Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Cross_Lena

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
32
Like
50
Πόντοι
0
μεσημερι κανεις δεν γαμαει ολοι ειναι για σουβλακια μπυρες και στοιχημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δηλαδη κυκλοφορεις σαν κρος και ψαχνεις να γαμησεις κωλο?ανωμαλη εισαι?
Προφανώς είμαι ανώμαλη αλλά δε ξέρω αν ειμαι πιο ανώμαλη εγω η αυτοί π γουστάρουν να τους πηδαω Και οι 2 το ευχαριστιομασυε πάντως οποτε δε το πολυ σκέφτομαι ποιος ειναι πιο διεστραμενος
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο τσοντοσινεμα και αν ναι ποιο και που?θα είμαι Αθήνα το Σάββατο και θέλω πούτσες
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.537
Κριτικές
165
Like
25.429
Πόντοι
34.168

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιο τσοντοσινεμα και αν ναι ποιο και που?θα είμαι Αθήνα το Σάββατο και θέλω πουτσ
Μπα δεν εχει η Αθηνα τετοια πραγματα.
Βρε δεν είμαι από Αθήνα.οτι υπαρχει ξέρω δεν ξέρω όμως που είναι και ποιο.μην ψάχνω σαν βλάκας
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.266
Like
10.791
Πόντοι
2.256
Υπάρχει κάποιο τσοντοσινεμα και αν ναι ποιο και που?θα είμαι Αθήνα το Σάββατο και θέλω πουτσ

Βρε δεν είμαι από Αθήνα.οτι υπαρχει ξέρω δεν ξέρω όμως που είναι και ποιο.μην ψάχνω σαν βλάκας
Πήγαινε τρέχοντας στο Αθηναϊκό να σου κάνουνε το κώλο χωνί, οι πιο σκληροί σκατοσπρώχτες της Αθήνας. Και μη ξεχάσεις να φοράς στριγκάκι, για να αλφαδιάσει σωστά η ψωλή στη κορδονιασμένη κωλοτρυπίδα.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
170
Like
213
Πόντοι
21
Υπάρχει κάποιο τσοντοσινεμα και αν ναι ποιο και που?θα είμαι Αθήνα το Σάββατο και θέλω πούτσες
σε καθε thread στις Κριτικές υπαρχει η πληρης διευθυνση του καθε μαγαζιου.
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
79
Like
155
Πόντοι
0
Πήγαινε τρέχοντας στο Αθηναϊκό να σου κάνουνε το κώλο χωνί, οι πιο σκληροί σκατοσπρώχτες της Αθήνας. Και μη ξεχάσεις να φοράς στριγκάκι, για να αλφαδιάσει σωστά η ψωλή στη κορδονιασμένη κωλοτρυπίδα.

σε καθε thread στις Κριτικές υπαρχει η πληρης διευθυνση του καθε μαγαζιου.
Ευχαριστώ
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20
Γιατί αρεσει στην κοπέλα μου να κάνει τρελλιτσες με κροςς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα, δυστηχως δεν νπορεσαμε να επισκεφτουμε αποψε το σινεμα, για αυτο απολογουμαστε σε οσους περίμεναν.
Οσο για κάποιους που αμφιβάλλουν για την ύπαρξη μας μας ειδαν πολλα ματια μιας και οτι έγινε και τις 2 φορές έγινε σε κοινή θέα.
Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα μιας και ζούμε στο εξωτερικό, με συχνές επισκέψεις στην αγαπημένη μας Ελλάδα
Για cross..
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
ζευγάρι μπήκε λίγο μετά τις 8 στο σινεμά μπήκε σε μια καμπίνα και μετά πήγε στο υπόγειο που είναι έως τώρα και τον γλύφει αλλά μόνο αυτό δίνουν μάτι στους μυστες
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.745
Πόντοι
4.706
ζευγάρι μπήκε λίγο μετά τις 8 στο σινεμά μπήκε σε μια καμπίνα και μετά πήγε στο υπόγειο που είναι έως τώρα και τον γλύφει αλλά μόνο αυτό δίνουν μάτι στους μυστες
Πήγαινε και πες τους, εκ μέρους των παλιών πελατών, να τους φωτίσει ο Θεός, λόγω της ημέρας, και να πανε να γαμηθούν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jimi09

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
615
Κριτικές
4
Like
441
Πόντοι
26
Πόσο γλιτσες και γελοίοι παίζει να είσαστε μερικοί από εδώ μέσα .έσκασε μύτη ζευγάρι νεαρό γύρω στις 10.30 η κοπέλα πολύ όμορφη και γενικά φαινόντουσαν ωραία τυπακια. Και ενώ δεν πρόλαβαν να μπουν έπεσαν σαν ζομπι πάνω τους κάτι γλειωδης τύποι σιχαμενοι. Η κοπέλα πολύ ευγενική προσπαθούσε να τους αποφύγει, αυτοί τον χαβα τους .. ηρέμηστε λίγο ρε σεις .. διώξατε όλα τα ζευγάρια από το σινεμά με την συμπεριφορά σας
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Πόσο γλιτσες και γελοίοι παίζει να είσαστε μερικοί από εδώ μέσα .έσκασε μύτη ζευγάρι νεαρό γύρω στις 10.30 η κοπέλα πολύ όμορφη και γενικά φαινόντουσαν ωραία τυπακια. Και ενώ δεν πρόλαβαν να μπουν έπεσαν σαν ζομπι πάνω τους κάτι γλειωδης τύποι σιχαμενοι. Η κοπέλα πολύ ευγενική προσπαθούσε να τους αποφύγει, αυτοί τον χαβα τους .. ηρέμηστε λίγο ρε σεις .. διώξατε όλα τα ζευγάρια από το σινεμά με την συμπεριφορά σας
Πες τα ρε τεο μου ! Ημαρτον πια δεν καταλαβαίνουν με τίποτα !
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
168
Like
254
Πόντοι
21
ρε σεις αν δε δημιουργηθει squad ομαδα περιφρουρησης ζευγαριων απο τους γλιτσες σε λιγο δε θα πατανε στο μαγαζι
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
Πες τα ρε τεο μου ! Ημαρτον πια δεν καταλαβαίνουν με τίποτα !
Οι γλίτσες είναι αξιοθρήνητοι αλλά πρέπει να παίξει το ρόλο του και ο άντρας του ζευγαριού. Αν αφήνει την κοπέλα να τους απωθήσει, τι περιμένεις... Αν ο άντρας βάλει τα όρια, τότε μια χαρά θα περάσει το ζευγάρι, είτε μόνο του είτε με παρέα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.865
Πόντοι
5.097
Οι γλίτσες είναι αξιοθρήνητοι αλλά πρέπει να παίξει το ρόλο του και ο άντρας του ζευγαριού. Αν αφήνει την κοπέλα να τους απωθήσει, τι περιμένεις... Αν ο άντρας βάλει τα όρια, τότε μια χαρά θα περάσει το ζευγάρι, είτε μόνο του είτε με παρέα.
Τύπε η κοπέλα συνήθως διαλέγει τα ζόμπι που γουστάρει :rockon::rockon::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom