Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι, έτσι από απλή περιέργεια και μόνο και χωρίς ίχνος ειρωνείας από μεριάς μου και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...το τονίζω, από απλή περιέργεια και μόνο...πηγαίνετε με τρανς για να δοκιμάσετε και τους δυο ρόλους, είστε bi, γουστάρετε να πηδάτε άνδρες με γυναικεία όψη ή κάτι άλλο;τ

Πλέον μπαίνω πάρα πολύ σπάνια εδώ μέσα. Θα σχολιάσω όμως την άποψη - ερώτησή σου. Λοιπόν. Κοίτα να δεις. Οι γυναίκες ιερόδουλες στην συντριπτική τους πλειοψηφία δεν μπορούν και δεν είναι σε θέση να "απολαύσουν" το παιχνίδι στο σεξ. Ή αν το κάνουν δεν μπορείς να το καταλάβεις. Τις πηδάς και διαβάζουν εφημερίδα ή στη καλύτερη περίπτωση υποκρίνονται καλά. Με τις τρανσ το καταλαβαίνεις. Υπάρχει η ένδειξη συμμετοχής ή μη. Επίσης οι ιερόδουλες γυναίκες οι πιο πολλές είναι ξεπέτες και πολύ δύσκολα θα κάνεις χημεία μαζί τους. Φυσικά και τρανσ υπάρχουν ξεπετάρες πολλές. Τις ξέρουμε όλοι. Κάνουν μπαμ. Ωστόσο η πλάστιγγα γέρνει για μενα θετικά υπερ των τρανσ.
 

TS mpempa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
32
Πόντοι
0
:rose:
μουτρο τ λευφτα που θα δωσεις γιμουτρο τ λευφτα που θα δωσεις για να παρεις ενα εσκορτ για μια ωρα ποσα ειναι ξερεις?????
Καταρχας θετεις λανθασμενα το ερωτημα σου.Οταν εισαι τρανς δεν εισαι ανδρας.Ανδρας με γυναικεια οψη οπως το θετεις μπορεις να ειναι καποιος που φοραει περουκα και γυναικεια ρουχα.Αυτο ομως δεν ειναι τρανς αλλα κρος.
Μπορει να εισαι αποκλειστικα ενεργητικος η παθητικος η ενεργοπαθητικος.Το τι ρολο θα διαλεξει ο καθενας ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.
Το γιατιπαει καποιοςμε τρανς αν ρωτησεις 100 ατομα μπορει να παρεις 100 διαφορετικες απαντησεις.
Σε οτι αφορα εμενα εγω ειμαι αποκλειστικα ενεργητικος και πηγαινω με τρανς γιατι μου προσφερει το κατι διαφορετικο.
Κατι σαν το αλατοπιπερο....
 

TS mpempa

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
32
Πόντοι
0
:respect:
Πλέον μπαίνω πάρα πολύ σπάνια εδώ μέσα. Θα σχολιάσω όμως την άποψη - ερώτησή σου. Λοιπόν. Κοίτα να δεις. Οι γυναίκες ιερόδουλες στην συντριπτική τους πλειοψηφία δεν μπορούν και δεν είναι σε θέση να "απολαύσουν" το παιχνίδι στο σεξ. Ή αν το κάνουν δεν μπορείς να το καταλάβεις. Τις πηδάς και διαβάζουν εφημερίδα ή στη καλύτερη περίπτωση υποκρίνονται καλά. Με τις τρανσ το καταλαβαίνεις. Υπάρχει η ένδειξη συμμετοχής ή μη. Επίσης οι ιερόδουλες γυναίκες οι πιο πολλές είναι ξεπέτες και πολύ δύσκολα θα κάνεις χημεία μαζί τους. Φυσικά και τρανσ υπάρχουν ξεπετάρες πολλές. Τις ξέρουμε όλοι. Κάνουν μπαμ. Ωστόσο η πλάστιγγα γέρνει για μενα θετικά υπερ των τρανσ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

Gymboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα Ενελιν . Είσαι σκέτη καυλα.
 

lokoboba

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια. θα ανεβω αθηνα οπου να ναι για λιγο καιρο και θελω απεγνωσμενα να παω με μια τρανσ. δεν μπορω ομως να δωσω πολλα λεφτα (μαξιμουμ 50) θελω πολυ να δοκιμασω πως ειναι να γλυφω πουτσο αρα ψαχνω καποια που να ειναι καθαρη και να μπορω να της τον γλυψω και στη χειροτερη να κανω μονο αυτο εαν τα υπολοιπα ανεβαζουν πολυ την τιμη. εχετε κατι να προτεινετε;
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
καλησπερα παιδια. θα ανεβω αθηνα οπου να ναι για λιγο καιρο και θελω απεγνωσμενα να παω με μια τρανσ. δεν μπορω ομως να δωσω πολλα λεφτα (μαξιμουμ 50) θελω πολυ να δοκιμασω πως ειναι να γλυφω πουτσο αρα ψαχνω καποια που να ειναι καθαρη και να μπορω να της τον γλυψω και στη χειροτερη να κανω μονο αυτο εαν τα υπολοιπα ανεβαζουν πολυ την τιμη. εχετε κατι να προτεινετε;

Θα σου πρότεινα την Τζενη στην Κυψέλη (πεδίο Άρεως). Ψάξε τη και στο Ts dating για τηλέφωνο .
Μεγάλος και χορταστικό πουτσος. Πεντακάθαρη και ευγενέστατη. Τιμή 50 ευρώ
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλή χρονιά και από μένα! Να ρωτήσω κάτι. Έχει κανείς να μου πει εμπειρία με την Έλενα Sunrise; Είδα είναι Αθήνα και αναρωτιέμαι αν είναι καλή. Εμφανισιακά βλέπω ότι είναι τρελό μωρό. Από συμπεριφορά όμως ξέρουμε τι παίζει;
 

cavlogiannis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες καλή χρονιά και από μένα! Να ρωτήσω κάτι. Έχει κανείς να μου πει εμπειρία με την Έλενα Sunrise; Είδα είναι Αθήνα και αναρωτιέμαι αν είναι καλή. Εμφανισιακά βλέπω ότι είναι τρελό μωρό. Από συμπεριφορά όμως ξέρουμε τι παίζει;
Παίδες καλή χρονιά και από μένα! Να ρωτήσω κάτι. Έχει κανείς να μου πει εμπειρία με την Έλενα Sunrise; Είδα είναι Αθήνα και αναρωτιέμαι αν είναι καλή. Εμφανισιακά βλέπω ότι είναι τρελό μωρό. Από συμπεριφορά όμως ξέρουμε τι παίζει;
(αρμενικής καταγωγής )από το ρήμα ξεπεταω ξεπετω ξεπεταριαν
 

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0

lokoboba

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πρότεινα την Τζενη στην Κυψέλη (πεδίο Άρεως). Ψάξε τη και στο Ts dating για τηλέφωνο .
Μεγάλος και χορταστικό πουτσος. Πεντακάθαρη και ευγενέστατη. Τιμή 50 ευρώ

Συγγνωμηδεν ημουν ξεκαθαρος. Ψαχνω για τρανσεξουαλ (να ειναι και θυλικια) οχι για τραβεστι. Το ρωτησα και σε λαθοσ νημα αλλα αν εχετε καμια προταση θα ηταν ευποσδεκτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom