο Παρασκευή να περάσω και εγώ το απόγευμα κατά τις 6. Θα είμαι όπως πάντα στις καμπίνες πάνω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Πιθανό αύριο Παρασκευή να περάσω και εγώ το απόγευμα κατά τις 6. Θα είμαι όπως πάντα στις καμπίνες πάνω.
Τύπισσα την Κυριακή εσύ καπνιζες στην τελευταία καμπίνα πάνω??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom