Νέα

Τραβεστί Φιόνα -πληροφορίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
Καιρο εχει να γραφτει κατι για την συγκεκριμενη. Salonika's all time classic θα ελεγα..απιστευτο sex,ψυχαρα και φοβερα φιλοξενη. Αξεχαστες στιγμες με την Φιοναρα..!
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Μόνο Φιόνα ... αυτή αξίζει την δοκιμή σε αυτό το είδος σπορ  :afro:
Όπως περιγράφουν και οι παραπάνω ... ότι καλύτερο σε χαρακτήρα ... ομορφιά ... υπηρεσίες ... καθαριότητα κλπ κλπ κλπ
το τηλ της πλέον το κυκλοφορεί σε διάφορες αγγελίες της ...
δεν το έχει αλλάξει απο το 1997 ... παλιά το είχε για τους καλούς πελάτες μόνο ...  :heavymetalbig:
 

esteban77

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
43
Like
2
Πόντοι
0

Fixxxer31

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
psaxnw ti fiona apo thessaloniki trans.... den exw autokinito an kapoios xerei to til tis gia na kleisw rantebou spiti tis... sta dikastiria pio katw sti stasi ekei kanei piatsa euxaristw....eilikrina pm me kapoios de tha prolabw lewforeia :( xalase to car m
Στο αμάξι μου πήρε 20.Στο σπίτι της ήθελε 100 με ειπε.Πολυ καλή!
 

Reaper97

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους μπήκα στο σάιτ γιατί έχω αμφιβολίες. Λοιπόν συνάντησα την Φιόνα πολύ δυναμική στο κρεβάτι αποφάσισα να την πάρω χωρίς προφυλακτικό. Πριν πάω για εξετάσεις μπήκα να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι παραπάνω.
Υσ. Είναι πολύ καθαρή και προσέχει τον εαυτό της
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Καλησπέρα σε όλους μπήκα στο σάιτ γιατί έχω αμφιβολίες. Λοιπόν συνάντησα την Φιόνα πολύ δυναμική στο κρεβάτι αποφάσισα να την πάρω χωρίς προφυλακτικό. Πριν πάω για εξετάσεις μπήκα να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι παραπάνω.
Υσ. Είναι πολύ καθαρή και προσέχει τον εαυτό της
   :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2: :jerking2:
 

visis

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
53
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους μπήκα στο σάιτ γιατί έχω αμφιβολίες. Λοιπόν συνάντησα την Φιόνα πολύ δυναμική στο κρεβάτι αποφάσισα να την πάρω χωρίς προφυλακτικό. Πριν πάω για εξετάσεις μπήκα να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι παραπάνω.
Υσ. Είναι πολύ καθαρή και προσέχει τον εαυτό της
κατσε για να καταλαβω την γαμισες ακαποτος ? γιατι δρεν το χωρεί το μυαλο μου
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους μπήκα στο σάιτ γιατί έχω αμφιβολίες. Λοιπόν συνάντησα την Φιόνα πολύ δυναμική στο κρεβάτι αποφάσισα να την πάρω χωρίς προφυλακτικό. Πριν πάω για εξετάσεις μπήκα να ρωτήσω αν ξέρετε κάτι παραπάνω.
Υσ. Είναι πολύ καθαρή και προσέχει τον εαυτό της
ρε μουτρο ν σ ρωτήσω κατυ ετσι απο περιεργια μπας λεω τωρα εγω μπας τ έχυσες και μεσα?????υπαρχουν πιθανότητες ν γυνεις πατερας πρόσεχε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

jadegegan1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2012
Μηνύματα
56
Like
12
Πόντοι
0
η φιονα το σηνιθιζει ....ελπιζω να μην της βγει σε κακο εγω παντος ξεκοψα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom