Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
2 στα 2 στις 2 τελευταίες επισκέψεις μου. Μπαίνω σήμερα γύρω στις 9 παρά (βράδυ Κυριακής του Πάσχα) και κατεβαίνω στο υπόγειο. Περπατώ στο διάδρομο και βλέπω στο βάθος έναν ηλικιωμένο να την παίζει. Πλησιάζω και βλέπω την πλάτη ενός τύπου να γαμάει. Δεν φαινόταν αρχικά αν γαμάει γυναίκα ή άντρα. Όμως τα γυναικεία βογγητά αρχικά και όταν πλησίασα κι άλλο και βλέπω μια μουνάρα να έχει πιαστεί από τα χερούλια που κρέμονται (δεν ξέρω πώς να τα πω), με την τσαντούλα της από τον ώμο και ο τύπος να την ξεσκίζει στον πούτσο στα όρθια πισωκολητό. Πήγα μπροστά της και τον πέταξα έξω. Δυστυχώς ο τύπος δεν άφηνε να πιάσουμε. Αλλά το θέαμα ήταν φοβερό. Στη συνέχεια πήγαν λίγο πιο μέσα και στήθηκε στα 4. Φοβερό στήσιμο. Είχε κι ένα tatoo στο δεξί κωλομέρι. Μετά πήγαν στην αίθουσα και η γκόμενα του πήρε πίπα και μετά έχυσε με γλειφομούνι. Έφυγαν και ξαναήρθαν αργότερα. Κάθισαν στον πρώτο καναπέ δεξιά και το τύπος την έχυσε στο στόμα μετά από τσιμπούκι. Μετά έφυγαν. Από τα καλύτερα μουνιά που έχω δει εκεί μέσα, το πολύ στα 30, το μουνί έδινε πόνο, ειδικά με το στήσιμό της στα 4 φοβερό θέαμα. Και ο δικός της ωραίος με δυνατό έργαλείο, δυστυχώς δεν έπαιξε ούτε χούφτωμα. Μετά όμως, πήρα μερικές πίπες και στάνιαρα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
ερωτηση!παρασκευη απογευμα προσ βραδακι,μαζευεται κοσμοσ?και εννοω ενεργητικοι,,κροσσακι ειμαι και αν ερθω τετοιεσ ωρεσ μπορω και μονο παρασκευεσ,,ειχα ερθει και παλαιοτερα στο παλιο εκει,,,πιο πολυ ενεργητικα ατομα για παρτουζα μαζι μου ψαχνω,,εχω και χωρο βεβαια παγκρατι αλλα καυλωνω και σε σινεμα
 

Συνημμένα

  • IMG_20220102_224211 (2).jpg
    IMG_20220102_224211 (2).jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 97
  • DSC02791.JPG
    DSC02791.JPG
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 109

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
ερωτηση!παρασκευη απογευμα προσ βραδακι,μαζευεται κοσμοσ?και εννοω ενεργητικοι,,κροσσακι ειμαι και αν ερθω τετοιεσ ωρεσ μπορω και μονο παρασκευεσ,,ειχα ερθει και παλαιοτερα στο παλιο εκει,,,πιο πολυ ενεργητικα ατομα για παρτουζα μαζι μου ψαχνω,,εχω και χωρο βεβαια παγκρατι αλλα καυλωνω και σε σινεμα
στο Video Show πιστευω θα περασεις καλυτερα, μαζευει περισοτερο κοσμο. Αν θες για παρτουζα ειμαι μεσα
 

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0

Stratisli7290

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
ερωτηση!παρασκευη απογευμα προσ βραδακι,μαζευεται κοσμοσ?και εννοω ενεργητικοι,,κροσσακι ειμαι και αν ερθω τετοιεσ ωρεσ μπορω και μονο παρασκευεσ,,ειχα ερθει και παλαιοτερα στο παλιο εκει,,,πιο πολυ ενεργητικα ατομα για παρτουζα μαζι μου ψαχνω,,εχω και χωρο βεβαια παγκρατι αλλα καυλωνω και σε σινεμα
Και εγώ μέσα είμαι για παρτουζα. Ενεργητικός είμαι 29. Αν θέλετε κανονίζουμε μια μέρα. Παίζω κ παθητικά , αλλά πολύ λιγότερο
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Και εγώ μέσα είμαι για παρτουζα. Ενεργητικός είμαι 29. Αν θέλετε κανονίζουμε μια μέρα. Παίζω κ παθητικά , αλλά πολύ λιγότερο
μεσα για παρτουζα…. παθητικος υποτακτικος…
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
ερωτηση!παρασκευη απογευμα προσ βραδακι,μαζευεται κοσμοσ?και εννοω ενεργητικοι,,κροσσακι ειμαι και αν ερθω τετοιεσ ωρεσ μπορω και μονο παρασκευεσ,,ειχα ερθει και παλαιοτερα στο παλιο εκει,,,πιο πολυ ενεργητικα ατομα για παρτουζα μαζι μου ψαχνω,,εχω και χωρο βεβαια παγκρατι αλλα καυλωνω και σε σινεμα
Ναι παίζει και έχει και να αλλάξεις ! Και εχει κόσμο και σχετικά νωρίς ! Φέρε και καμιά φίλη σου να γλεντήσετε μαζι !!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
610
Κριτικές
4
Like
433
Πόντοι
26
Ενδιαφερετε κάποιο κροσσακι απόψε για σινεμά μετά τις 10? Σ οπουδήποτε θέλει
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
γλυκο Καραμελακι σου εστειλα στο μαιλ. Αν θες ριξε μια ματια.
 

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
οκκκκ!εχει και ωριμουσ απο τοι εμαθα και μου αρεσουν πιο πολυ σαν ηλικιεσ κλπ
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Γεια χαρα παιδες. Να ρωτησω επειδη εχω να παω κατι μηνες, πανε κροσακια τελευταια; Εχετε πετυχει;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Γεια χαρα παιδες. Να ρωτησω επειδη εχω να παω κατι μηνες, πανε κροσακια τελευταια; Εχετε πετυχει;
Τυπε τελευταία δήλωσε επιθυμία το καραμέλακι αν σ ενδιαφέρει.
 

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Ερήμωσε το σινεμά η είναι η ιδέα μου....αναφορές μηδενικές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom