Νέα

Τρόποι αύξησης κοινωνικού κύκλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 890
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Εχω δωσει και 100€!
Και εγώ...

Ρε ουστ όλοι σας...

Εν τω μεταξύ δεν προβλέπεται στο άμεσο (ούτε και στο απώτερο θα έλεγα) μέλλον να τους "ανταποδώσω το κακό" δηλ. να τους καλέσω εγώ σε δικό μου γάμο η βάφτιση.

Άρα προτιμώ να πάω κανένα σινεμά η κανένα ποτάκι μόνος μου παρά να παρευρισκομαι με φοβισμένους μικροαστούς.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Θα παω σε ενα γαμο αρχες Σεπτέμβρη που η νυφη δε καλεσε καμια φιλη της οπως μου πε ο γαμπρος...
Δηλαδη του λεω με τις θειές σου θα τη βγάλουμε? Το μονο καλο οτι εγγυάται για καλο φαει κτλ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Σε γάμους, βαφτίσεις πηγαίνετε?

Εγώ τα έχω κόψει εδώ και καιρό. Κάποιοι έχουν παρεξηγηθεί κάποιοι άλλοι όχι. Δεν με απασχολεί.

ΠΟΤΕ δεν έχω περάσει καλά σε τραπέζι ύστερα από γάμο η βάφτιση εδώ και πάρα πολύ καιρό.

Φοράνε όλοι τα προσωπεία τους και πάνε και το παίζουν χαρούμενοι και ευτυχισμένοι.

Φιλιουνται (στον αέρα), ρωτούν τι κάνεις (λες και τους νοιάζει πράγματι τι κάνεις και τι δεν κανεις), προσπαθούν να σε κάνουν να ζηλέψεις κτλ.

Πραγματικά μια αηδία και μισή. Απορώ πως δεν έχουν καταργηθεί αυτές οι μαλακίες αφού τελικά κανείς δεν περνάει καλά.

Εγώ μπορεί να παω σε γάμους και βαφτίσια αν με καλέσουν,αλλά δεν πάω μετά στα γλέντια.Αν δεν έχω συνοδό,δεν μπορώ να είμαι εκεί μόνος μου σαν μαλάκας,είναι πολύ άβολο.
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Αρχιδια, αν περάσεις τα 30 μενεις με οτι εχεις απο φιλους/γνωστους... μετά περαδωθετζηδες ειναι ολοι.. απο κει και υστερα ο ελληνας εχει την νοοτροπια της κλικας στην ιδιοσυστασια του... οκ υπαρχουν και οι ποζεραδες που μπαινουν καπου και μιλανε σε πολυ κοσμο αλλα κανεις δε ειναι φιλος τους...
Πηγα το τελευταιο διμηνο σε τρεις μαζωξεις-πουλ παρτυ-μπαρμπεκιου και δεν συμμαζευεται σε σπιτια φιλων
Σε τετοιες περιπτωσεις δεν κουβαλαω ποτε μαζι μου φιλους που δεν γνωριζονται με τον οικοδεσποτη, αναλογα με την περιπτωση ουτε και "συζυγο", παρα μονο τιποτα ωραιες τυπισες φιλες οποτε εχω ευκαιρες, για να συνεισφερω κι εγω στον κορβανα και να γινεται παιχνιδι ή παω μονος μου

Φετος ετυχε να παω στα δυο απο τα τρια μονος - σιχαθηκα τη ζωη μου
Τραγικη κατασταση
Αντικοινωνικος κομπλεξικος υποκοσμος - ολοι σε πηγαδακια με αυτους που ηρθαν μαζι,
κατι γκομενες που ειχαν φερει μερικοι ("εχει παρτυ εκει, ελατε") και τις παρατησαν συξυλες, σε αυτιστικες δυαδες ή τριαδες να ξυνουν τη μουνα τους συναμεταξυντωνε
λιγουρια να παριστανουν τους γκομενοβοσκοι και να συμπεριφερονται σαν γυμνασιοπαιδα (τυχαια χουφτωματα, τριψιματα) σε κοπελες που ειχαν μολις γνωρισει εκει
λιγοι θλιβεροι να παιρνουν απο πισω σαν ουρα το ενα/δυο ατομα που ηταν τα μονα που γνωριζαν σε ολο τον συρφετο.
γυναια που πηγαινες να τους πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα και παθαιναν κλακαζ, ισως επειδη δεν ξεκινουσες με ατακα "γεια σου κουκλα" 'η "να σε κερασω ποτακι"
και καμια δεκαρια ατομα, ο πυρηνας του παρτυ (χοστ+κολλητοι του) καθε φορα, να ακκιζονται μεταξυ τους και να αναλωνονται σε ινσαιντ αστεια
Φρικωδια

Τοσο αντικοινωνικους, κλεισμενους στο κουκουλι τους και φοβισμενους να κοινωνικοποιηθουν ανθρωπους, δεν εχω δει σε αλλη χωρα (εννοωντας Δ. Ευρωπη και πΗΠΑ)
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Εγώ μπορεί να παω σε γάμους και βαφτίσια αν με καλέσουν,αλλά δεν πάω μετά στα γλέντια.Αν δεν έχω συνοδό,δεν μπορώ να είμαι εκεί μόνος μου σαν μαλάκας,είναι πολύ άβολο.

Μπορεις να πας να το παιζεις ελευθερος κι ωραιος και να γκομενιζεις..
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Πηγα το τελευταιο διμηνο σε τρεις μαζωξεις-πουλ παρτυ-μπαρμπεκιου και δεν συμμαζευεται σε σπιτια φιλων
Σε τετοιες περιπτωσεις δεν κουβαλαω ποτε μαζι μου φιλους που δεν γνωριζονται με τον οικοδεσποτη, αναλογα με την περιπτωση ουτε και "συζυγο", παρα μονο τιποτα ωραιες τυπισες φιλες οποτε εχω ευκαιρες, για να συνεισφερω κι εγω στον κορβανα και να γινεται παιχνιδι ή παω μονος μου

Φετος ετυχε να παω στα δυο απο τα τρια μονος - σιχαθηκα τη ζωη μου
Τραγικη κατασταση
Αντικοινωνικος κομπλεξικος υποκοσμος - ολοι σε πηγαδακια με αυτους που ηρθαν μαζι,
κατι γκομενες που ειχαν φερει μερικοι ("εχει παρτυ εκει, ελατε") και τις παρατησαν συξυλες, σε αυτιστικες δυαδες ή τριαδες να ξυνουν τη μουνα τους συναμεταξυντωνε
λιγουρια να παριστανουν τους γκομενοβοσκοι και να συμπεριφερονται σαν γυμνασιοπαιδα (τυχαια χουφτωματα, τριψιματα) σε κοπελες που ειχαν μολις γνωρισει εκει
λιγοι θλιβεροι να παιρνουν απο πισω σαν ουρα το ενα/δυο ατομα που ηταν τα μονα που γνωριζαν σε ολο τον συρφετο.
γυναια που πηγαινες να τους πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα και παθαιναν κλακαζ, ισως επειδη δεν ξεκινουσες με ατακα "γεια σου κουκλα" 'η "να σε κερασω ποτακι"
και καμια δεκαρια ατομα, ο πυρηνας του παρτυ (χοστ+κολλητοι του) καθε φορα, να ακκιζονται μεταξυ τους και να αναλωνονται σε ινσαιντ αστεια
Φρικωδια

Τοσο αντικοινωνικους, κλεισμενους στο κουκουλι τους και φοβισμενους να κοινωνικοποιηθουν ανθρωπους, δεν εχω δει σε αλλη χωρα (εννοωντας Δ. Ευρωπη και πΗΠΑ)

Μηπως δεν ηταν καλος ο DJ?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παιδια εχετε δει ποσο ασχημα φερονται οι ξενες στους γερους;

Μονο η γυναικα σου θα κατσει να σου πλενει τον κωλο οπως πρεπει
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Σωστά. Θα στον κάνει λαμπικο έτοιμον να ξαναβρωμιστει.
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Πηγα το τελευταιο διμηνο σε τρεις μαζωξεις-πουλ παρτυ-μπαρμπεκιου και δεν συμμαζευεται σε σπιτια φιλων
Σε τετοιες περιπτωσεις δεν κουβαλαω ποτε μαζι μου φιλους που δεν γνωριζονται με τον οικοδεσποτη, αναλογα με την περιπτωση ουτε και "συζυγο", παρα μονο τιποτα ωραιες τυπισες φιλες οποτε εχω ευκαιρες, για να συνεισφερω κι εγω στον κορβανα και να γινεται παιχνιδι ή παω μονος μου

Φετος ετυχε να παω στα δυο απο τα τρια μονος - σιχαθηκα τη ζωη μου
Τραγικη κατασταση
Αντικοινωνικος κομπλεξικος υποκοσμος - ολοι σε πηγαδακια με αυτους που ηρθαν μαζι,
κατι γκομενες που ειχαν φερει μερικοι ("εχει παρτυ εκει, ελατε") και τις παρατησαν συξυλες, σε αυτιστικες δυαδες ή τριαδες να ξυνουν τη μουνα τους συναμεταξυντωνε
λιγουρια να παριστανουν τους γκομενοβοσκοι και να συμπεριφερονται σαν γυμνασιοπαιδα (τυχαια χουφτωματα, τριψιματα) σε κοπελες που ειχαν μολις γνωρισει εκει
λιγοι θλιβεροι να παιρνουν απο πισω σαν ουρα το ενα/δυο ατομα που ηταν τα μονα που γνωριζαν σε ολο τον συρφετο.
γυναια που πηγαινες να τους πεις καμια μαλακια να περασει η ωρα και παθαιναν κλακαζ, ισως επειδη δεν ξεκινουσες με ατακα "γεια σου κουκλα" 'η "να σε κερασω ποτακι"
και καμια δεκαρια ατομα, ο πυρηνας του παρτυ (χοστ+κολλητοι του) καθε φορα, να ακκιζονται μεταξυ τους και να αναλωνονται σε ινσαιντ αστεια
Φρικωδια

Τοσο αντικοινωνικους, κλεισμενους στο κουκουλι τους και φοβισμενους να κοινωνικοποιηθουν ανθρωπους, δεν εχω δει σε αλλη χωρα (εννοωντας Δ. Ευρωπη και πΗΠΑ)
Καθρέπτης της ελληνικής κόμπλεξικης κοινωνιας
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Παιδια εχετε δει ποσο ασχημα φερονται οι ξενες στους γερους;

Μονο η γυναικα σου θα κατσει να σου πλενει τον κωλο οπως πρεπει

Αν καποιος γερασει χωρις γυναικα/παιδια θα πρεπει καποια λεφτα που θα διέθετε στα παιδια του κτλ να τα καβάτζωσει για τα γεράματα του.. ας τα επενδυσει σωστα να μη πεσει σε κακα χερια
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Μπα δεν ηταν αυτο
Σκαταδες μεν, αλλα τα σκουπιδοτραγουδα που παιζουν τα γουσταρει παντα ο οχλος και ερχεται σε "τρελο" κεφι

Ξενέρωτες μαζώξεις που απλά παιρνάς για ενα γεια/ποτο και τη κανά..
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Παιδια εχετε δει ποσο ασχημα φερονται οι ξενες στους γερους;

Μονο η γυναικα σου θα κατσει να σου πλενει τον κωλο οπως πρεπει

μαλάκα κλαίω με αναφιλητά πάνω στο πληκτρολόγιο :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom