Νέα

Τρίο με την κοπέλα μου και ένα call-girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
καμια απάντηση? Λίγη βοήθεια ρε παιδιά!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Σαδιστη.....
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Δεν βρίσκω αυτό το κινκι.γρ ρε RavenM. Γραψτο στα αγγλικα καλύτερα
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Βλεπω στη Gallery το όνομα Jenifer Morante. Αυτή εννοείς; Παρόλα αυτά δεν έχει φωτογραφία της. Επίσης που θα βρω το τηλέφωνό της? Ryu please help!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
τσεκαρε το πμ σου
 

GEO37

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες θελω να ζητησω πουτανα για τριο με την γκομενα μου εχει κανεις αναλογη εμπειρια?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
ναι, και μπορω να πω οτι δε πολυ-λεει εκτος αν την κοπελα την φτιαχνει η ιδεα. πιο καλα θα περασετε αν ψαρεψετε καπου αλλου κοπελα. επισεις ζευγαρι ειναι και πιο ευκολο να βρειτε και πιο καλη φαση.

κατα την γνωμη μου ομως κορυφη ηταν εγω, ενας κολλητος και μια μικρη που μας την επεσε στην ψυχρα μεσα στο luv. σε μια φαση που την γαμουσαμε ταυτοχρονα με κοιταει (ο κoλλητος)και μου λεει "αγαπη μου μου αρεσει να σε κοιταω στα ματια την ωρα του σεξ"...

αποτελεσμα: εγω παραλιγο να πνιγω απο τα γελια, τον αλλον τον επιασε νευρικο και η γκομενα αφου επι 5' προσπαθουσε να μας κανει να συνεχισουμε τελικα μας ειπε μαλακες, μαζεψε και τα ρουχα της και μας παρατησε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Τρίο με πουτάνα θα σου ζητήσουν διπλά λεφτά, ασχέτως αν εσύ απλά παίρνεις μάτι ή γαμήσεις και την πουτάνα.

Πουτάνα λεσβιοπούλα να κάνει γλωσσοφίλια και ωραία παιχνίδια με την γκομενά σου ΔΥΣΚΟΛΟΤΑΤΑ θα βρεις. Επίσης αν κάνει, θα είναι μικρής διάρκειας. Γενικώς οι πουτάνες απο τις αγγελίες είναι ό,τι πιο χάλια και κακό σαν εμπειρία μπορείς να βρεις.

Τώρα στο θέμα ζευγάρια....Τα ζευγάρια που ψάχνουν κάτι τέτοιο θέλουν και 95% ανταλλαγή συντρόφων, δηλαδή γαμάς τη δικιά του και γαμάει τη δικιά σου. Τα πιο πολλά ζευγάρια είναι απο απλώς εμφανίσημα έως τραγικά χάλια. Αν σου κάτσει κανα καλό απο εμφάνιση ζευγάρι, πιθανώς να αντιμετωπίσεις μέχρι και τσακωμό μεταξύ τους στην συναντησή σας στο κρεβάτι (εννοείται θα έχουν προηγηθεί 1-2 συναντήσεις για καφέ, η γκόμενα του άλλου θα πει πως δεν νιώθει έτοιμη και άλλες τέτοιες μαλακιες κλπ)

Λύση:

Ψαρεύεις απο τις διακοπές καμμία ξένη σε κανα κλαμπ το βράδι, κι αν σας γουστάρει και θέλει τέτοια φάση καλώς.

Καταφεύγεις σε city tours γκόμενες όπου πολλές κάνουν λεσβιακό με υψηλής ποιότητας υπηρεσίες αλλά θα χώσεις το χέρι βαθειά στην τσέπη.

'Ολα αυτά στα γράφω απο πείρα 4 ετών που έχω σε τέτοιο ψάξιμο.
 

GEO37

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου σ ευχαριστώ ήσουν κατατοπιστικός
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
Τώρα στο θέμα ζευγάρια....Τα ζευγάρια που ψάχνουν κάτι τέτοιο θέλουν και 95% ανταλλαγή συντρόφων, δηλαδή γαμάς τη δικιά του και γαμάει τη δικιά σου. Τα πιο πολλά ζευγάρια είναι απο απλώς εμφανίσημα έως τραγικά χάλια. Αν σου κάτσει κανα καλό απο εμφάνιση ζευγάρι, πιθανώς να αντιμετωπίσεις μέχρι και τσακωμό μεταξύ τους στην συναντησή σας στο κρεβάτι (εννοείται θα έχουν προηγηθεί 1-2 συναντήσεις για καφέ, η γκόμενα του άλλου θα πει πως δεν νιώθει έτοιμη και άλλες τέτοιες μαλακιες κλπ)

χμμμ εγω ειχα υπ οψην ψαρεμα σε club η κατι αναλογο. σωστα το ανεφερες...

ΠΟΤΕ (σχεδον) σε site με γνωριμιες/chat rooms/αγγελειες ktl για ζευγαρια... καλυτερα μερικοι να σας πουν ανωμαλους παρα να φατε τρελη ξενερα!
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ναι, και μπορω να πω οτι δε πολυ-λεει εκτος αν την κοπελα την φτιαχνει η ιδεα. πιο καλα θα περασετε αν ψαρεψετε καπου αλλου κοπελα. επισεις ζευγαρι ειναι και πιο ευκολο να βρειτε και πιο καλη φαση.

κατα την γνωμη μου ομως κορυφη ηταν εγω, ενας κολλητος και μια μικρη που μας την επεσε στην ψυχρα μεσα στο luv. σε μια φαση που την γαμουσαμε ταυτοχρονα με κοιταει (ο κoλλητος)και μου λεει "αγαπη μου μου αρεσει να σε κοιταω στα ματια την ωρα του σεξ"...

αποτελεσμα: εγω παραλιγο να πνιγω απο τα γελια, τον αλλον τον επιασε νευρικο και η γκομενα αφου επι 5' προσπαθουσε να μας κανει να συνεχισουμε τελικα μας ειπε μαλακες, μαζεψε και τα ρουχα της και μας παρατησε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αδερφε αν ήμουν στην θέση σου και εγώ αυτό θα έκανα χαχα πιστευω πέρασες πιο καλά απο ότι πίστευες.το luv ειναι αυτό στο θησείο?τι ρολο βαράει αυτο το μαγαζί?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
αδερφε αν ήμουν στην θέση σου και εγώ αυτό θα έκανα χαχα πιστευω πέρασες πιο καλά απο ότι πίστευες.το luv ειναι αυτό στο θησείο?τι ρολο βαράει αυτο το μαγαζί?

οντως στο πιο καλα ;)

και το luv ειναι στο θησειο. καλο μαγαζι, καλη αναλογια α/γ μεσα, πολλες γκομενοπαρεες και γενικα μετα τις 1-2 χαλαρα ηθη.

dance μουσικη με μικρες αποκλισεις.

γενικα πολυ καλυτερο απο τα club/σαρδελοκουτα που ειναι τα πιο "trendy"
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Αν κάνει 3 με πουτάνα, γάμας την δικιά σου λίγο θα σταματάς θα πηγαίνει με την πουτάνα και θα χρησιμοποιείς την ίδια καπότα?

Δεν έχει κάποια επικυνδινότητα για την δικιά σου αυτο?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Το τριο με πτανα, εχει ως εξης:
-Απο 100 ως 150 euro (αναλογα το γραφειο) για να παει η πτνα μονο με τη δικια σου.
-Περι τα 30 euro, για παρουσια δικη σου & οτι κανεις μονο με τη κοπελα σου
-Απο 80 μεχρι 100τοσο..(αναλογα το γραφειο), για συμμετοχη δικη σου & με τη πτνα. Ισχυει & εδω το γνωστο: καθε εξτρα +15 η 20 euro
*Συνηθως εχουν συγκεκριμενες κοπελες τα γραφεια, που το κανουν αυτο, αρα πιθανοτατα (& νομων του Μερφυ, ισχυοντων) αρκετη αργοπορια (συνηθως στο λενε)
>>>>Στη πραξη τωρα:
-Μπορεις να δωσεις καποιο χαρτζιλικακι στη κοπελα & να σου κανει κατι εξτρα
(αυτο εξαρταται απο τη κοπελα-πιο πολυ-)
Προσωπικα τις αφηνω πρωτα μονες, μετα χαμουρεματα, διπλοπιπα, κλπ.
Παιρνω τη δικη μου (ουτως η αλλως) ελευθερα & συνηθως τελειωνω στο προσωπο/στηθος της πτνας (ειπαμε πιο πανω: εξαρταται
>>> Καλες για αυτη τη δουλεια, εχει το γραφειο που εχει τις τηλεφωνητριες: Aννα & Βασω για οσους γνωριζουν...

pc: Επι των παραπανω, ΔΕΝ δεχομαι αμφισβητιση
    Μετα τα γεγονοτα, με τον γνωστο psyho, που του ειχα δωσει καποια τηλεφωνα & τα "εκαψε" ΔΕΝ θα ξαναδωσω,  με pm. Ευνοητο, πιστευω.
Εχω δωσει αρκετες πληροφοριες πιο πανω.Δινω & το σπουδαιοτερο:
Το τηλ. του γραφειου ειναι της εταιρειας, που προσφατα αλλαξε ονομα & τελειωνει σε ...1906 κυκλοφορει, γενικα.(ειναι παληο γραφειο -απιστευτο, μα περι τα 5 χρονια+ στη ..πιατσα!)
  Αυτα...
 

Επισκέπτης
Το τριο με πτανα, εχει ως εξης:
-Απο 100 ως 150 euro (αναλογα το γραφειο) για να παει η πτνα μονο με τη δικια σου.
-Περι τα 30 euro, για παρουσια δικη σου & οτι κανεις μονο με τη κοπελα σου
-Απο 80 μεχρι 100τοσο..(αναλογα το γραφειο), για συμμετοχη δικη σου & με τη πτνα. Ισχυει & εδω το γνωστο: καθε εξτρα +15 η 20 euro
*Συνηθως εχουν συγκεκριμενες κοπελες τα γραφεια, που το κανουν αυτο, αρα πιθανοτατα (& νομων του Μερφυ, ισχυοντων) αρκετη αργοπορια (συνηθως στο λενε)
>>>>Στη πραξη τωρα:
-Μπορεις να δωσεις καποιο χαρτζιλικακι στη κοπελα & να σου κανει κατι εξτρα
(αυτο εξαρταται απο τη κοπελα-πιο πολυ-)
Προσωπικα τις αφηνω πρωτα μονες, μετα χαμουρεματα, διπλοπιπα, κλπ.
Παιρνω τη δικη μου (ουτως η αλλως) ελευθερα & συνηθως τελειωνω στο προσωπο/στηθος της πτνας (ειπαμε πιο πανω: εξαρταται
>>> Καλες για αυτη τη δουλεια, εχει το γραφειο που εχει τις τηλεφωνητριες: Aννα & Βασω για οσους γνωριζουν...

pc: Επι των παραπανω, ΔΕΝ δεχομαι αμφισβητιση
    Μετα τα γεγονοτα, με τον γνωστο psyho, που του ειχα δωσει καποια τηλεφωνα & τα "εκαψε" ΔΕΝ θα ξαναδωσω,  με pm. Ευνοητο, πιστευω.
Εχω δωσει αρκετες πληροφοριες πιο πανω.Δινω & το σπουδαιοτερο:
Το τηλ. του γραφειου ειναι της εταιρειας, που προσφατα αλλαξε ονομα & τελειωνει σε ...1906 κυκλοφορει, γενικα.(ειναι παληο γραφειο -απιστευτο, μα περι τα 5 χρονια+ στη ..πιατσα!)
   Αυτα...


lepado? που εισαι παληκαρι μου? Σε φαγανε οι παρτουζες και εξαφανιστικες?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
lepado? που εισαι παληκαρι μου? Σε φαγανε οι παρτουζες και εξαφανιστικες?
Χαι, Τας!!
-Αστα, η δικια μου ζηταει γαμο,(ξαναξανα & ματαξαναξανα!!) της ψελισα, κατι για Σεπτεβρη - Οκτωβρη (-ποτε-, μα αυτο απο μεσα μου), με πιστεψε  :idiot: ,
της εξηγησα ποσο μα ποσο σημαντικα ειναι καποια πραγματα σε μια σχεση & οτι οοοολα αυτα & αλλα πολλα, θα με διευκολυνουν να μπορεσω να λειτουργησω καλυτερα σαν (μελλοντικος  ;)) συζυγος!(  :helpplea: )
(συγκινητικο, ε??)  :2funny:
pc:-Εσυ φυσικα, δε συγκαταλεγεσαι στη κατηγορια των ...μη pm!!
Αν το θες, σφυρα.. ;)
pc: MOΛΙΣ διαβασα για κατι φραπεδιαρηδες, που ανεβαινουν τα σκαλια της εκκλησιας!! Το καταγγελω & δηλωνω ειλικρινως & ευθαρσως οτι & του χρονου το Σεπτεβρη, γαμο θα μου ξαναξανα(Χ100000)  ζηταει.
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΡΓΕΝΙΚΗ ΖΩΗ!!!  :boobies:
Ο γαμος ΟΛΑ τα αλλαζει!!(ακομα & τον φραπε!!)  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom