Νέα

Τραβεστί Perla Menescal: μεγάλη προσοχή !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα τζινι
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια τι λετε; με αυτες τις φωτος που δειξατε που υποτιθεται ειναι φυσιολογικες και οχι αρρωστια :S :S :S :S :S ρε με δουλευετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ετσι και εβλεπα τετοιο πραμα θα γινομουνα καπνος με την μια
 

kourtembeu

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
17
Like
420
Πόντοι
20
ρε παιδια τι λετε; με αυτες τις φωτος που δειξατε που υποτιθεται ειναι φυσιολογικες και οχι αρρωστια :S :S :S :S :S ρε με δουλευετε;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ετσι και εβλεπα τετοιο πραμα θα γινομουνα καπνος με την μια
αν διαβασετε τα αρθρα θα δειτε οτι ειναι ουσιαστικα θυλακες για τριχες (το λεω πολυ απλα ειναι πιο πολυπλοκο)που δεν βγαινουν ποτε και τπτ παραπανω.  :grin: διαβαζετε πριν πειτε ρε παιδια ειναι και τα δυο που εδειξα ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.

this is not a sexually transmitted disease, but a normal variation on human anatomy
A 1999 medical study found that 48% of 200 men attending a department of genitourinary medicine had the condition
 
OP
OP
Τ

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
ευχαριστω  ολους  και εδω και τα πμ που μου στειλανε!! φυσικα  και πηγα σε γιατρο  και τελικα ολα καλα ειναι! :)δεν κολησα τιποτα1  ο γιατρος ειπε  οτι η ειμουν πολυ τυχερος  η οτι  τα σιμαδακια  αυτα  δεν ηταν  τιποτα 
δεν εμοιαζαν παντως  με της φοτογραφιες  που βαλατε  εδω. 
παντως  οποιος  εχει παρωμοια περιστατικα  ας γραφει να ενιμερωνει!  δε φτανουν μονο  τα πμ.

(και βεβαια εκτος απο αυτο δεν πρεπει  να ξεχναμε  οτι η Perla Menescal  ηταν  τοσο χαλια οσο δεν παει αλλο οπως εγραψα παραπανω :S)

αυταααα  ;)
τζινι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κύριε ελέησον!!!!  :priest:

[move][size=14pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΟΛΑΤΡΕΣ ΜΗ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ!!!
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟΙ ΜΕΤΑ!!!!
[/size][/move]
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Κύριε ελέησον!!!!  :priest:[move]ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΟΛΑΤΡΕΣ ΜΗ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ!!!
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟΙ ΜΕΤΑ!!!![/move]

[move][size=14pt]ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΟΛΑΤΡΕΣ ΜΗ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟ!!!
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΤΕ ΞΕΣΚΟΥΦΩΤΟΙ ΜΕΤΑ!!!!
[/size][/move]
:o :o :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γούστο του και καπέλο του για ότι πράτει στα κάτω κάτω!!!
Εγώ παρ όλα αυτά τον συγχαίρω για την ειλικρίνιά του και το θάρος του να καταθέσει εδώ όλα αυτά!!

Του θυμίζω όμως φιλικά και χωρίς κανένα ίχνος ειρωνίας:
[move]Το αχαλίνωτο πάθος κάποια στιγμή πιθανως να φέρει και το μοιραίο λάθος!!![/move]Ευχομαι να μην είναι αργά!!!
MAKE SAFE SEX - SAVE YOUR LIFE!

 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδια το οτιδηποτε δειτε με τη μια σε γιατρο.δεν εχει καλο κ καλο σε αυτα τα θεματα.το πουλι σας κ τα ματια σας.καλα ρε φιλε κ εσυ που ανοιξες το θεμα πλακα μας κανεις?χωρις να δεις κ να ξερεις γλυφεις οτι να ναι?τα θελε κ εσενα ο κωλος σου...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
φιλε deker αυτοι ολοι που περνουν τσιμπουκια δεξια και αριστερα απο οποιον ναναι σε παρκα,πλατειες,καφετεριες,και οπου αλλου να ειναι λες να βλεπουν τι βαζουν στο στομα τους?
προτεινω να περνουν και απο ενα μεγεθυντικο φακο μαζι τους οταν βγαινουν για πιπες.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παιδια το οτιδηποτε δειτε με τη μια σε γιατρο.δεν εχει καλο κ καλο σε αυτα τα θεματα.το πουλι σας κ τα ματια σας.καλα ρε φιλε κ εσυ που ανοιξες το θεμα πλακα μας κανεις?χωρις να δεις κ να ξερεις γλυφεις οτι να ναι?τα θελε κ εσενα ο κωλος σου...

Να προσθέσω:
Και το βαθύ λαρύγγι του!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos_spv

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα....

παιδια πολυ καλα και χρησιμα ολα αυτα που λετε εδω...μαλιστα καποιος ειχε την πολυ σωστη ιδεα να δωσει link αυτης της κουβεντας στο vicesisters, πολυ καλα το εκανε!!

παντως ειναι πολυ κριμα τετοια εργαλεια που ερχονται στη χωρα μας, να τα βλεπεις, να γλυφεσε!!! και να φοβασαι να παιξεις μαζι τους...

αυτες τις μερες ειναι εδω ενα θεομουνο τρανς ονοματι  ANACONDA (με τετοιο εργαλειο που εχει διαλεξε το ιδανικο ονομα)

γνωριζει κανεις συναδελφος περι τηνος προκειται? μιλησα μαζι της τηλεφωνικως και ημουν ετοιμος να την επισκεεφτω...
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μπράβο, ρε παιδιά. Με την κουβέντα που ανοίξατε, θα κάνω κανά χρόνο να γαμήσω.
Παλιά μου τέχνη :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Καλά το έλεγαν οι πιο παλιοί: Βρε δε γαμώ κώλο που κλάνει ούτε μουνί που κατουρεί, μόνο την παίζω με το χέρι για να την έχω καθαρή

και για να θυμηθούμε τα σοφά λόγια του Γιάννη Ζουγανέλη:
Για να μείνεις εκτός νόσου, μοναχός σου εκτονώσου/Οι πολλές οι σηκωμάρες θα σου φέρουνε κομάρες
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Παίδες επειδή είμαι άπειρος και δεν ξέρω ερωτώ υπάρχει περίπτωση να σου βγει τραβέλι χωρίς να το ξέρεις;;;!!! :think:
Φαντάζομαι ότι τουλάχιστον από τα πρακτορεία και στα μπουρδέλα/στούντι δεν παίζει κάτι τέτοιο!!!
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Να πας για μουνί και να σου βγει πούτσα σπυροτή!!! :headbang: :headbang:
Ελπίζω να μην υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο!!!
Τώρα αν η αλλαγή φύλλου είναι πλήρης δεν νομίζω οτί το παίρνεις και χαμπάρι αν δεν είναι μάπας ο πλαστικός!!! :grin:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Μονο στα ανεκδοτα συμβαινουν αυτα νομιζω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ευχαριστω  ολους  και εδω και τα πμ που μου στειλανε!! φυσικα  και πηγα σε γιατρο  και τελικα ολα καλα ειναι! :)δεν κολησα τιποτα1  ο γιατρος ειπε  οτι η ειμουν πολυ τυχερος  η οτι  τα σιμαδακια  αυτα  δεν ηταν  τιποτα 
δεν εμοιαζαν παντως  με της φοτογραφιες  που βαλατε  εδω. 
παντως  οποιος  εχει παρωμοια περιστατικα  ας γραφει να ενιμερωνει!  δε φτανουν μονο  τα πμ.

(και βεβαια εκτος απο αυτο δεν πρεπει  να ξεχναμε  οτι η Perla Menescal  ηταν  τοσο χαλια οσο δεν παει αλλο οπως εγραψα παραπανω :S)

αυταααα  ;)
τζινι
Φανταζομαι την εκφραση του γιατρου,εαν του εξηγησε ο ''νεαρος'' οτι εγλυφε την πουτσα του/της citourista/citouristrias  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :priest:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να πας για μουνί και να σου βγει πούτσα σπυροτή!!! :headbang: :headbang:
Ελπίζω να μην υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο!!!
Τώρα αν η αλλαγή φύλλου είναι πλήρης δεν νομίζω οτί το παίρνεις και χαμπάρι αν δεν είναι μάπας ο πλαστικός!!! :grin:

Πές τα ντέ!
Να πηγαίνεις για πιλάφι και να σου βγεί ο μπάρμπα μπέν σπυρωτός σπυρωτός!!
 
OP
OP
Τ

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
Και επειδη  η σιγκεκριμενη  ξαναρχεται ξαναλεω ΠΡΟΣΟΧΗ σε ολους. δεν μπορω  να πω με σιγουρια τι ηταν  αυτα ακριβψς που ειχε αλλα  σιγουρα  κατι ειχε εκει που δεν μου αρεσε!!

τζινι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom