Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Τελικά τι έγινε μάθαμε ;; Λινκ πάντως δεν έχουμε !
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Τύπε χθες έσκασε γύρω στις 02:30 τυπάς με lady boy, κάπου από ταυλανδη, Μαλαισία υποθέτω. Μπήκαν σε μια καμπίνα και κλειδώθηκαν και μετά αυτή καθόταν μόνη της στον πίσω καναπέ του σινεμά. Σε κάποια στιγμή σηκώνεται απότομα και ανεβαίνει στον όροφο όπου την ακολουθώ με εταίρο μύστη, μας βάζει στην 2η καμπίνα πάνω και αρχίζει να μας παίζει τις πουτσες. Εγώ ήμουν φορτωμένος κι έχυσα έτσι,μετά βγήκα από την καμπίνα και συνέχισε ο μύστης.
ετσι τα καλυτερα μετα τις 12 το βραδυ γινονται
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Γεια σε ολους,την Παρασκευη θα εχω χωρο airbnb στο μετρο Καλλιθεα απο τις 11 το πρωι ως το βραδυ αργα.οποιος θελει να γαμησει κ να χυσει κροσακι ατριχο αδυνατο στελνει να ερθει μ τους φιλους του ή μονος.
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Γεια σε ολους,την Παρασκευη θα εχω χωρο airbnb στο μετρο Καλλιθεα απο τις 11 το πρωι ως το βραδυ αργα.οποιος θελει να γαμησει κ να χυσει κροσακι ατριχο αδυνατο στελνει να ερθει μ τους φιλους του ή μονος.
γιατι δεν πας σε σινεμα?
 

grAct

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
21
Like
26
Πόντοι
0
Σάββατο τι ώρα αξίζει να πας
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Καλό και το Σάββατο, Παρασκευή και Σάββατο που έχω πάει περίπου ίδιος αριθμός κόσμου .
Έφυγα με χαμόγελο ;)
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
304
Like
293
Πόντοι
21
IMG-d5cad53ec0cef3b22bea6a66275ebe45-V-01.jpeg
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Γεια σε ολους,την Παρασκευη θα εχω χωρο airbnb στο μετρο Καλλιθεα απο τις 11 το πρωι ως το βραδυ αργα.οποιος θελει να γαμησει κ να χυσει κροσακι ατριχο αδυνατο στελνει να ερθει μ τους φιλους του ή μονος.
Στείλε μου το τηλ σου σε pm
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Το οτι εχει στειλει μνμτα η μιση αθηνα για να γαμησει τζαμπα το εχεις σκεφτει?? εκτος αν εχεις πολλα προφιλ και στελνεις μνμ γιαυτο..
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
94
Like
87
Πόντοι
0
Το οτι εχει στειλει μνμτα η μιση αθηνα για να γαμησει τζαμπα το εχεις σκεφτει?? εκτος αν εχεις πολλα προφιλ και στελνεις μνμ γιαυτο..
Λογικο να στηλει η μιση αθηνα για να γαμησει τσαμπα..αν δεν θες μην το γραφεις καθολου
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Like
30
Πόντοι
0
Το οτι εχει στειλει μνμτα η μιση αθηνα για να γαμησει τζαμπα το εχεις σκεφτει?? εκτος αν εχεις πολλα προφιλ και στελνεις μνμ γιαυτο..
Στείλε τώρα να σε ξεβιδώσουν Ε το Σάββατο. Είμαστε τρεις
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Το οτι εχει στειλει μνμτα η μιση αθηνα για να γαμησει τζαμπα το εχεις σκεφτει?? εκτος αν εχεις πολλα προφιλ και στελνεις μνμ γιαυτο..
ασε τις παπαριες ρε ολουμιτο και γραψε καμια ιστορια απτα γαμησια που σου εριξαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom