Νέα

Τρίο με την κοπέλα μου και ένα call-girl

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Την επόμενη φορά που το κάναμε της λέω: "Μην ντέπεσαι μωρό μου, πες μου τι είναι αυτό που σε καυλώνει περισσότερο, πές μου τις κρυφές σου σκέψεις κτλ. κτλ."
Και τι γυρνάει και μου λέει η γκόμενα ?
"Γουστάρω μωρό μου πούτσους ! πολλούς πούτσους !! Να είμαι σε ένα κρεβάτι και να με γαμάνε όλοι ! Να έρχεται ένας ένας και να μου σκίζουν το μουνί και οι υπόλοιποι να περιμένου σειρά !!! Και μετά να με γαμάνε μαζί απο μουνί και κώλο !!!!...

Τι μπορείς να πείς ???????

Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση σου θα της έκανα την φαντασίωση πραγματικότητα... και θα κανόνιζα να την πάρουν "νουμεράδα" διάφοροι φίλοι... με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά ;)
 

underwater111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Μια φορά και έναν καιρό τα είχα με μια κοπέλα και προσπαθούσα να ανακαλύψω πως αντιδρά στην ιδέα μιας παρτούζας με μια άλλη γυναίκα. Την ώρα λοιπόν που την γάμαγα της λέω "τι μουνάρα είσαι κτλ. κτλ. και τι ωραίο ξυρισμένο μουνί έχεις κτλ. κτλ. και γουστάρω να φέρω μια γυναίκα να στο γλύψουμε παρέα κτλ. κτλ." ΟΚ εκείνη την φορά.

Την επόμενη φορά που το κάναμε της λέω: "Μην ντέπεσαι μωρό μου, πες μου τι είναι αυτό που σε καυλώνει περισσότερο, πές μου τις κρυφές σου σκέψεις κτλ. κτλ." έχοντας σκοπό να μου πεί "να μου φέρεις μια γυναίκα να με γλύψετε μαζί" (αυτά είναι τα υποσυνείδητα μηνύματα που λέει και ο Χαρδαβέλας  :grin:) Και τι γυρνάει και μου λέει η γκόμενα ? "Γουστάρω μωρό μου πούτσους ! πολλούς πούτσους !! Να είμαι σε ένα κρεβάτι και να με γαμάνε όλοι ! Να έρχεται ένας ένας και να μου σκίζουν το μουνί και οι υπόλοιποι να περιμένου σειρά !!! Και μετά να με γαμάνε μαζί απο μουνί και κώλο !!!!...  :2funny: :2funny:

Τι μπορείς να πείς ???????  :huh:
ʼβυσσος η ψυχή της γυναίκας !!!!!!!!!!!  :idiot:

Μπορώ να έχω το τηλέφωνό της ;;;;;;; (πλάκα κάνω)
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ πάντως αν ήμουν στην θέση σου θα της έκανα την φαντασίωση πραγματικότητα... και θα κανόνιζα να την πάρουν "νουμεράδα" διάφοροι φίλοι... με το ανάλογο αντίτιμο φυσικά ;)

Όχι ρε συ Ντουρασελ, δεν ήθελα να το κάνω αυτό γιατί....
......
......
......
......
:smitten: την αγαπούσα...
.....
.....
:huh: :huh: :huh:  :headbang:

Όποιος με πεί μαλάκα, τον γάμησα !!!!!  :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Μια μεση λυση ειναι με φιλικο ζευγαρι, αρχικα same room sex.  Αργοτερα το ξανασυζητατε. Παντως εαν δεν εχει lesbo τασεις δεν θα σου κατσει η φαση.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Όχι ρε συ Ντουρασελ, δεν ήθελα να το κάνω αυτό γιατί....
......
......
......
......
:smitten: την αγαπούσα...
.....
.....
:huh: :huh: :huh:  :headbang:

Όποιος με πεί μαλάκα, τον γάμησα !!!!!   :2funny: :2funny:

Σε καταλαβαίνω συναγωνιστή... αλλά ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ... ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΓΚΟΜΕΝΟ;
Τέτοια ταλέντα... "πουτσορουφήχτρες" ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ... ΦΕΡΝΟΥΝ MONIMΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ... (ΞΕΡΩ τι σου λέω...) ;)
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι η η άποψή σου Ryu είναι η καλύτερη που άκουσα. Θα το δοκιμάσω και θα δούμε. Πάντως μου έχει πει ότι θα της άρεσε να γλύφει μεγάλα βυζάκια. Κατά τα άλλα δεν έχει δείξει καμία lesbo τάση.
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Τι μπορείς να πείς ??????? 
ʼβυσσος η ψυχή της γυναίκας !!!!!!!!!!! 

Οχι φίλε μου. Απλά δεν σου είπε αυτό που εσύ ήθελες. Οπως εμείς θέλουμε πολλές γυναίκες στο κρεβάτι έτσι θέλουν κι αυτές πολλούς πούτσους.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μου έχει κάτσει σκηνικό μάγκες σε εκδρομη με το Πανεπιστήμι ο στην Μύκονο το 1998.Μοιραζ όμουνα το κρεβάτι μου με συμφοιτήτρι α μου(μουνάρα ολκής κατά γενικη ομολογία)που ήμασταν ΜΟΝΟ φίλοι(αλήθεια λέω).Ήξερα γενικώς ότι ήταν ψιλο-χαλαρών ηθών αλλά επιδή βλεπομασταν όντως φιλικά δεν έκανα τίποτα.Μάλι στα ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό.Την δεύτερη μέρα ήρθε στην Μύκονο η κολλητή της η οποία ήταν ΔΗΛΩΜΕΝΗ Σαπφώ η Λέσβω.Την κολλητή της την ήξερα από παλιά.Πάντα είχα την υποψία ότι οι 2 τους κατι θα ψιλοκάνουν. Η συμφοιτήτρι ά μου ποτέ δεν μου είχε πει μέχρι εκείνη την στιγμή.Ξεκι νάμε λοιπόν τις βόλτες μας στην Μύκονο,μπαράκια,CAVO PARADISO,Mercedes,Super Paradice κ.λ.π.,κ.λ.π.,όλα καλά κ ωραία κ χαλαρά χωρίς να έχει υποπέσει κάτι περίεργο στην αντίληψή μου.Το μόνο ''πονηρό'' έγινε μεταξύ εμού κ της ''Σαπφούς''-κολλητής της συμφοιτήτρι άς μου κάτι γλωσσόφιλα στο CAVO PARADISO(είχαμε κατεβάσει από 1 μπουκάλι βότκα & με εξίταρε η φάση με λεσβία).Κατά τις 7 το πρωί γυρίσαμε στο ξενοδοχείο λιωμίδια κ οι 3.Κάποια στιγμή βλέπω την ''Σαπφώ'' να πιάνει την συμφοιτήτρι α μου κ την αρχίζει στα γλωσσόφιλα κ στα πιασοκωλήμα τα.Η συμφοιτήτρι ά μου,απαθέστατη αν τους κοίταζα,την πιάνει κ αυτή κ ανταποκρίνε ται αν όχι με περισσότερη,τουλάχιστον με την ίδια θέρμη.ΠΑΘΑΙ ΝΩ ΣΟΚ.Μου έφυγε ο τάκος,μου γύρισε το οχτάρι ανάποδα,έγινα μέχρι κ Ολυμπιακός προς στιγμήν.Χωρίς να το σκεφτώ δεύτερη κολλάω κ εγώ πάνω τους κ αρχίζω να φιλάω ποτε την μία πότε την άλλη.Σε κλάσματα δευτερολέπτ ου βρεθήκαμε κ οι 3 στο κρεββάτι.Στ ην αρχή ξεκίνησαν κ οι 2 μαζί να με τσιμπουκώνο υν ταυτόχρονα.ΜΑΓΚΕΣ ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙ ΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ. Μετά η ''Σαπφώ'',ενώ η συμφοιτήτρι ά μου συνέχιζε να με τσιμπουκώνει, πήγε κ έκατσε πάνω στο πρόσωπό μου για γλυφ.....νι .Μ ιλάμε παιδιά δεν ήξερα πως να αντιδράσω κ σε τι.Έπειτα ενώ η ''Σαπφώ'' καθόταν πάνω μου για γλυφ.....νι  κοιτούσε προς τον που.... μου ενω η συμφοιτήτρια μου συνέχιζε το θεάρεστο έργο της,το σταματάει κ αρχίζει να με καβαλάει.Έτσι όπως ήταν κ οι 2 κάθετα πάνω μου κ ενώ κοιταζόντουσαν η μία με την άλλη,άρχισαν τα γλωσσόφιλα κ τα βυζογλυψίματα.Η μαλακία σε αυτό ήταν ότι δεν μπορούσα να δω εύκολα αυτή την φάση,λόγω της ''προσγείωσης'' πάνω μου,αλλά μπορούσα να αντιλαμβάνομαι τι γινόταν.Μετά,μην σας περιγράφω πολλές λεπτομέρειες,άρχισαν διάφορα παιχνίδια που τελείωσαν στις 10 το πρωί.Δηλαδή από τις 7-10 ήμουν στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ.Την επομένη,όποτε ξυπνήσαμε, δεν έγινε κουβέντα για αυτό κ ούτε ποτέ άλλοτε.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΣΟ ΖΩ.Η σημφοιτήτρια μου τώρα είναι παντρεμένη(από το φθινόπωρο) ενώ η ''Σαπφώ'' κολλητή της συνεχίζει να γλύφεται ακόρεστα με πιπινάκια.


Υ.Γ.:Για να μην λέτε ότι γράφω μόνο ΟΠΑΔΙΚΑ,κιόλας.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Πάλι καλά ρε ντάρκ που τις γάμησες και δεν άρχισες να μιλάς για την ΑΕΚ και να τις αναλύεις τις αδικίες που την κατατρέχουν, τον Μπριάκο και τον Κόκκαλη...  :2funny:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Ντάρκ δες το topic για την ΑΕΚ, αυτά που σου γράφω ...

Μην κάνουμε πουτάνα το thread του ανθρώπου που θέλει να παρτουζώσει  :dancing:
 

Επισκέπτης
Μου έχει κάτσει σκηνικό μάγκες σε εκδρομη με το Πανεπιστήμι ο στην Μύκονο το 1998.Μοιραζ όμουνα το κρεβάτι μου με συμφοιτήτρι α μου(μουνάρα ολκής κατά γενικη ομολογία)που ήμασταν ΜΟΝΟ φίλοι(αλήθεια λέω).Ήξερα γενικώς ότι ήταν ψιλο-χαλαρών ηθών αλλά επιδή βλεπομασταν όντως φιλικά δεν έκανα τίποτα.Μάλι στα ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό.Την δεύτερη μέρα ήρθε στην Μύκονο η κολλητή της η οποία ήταν ΔΗΛΩΜΕΝΗ Σαπφώ η Λέσβω.Την κολλητή της την ήξερα από παλιά.Πάντα είχα την υποψία ότι οι 2 τους κατι θα ψιλοκάνουν. Η συμφοιτήτρι ά μου ποτέ δεν μου είχε πει μέχρι εκείνη την στιγμή.Ξεκι νάμε λοιπόν τις βόλτες μας στην Μύκονο,μπαράκια,CAVO PARADISO,Mercedes,Super Paradice κ.λ.π.,κ.λ.π.,όλα καλά κ ωραία κ χαλαρά χωρίς να έχει υποπέσει κάτι περίεργο στην αντίληψή μου.Το μόνο ''πονηρό'' έγινε μεταξύ εμού κ της ''Σαπφούς''-κολλητής της συμφοιτήτρι άς μου κάτι γλωσσόφιλα στο CAVO PARADISO(είχαμε κατεβάσει από 1 μπουκάλι βότκα & με εξίταρε η φάση με λεσβία).Κατά τις 7 το πρωί γυρίσαμε στο ξενοδοχείο λιωμίδια κ οι 3.Κάποια στιγμή βλέπω την ''Σαπφώ'' να πιάνει την συμφοιτήτρι α μου κ την αρχίζει στα γλωσσόφιλα κ στα πιασοκωλήμα τα.Η συμφοιτήτρι ά μου,απαθέστατη αν τους κοίταζα,την πιάνει κ αυτή κ ανταποκρίνε ται αν όχι με περισσότερη,τουλάχιστον με την ίδια θέρμη.ΠΑΘΑΙ ΝΩ ΣΟΚ.Μου έφυγε ο τάκος,μου γύρισε το οχτάρι ανάποδα,έγινα μέχρι κ Ολυμπιακός προς στιγμήν.Χωρίς να το σκεφτώ δεύτερη κολλάω κ εγώ πάνω τους κ αρχίζω να φιλάω ποτε την μία πότε την άλλη.Σε κλάσματα δευτερολέπτ ου βρεθήκαμε κ οι 3 στο κρεββάτι.Στ ην αρχή ξεκίνησαν κ οι 2 μαζί να με τσιμπουκώνο υν ταυτόχρονα.ΜΑΓΚΕΣ ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑ ΜΟΥ ΟΝΕΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙ ΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ. Μετά η ''Σαπφώ'',ενώ η συμφοιτήτρι ά μου συνέχιζε να με τσιμπουκώνει, πήγε κ έκατσε πάνω στο πρόσωπό μου για γλυφ.....νι .Μ ιλάμε παιδιά δεν ήξερα πως να αντιδράσω κ σε τι.Έπειτα ενώ η ''Σαπφώ'' καθόταν πάνω μου για γλυφ.....νι  κοιτούσε προς τον που.... μου ενω η συμφοιτήτρια μου συνέχιζε το θεάρεστο έργο της,το σταματάει κ αρχίζει να με καβαλάει.Έτσι όπως ήταν κ οι 2 κάθετα πάνω μου κ ενώ κοιταζόντουσαν η μία με την άλλη,άρχισαν τα γλωσσόφιλα κ τα βυζογλυψίματα.Η μαλακία σε αυτό ήταν ότι δεν μπορούσα να δω εύκολα αυτή την φάση,λόγω της ''προσγείωσης'' πάνω μου,αλλά μπορούσα να αντιλαμβάνομαι τι γινόταν.Μετά,μην σας περιγράφω πολλές λεπτομέρειες,άρχισαν διάφορα παιχνίδια που τελείωσαν στις 10 το πρωί.Δηλαδή από τις 7-10 ήμουν στον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ.Την επομένη,όποτε ξυπνήσαμε, δεν έγινε κουβέντα για αυτό κ ούτε ποτέ άλλοτε.
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΟΣΟ ΖΩ.Η σημφοιτήτρια μου τώρα είναι παντρεμένη(από το φθινόπωρο) ενώ η ''Σαπφώ'' κολλητή της συνεχίζει να γλύφεται ακόρεστα με πιπινάκια.


Υ.Γ.:Για να μην λέτε ότι γράφω μόνο ΟΠΑΔΙΚΑ,κιόλας.

Φίλε είσαι απλά... αξιοζήλευτος! ;) :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Darkside....αμα ησουνα λιομας και καταφερες να γαμησεις και δυο γκομενες, τι να σου πω...! μπραβο σου..
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
Είσαι ωραίος......


Γράψε κανένα ΑΡΛΕΚΙΝ να τα κονομίσεις......

 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι ιδιαίτερα χαρούυμενος, αφού η κοπέλα μου γουστάρει να πάρουμε ένα CG για ένα τριο και μάλιστα μου τόνισε ότι θέλει να είναι καλή και να κάνει λεσβιακό μαζί της για να την ικανοποιήσει. Θέλω όμως λίγη βοήθεια γιατί δεν έχω πάρει ποτέ μου CG. Οπότε:
1. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο site?
2. Έχετε να μου προτείνετε κάποια κοπέλα?
3. Εννοείται πως δεν μου περισεύουν και δε θέλω να δώσω και 500Ε!!
4. Εϊναι ασφαλές σπίτι μου ή πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερα σε ξενοδοχείο?
5. Από τα τηλέφωνα που έχουν σε εφημερίδες τι παίζει?
6. Σε μία συζήτηση διάβασα καλά λόγια για τη ΝΙΚΟΛ από το love generation. Αν κάποιος έχει το τηλέφωνό της και την συστήνει γαι τέτοιο σκηνικό, θα τον ευχαριστούσα πολύ αν μπορούσε να μου στήλει το τηλέφωνό της σε πμ.
Παιδιά ανηπομονώ για την απάντησή σας! Φανταστείτε ότι το Σάβατο το βράδυ το μωρό μου ήθελε τριο με κοπέλα και δεν ήξερα που να βρω κάτι άμεσα που να είναι και καλό. PLEASE HELP ME!!!
 

Επισκέπτης
Είμαι ιδιαίτερα χαρούυμενος, αφού η κοπέλα μου γουστάρει να πάρουμε ένα CG για ένα τριο και μάλιστα μου τόνισε ότι θέλει να είναι καλή και να κάνει λεσβιακό μαζί της για να την ικανοποιήσει. Θέλω όμως λίγη βοήθεια γιατί δεν έχω πάρει ποτέ μου CG. Οπότε:
1. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο site?
2. Έχετε να μου προτείνετε κάποια κοπέλα?
3. Εννοείται πως δεν μου περισεύουν και δε θέλω να δώσω και 500Ε!!
4. Εϊναι ασφαλές σπίτι μου ή πιστεύετε ότι θα ήταν καλύτερα σε ξενοδοχείο?
5. Από τα τηλέφωνα που έχουν σε εφημερίδες τι παίζει?
6. Σε μία συζήτηση διάβασα καλά λόγια για τη ΝΙΚΟΛ από το love generation. Αν κάποιος έχει το τηλέφωνό της και την συστήνει γαι τέτοιο σκηνικό, θα τον ευχαριστούσα πολύ αν μπορούσε να μου στήλει το τηλέφωνό της σε πμ.
Παιδιά ανηπομονώ για την απάντησή σας! Φανταστείτε ότι το Σάβατο το βράδυ το μωρό μου ήθελε τριο με κοπέλα και δεν ήξερα που να βρω κάτι άμεσα που να είναι και καλό. PLEASE HELP ME!!!

Νικόλ και Τζένιφερ ειναι οντως οι καλυτερες επιλογες για τρίο (τις εχω δοκιμάσει μποθ με παρανομη ερωμένη). Απλά το τηλ της Νικόλ θα δυσκολευτεις να το βρεις και η τιμη σε αγνωστους ειναι πλέον απαγορευτική. Της τζένιφερ, θα το βρεις απο το κινκι. Πηγαινε σε σπίτι, αν παρεις μία απο τις 2. Ειναι επαγγελματίες, δε θα εχεις προβλημα.
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
είναι νεός και δε σε έπιασα. Τι εννοείς ότι το τηλέφωνο της τζένιφερ θα το βρω από κινκι? τι είναι το κίνκι? ξέρεις αν μπορώ να δω πουθενά φωτο της τζένιφερ?
 

Επισκέπτης
είναι νεός και δε σε έπιασα. Τι εννοείς ότι το τηλέφωνο της τζένιφερ θα το βρω από κινκι? τι είναι το κίνκι? ξέρεις αν μπορώ να δω πουθενά φωτο της τζένιφερ?

κινκι.γρ, σαιτ ειναι. Αν το αντεχει η τσεπη σου ομως θα προτινα Νικόλ. Ειμαι πιο κλασατη, καθαρή, και  γουσταρει καργα γλυφομούνι. Η Τζένιφερ είναι πιό επιθετική..μπορει η δική σου να τρομάξει, χαχαχαχα, άσε που το δείχνει ότι είναι ΠΟΥΤΑΝΑ....
 
OP
OP
J

jan

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
γιατί μπήκα και στα δύο και κανένα δε μου φάνηκε σχετικό με το θέμα μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom