Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μπράβο αυτό είναι αλήθεια.....εμένα άλλη ήταν η ένσταση μου....γιατί να ανεβάζονται στο σάιτ του μαγαζιού παραπλανητικές φώτος...
εννοείτε πιστέυω πω΄ς κανένας λογικός δεν έχει γαμήσει μόνο και μόνο βλέποντας μια φώτο.
Αυτο το κανουν ολοι ρε συ δεν τον κανουν μονο τα μπουρδελα,οταν προσπαθουν να πουλησουν ενα προιον.Ανεκαθεν γινοταν,γινεται και θα γινεται.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.447
Πόντοι
45.465
ρε εγώ μαζί σου είμαι....
γιατί όμως όταν λές κάτι γι αυτούς που απλά δεν τους αρέσει σου κάνουν επίθεσή?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Θιγονται επαγγελματικα μαλλον  :2funny: :2funny:
 

kinkydreamer

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
456
Like
0
Πόντοι
1
μαλακια thread περίμενα και εγώ να βρω τίποτα οδηγίες για photoshop ,,, να έφτιαχνα κάτι βαφτίσια  που ήθελα από καιρό να τις πειράξω  ...καλά εντάξει ρε παίδες " οδηγίες " δεν δώσατε δεν αλλάζετε το όνομα σε tricks "παιχτουρας" A.E  να ούμε !!
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ποια θετικά ρε φίλε;; Οι ψεύτικες κριτικές;;;;
Δηλαδη τι ειναι πιο πιθανο; Η μια "αρνητικη" κριτικη να ειναι ψεττικη η υπερβολικη και που ετσι και αλλιως στο τελος τονιζει τα θετικα του στουντιο και του προσωπικου, η απο τις τοσες πολλες θετικες κριτικες να ειναι καποια ψευτικη η τισ γραφουν ολεσ κλωνοι; Γιατι να ειμαστε μιζεροι και να πιστευουμε μονο τα αρνητικα;
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ειδικά η Μπέτυ και η Νεφέλη καμμία διαφορά... Μας κοροϊδεύεις;;;; Τις κυτταρίτιδες στους τεράστιους κώλους τους που είναι στις φωτογραφίες;;;
Δηλαδη ποσες φορεσ εχεις παει και εχεις τον χρονο να δεις οτι αυτεςε οι κοπελες εχουν κυτταριτιδα;  Που για μενα δεν εχουν και επιπλεον και να ειχαν δεν θα περιμενα να το τονισουν σε μια φωτογραφηση.  Δηλαδη οταν βλεπεις σε μια οποιαδηποτε φωτογραφηση - της Στικουδη, της Σκλεναρικοβα, της Μαντονα της της της... Αυτες οι κοπελες αν εχουν κυτταριτιδα θα πρεπει να το τονισουν; Και ποιος πιστευει οτι οποιαδηποτε φωτογραφια ειναι 100% αληθινη;  Γιατι εγω δεν το πιστευω ουτε για την Μπελουτσι π.χ. Για να μην σου πω για τα χιλιαδες αλλα οπλα που εχουν οι γυναικες - ολες οι γυναικες- στην διαθεση τους για να πλασαριστουν καλυτερα καθημερινα.  Εχεισ δει ποτε κατι φωτο γνωστων χωρις make-up; Και για να κλεισουμε το θεμα ολα τα αλλα στουντιο βαζουν 100% αληθινες φωτο; Γιατι να στοχοποιουμε μοονο αυτο το στουντιο και τις κοπελες που εργαζονται εκει;
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι από επαρχία και όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο, αυτό ήταν το 104, το οποίο επέλεξα κυρίως λόγω των καλών κριτικών για την καθαριότητα, η οποία πραγματικά είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο. Στο θέμα μας, όλες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια που συνάντησα εγώ, ήταν πολύ κοντά στην πραγματικότητα, εκτός της Κέλλυς η οποία τότε έιχε μερικά κιλά παραπάνω. Αυτό βέβαια περνάει αμμέσως σε δεύτερη μοίρα από τη στιγμή που η κοπέλα είναι μοναδική σε αυτό που κάνει. Όποιος έχει πάει μαζί της ξέρει τι εννοώ. Θεωρώ λογικό να είναι κάπως επεξεργασμένες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια, αλλά δε νομίζω οτι φτάνει σε σημείο κοροϊδίας, ας μην υπερβάλλουμε και χτυπάμε ανθρώπους που προσπαθούν να δώσουν το κάτι παραπάνω στον πελάτη, ψάχνοντας να βρούμε αδύνατα σημεία εκεί που ουσιαστηκά δεν υπάρχουν.

+10000
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
δεν μου πεφτει λογος τυπε μου ψαξε και θα το βρεις δεν ειναι δυσκολο  :grin:




διάβασα, γέλασα, ξαναδιάβασα και γέλασα, μετά από οίκτο είπα κρίμα.
στη κλίμακα,καταλαβαίνεις ποια,  πλέον είναι στη κορυφή, σκέφτομαι να του ζητήσω αυτόγραφο.
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Δηλαδη ποσες φορεσ εχεις παει και εχεις τον χρονο να δεις οτι αυτεςε οι κοπελες εχουν κυτταριτιδα;  Που για μενα δεν εχουν και επιπλεον και να ειχαν δεν θα περιμενα να το τονισουν σε μια φωτογραφηση.  Δηλαδη οταν βλεπεις σε μια οποιαδηποτε φωτογραφηση - της Στικουδη, της Σκλεναρικοβα, της Μαντονα της της της... Αυτες οι κοπελες αν εχουν κυτταριτιδα θα πρεπει να το τονισουν; Και ποιος πιστευει οτι οποιαδηποτε φωτογραφια ειναι 100% αληθινη;  Γιατι εγω δεν το πιστευω ουτε για την Μπελουτσι π.χ. Για να μην σου πω για τα χιλιαδες αλλα οπλα που εχουν οι γυναικες - ολες οι γυναικες- στην διαθεση τους για να πλασαριστουν καλυτερα καθημερινα.  Εχεισ δει ποτε κατι φωτο γνωστων χωρις make-up; Και για να κλεισουμε το θεμα ολα τα αλλα στουντιο βαζουν 100% αληθινες φωτο; Γιατι να στοχοποιουμε μοονο αυτο το στουντιο και τις κοπελες που εργαζονται εκει;

Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις;; Ή μάλλον τι δεν θέλεις να καταλάβεις;;;;
Το παλικάρι έγραψε ότι οι φωτογραφίες της Μπέτης, της Νεφέλης και άλλων κοριτσιών του στούντιο έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Και του απάντησα ότι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ. Γιατί δεν έχουν, πως να το κάνουμε δηλάδη. Όταν έχουν κώλους τεράστιους με κυτταρίτιδα και στις φωτογραφίες δεν φαίνεται αυτό, τότε είναι παραπλανητική. Πες μου τι δεν κατάλαβες
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
διάβασα, γέλασα, ξαναδιάβασα και γέλασα, μετά από οίκτο είπα κρίμα.
στη κλίμακα,καταλαβαίνεις ποια,  πλέον είναι στη κορυφή, σκέφτομαι να του ζητήσω αυτόγραφο.
αχαχαχαχα
 
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
1.962
Like
0
διάβασα, γέλασα, ξαναδιάβασα και γέλασα, μετά από οίκτο είπα κρίμα.
στη κλίμακα,καταλαβαίνεις ποια,  πλέον είναι στη κορυφή, σκέφτομαι να του ζητήσω αυτόγραφο.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλο!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τύπε τι δεν καταλαβαίνεις;; Ή μάλλον τι δεν θέλεις να καταλάβεις;;;;
Το παλικάρι έγραψε ότι οι φωτογραφίες της Μπέτης, της Νεφέλης και άλλων κοριτσιών του στούντιο έχουν σχέση με την πραγματικότητα. Και του απάντησα ότι ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ. Γιατί δεν έχουν, πως να το κάνουμε δηλάδη. Όταν έχουν κώλους τεράστιους με κυτταρίτιδα και στις φωτογραφίες δεν φαίνεται αυτό, τότε είναι παραπλανητική. Πες μου τι δεν κατάλαβες
βρε τυπε ηρεμησε,και αλλοι φαγαν χυλοπιτες,αλλα δεν λυσσαξαν ετσι.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Aπο τα κοριτσια που εχω δει απο κοντα στο 104,ειναι η μαρινα,η δεσποινα,η αφροδιτη,η ελενη,η νεφελη,η αναστασια,και η αμαντα αλλα σε αλλο στουντιο.
Δυστυχως δεν εχω δει το κελλακι,που μου ειναι πολυ συμπαθης
Η αμαντα ειναι λεπτη και κορμαρα,πολυ εντυπωσιακη.
Δεν εχω περασει με καμια,ενω ενας βασικος λογος που δεν με προδιαθετει θετικα,ειναι η λαθος τακτικη για μενα, που εχει επιλεξει η αντζελα οταν γραφονται αρνητικες κριτικες
Τα κοριτσια που ανεφερα,ηταν ολα ζουμερα,οχι λεπτα,αλλα ολα με πληθωρικο κορμι.Αντιαισθητικο σωμα,καμια,απ οσες ειδα,χοντρες σε καμια περιπτωση.Απο τις φωτογραφιες σαφως ειναι πιο πληθωρικες,αλλα εμενα μου εβγαλαν την αισθηση γυναικας,με τη καλη,τη θηλυκη σημασια της λεξης
Υ.Γ Παλιοτερα ειχα παρει την αλινα,μια ξανθια ρωσιδα,και την σουζανα,μια ξανθια τσεχα.Και με τις δυο εμεινα ευχαριστημενος,η πρωτη με πληθωρικο σεξουαλικο κορμι,η δευτερη θα μπορουσα να πω και κορμαρα για τα γουστα μου πριν λιγα χρονια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Αν δεν έχεις κάτι να πεις για το θέμα, παρακαλώ πολύ μην πετάς μαλακίες...
Μα τα ειπαμε χιλιες φορες ρε φιλε,οι φωτο ειναι λογικο να ειναι επεξαργασμενες αυτο γινεται παντου.Πατε εκει και αν δεν ειναι το προιον συμφωνο με την φωτο φευγετε.Εσυ απο την μια κραζεις και απο την αλλη μας εχεις πει πως ειναι τα ποδια της μιας και ποσες ραγαδες εχει η κυταριτιδια της.Που σημαινει οτι την εχεις παρει για να τα δεις αυτα.Απο εκει και περα τοσο κραξιμο ουτε φτυμενη γκομενα δεν το εχει ριξει.Ελεος πια,αντρες ειστε ρε πουστη.
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Aπο τα κοριτσια που εχω δει απο κοντα στο 104,ειναι η μαρινα,η δεσποινα,η αφροδιτη,η ελενη,η νεφελη,η αναστασια,και η αμαντα αλλα σε αλλο στουντιο.
Δυστυχως δεν εχω δει το κελλακι,που μου ειναι πολυ συμπαθης
Η αμαντα ειναι λεπτη και κορμαρα,πολυ εντυπωσιακη.
Τα κοριτσια που ανεφερα,ηταν ολα ζουμερα,οχι λεπτα,αλλα ολα με πληθωρικο κορμι.Αντιαισθητικο σωμα,καμια,απ οσες ειδα,χοντρες σε καμια περιπτωση.Απο τις φωτογραφιες σαφως ειναι πιο πληθωρικες,αλλα εμενα μου εβγαλαν την αισθηση γυναικας,με τη καλη,τη θηλυκη σημασια της λεξης
Φιλαράκι και η Αναστασία ήταν αρκετά λεπτή και ψηλό κορμί από κανα δυο φορές που την θυμάμαι στο σαλονάρισμα. Μια χαρά γκόμενες έχει το στούντιο μακάρι να παίζαν γκαφ να τις γαμούσα κάθε μέρα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045
Μα τα ειπαμε χιλιες φορες ρε φιλε,οι φωτο ειναι λογικο να ειναι επεξαργασμενες αυτο γινεται παντου.Πατε εκει και αν δεν ειναι το προιον συμφωνο με την φωτο φευγετε.Εσυ απο την μια κραζεις και απο την αλλη μας εχεις πει πως ειναι τα ποδια της μιας και ποσες ραγαδες εχει η κυταριτιδια της.Που σημαινει οτι την εχεις παρει για να τα δεις αυτα.Απο εκει και περα τοσο κραξιμο ουτε φτυμενη γκομενα δεν το εχει ριξει.Ελεος πια,αντρες ειστε ρε πουστη.

Άμα πας να πάρεις αμάξι από αγγελία που στη φωτογραφία φαίνεται τζιτζι και να λέει ότι είναι αγρατζούνιστο και έβλεπες μετά στην πραγματικότητα ότι έχει γρατζουνιές θα έλεγες στον αγοραστή "Μπράβο φίλε, παντού γίνεται αυτό";
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
13
Πόντοι
1.096
Μα τα ειπαμε χιλιες φορες ρε φιλε,οι φωτο ειναι λογικο να ειναι επεξαργασμενες αυτο γινεται παντου.Πατε εκει και αν δεν ειναι το προιον συμφωνο με την φωτο φευγετε.Εσυ απο την μια κραζεις και απο την αλλη μας εχεις πει πως ειναι τα ποδια της μιας και ποσες ραγαδες εχει η κυταριτιδια της.Που σημαινει οτι την εχεις παρει για να τα δεις αυτα.Απο εκει και περα τοσο κραξιμο ουτε φτυμενη γκομενα δεν το εχει ριξει.Ελεος πια,αντρες ειστε ρε πουστη.

Δεν γίνεται παντού. Λίγες σελίδες πριν πόσταρε η Ντάρια φωτογραφίες της που δεν είναι επεξεργασμένες. Επίσης οι περισσότερες φωτογραφίες από τα Κασσάνδρας είναι αληθινές. Συμφωνώ ότι αν δεν σου αρέσει η κοπέλα δεν μπαίνεις. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι αν πεις ότι είναι επεξεργασμένες έχει το δικαίωμα ο ιδιοκτήτης να σε βρίζει.
Τις κοπέλες της έχω δει από κοντά, γι' αυτό έχω άποψη. Δεν έχω γαμήσει καμμία και ούτε πρόκειται. Μόνο με την Αμάντα έχω πάει αλλά σε άλλο στούντιο...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Ναι συμφωνω και για την αναστασια,την εχω δει και με ρουχα,που φαινοταν πραγματικα λεπτη,και μ εσωρουχα,οπου δεν ειχε,σορρυ αναστασια αν διαβαζεις :),αυτο το κωλαρακι σαν αχλαδακι που θελω :),και που θα ταιριαζε με το λεπτο κορμι που ειχε συνολικα.
Σαν γυναικα,δεν το συζηταμε,ηταν σαφως πολυ ενδιαφερουσα,χωρις ατελειες.Ο σχολιασμος για τον πισινουλη της, αφορα προσωπικα γουστα καθαρα :)
Επισης για μενα σημαντικο ρολο παιζει οταν η κοπελα ξαπλωσει στο κρεβατι,αν σου αρεσει η αισθηση που βγαζει το κορμι της,ολα τ αλλα πανε περιπατο..οταν μιλαμε για μικρες ατελειες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Άμα πας να πάρεις αμάξι από αγγελία που στη φωτογραφία φαίνεται τζιτζι και να λέει ότι είναι αγρατζούνιστο και έβλεπες μετά στην πραγματικότητα ότι έχει γρατζουνιές θα έλεγες στον αγοραστή "Μπράβο φίλε, παντού γίνεται αυτό";
Αν σε κοροιδεψε απλα δεν το παιρνεις.Σε υποχρεωνει καποιος να το παρεις επειδη στην φωτο εκρυψε τις ατελειες του; :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom