Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
π.χ. Τονίζουν σε όλες τις φωτός τον κώλο αλλά η κοπέλα είναι πάντα με σουτιέν  = μάλλον βυζί ανύπαρκτο

Επίσης φοράνε σουτιέν όταν το βυζί είναι χαμηλοβλεπούσο. Ονόματα δεν λέμε
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Αν σε κοροιδεψε απλα δεν το παιρνεις.Σε υποχρεωνει καποιος να το παρεις επειδη στην φωτο εκρυψε τις ατελειες του; :S

Εννοείται ότι δεν το παίρνω, αλλά ήλπιζα ότι υπάρχουν άγραφοι κανόνες σε αυτά
 

Επισκέπτης
Δεν γίνεται παντού. Λίγες σελίδες πριν πόσταρε η Ντάρια φωτογραφίες της που δεν είναι επεξεργασμένες. Επίσης οι περισσότερες φωτογραφίες από τα Κασσάνδρας είναι αληθινές. Συμφωνώ ότι αν δεν σου αρέσει η κοπέλα δεν μπαίνεις. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι αν πεις ότι είναι επεξεργασμένες έχει το δικαίωμα ο ιδιοκτήτης να σε βρίζει.
Τις κοπέλες της έχω δει από κοντά, γι' αυτό έχω άποψη. Δεν έχω γαμήσει καμμία και ούτε πρόκειται. Μόνο με την Αμάντα έχω πάει αλλά σε άλλο στούντιο...
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    184,6 KB · Εμφανίσεις: 56

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις;; Ή μάλλον τι δεν θέλεις να καταλάβεις;;;;
Το παλικάρι έγραψε ότι οι φωτογραφίες της Μπέτης, της Νεφέλης και άλλων κοριτσιών του στούντιο έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Και του απάντησα ότι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ. Γιατί δεν έχουν, πως να το κάνουμε δηλάδη. Όταν έχουν κώλους τεράστιους με κυτταρίτιδα και στις φωτογραφίες δεν φαίνεται αυτό, τότε είναι παραπλανητική. Πες μου τι δεν κατάλαβες

Να στο εξηγησω μια φορα ακομα....
Καμια γυναικα ειτε ειναι σελεμπριτι, μοντελο, τηλεπερσονα, πουτανα κλπ δεν βγαινει/βγαζει φωτο που να ειναι 100% πραγματικες. Παντα μα παντα παιφτει ρετουσαρισμα.  Επισης σχεδον καμια γυναικα που θα δεις στον δρομο δεν ειναι αυτη που θα δεις αν ξυπνησεις διπλα της 7 το πρωι.  Απο εκει και περα λοιπον αν καποιοι επιλεγουν να στοχοποιουν συγκεκριμενες κοπελες και στουντιο τοτε αυτο δειχνει οτι εχουν αλλα κοληματα. Και για εμενα προσωπικα οι κοπελες πουανεφερα πιο πανω και με τις οποιες εχω περασει κιολας ( Δεσποινα Ελενη Αναστασια Αμαντα Μπετυ κλπ) ΔΕΝ εχουν μεγαλη -πανω του 5-10% - διαφορα με τισ φωτογραφιες τους Υπαρχουν αλλες κοπελες σε αλλα στουντιο που ειναι μερα με την νυχτα.  Σε ρωταω λοιπον και εγω απλα και ωραια: εσυ γιατι τετοιο κολημα με αυτες τις κοπελες και αυτο το στουντιο; Και οχι μονο για τις φωτο αλλα και για καθαριοτητα κλπ.  Μην μου πεις οτι δεν εχεις κολλησει:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι ασχολειστε τοσο μα τοσο με αυτο το θεμα.οποιος εχει ματια βλεπει.παει απο κοντα και αν δεν του κανει απλα φευγει.πολυ ασχοληθηκαμε.οσο για το πως μιλανε καποιες εδω κακο κανουν στον εαυτο τους και στην δουλεια τους
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Η μοναδική σωστή άποψη και απάντηση που δόθηκε εδώ μέσα.......σε αυτό το σημείο ακριβώς έχει τελειώσει το θέμα......


όλα τα άλλα που γράφτηκαν είναι ανάξια λόγου.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.187
Κριτικές
55
Like
367
Πόντοι
1.016
Μπες στο γυμναστηριοθρεντ να δουνε οι μπαζολες οι Ελλεηνιδες πως ειναι τα γυμασμενα σωματα.

Κανουν μονο πιλατες και ζουμπα και περιμενουν να γινουν φιτ οι σαπιες...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
προς τι το μισος και ο αλληλοσπαραγμος;; αγαπουληδες υπηρχαν και θα υπαρχουν παντα, αν ο καθε αγαμητος παει και γαμησει το χειροτερο μπαζο και του πει τι καλος γαμιας που ειναι τον τελειωσε, θα την δει κλουνει και οτι γαμησε την λασκαρη στα νιατα της!
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις;; Ή μάλλον τι δεν θέλεις να καταλάβεις;;;;
Το παλικάρι έγραψε ότι οι φωτογραφίες της Μπέτης, της Νεφέλης και άλλων κοριτσιών του στούντιο έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Και του απάντησα ότι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ. Γιατί δεν έχουν, πως να το κάνουμε δηλάδη. Όταν έχουν κώλους τεράστιους με κυτταρίτιδα και στις φωτογραφίες δεν φαίνεται αυτό, τότε είναι παραπλανητική. Πες μου τι δεν κατάλαβες

Να στο εξηγησω μια φορα ακομα....
Καμια γυναικα ειτε ειναι σελεμπριτι, μοντελο, τηλεπερσονα, πουτανα κλπ δεν βγαινει/βγαζει φωτο που να ειναι 100% πραγματικες. Παντα μα παντα παιφτει ρετουσαρισμα.  Επισης σχεδον καμια γυναικα που θα δεις στον δρομο δεν ειναι αυτη που θα δεις αν ξυπνησεις διπλα της 7 το πρωι.  Απο εκει και περα λοιπον αν καποιοι επιλεγουν να στοχοποιουν συγκεκριμενες κοπελες και στουντιο τοτε αυτο δειχνει οτι εχουν αλλα κοληματα. Και για εμενα προσωπικα οι κοπελες πουανεφερα πιο πανω και με τις οποιες εχω περασει κιολας ( Δεσποινα Ελενη Αναστασια Αμαντα Μπετυ κλπ) ΔΕΝ εχουν μεγαλη -πανω του 5-10% - διαφορα με τισ φωτογραφιες τους Υπαρχουν αλλες κοπελες σε αλλα στουντιο που ειναι μερα με την νυχτα.  Σε ρωταω λοιπον και εγω απλα και ωραια: εσυ γιατι τετοιο κολημα με αυτες τις κοπελες και αυτο το στουντιο; Και οχι μονο για τις φωτο αλλα και για καθαριοτητα κλπ.  Μην μου πεις οτι δεν εχεις κολλησει:


Ρε φίλε πραγματικά είναι σαν να μιλάω στον τοίχο. Σε προηγούμενο ποστ σου ειπα αλλες κοπέλες που οι φωτογραφίες είναι αληθινές. Τι πάει να πει πάντα παίφτει ρουμάτισμα. Δεν θέλεις να το καταλάβεις. Άστο να πάει στο διάολο.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096

Κωλάρα μου. Και χωρίς φώτοσοπ...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
άσχετα με το photoshop, υπάρχουν μερικά κόλπα ώστε να κρύβουν κάποιες ατέλειες οι διάφορες κοπέλες. Πχ φωτογραφίες απο πολύ κοντά ή με την κάμερα λίγο πιο πάνω και να κοιτάζει "πανοραμικά" το σώμα ή κάποια περίεργη στάση ώστε να μήν φαίνονται τα ψωμάκια. Γενικά δηλαδή κόλπα υπάρχουν αρκεί να θέλει κάποιος. Άλλωστε και σε μια φώτο κάποια πράγματα ουσιαστικής σημασίας δεν φαίνονται πχ το ύψος ή το πρόσωπο. Αν θέλαμε οι φωτογραφίες να απεικονίζουν ακριβώς την πραγματικότητα τότε θα έπρεπε να στέκεται η κοπέλα όρθια σε ίσια στάση με τα χέρια κατεβασμένα κάτω και δίπλα να έχει μια λίστα με χαρακτηριστικά πρόσωπου/σώματος, διακριτικά σημάδια, χρώμα/χτένισμα μαλλιών κ.α.

Γιαυτό και οι φώτογραφίες πρέπει αν υπάρχουν για να πάρει μια απλή ιδέα ο πελάτης και να πάει απο κοντά να δεί την κοπέλα. Γιατί όσο καλή και να φαίνεται μια κοπέλα στην φωτογραφία μερικά πράγματα δεν αποτυπώνονται πχ ο ερωτισμός, ο "αέρας", η γοητεία, ο τρόπος που περπατάει/μιλάει και φυσικά η εμπειρία στο δωμάτιο.

Τέλος μου φαίνεται χαζό που κάθεστε και ασχολείστε με τις φωτογραφίες. Για μένα πχ πιο σημαντικό είναι το γεγονός οτι πολλά στούντιο στην σελίδα τους δεν αναγράφουν κατάλογο προγραμμάτων με τιμές αλλα αντίθετα παραπέμπουν τον πελάτη να περάσει απο εκεί (ή εναλλακτικά να τους πάρει τηλ)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
άσχετα με το photoshop, υπάρχουν μερικά κόλπα ώστε να κρύβουν κάποιες ατέλειες οι διάφορες κοπέλες. Πχ φωτογραφίες απο πολύ κοντά ή με την κάμερα λίγο πιο πάνω και να κοιτάζει "πανοραμικά" το σώμα ή κάποια περίεργη στάση ώστε να μήν φαίνονται τα ψωμάκια. Γενικά δηλαδή κόλπα υπάρχουν αρκεί να θέλει κάποιος. Άλλωστε και σε μια φώτο κάποια πράγματα ουσιαστικής σημασίας δεν φαίνονται πχ το ύψος ή το πρόσωπο. Αν θέλαμε οι φωτογραφίες να απεικονίζουν ακριβώς την πραγματικότητα τότε θα έπρεπε να στέκεται η κοπέλα όρθια σε ίσια στάση με τα χέρια κατεβασμένα κάτω και δίπλα να έχει μια λίστα με χαρακτηριστικά πρόσωπου/σώματος, διακριτικά σημάδια, χρώμα/χτένισμα μαλλιών κ.α.

Γιαυτό και οι φώτογραφίες πρέπει αν υπάρχουν για να πάρει μια απλή ιδέα ο πελάτης και να πάει απο κοντά να δεί την κοπέλα. Γιατί όσο καλή και να φαίνεται μια κοπέλα στην φωτογραφία μερικά πράγματα δεν αποτυπώνονται πχ ο ερωτισμός, ο "αέρας", η γοητεία, ο τρόπος που περπατάει/μιλάει και φυσικά η εμπειρία στο δωμάτιο.

Τέλος μου φαίνεται χαζό που κάθεστε και ασχολείστε με τις φωτογραφίες. Για μένα πχ πιο σημαντικό είναι το γεγονός οτι πολλά στούντιο στην σελίδα τους δεν αναγράφουν κατάλογο προγραμμάτων με τιμές αλλα αντίθετα παραπέμπουν τον πελάτη να περάσει απο εκεί (ή εναλλακτικά να τους πάρει τηλ)
εχεις δικιο οσον αφορα για τον καταλογο των προγραμματων που δεν τον αναγραφουν
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Βρισίδια, χυδαιότητες, off-topic κλπ. σβήστηκαν. Προσοχή προς άπασες τις κατευθύνσεις.
 

Nikker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουνε αυτά σε κάποιο αρχείο? Υπάρχει κάποια χωματερή που τοποθετούνται αυτά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom