Νέα

Τραβεστί Perla Menescal: μεγάλη προσοχή !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα τζινι
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Κρίμα ρε γαμώτο, και φαίνεται μεγάλη καύλα!
 
OP
OP
Τ

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
φαινεται απο  κοντα δεν ειναι τοσο πολυ!  ;) και απο σιμπεριφορα και  παρουσια εντελως  ηλιθια! μακρυα!

τζινι
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια ειδα τις προηγουμενες σελιδες και σκαλωσα .
Κοιταζοντας διαφορα απο τα ποστ σας .. ειδα αυτο εδω .Αυτο επειδη δεν εχω ιδεα για το πως και τι .... Απο τι εμφανιζονται για ποιον λογο και πως μπορουνε να φυγουνε απο πανω μας .. Συγνωμη για το Off topic ..
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδια ειδα τις προηγουμενες σελιδες και σκαλωσα .
Κοιταζοντας διαφορα απο τα ποστ σας .. ειδα αυτο εδω .Αυτο επειδη δεν εχω ιδεα για το πως και τι .... Απο τι εμφανιζονται για ποιον λογο και πως μπορουνε να φυγουνε απο πανω μας .. Συγνωμη για το Off topic ..
θελει και ερωτημα?οτιδηποτε βλαιπεις πανω σου απο εξανθηματα κλπ κλπ κλπ πας σε δερματολογο ιδικο στο νοσοκαμειο <συγγρος>
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
θελει και ερωτημα?οτιδηποτε βλαιπεις πανω σου απο εξανθηματα κλπ κλπ κλπ πας σε δερματολογο ιδικο στο νοσοκαμειο <συγγρος>

Φυσικα και πας αμεσα σε καποιον ειδημων .. Το θεμα ειναι να πετυχεις γυναικα ... γιατι αν ειναι αντρας ... με τι καρδια θα βγαλεις εξω το βλασταρι σου να στο πιασει και να ερθει κοντα να δει τι εχεις ...!!!  :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Φυσικα και πας αμεσα σε καποιον ειδημων .. Το θεμα ειναι να πετυχεις γυναικα ... γιατι αν ειναι αντρας ... με τι καρδια θα βγαλεις εξω το βλασταρι σου να στο πιασει και να ερθει κοντα να δει τι εχεις ...!!!  :2funny:
αυτο ειναι που σε χαλασε εσενα αν στο πιασει αντρας γιατρος?οχι το οτι θα εχεις κολισει διαφορα? :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
...τι να πω!!!!!!!!!!
..προσοχη βρε παιδια...
...πριν πιασετε ή γλυψετε το εργαλειο ή το κωλαρακι προσπαθηστε να το ψιλαφησετε πρωτα!!!!  

...και ειδικα με Βραζιλιανες αυτο μονο εχω να πω: ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ...ΠΑΝΤΑ!!!!!!

xxx
n

ΥΓ μα ουτε σαπουνι και πετσετες?????? εγω χαζη ειμαι που σε καθε περιοδεια πληρωνω υπερβαρο στα αεροδρομια γιατι κουβαλαω 5-6 μπουκαλια αντιβακτηριδιακα  και απολυμαντικα betadine mouthwash & scrub--dettol.. ...σαπουνια, κρεμες και οινοπνευμα????????
Ακομη και τα δικα μου σεντονια και πετσετες!!!

κοπελια σε ενα περιοδικο διαβασα οτι αυτα τα υγρα επειδη περιεχουν μια σημαντιμη ποσοτητα ιωδιου, που πλεον το ιωδιο χρησιμοποιειται μονο απο πιθηκους!!!, αντι να βοηθουν πετυχαινουν το αντιθετο...
θα ψαξω να βρω σε ηλεκτρονικη μορφη το περιοδικο για να ειμαι πληρως κατοχυρωμενος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom