Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Ρε τύποι ο χοντρός πάνω στην γουρούνα έξω από το σινεμά τι ρόλο βαρουσε??Ήταν πάνω από 6 ώρες εκει και δεν κουνήθηκε καθόλου.
 

lust4all

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
63
Like
170
Πόντοι
0
Δηλαδή τύπε σε άφηνε και τον έβαζες με το ίδιο προφυλακτικό και στο μουνί και στον κώλο? Και μετά τα έγλυψες και τα δύο? Μάλιστα αν αληθεύει η ιστορία θα έχουν αρκετή δουλειά οι κατάλληλοι γιατροί! Είναι από τις περιπτώσεις που λες καλύτερα να τα έβγαλε από το μυαλό του.
Φίλε μουνί και μετά κώλο με το ίδιο προφυλακτικό, όχι αντίστροφα. Αναμένω νέο ιατρικό πόρισμά αν έχεις την καλοσύνη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.409
Κριτικές
124
Like
6.671
Πόντοι
5.097
Αυτό ήθελα να ρωτήσω κι εγώ..πέρασε καλά η φιλενάδα?την προσέξατε?
Τύπισσα έχω προσέξει ότι τα κρος τα απαξιώνουν σε αυτό το τσονταδικο. Είτε γίνεται γκέι παιχνίδι μεταξύ αντρών είτε περιμένουν να σκάσει κάνα ζευγάρι για να ορμήσουν και οι υπόλοιποι.
 

zempelikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
33
Like
74
Πόντοι
0

Nio

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
0
Ρε μάγκες...ο χοντρός ο που βαράει σκόπια έξω από το κατάστημα πάνω στη βιτρίνα, τι φάση; Περιμένει να μπει ζευγάρι;Και θα πάει νομίζει μαζί του, αυτό το πραμα; Το μαγαζί γιατί δεν του κάνει παρατήρηση
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20
Τύπισσα έχω προσέξει ότι τα κρος τα απαξιώνουν σε αυτό το τσονταδικο. Είτε γίνεται γκέι παιχνίδι μεταξύ αντρών είτε περιμένουν να σκάσει κάνα ζευγάρι για να ορμήσουν και οι υπόλοιποι.
Κοίταξε ίσως εξαρτάται.. γιατί δύο φορές που πήγα και νωρίς κιόλας απόγευμα δύο παρτουζιτσες έγιναν..
Μπορεί να ήμουν τυχερή..
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Ρε τύποι ο χοντρός πάνω στην γουρούνα έξω από το σινεμά τι ρόλο βαρουσε??Ήταν πάνω από 6 ώρες εκει και δεν κουνήθηκε καθόλου.
Μπορει να ηταν Yogi τυπε και να εκανε ασκησεις υπομονης,οπως ο Ντανιελ σαν με τον μιστερ Μιγιαγκι
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
472
Like
921
Πόντοι
81
Τύπισσα έχω προσέξει ότι τα κρος τα απαξιώνουν σε αυτό το τσονταδικο. Είτε γίνεται γκέι παιχνίδι μεταξύ αντρών είτε περιμένουν να σκάσει κάνα ζευγάρι για να ορμήσουν και οι υπόλοιποι.
τα κρος τα ξεκωλιαζουν στο αθηναικο τα γκαστρωνουν κανονικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορά. Αλλά δεν ξέρω τι ώρες αξίζει γενικά.. να έχει κόσμο σε διάφορες ηλικίες
γιατι ρε φιλε θες να κανουν και πασαρελα να διαλεξεις μηπως?
 

zempelikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
33
Like
74
Πόντοι
0
ας μας πουν και τα ζευγάρια το πως έχουν περάσει εκεί μέσα.. αν και πάνε συχνά δεν έχουμε ακούσει άποψη.
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
167
Like
211
Πόντοι
21
Ρε τύποι ο χοντρός πάνω στην γουρούνα έξω από το σινεμά τι ρόλο βαρουσε??Ήταν πάνω από 6 ώρες εκει και δεν κουνήθηκε καθόλου.
Μπηκε σε καποια φαση μεσα αλλα αργά. εκατσε κατω ορθιος και μετα δεν τον ξαναειδα...Τι κανει τοσες ωρες απ' εξω δεν εχω καταλαβει. τον εχω δει πολλες φορες.
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
93
Κριτικές
2
Like
184
Πόντοι
0
Κοίταξε ίσως εξαρτάται.. γιατί δύο φορές που πήγα και νωρίς κιόλας απόγευμα δύο παρτουζιτσες έγιναν..
Μπορεί να ήμουν τυχερή..
εγώ την την έπεσα και την πήρα σε.μια.καμπινα αλλά με το που ξεκίνησε να με γλείφει μπουκαρε ένας μέσα και αυτή τρόμαξες και έφυγε. Πήγε έκατσε κάτω και δεν κουνιόταν
 

ελενακρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2023
Μηνύματα
91
Like
296
Πόντοι
20
εγώ την την έπεσα και την πήρα σε.μια.καμπινα αλλά με το που ξεκίνησε να με γλείφει μπουκαρε ένας μέσα και αυτή τρόμαξες και έφυγε. Πήγε έκατσε κάτω και δεν κουνιόταν
αχχ κρίμα.. έχασε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom