Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 764K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
Πιστεύω η Jasmin είναι από τις ωραιότερες που..νες (ως συνολάκι εμφάνισης) !
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Με απίστευτο κώλο να συμπληρώσω. Την έχω πετύχει να έχει κέφια και να μου ζητάει να παίξουμε και πιο δυνατά...πολύ καλή κι επαυξάνω
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6

Η Χριστίνα που ήταν και χθες φίλε...τι κρίστυ!!!
η τσατσα τα γυρίζει από χριστίνα σε κρίστυ για να πάει κόσμος. Αλλά αφού τις έχουμε δει στα άλλα, τι να πάμε να τις δούμε και Τριγγέτα; Ας φέρουν τίποτα νέο να εμπειρογνωμήσουμε
 

MANIXXX

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Σήμερα μεσημεράκι πέρασα κι εγώ από Τριγγέτα. Κατ'αρχάς να πούμε ότι το μέρος είναι όμορφο, φτιαγμένο με αρκετό γούστο και καθαρό. Στην είσοδο έχει επίτηδες και κάτι μεγάλες γλάστρες με πλούσια βλάστηση για να προστατεύουν αυτόν που στέκεται στην πόρτα από αδιάκριτα μάτια από το δρόμο.

Μέσα ωραίο, σαλονάκι στο ισόγειο, δωμάτια ένα στο ισόγειο και ένα πάνω. Τα προγράμματα ξεκινούν με 50Ε για απλό, και μετά έχει 100Ε πρωκτικό, και νομίζω 120Ε για κομπλέ με τζακούζι.

Η τσατσα-θείτσα συμπαθής και χαμηλών τόνων. Το δωμάτιο συμπαθητικό με ντουσιέρα-κουβούκλιο και χωριστά νιπτηράκι. Όχι τουαλέτα, αυτή είναι έξω. Η τσατσά σου δίνει και καθαρή (πράγματι μοσχομύριζε) πετσέτα για ντους.

Πέτυχα τη Χριστίνα, που λέγαμε παραπάνω. Γερμανίδα μελαχρινή με μακρύ μαλλάκι. Τίποτα σπέσιαλ, θα μπορούσε να είναι τουριστριούλα σε νησί με σακίδιο. Θετικό ότι είναι πολύ χαρωπή και γελαστή, μιλάει μόνο αγγλικά και γερμανικά όμως. Καλή συμμετοχή, χωρίς τίποτα εξαιρετικό. Είναι καμπυλάτη, χωρίς να είναι χοντρή, με καλό και σφικτό βυζάκι. Καθαρή, με ωραίο κωλαράκι (διαθέσιμο) και piercing στο μουνάκι. Αφήνει σχετικά άνετα πιασίματα, καλή πίπα με, όχι άλλα γλυψίματα, ούτε δάχτυλα κλπ.

Αυτά βασικά. Παραδόξως σήμερα που πήγα (μετά τις 3) το παρκάρισμα στους γύρω δρόμους ήταν πολύ άνετο. Επίσης η Espresso έχει το τηλέφωνο του studio, ώστε να ρωτάει κανείς την τσατσά τι παίζει την εκάστοτε μέρα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερινη βραδυνη επισκεψη,κοπελα η μαρια απο ιταλια!!!!!!!σαν να λεμε η λινα απο ρωσια με την διαφορα οτι η λινα ειναι και μουναρα!ενω η φατσα της μαριας ειναι γαμησε τα!!!!!!!!!!!!απο κορμι καλη και με φανταστικο κωλο που δεν τον δινει ομως!!!!!!!!!!!!!!!!κατα τα αλλα πιπα ακαποτη κλπ......ξενερωτη ομως just like lina!!!!!!αυριο βραδυ η στελλα!
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ ωραίος ο χώρος!ʼψογος!Μια χριστινα ειχε, γερμανίδα, ομορφη, αλλα παιδιά τα προγράμματα μας είπε είναι για 20 λεπτά!

μου φαίνεται μας έχουν περάσει για μαλάκες...και 120 euro για 1 εκτόνωση!..

κλεψιά..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Τριτη απογευματακι. Βουρβαχη κλειστο, Θαρυπου μια Milf Ελληνιδα Μαρια οχι για τα γουστα μου, Τριγγετα λοιπον γα πρωτη φορα.... Πολυ ωραιος και ζεστος χωρος, πολυ φιλικη η τσατσα. Η κοπελα Χριστινα οπως τα λεει ο MANIXXX. Η χριστινα εχει αρκετα μαγαλη κολαρα αλλα ειναι σφιχη και ζουμερη.  Πολλα υποσχωμενη, αλλα... απο σεξ δεν εχει ιδεα.  Σε καμια περιπτωση δεν το μετανοιωσα που πηρα κουρουρακι (δεν ειμαι τρελος !! η γκομενα ηταν αρκετα καλη σαν παρουσια) αλλα δεν θα ξανα παω με την συγκεκριμενη.   
 

Speedster

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα σημερα το βραδακυ κατα τις 23:00!Ηταν η Ισαμπελλα 28 χρονων οπως ειπε ξανθο μακρυ μαλλι,σφιχτο σωμα και μετριο στηθος!Απο Πολωνια ειπε!Πηρα το προγραμμα με 60 γιουρ και αντι για μασαζ μου προτεινε μεσα στο δωματιο για ερωτικο μασαζ με τη γλωσσα της :dancing:!Η κοπελα ειχε αψογη συμπεριφορα στο δωματιο και πολλη προσχαρη.GFE 100% για οποιον θελει!
Χωρος            :10/10
Προσωπο        :7/10
Σωμα              :8/10             
Συμπεριφορα :10/10
Πιπα                :8.5/10
Γαμησι            :7.5/10
Τσατσα          :10/10
 

Devil_Unknown

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εγω επειδη δουλευω πολυ τελευταια μπορει κανεις να μου στειλει με Pm το τηλεφωνο? για το αμα βρω χρονο να περασω τοτε να εχω παρει τηλεφωνο απο πριν (μην παω τσαμπα και εχω κι'αλλες δουλειες)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πηγα σημερα το βραδακυ κατα τις 23:00!Ηταν η Ισαμπελλα 28 χρονων οπως ειπε ξανθο μακρυ μαλλι,σφιχτο σωμα και μετριο στηθος!Απο Πολωνια ειπε!Πηρα το προγραμμα με 60 γιουρ και αντι για μασαζ μου προτεινε μεσα στο δωματιο για ερωτικο μασαζ με τη γλωσσα της :dancing:!Η κοπελα ειχε αψογη συμπεριφορα στο δωματιο και πολλη προσχαρη.GFE 100% για οποιον θελει!
Χωρος             :10/10
Προσωπο        :7/10
Σωμα              :8/10             
Συμπεριφορα :10/10
Πιπα                :8.5/10
Γαμησι            :7.5/10
Τσατσα           :10/10

συμφωνω απολυτα!η πιο καλη GFE που κυκλοφορει σε στουντιο αυτην την εποχη!πολλα χρονια ειχα να παρω τετοια εμπειρια.....αμα ηταν και λιγο πιο ομορφη τι να τα κανω τα city tour!?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εγω επειδη δουλευω πολυ τελευταια μπορει κανεις να μου στειλει με Pm το τηλεφωνο? για το αμα βρω χρονο να περασω τοτε να εχω παρει τηλεφωνο απο πριν (μην παω τσαμπα και εχω κι'αλλες δουλειες)

δυστυχως φιλε ειδε και αποηδε η τσατσα και εβαλαν τηλεφωνητη.....την ζαλιζαν στα τηλεφωνα......τοτε μωρη μαλακω γιατι μας εδωσες το τηλεφωνο?????????ουστ!!!!!!!κανεις τριγγετα....μονο αν ερθει η γιασμιν!!!!!!!!!!αντε να χαθουνε ολες οι κωλοτσατσαδες....θελουν και 120 για τζακουζι με μπουρουχες κατα το πλειστον!!!!!!!!1εχουμε δυναμη ρε!!!!!!!1
 

superman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ισαβελλα στην τριγγετα Τεταρτη 15/11/2006, πολυ καλη εξυπηρετιση.
Αξιζει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πηρα τηλ.το απογευμα και μου ειπε η τσατσα οτι ειναι η σουζυ απο πολωνια.....νεο φρουτο αυτο?
 

6509

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά τι ώρες παιζει το μαγαζί απο πρωί?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδιά τι ώρες παιζει το μαγαζί απο πρωί?

νομιζω απο 11.00πμ    χθες το βραδυ παντως ηταν καποια τζεσικα μετα απο πληροφοριες που ειχα......την ξερατε απο αγνωστου στρατιωτου?ειναι καλη πουτανιτσα?
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια ξερει κανεις σας ποιες κοπελες σε αυτο το studio κανουν αυταρχικο (ποδολατρεια, ουρολαγνεια) και εαν ειναι καλες σε αυτο? αν καποιος εχει δοκιμασει καποιο απο τα παραπανω ας μου πει please...
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια ειναιστο ιδιο κτιριο με τι remax αυτο το στουντιο μην μπω αλλου
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Tο κτιριο ειναι διπλοκατοικια, οπως μπαινεις στην Τριγγετα, απο τον παραδρομο της Συγγρου, το πρωτο αριστερα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom