Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
εφτά ή οκτώ ήταν στο υπόγειο.... εχανες το μέτρημα.
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Πάντως πανω δεν εχει αλλαξει τιποτα :booty:
 

karamelaki

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
για παρτουζα στον χωρο μου παρασκευη 9/11/18 στειλτε στο μειλ μου να κανονισουμε mpetoroza@yahoo.gr
 

Kristi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
124
Like
74
Πόντοι
1
Μια καλησπερα απο μενα με τα απο καιρο απουσιας
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα, το μέρος είναι καλό ή θα σκάσουν μύτη παχουλά, τριχωτά άτομα με βρώμικα σώματα; Τα ζευγάρια που πηγαίνουν έκει τι λένε; Δεν πιστεύω να πέσουμε σε κέντρο ανοιχτής προστασίας ηλικιωμένων
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Δεν πάνε ζευγάρια εκεί. Χαβαλέ κάνουν οι άνθρωποι όταν λένε για ζευγάρια.
αν και επί του συνόλου της άποψης σου κατά 98% έχεις δίκιο θα έλεγα να αφήσουμε ένα 2% περιθώριο,, γιατί πηγαίνουν και μερικά
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
49
Like
57
Πόντοι
0
οντως πανε ζευγαρια ο κωστας με τον βαγγελη :headbaning1: :headbaning1:
 

Kristi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
124
Like
74
Πόντοι
1
εγω παντως μια φορα που ημουν εκει εγραψε καποιος οτι μπηκε ζευγαρι κ ζευγαρι δεν μπηκε ποτε..απαλ γρφαφουν για να πηγαινει κοσμος..
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.887
Like
1.130
Πόντοι
216
εγω παντως μια φορα που ημουν εκει εγραψε καποιος οτι μπηκε ζευγαρι κ ζευγαρι δεν μπηκε ποτε..απαλ γρφαφουν για να πηγαινει κοσμος..

συμφωνω μπαινουν κατι ατομα εδω το παιζουν ζευγαρια και λενε οτι θα πανε και τι ωρα και δεν εμφανιζετε ποτε κανεις ... φυσικα και ειναι μουφες για να κοβει εισιτήρια το σινεμαδακι αλλα εγω δεν ξανα παταω!!! 
 

Kristi

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
124
Like
74
Πόντοι
1
συμφωνω μπαινουν κατι ατομα εδω το παιζουν ζευγαρια και λενε οτι θα πανε και τι ωρα και δεν εμφανιζετε ποτε κανε
συμφωνω μπαινουν κατι ατομα εδω το παιζουν ζευγαρια και λενε οτι θα πανε και τι ωρα και δεν εμφανιζετε ποτε κανεις ... φυσικα και ειναι μουφες για να κοβει εισιτήρια το σινεμαδακι αλλα εγω δεν ξανα παταω!!! 
πες τα ..ουτε εγω σκεφτομαι να παω ξανα στο συγκεκριμενο..
 

Lauracross

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
κυριακη μετα τησ 8 το βραδυ..για παρτουζα.. θα ειμαι εκει ντυμενη με γυναικεια....κ σασ περιμενω...
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Λεω να παω σημερα για πρωτη φορα σε σινεμα και να τον δωσω τσιμπουκαδα σε θυληπρεπη αγορακι για πρωτη φορα..Ειναι κανενα θυληπρεπη εδω που θα παει σημερα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom