Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 764K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.818
Πόντοι
19.505
Τι έγινε ρε παιδιά; Εδώ και δυο βδομάδες, ο ένας πάει πριν την επίσημη ημερομηνία ανοίγματος, ο άλλος μας δίνει αναφορές από τα μπετά και τα βαψίματα και τώρα που άνοιξε δεν μιλάει κανείς; Μήπως περνάτε καλά και δεν το λέτε;
Λοιπόν εγώ πήγα χθες κατά τις 8. Ο χώρος φυσικά καθαρός και συμπαθέστατος. Η γνωστή τσατσά της Αγνώστου Στρατιώτου και της Ισμήνης. Πρόγραμμα 50, 60 ποδολαγνεία-μασαζ, ακάποτο τσιμπούκι και αυταρχικό 100. Η γκόμενα μια ψηλή μελαχρινή καλλίγραμμη ελληνίδα (δεν συγκράτησα όνομα) με ωραία ψηλοτάκουνα πέδιλα. Δεν πέρασα γιατί κάτι δεν μου κόλλαγε, πες το ένστικτο ότι την ίδια γκόμενα την είχα ξαναπάρει κάπου αλλά τωρα είχε άλλα μαλιά ή κάτι άλλο που δεν μπορώ να προσδιορίσω, οπότε δεν έχω να κάνω περιγραφή.
Ρώτησα και μου είπε ότι παίζουν κι άλλες κοπέλλες.
Αντε για ξεκινήστε να λέτε
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Τι έγινε ρε παιδιά; Εδώ και δυο βδομάδες, ο ένας πάει πριν την επίσημη ημερομηνία ανοίγματος, ο άλλος μας δίνει αναφορές από τα μπετά και τα βαψίματα και τώρα που άνοιξε δεν μιλάει κανείς; Μήπως περνάτε καλά και δεν το λέτε;

μηπως ηταν η στελλα?θα ειναι αραγε παλι η lina,isabella,martina,daniela κλπ......?α!και κατι ακομα.......η jasmin η γερμανοβραζιλιανα της αγνωστου μηπως ξερει κανεις που ειναι ?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.818
Πόντοι
19.505
ναι έχεις δίκιο Στέλλα την ελεγαν. Λέει τίποτα;
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Sorry για τη δημοσίευση του τηλεφώνου, αλλά ούτως ή άλλως δημοσιεύονται σε εφημερίδες, ακόμη κι εδώ μέσα στον κατάλογο με τα ντέλα.
Τέλως πάντων, όποιος θέλει το τηλέφωνο για κρατήσεις ας ψαχτεί μόνος του.

Προχθές ήτο μία Ρωσίδα, Αναστασία ονόματι μαύρο μακρύ μαλλί, φλατ στήθος, και η τσατσα με έπρηζε να της κάνω σεφτέ, δεν έκανα όμως. Γενικώς θα παίζουν οι ίδιες με Κηφησού, Ισμήνης και παλαι πότε Αγνώστου Στρ. δηλαδή, Ισαβέλλα, Μαρία, Μαρτίνα, Στέλλα, κλπ κλπ.
Τα ίδια rates... ίδια προγράμματα ... ίδια όλα...

...τα ίδια και τα ίδια σουβλάκια και κρεμμύδια τσουρέκιασες ρε βλάκα να τρως όλο τα ίδια...!
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πηγα χτες το βράδυ κατά τις 2. Ηταν η Μαρτίνα Σουηδογερμανίδα οπως μου δήλωσε. Ξανθιά 30+ μέτριο βυζί μέτριο σωματάκι μέτριο γ@μισ@κι
Πήρα το πλήρες προγραμμα ( 100 ) ευρω ακάποτη, 69 μαζάζ όχι κωλος. Η τσατσά αναλυτικότατη όπως πάντα μου είπε τα δεκάδες προγράμματα  :jerking: και μου είπε ότι η Μαρτίνα είναι καλή στο δωμάτιο. Τελος παντων μέτρια επιλογή ούτε την συνιστώ, ούτε και την απορρίπτω. Αν δεν βρίσκετε κάτι καλύτερο τόσο αργά ίσως να είναι μια βολική λύση
Σας φώτισα τώρα

Σώμα 6,5/10
Πίπα 6/10
Γαμισι 7/10
Συμμετοχή 6,5/10
 

Επισκέπτης
Μια Μαρτινα είχα πετύχει στο Φυλής 134,και μού είχε πει ότι ήταν απο την Ολλανδία.Το καλοκαίρι,και ήταν πολύ καλή.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
η ισαβελλα ειναι τριγγετα?η καλυτερη στουντιο γκομενα απο αποψη συμπεριφορας!!!!!!νομιζεις οτι το κανεις με την γκομενα που γουσταρεις και γουσταρει,πολυ pationable!!!!!!!!!!!αν γινει και το τζακουζι πανω και αλλαξει και κανα 2 ξενερωτες γκομενες θα γινει σουπερ το μερος!!!!εχει κανεις να μας πει περισσοτερα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
α!και κατι αλλο.....η jasmine που ηταν αγνωστου που ειναι ???????/
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
To studio στην Τριγκεττα δεν εχει καταχωρηθει ακομη στο καταλογο ? Η Αγνωστου εχει μεταφερθει εκει δηλαδη ?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
ναι, καπως έτσι παίζει, οι ίδιες από Ισμήνης και Κηφισού δηλαδή η ομάδα Αγνώστου θα παίζει μπάλα Τριγγετα.
Προσωπικά νομίζω ότι θαπρεπε να κάνουν ανακαίνιση στις πρωταγωνίστριες ή μάλλον να φέρουν νέα σάρκα, γιατί πέραν 2 εξαιρέσεων, οι άλλες ...δε λενε και πολλά
 

backdoor

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.232
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια καντε μια ενημερωση οσοι εχετε παει Τριγγετα να μαθουμε και οι υπολοιποι..
Ονοματα,Σερβις,Τιμες..κοκ. :rolleyes: :sunglasses: :rolleyes:
 

BOMBARDIER

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη εχτές στίς 18.30. Κοπέλλα η Στέλλα. Σγουρό μαύρο μαλλί, τατουάζ στή μέση και στην αριστερή ωμοπλάτη, ανοιχτόχρωμα μάτια, βυζί δυάρι στητό, γύρω στα εικοσιπέντε νομίζω, ωραία κανονικό σώμα, α, και στολισμένος αφαλός.

Καλό στοματικό και με διάρκεια, καλή συμμετοχή μετά (δύο στάσεις για μένα, απο πάνω και απο πίσω.

Δεν ξέρει το πρόγραμμα ακόμα, δυο-τρείς φορές την εβδομάδα περιμένει να είναι σαυτό το studio.

Πιασίματα ελεύθερα, όλες οι στάσεις, στοματικό 50 ε. Ποδολαγνεία, μασάζ, 69 - 65 ε, ακάποτο στοματικό κ όλα τα προηγούμενα 100 ε.

Εχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στον χώρο, δωμάτια με tv μόνιτορ, νιπτήρα -ντουζιέρα/καθαρές πετσέτες, o xώρος πραγματικά άριστος.

Parking  λίγο δύσκολο, ισως καλύτερα είναι παρκάρισμα απο το αντίθετο ρεύμα προς Πειραιά, και με τα πόδια απο την διαβάση που βγαίνει κοντά στο εξ' Ανατολών ( αν οχι στο συγκρότημα cinema λίγο πιο πάνω).

Η πολύ ευχάριστη τσατσά ενημέρωσε για ποικιλία νέων κυριών.
Ενα τηλέφωνο πριν την επίσκεψη είναι καλή ιδέα. Αυτά.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Επίσκεψη εχτές στίς 18.30. Κοπέλλα η Στέλλα. Σγουρό μαύρο μαλλί, τατουάζ στή μέση και στην αριστερή ωμοπλάτη, ανοιχτόχρωμα μάτια, βυζί δυάρι στητό, γύρω στα εικοσιπέντε νομίζω, ωραία κανονικό σώμα, α, και στολισμένος αφαλός.

Καλό στοματικό και με διάρκεια, καλή συμμετοχή μετά (δύο στάσεις για μένα, απο πάνω και απο πίσω.

Δεν ξέρει το πρόγραμμα ακόμα, δυο-τρείς φορές την εβδομάδα περιμένει να είναι σαυτό το studio.

Πιασίματα ελεύθερα, όλες οι στάσεις, στοματικό 50 ε. Ποδολαγνεία, μασάζ, 69 - 65 ε, ακάποτο στοματικό κ όλα τα προηγούμενα 100 ε.

Εχουν κάνει πολύ καλή δουλειά στον χώρο, δωμάτια με tv μόνιτορ, νιπτήρα -ντουζιέρα/καθαρές πετσέτες, o xώρος πραγματικά άριστος.

Parking  λίγο δύσκολο, ισως καλύτερα είναι παρκάρισμα απο το αντίθετο ρεύμα προς Πειραιά, και με τα πόδια απο την διαβάση που βγαίνει κοντά στο εξ' Ανατολών ( αν οχι στο συγκρότημα cinema λίγο πιο πάνω).

Η πολύ ευχάριστη τσατσά ενημέρωσε για ποικιλία νέων κυριών.
Ενα τηλέφωνο πριν την επίσκεψη είναι καλή ιδέα. Αυτά.


οταν λες ποδολαγνεια τι ακριβως σου κανει εκτος απο ποδομαλακια?
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Η Τριγγετα ρε παιδια σε ποια περιοχη ειναι? Η πουτανα οταν λες ποδολαγνεια εννοεις και γλυψιμο και τετοια η μονο ποδομαλακια?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
σημερινη επισκεψη μεσημερακι......πουτανα η λινα η μουναρα και δυστυχως ξενερωτη ρωσιδα.....προγραμμα 60 ευρω ποδολαγνεια......ξεκιναει με ποδομαλακια,μετα πιπα με σκουφι και μετα στα 4.....!!!!!!!!!!εκει ειναι ολα τα λεφτα.....τελειωμα στα πελματα της ενω την ειχα μπρουμητα....!!!!!!!!!!!ο χωρος ειναι κορυφαιος,μοιαζει με κυριλε μασατζιδικο οπως ειναι π.χ. ομηρου 44,αχιλλεως 347 και συγγρου 12!
 

BOMBARDIER

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν κύριοι, έκανα μία δεύτερη επίσκεψη εχθές, ίδια ώρα περίπου (απογευματινή βάρδια, δηλ. πρ. 1000-1800 / απ. 1800-0200).

Κοπέλλα η Mandy (κάπως σαν Μέντυ το πρόφερε) Γερμανίδα (Ανατολικό-?) , 19 χρονών είπαν (μπορεί και να είναι -η ίσως λίγο μεγαλύτερη). Μελαχροινή, 1,75, 1.5-2 μικρό βυζάκι-στητό, απίθανος κώλος. Τατουάζ πρασινωπό στην μέση κ' στην αριστερή ωμοπλάτη (και αυτή -τι είναι, κριτήριο για να δουλεύουν σε αυτό το στούντιο?).

Μου είπε οτι δουλεύει και Βουλιαγμένης/Κηφισσού.

Αυτή έδινε κώλο, έτσι έμαθα απο την συμπαθέστατη τσατσούλα ότι A-level μόνο (δηλ. τσιμπούκι-τελείωμα A-level all the way) 100 ε. Το πλήρες πρόγραμμα (δηλ. οτι είχα γράψει στο προηγούμενο ποστ μου) συν πρωκτικό 150ε.

Στενό κωλαράκι  παρεμπιπτόντως για τούς λάτρεις το είδους. Καλή πίπα (κόντεψε να με τελειώσει εκεί), καλή συμμετοχή (μου είπε ''όλοι οι Ελληνες μου ζητάνε κώλο, τι γίνεται?'').

Συνεννοήσιμη στα Αγγλικά, μαθαίνει κ' Ελληνικά -λέει (ναι-οχι προς το παρόν).

Εχτές την ώρα που μπήκα εφευγε ο υδραυλικός που τελειοποιήσε το τζακούζι (δεν ρώτησα προγράμματα για εκεί κ'κόστος). Φυσικά μπανάκι μετά (κ'πρίν αν θέλεις). Αυτά.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
σημερινη επισκεψη βραδακι κατα τις 21.00,κοπελα isabella γνωστη απο αγνωστου στρατιωτου!!!!!!τελειο γαμησι,μετριο μουνι.....αλλα γαμησι παιδια μεχρις εσχατων,γλυψιμο στα αρχιδια,τελειωμα στο στηθος και γενικα πολυ καλη εως αριστη στο κρεβατι!!!!!!!!!!την ειχα παρει και αγνωστου και μπηκα χωρις δευτερη κουβεντα μεσα......!!!!!!!!!!μπανακι γαματο μεσα στο δωματιο σε στυλ οασις ή ομηρου 44(για οσους γνωριζουν) και πολυ κυριλε φαση!!!!!!!!!αυριο πρωι θα ειναι η μουναρα αλλα μαλακω λινα και το απογευμα μια καινουρια ιταλιδα απο οτι μου ειπε η τσατσα.......σαββατο πρωι παλι isabella και βραδυ μια καινουρια παλι!!!για να δουμε .....................
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
σημερινη επισκεψη βραδακι κατα τις 21.00,κοπελα isabella γνωστη απο αγνωστου στρατιωτου!!!!!!τελειο γαμησι,μετριο μουνι.....αλλα γαμησι παιδια μεχρις εσχατων,γλυψιμο στα αρχιδια,τελειωμα στο στηθος και γενικα πολυ καλη εως αριστη στο κρεβατι!!!!!!!!!!την ειχα παρει και αγνωστου και μπηκα χωρις δευτερη κουβεντα μεσα......!!!!!!!!!!μπανακι γαματο μεσα στο δωματιο σε στυλ οασις ή ομηρου 44(για οσους γνωριζουν) και πολυ κυριλε φαση!!!!!!!!!αυριο πρωι θα ειναι η μουναρα αλλα μαλακω λινα και το απογευμα μια καινουρια ιταλιδα απο οτι μου ειπε η τσατσα.......σαββατο πρωι παλι isabella και βραδυ μια καινουρια παλι!!!για να δουμε .....................

ʼμα λέει Ιταλίδα μάλλον θα είναι η Μαρία, καλό βυζί, λεπτή, φάτσα ε, δεν είναι και -νάρα, αλλά στα 4 κάνει ωραίο σχήμα.

Μαθαίνω ότι από Χ/γεννα θα παίξουν καινούριες...οψόμεθα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom