Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 149 63,9%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 41 17,6%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    233

Apollonia

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειναι πλακα αυτο.μηπως σε ξερω για να με νοιαζει αν σε ξενερωσα?

Οκ τότε γιατί μιλάς μαζί μου καμάρι μου; Γιατί μπαίνεις στον κόπο να απαντάς; Γιατί δεν κάθεσαι στον καναπέ σοθ αφού τα έχεις όλα ντρέτα στημένα;

Άβυσσος.
 

Επισκέπτης
Οκ τότε γιατί μιλάς μαζί μου καμάρι μου; Γιατί μπαίνεις στον κόπο να απαντάς; Γιατί δεν κάθεσαι στον καναπέ σοθ αφού τα έχεις όλα ντρέτα στημένα;

Άβυσσος.
για τον ιδιο λογο που απαντας κι εσυ μαναρι.αντε καλυνυχτα τωρα
 

Apollonia

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
για τον ιδιο λογο που απαντας κι εσυ μαναρι.αντε καλυνυχτα τωρα

Εγώ όμως δεν σε κείνους που δεν με νοιάζουν δεν μιλάω, είναι το βίτσιο του ανθρωπισμού ξέρεις.

Ναι τώρα το μετανοιώνω.
 

Επισκέπτης
Εγώ όμως δεν σε κείνους που δεν με νοιάζουν δεν μιλάω, είναι το βίτσιο του ανθρωπισμού ξέρεις.

Ναι τώρα το μετανοιώνω.
με τοσα μηνυματα που στειλαμε μαλλον το παρακανες με τον ανθρωπισμο...η ειχες πολλες ελπιδες η βαριοσουν...
 

Apollonia

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
με τοσα μηνυματα που στειλαμε μαλλον το παρακανες με τον ανθρωπισμο...η ειχες πολλες ελπιδες η βαριοσουν...

Καλά χαλάρωσε δεν σου την έπεσα κιόλας, cool, δεν είναι παρενόχληση.

Λοιπόν, καθείς και με τα βίτσια του, δεν σε ξέρω και δεν ζητώ να με ξέρεις, απαιτώ όμως αν μπείς στη διαδικασία να συζητήσεις να έχεις ανάλογη διάθεση.

Προς ενημέρωση πάντως είναι πάγια συμπεριφορά μου η υπεραναλυτική θέση των απόψεων μου, μια και πάντα η κακή προαίρεση υπερέχη της κακής. Τελικά ούτε και αυτό αποτελεί λύση. Κομμάτια να γίνει.
 

Επισκέπτης
Καλά χαλάρωσε δεν σου την έπεσα κιόλας, cool, δεν είναι παρενόχληση.

Λοιπόν, καθείς και με τα βίτσια του, δεν σε ξέρω και δεν ζητώ να με ξέρεις, απαιτώ όμως αν μπείς στη διαδικασία να συζητήσεις να έχεις ανάλογη διάθεση.

Προς ενημέρωση πάντως είναι πάγια συμπεριφορά μου η υπεραναλυτική θέση των απόψεων μου, μια και πάντα η κακή προαίρεση υπερέχη της κακής. Τελικά ούτε και αυτό αποτελεί λύση. Κομμάτια να γίνει.
το πεσιμο μεσω ιντερνετ το θεωρω βλακωδες,μιας και το ανεφερες,δε νομιζω οτι εισαι τετοιας κατηγοριας.αλλα πολυ αναλυτικη ρε παιδι μου,ουτε καθηγητρια λογοταχνιας τετοιο πραγμα...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Απο τον Καραμανλη αποκλειεται να ειναι χειροτερος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Μα καλα εγω αναρωτιεμαι πως γινεται σοβαροι ανθρωποι, μορφωμενοι, αμεροληπτοι να ειχαν ελπιδες οτι θα μπορουσε να αλλαξει την Ελλαδα (προς το καλυτερο) ο Καραμανλης. Ειναι αποριας αξιο.
 

Επισκέπτης
Μα καλα εγω αναρωτιεμαι πως γινεται σοβαροι ανθρωποι, μορφωμενοι, αμεροληπτοι να ειχαν ελπιδες οτι θα μπορουσε να αλλαξει την Ελλαδα (προς το καλυτερο) ο Καραμανλης. Ειναι αποριας αξιο.
θα ηταν τιποτα φραγκατοι προφανως που θα ηλπιζαν σε καμμια ''διευκολυνση''
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Δεν ξέρω αν είναι καλός,όμως το θετικό είναι νέοι άνθρωποι να μπαίνουν σε τέτοιες θέσεις.Επιτέλους κάποιος τόλμισε κ έκανε την αρχή.Βαρεθήκαμε πλέον με τα χούφταλα κ τους καρεκλοκένταυρους.Όσο κ αν θέλουν να παρουσιάζονται ως έμπειροι ή "σοφοί" αν θέλετε,χρειαζόμαστε νέες ιδέες,δεν μπορεί,κάποιες θα είναι καλές,σίγουρα καλύτερες από των παππούδων.
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω αν είναι καλός,όμως το θετικό είναι νέοι άνθρωποι να μπαίνουν σε τέτοιες θέσεις.Επιτέλους κάποιος τόλμισε κ έκανε την αρχή.Βαρεθήκαμε πλέον με τα χούφταλα κ τους καρεκλοκένταυρους.Όσο κ αν θέλουν να παρουσιάζονται ως έμπειροι ή "σοφοί" αν θέλετε,χρειαζόμαστε νέες ιδέες,δεν μπορεί,κάποιες θα είναι καλές,σίγουρα καλύτερες από των παππούδων.
να βγαλουν λεφτα θελουν μωρε,νεοι γεροι.απλως οι νεοι ειναι πιο ''προσιτοι'' σε μερικους
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν είναι καλός,όμως το θετικό είναι νέοι άνθρωποι να μπαίνουν σε τέτοιες θέσεις.Επιτέλους κάποιος τόλμισε κ έκανε την αρχή.Βαρεθήκαμε πλέον με τα χούφταλα κ τους καρεκλοκένταυρους.Όσο κ αν θέλουν να παρουσιάζονται ως έμπειροι ή "σοφοί" αν θέλετε,χρειαζόμαστε νέες ιδέες,δεν μπορεί,κάποιες θα είναι καλές,σίγουρα καλύτερες από των παππούδων.

Ρε παιδιά ΔΕ συγκρίνεται με κανένα τρόπο ένα μυαλό 33 χρονών με ένα 73. Τι λέμε τώρα..
Απλά όπως είπαμε και πιο πριν μένει να δούμε...
Είναι η ευκαιρία του του τυπά.
Ας μην τη χαραμίσει. Κρίμα θα είναι... και για κείνον και για την Ελλάδα (ίσως)...
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά ΔΕ συγκρίνεται με κανένα τρόπο ένα μυαλό 33 χρονών με ένα 73. Τι λέμε τώρα..
Απλά όπως είπαμε και πιο πριν μένει να δούμε...
Είναι η ευκαιρία του του τυπά.
Ας μην τη χαραμίσει. Κρίμα θα είναι... και για κείνον και για την Ελλάδα (ίσως)...
για την ελλαδα ρε γαμωτοοοοοοο
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
για την ελλαδα ρε γαμωτοοοοοοο

Μμμμ εγώ προσωπικά σκοτίστηκα για την Ελλάδα.
Τέτοια που είναι σιγά μην κάτσω να σκάσω κιόλας.
Ας αλλάξω την πρότασή μου και να πω

και για το δικό του καλό και για το δικό μας...
 

Επισκέπτης
Μμμμ εγώ προσωπικά σκοτίστηκα για την Ελλάδα.
Τέτοια που είναι σιγά μην κάτσω να σκάσω κιόλας.
Ας αλλάξω την πρότασή μου και να πω

και για το δικό του καλό και για το δικό μας...
μονο για το δικο μας,ως γνωστον ειμαστε ατομιστες.εδω ζεις ομως
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Δεν έχεις κ άδικο!Αλλά ας έχουμε κ λίγη αισιοδοξία,μπορεί κάποιος,κάπου,κάποτε να κάνει κ κάτι καλό,παράλληλα με το να βγάζει λεφτά!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Χεστηκε η φοραδα στο αλωνι / υπαρχει ακομα ο ΣΥΝ και το ΚΚΕ ???? / συναδελφοι ο κωλος μου υπαρχει ακομα οπως και ο κωλος του καθενος και ενδιαφερεται ο καθενας για τον κωλο του και καλα κανει !!!! / χεστηκε ο Αλαβανος,Τσιπρας και Παπαρηγα αν εγω αυριο δεν εχω δουλεια ... / δε γαμιομαστε λεω εγω .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom