Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Ρε παιδια πολυ βρωμια
Οντως καθονται στα καθησματα και γαμιουνται;
Πηγα με τη γκομενα μου και ηθελε να φυγουμε
Αφηστε να ανασανουν τα ζευγαρια ρε
Πως θα ξαναρθουν
Ορματε κ τα τρομαζετε
Τις γκομενες δηλαδη
Κριμα
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.690
Κριτικές
3
Like
4.331
Πόντοι
606
χτες βραδυ κατα τις 12μιση εσκασαν 2 ζευγαρια..το ενα ανεβηκε πανω και γαμηθηκε για κανα πενταλεπτο με την γκομενα να βγαζει καβλωτικα βογγητα..περιττο να πω οτι με το που ηρθαν τους ακολουθουσαν δεκα τουλαχιστον ατομα προσπαθωντας να φανε κι αυτοι οτι μπορουσαν  :2funny:
οσοι ηταν χτες ας επιβεβαιωσουν το σκηνικο  :rockon:
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η μαλακια είναι πως δεν υπάρχει άμεση ενημέρωση στα σκηνικά!
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ρε φίλε ειναι κακό να υπαρχει μια ενημέρωση για σκηνικά;
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
κάποιος μπορεί να γουστάρει να αράζει adult!
Ειναι κακό να ρίξει μια ενημέρωση αν δει κάποιο σκηνικό;
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
Ρε φίλε ειναι κακό να υπαρχει μια ενημέρωση για σκηνικά;
ναι τυπε κακο ειναι!Πρωτον τα σκηνικα αυτα γινονται για ατομα που τα γουσταρουν και οχι για να γαμησεις τσαμπα!Δευτερον εδω ζευγαρι μπηκε εχθες και το κυνηγαγαν 10 ατομα σκεψου να κανω ενημερωση οτι τωρα μπηκε ζευγαρι ποσα ατομα θα σκασουν..οποτε η μπαινεις μεσα η βαρας σκοπια απο εξω!Λαιβ ενημερωση δεν θα υπαρχει..αυτα!
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Sorry αλλά το βλέπω διαφορετικά!
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Μονοφαγαδες. Η μπουρδελικη αλληλεγγύη χάθηκε πια.  :kissass2:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.244
Κριτικές
5
Like
61.880
Πόντοι
12.056
ναι τυπε κακο ειναι!Πρωτον τα σκηνικα αυτα γινονται για ατομα που τα γουσταρουν και οχι για να γαμησεις τσαμπα!Δευτερον εδω ζευγαρι μπηκε εχθες και το κυνηγαγαν 10 ατομα σκεψου να κανω ενημερωση οτι τωρα μπηκε ζευγαρι ποσα ατομα θα σκασουν..οποτε η μπαινεις μεσα η βαρας σκοπια απο εξω!Λαιβ ενημερωση δεν θα υπαρχει..αυτα!


:hi:

Ειναι τραγικα αυτα που διαβαζω απο κατι τυπους που παρακαλανε να τον χωσουν
Με 10 ευρουλακια στα 500 μετρα γαμανε ανετα...
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
θα πω και εγω την γνωμη μου μιας και εχω τυχει σε πολλα σκηνικα αλλα μιας και τωρα τελευταια παω με κοπελα που γουσταρει πολλα σκηνικα.
εδω και 2 χρονια που συγχαζω στο μαγαζι εχω τυχει σε πολλα σκηνικα με ζευγαρια αλλα εχω μενει και πολλες φορες με το πουλι στο χερι.
αρα θεωρω οτι η ολη κατασταση ειναι ενα ρισκο.το οτι θα μπει ζευγαρι δεν παει να πει οτι σιγουρα θα παιξεις.ειναι αναλογα και το τι σου αρεσει μπορει να εισαι και ματακιας.
αυτο που λενε παντος οτι τρεχουν απο πισω 10 ατομα ειναι επιβαιβαιωμενο και απο εμενα που ετσι εγινε την τεταρτη που ειχα σκασει μυτη με κοπελα.
η κοπελα ενω ειχε ερθει για να παιξει και με αλλον μαζι (οπου και εγινε),μου ειπε τι ειναι αυτοι δεν εχουν ξαναδει κοπελα εδω μεσα .

λοιπον μπουρδελιαρηδες και θαμωνες χαλαρωστε και αφηστε πρωτα το ζευγαρι να κινηθει ελευθερα και οταν βρει τον χωρο του και ξεκινησει τοτε πλησιαζεται .
εμενα εκτος απο εναν που εβαλα στην καμπινα την τεταρτη μου ειπαν αλλοι 2 αν θελω παρεα στην ψυχρα .ημαρτον

μεσα στην εβδομαδα εχω παλι επισκεψη με την κοπελα αν δεν κατσετε καλα θα  :ak: :ak: :ak: :hammer: :s&m_1:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
κάποιος μπορεί να γουστάρει να αράζει adult!
Ειναι κακό να ρίξει μια ενημέρωση αν δει κάποιο σκηνικό;
τα παραπονα σου στον ιδιοκτητη που δεν εχει βαλει κεραια wifi μεσα στην κεντρικη .δεν εχουμε ολοι 3G.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
kalo ειναι να μπει ενας επιλοχιας να κανονιζει τις υπηρεσιες με τα ζευγαρια κ τα λιγουρια


κ ενας θαλαμοφυλακας πανω στα δωματιακια
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
kalo ειναι να μπει ενας επιλοχιας να κανονιζει τις υπηρεσιες με τα ζευγαρια κ τα λιγουρια


κ ενας θαλαμοφυλακας πανω στα δωματιακια
κάτι μου λέει  οτι ενδιαφέρεσαι ? :think: :rockon:
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
θα πω και εγω την γνωμη μου μιας και εχω τυχει σε πολλα σκηνικα αλλα μιας και τωρα τελευταια παω με κοπελα που γουσταρει πολλα σκηνικα.
εδω και 2 χρονια που συγχαζω στο μαγαζι εχω τυχει σε πολλα σκηνικα με ζευγαρια αλλα εχω μενει και πολλες φορες με το πουλι στο χερι.
αρα θεωρω οτι η ολη κατασταση ειναι ενα ρισκο.το οτι θα μπει ζευγαρι δεν παει να πει οτι σιγουρα θα παιξεις.ειναι αναλογα και το τι σου αρεσει μπορει να εισαι και ματακιας.
αυτο που λενε παντος οτι τρεχουν απο πισω 10 ατομα ειναι επιβαιβαιωμενο και απο εμενα που ετσι εγινε την τεταρτη που ειχα σκασει μυτη με κοπελα.
η κοπελα ενω ειχε ερθει για να παιξει και με αλλον μαζι (οπου και εγινε),μου ειπε τι ειναι αυτοι δεν εχουν ξαναδει κοπελα εδω μεσα .

λοιπον μπουρδελιαρηδες και θαμωνες χαλαρωστε και αφηστε πρωτα το ζευγαρι να κινηθει ελευθερα και οταν βρει τον χωρο του και ξεκινησει τοτε πλησιαζεται .
εμενα εκτος απο εναν που εβαλα στην καμπινα την τεταρτη μου ειπαν αλλοι 2 αν θελω παρεα στην ψυχρα .ημαρτον

μεσα στην εβδομαδα εχω παλι επισκεψη με την κοπελα αν δεν κατσετε καλα θα  :ak: :ak: :ak: :hammer: :s&m_1:
:hi: :hi:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.877
Πόντοι
5.097
kalo ειναι να μπει ενας επιλοχιας να κανονιζει τις υπηρεσιες με τα ζευγαρια κ τα λιγουρια


κ ενας θαλαμοφυλακας πανω στα δωματιακια

Αυτά τα κανονίζει ήδη ο φίλος μου ο ψηλός ντόπα  :rockon: :rockon: :orchestra:.Είναι το κατάλληλο άτομο και για τους 2 ρόλους  :grin: :grin: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom