Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.150
Like
343
Πόντοι
36
Να παραθέσω και εγώ την μικρή μου εμπειρία απο το συγκεκριμένο σινεμά.
Επίσκεψη στης 21/7 ( γύρω στης 21:30 ) και 26/7 ( μεσημέρι ) με τρεις λέξεις δεν είχε κόσμο. ήμουν εγώ και ένας ακόμα. Πρέπει να πω ότι είναι πολλή ωραίος χώρος άνετος καθαρός και ελπίζω να κρατηθεί έτσι. Καμία σχέση με τα άλλα τσοντοσινεμά μα καμία. Ελπίζω να ξεκινήση να δουλεύει καλά με αρκετό κόσμο ( διαφόρων φύλων και σεξουαλικών προτιμήσεων ) από Σεπτέμβριο που γυρνάει ο κόσμος απο διακοπές.
Προσωπικά λέω οτι αξίζει να δουλέψει καλά.
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά πριν λίγο γύρισα απτών εν λόγω cinema.ήμουν εκεί 4 ώρες ο χώρος απλά απίστευτος,η κοπέλα στη ρεσεψιόν απλά milfara και κουκλάρα αλλα μέσα ρε συ τα άτομα 8 άντρες και μια trans,δε λέω καλά πέρασα και έκανα κιάλλους να περάσουν καλά αλλα αν δεν υπάρχουν γυναίκες η ζευγάρια θα καταλήξει σαν ένα απτά γνωστά μας τσοντοσινεμα....

edit_antisthenis: γράφε ελληνικά παρακαλώ - όχι greeklish.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
σε πιπωσε κανενας φιλαρακι? παιζουν τετοια σκηνικα?
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
nai man apo antres paixane trela skinika an ayto psaxnete genika kai pipwsa kai me pipwsan kai mou foresan ginaikeia kai partouzes kaname kai xisimo sta moutra ipirxe,apola ipirxan apla den iparxoun ayta pou legane stin arxi peri ginaikwn kai zeyvgariwn
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
nai man apo antres paixane trela skinika an ayto psaxnete genika kai pipwsa kai me pipwsan kai mou foresan ginaikeia kai partouzes kaname kai xisimo sta moutra ipirxe,apola ipirxan apla den iparxoun ayta pou legane stin arxi peri ginaikwn kai zeyvgariwn

Τελικα το bar εκει αξιζει; Φτιαχνει κοκτειλ; Ειναι φθηνο;
Διαφωτισε μας, πριν σε κανουν ban που γραφεις συνεχεια greeklish.
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
παιδια το μπαρ ειναι ενασ μικροσ παγκος με κατι μπουκαλια οχι δε παιζει να φτιαχνει κοκτειλ.το θεμα ειναι τα ατομα που ερχονται στο σινεμα ειναι μονο ανδρεςσ.αν αυτο ψαχνεισ θα περασεισ σουπερ στο λεω
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Λοιπον, πηγα μια παρασκευη και ενα σαββατο μετα της 12 το βραδυ.

Τη παρασκευη ηταν 3 ζευγαρια στο μαγαζι με ωραιες γυναικες που δεν εκαναν τιποτα ομως απλα εβλεπαν τσοντα... το σαββατο ηταν μονο πουτσες στο μαγαζι, μπηκα ανεβηκα και πανω να δω τι παιζει τα ιδια και εκει και στο 5λεπτο εφυγα. αν ειστε gay τοτε να πατε και θα περασετε καλα, αν ομως ειστε straight μη μπειτε καν στη διαδικασια
 

tasoscorfu

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2011
Μηνύματα
31
Like
1
Πόντοι
0
Ξέρεται κάποιον αντίστοιχο χώρο σαν και αυτόν;

 

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Δεν νομιζω το μαγαζι να εντυπωσιασει straight αντρες.....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66
Τυπε να τελειωσουμε τας διακοπας μας και θα σου'ρθουμε τσουρμο με τις δικες μας.
Δωσε πληροφοριες τι ωρες πας, που κανονιζετε η φαση (αιθουσες; φουαγιε;), κι αν εχει prive δωματια.
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
exei kai pirve dwmatia oi wres pou pame den einai prokathorismenes ekei pas gia a xalarwseis oti wra kai na pa perna skala
 

dimitris athinara

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
αν θελετε ομως να κρατησουμε το μαγαζι δυνατο πρεπει να ερχομαστε μονο με τισ γκομενες η τισ γυναικεσ μας .εγς εδω και 2 βδομαδεσ αυτο κανω και περναμε τελεια με τα αλλα ζευγαρια.απλα  να χερετε αν σασ το παιζει μυξοπαρθενα εκει μεσα θα γινει η μεγαλυτερη πουτανα και θα της αρεσει.εχω με γαλη εμπειρια με την δικια μου πιστεψτε μεεεεεε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
αν θελετε ομως να κρατησουμε το μαγαζι δυνατο πρεπει να ερχομαστε μονο με τισ γκομενες η τισ γυναικεσ μας .εγς εδω και 2 βδομαδεσ αυτο κανω και περναμε τελεια με τα αλλα ζευγαρια.απλα  να χερετε αν σασ το παιζει μυξοπαρθενα εκει μεσα θα γινει η μεγαλυτερη πουτανα και θα της αρεσει.εχω με γαλη εμπειρια με την δικια μου πιστεψτε μεεεεεε
αθηναρα τυπε δεν βαζεις καμια φωτο απτην δικια σου εδω?να την κανεις και φιρμα στο σαιτ :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom