Νέα

Τρόποι αύξησης κοινωνικού κύκλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n_i_k_o_s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 890
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Sad_man συμφωνώ απόλυτα με όσα λες . Απλά λες ωμά την πραγματικότητα από την οποία πολλοί κρύβονται .
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Πάντως γενικά είσαι κωλόφαρδος αν καταφέρεις να διατηρήσεις τις φιλίες από το σχολείο.Οι μόνοι φίλοι που κάνουμε είναι τότε,κακά τα ψέματα.Θυμάμαι πχ στο στρατό που λέγαμε κάποιοι ότι θα συνεχίζαμε να κάνουμε παρέα και μετά αλλά παπάρια,με το που απολυθήκαμε χάσαμε εντελώς επαφή.

Γενικά μετά το σχολείο,το πανεπιστήμιο και τον στρατό,δεν έχεις και πολλές ευκαιρίες να γνωρίσεις άτομα.Μετά ελπίζεις να βρεις καμια δουλειά που να σε φέρνει σε επαφή με κόσμο.Δύσκολα τα πράγματα γενικώς,γι'αυτό και όσοι δεν είναι τέρμα μοναχικοί κυνηγάνε να κάνουν καμιά σχέση ή να παντρευτούν.

  :'( :'( :- :-
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Τι μας λες εδώ ;
Ποιοι ξεμένουν ;
Και ποιοί δεν ξεμένουν ;;;;;

Τι φαντάζεσαι ;;;;;

Ότι οι παπάρες της ομάδας μπάσκετ του λυκείου, συνεχίσουν να έχουν τους ίδιους κωλοφίλους μέχρι τα 30
και να έχουν σουξέ στις γκόμενες, όπως είχαν στα 16 ;;;;;

ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ.

Και ότι οι νερντ των 16, συνεχίζουν να είναι νερντ ;;;;;;;

Μετά το σχολείο , διαχωρίζονται οι 2 πραγματικές κατηγορίες.

Οι παπάρες για τα μπάζα , που θα παίρνουν πάντα τον πούλο
και οι μάγκες που γαμούν και δέρνουν.

Ο διαχωρισμός γίνεται με τα κότσια. Το μπαλκάν πέος που λέει ο κμαν.
Δεν έχει να κάνει ούτε με τα κονέ του σχολείου, ούτε με το ποιός γάμησε τη μπίμπο της β' λυκείου,
ούτε με τον ανάδρομο ερμή, ούτε με το ποιός κληρονόμησε θείο από το σικάγο .........

Με την κλαψομουνίαση, πάντα θα είσαι στους παπάρες.

δυσκολα πραγματα

μια φορα λουσερ για παντα λουσερ

δεν ειναι τυχαιο οτι απο μικρα στο σχολειο οσοι ηταν ξεκομμενοι χωρις γκομενες κλπ κ τωρα κ για παντα ετσι θα ειναι


το ιδιο κ για τα μουνοπανα παντα ποπιουλαρ με φασωματα σε παρτυ 5ημερες κλπ
κ τωρα αν τους δεις παντα με μουνια ειναι
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Αντε τωρα να μεγαλωσεις κοινωνικο κυκλο,
με επιβεβλημενο το social distancing λογω κορονοϊου....
Ολα απο αποσταση...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Ποιος τον γαμάει τον κοινωνικό κύκλο

Γκόμενα βρες
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
Πάντως γενικά είσαι κωλόφαρδος αν καταφέρεις να διατηρήσεις τις φιλίες από το σχολείο.Οι μόνοι φίλοι που κάνουμε είναι τότε,κακά τα ψέματα.Θυμάμαι πχ στο στρατό που λέγαμε κάποιοι ότι θα συνεχίζαμε να κάνουμε παρέα και μετά αλλά παπάρια,με το που απολυθήκαμε χάσαμε εντελώς επαφή.

Γενικά μετά το σχολείο,το πανεπιστήμιο και τον στρατό,δεν έχεις και πολλές ευκαιρίες να γνωρίσεις άτομα.Μετά ελπίζεις να βρεις καμια δουλειά που να σε φέρνει σε επαφή με κόσμο.Δύσκολα τα πράγματα γενικώς,γι'αυτό και όσοι δεν είναι τέρμα μοναχικοί κυνηγάνε να κάνουν καμιά σχέση ή να παντρευτούν.
ρε μεγαλε τι ηττοπαθεια και αρνητιλα ειναι αυτη; ειμαι και γω γενικα απαισιοδοξος και προσπαθω να το αλλαξω αλλα εσυ εισαι υπερβολικος.

Γραψε 3 ασχολιες που γουσταρεις πραγματικα, κοιτα που μαζευονται ατομα ειτε σε φυσικο χωρο ειτε σε καποια ομαδα στο ιντερνετ γινε μελος αυτης και ξεκινα την επικοινωνια εσυ με τους γυρω σου που εχουν κοινη αγαπη/τρελα για αυτη την ασχολια.
Πρεπει να ριχνουμε τα μουτρα μας καποιες φορες ειτε με γκομενες ειτε με το να ξεκινησουμε μια φιλια, εφοσον εχουμε περιορισμενο κοινωνικο κυκλο.
Επισης, βεβαιωσου οτι τα εχεις καλα με τον ευατο σου πρωτα, αυτο ειναι το κλειδι.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Επισης, βεβαιωσου οτι τα εχεις καλα με τον ευατο σου πρωτα, αυτο ειναι το κλειδι.

Απο εκει ξεκινουν ολα.
Πολλοι, θελουν/ψαχνουν γυναικα,
ενω δεν εχουν προσπαθησει καθολου να χτισουν τον εαυτο τους, να προκοψουν καπως...
 

vasilistaba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Λοιπόν καλησπέρα μάγκες,
Εγώ αυτό το μόνο που έχω να πω είναι να κάνετε προσπάθεια να αλλάξετε ξεκινώντας από την εμφάνιση σας ,εμένα προσωπικά με κορόιδευανε από το σχολείο μέχρι και την απομόνωση μου στο πανεπιστημιο φταίω βέβαια και εγώ αλλά είναι άλλη συζητηση.Ρε μην σας πέφτει το ηθικό τα λεφτά έπονται μετά την εμφάνιση σας πρωτίστως 1.ο Εγώ θα ξεκινήσω γυμναστήριο να γίνω μουλάρι με μας και σώμα ιππότη πολεμιστή 2.ο τατουάζ θα χτυπήσω στο μπράτσο και δίπλα από την κοιλιά δεν έχει σημασία τι είδους αλλά σημασία είναι να έχεις Εγώ προσωπικά θα κάνω τον Χίτλερ και την Σερβία 3.ο μετά θα προσπαθήσω να πιάσω δουλειά με απολαβές άνω των 1.500 ευρώ γιατί αλλιώς δεν θα έχω επιτυχία κυρίως από tinder,badoo κλπ όλες αυτές οι μαλακίες δηλαδή .4ον άμα αποτύχουν όλοι αυτοί οι τροποι θα πάω καλώς ή κακώς σε γραφείο συνοικεσιών αλλά γενικά προσπαθήστε να δημιουργήσετε και να μην κλαίτε σε αυτό το σάιτ την μοίρα σας δημιουργήστε και δράστε με όλη σας την ψυχή!!!φιλικά και με ενδιαφέρον για εσάς πάντα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

vasilistaba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
Ξέχασα να πω επίσης και για το κούρεμα καλό και όχι καράφλα και ράστα μαλλιά και μπούρδες αλλά και για το ύψος να το αυξήσουμε με αμινοξέα και με οποιονδήποτε νόμιμο τρόπο μας δίδεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom