Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpoutseouras

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2015
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
την δοκιμασες τελικα ? αξιζει ? κοστος και προγραμμα;

αν και δεν εχω πολλες εμπειριες να συγκρινω.στο 50αρικο και παθητικη ηταν απσογη.απο εμφανιση καυλι σωστο.αξιζει την δοκιμη θαρρω
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
  να αναφερω οτι στο πρωτο τηλ εκλεισα ευκολα ραντευου τ οποιο ραντευου ομως δεν εγυνε ποτε η κοπελα δεν σεικοσε ποτε τ τηλ ενω εγω την πηρα 4 φωρες ..
  δευτερη προσπαθεια καλω γυρο στης 9 τ βραδυ ηταν αρκετα ειρωνικια στ τηλ με αποτελεσμα να μην κλεισω ραντευου ....τριτη προσπαθεια εκλεισα παλυ ευκολα ραντευου με επυτηχεια αυτην τη φωρα ...εμφανιση κοπελας 5 χρονια μεγαλητερη απο φωτο χωρος οχι οτυ ποιο καθαρος,,,στ τ αγωνα καλα πρωκατακτικα μ πολλα γλυψηματα και χαδακια και τ σχετηκα πυσωκολιτο στα τεσερρα και καταθεση απο μενα σχετικα γρηγορα τ ραντευου κρατισε 40 λεπτα η κοπελα δεν δεχτηκε μ τ τρωπο της αλλη σταση δεν τ θεωρώ ξεπετα
  αλλα μαλων δεν θα υπαρξει αλλη συναντιση και αυτο γιατι κατυ στραβωσε μεσα μου απο την πρωτη στυγμη κωστο 50
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
  να αναφερω οτι στο πρωτο τηλ εκλεισα ευκολα ραντευου τ οποιο ραντευου ομως δεν εγυνε ποτε η κοπελα δεν σεικοσε ποτε τ τηλ ενω εγω την πηρα 4 φωρες ..
  δευτερη προσπαθεια καλω γυρο στης 9 τ βραδυ ηταν αρκετα ειρωνικια στ τηλ με αποτελεσμα να μην κλεισω ραντευου ....τριτη προσπαθεια εκλεισα παλυ ευκολα ραντευου με επυτηχεια αυτην τη φωρα ...εμφανιση κοπελας 5 χρονια μεγαλητερη απο φωτο χωρος οχι οτυ ποιο καθαρος,,,στ τ αγωνα καλα πρωκατακτικα μ πολλα γλυψηματα και χαδακια και τ σχετηκα πυσωκολιτο στα τεσερρα και καταθεση απο μενα σχετικα γρηγορα τ ραντευου κρατισε 40 λεπτα η κοπελα δεν δεχτηκε μ τ τρωπο της αλλη σταση δεν τ θεωρώ ξεπετα
  αλλα μαλων δεν θα υπαρξει αλλη συναντιση και αυτο γιατι κατυ στραβωσε μεσα μου απο την πρωτη στυγμη κωστο 50

ωραιος ! μου θυμιζει την τουνη σε τραβελοεκδοση και ψηνομουν αλλα αυτο το +5 χρονια με χαλασε
 

Stefanos12s

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα κάβλες έχουμε καμία πληροφορία για την Αγάπη??
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
  να αναφερω οτι στο πρωτο τηλ εκλεισα ευκολα ραντευου τ οποιο ραντευου ομως δεν εγυνε ποτε η κοπελα δεν σεικοσε ποτε τ τηλ ενω εγω την πηρα 4 φωρες ..
  δευτερη προσπαθεια καλω γυρο στης 9 τ βραδυ ηταν αρκετα ειρωνικια στ τηλ με αποτελεσμα να μην κλεισω ραντευου ....τριτη προσπαθεια εκλεισα παλυ ευκολα ραντευου με επυτηχεια αυτην τη φωρα ...εμφανιση κοπελας 5 χρονια μεγαλητερη απο φωτο χωρος οχι οτυ ποιο καθαρος,,,στ τ αγωνα καλα πρωκατακτικα μ πολλα γλυψηματα και χαδακια και τ σχετηκα πυσωκολιτο στα τεσερρα και καταθεση απο μενα σχετικα γρηγορα τ ραντευου κρατισε 40 λεπτα η κοπελα δεν δεχτηκε μ τ τρωπο της αλλη σταση δεν τ θεωρώ ξεπετα
  αλλα μαλων δεν θα υπαρξει αλλη συναντιση και αυτο γιατι κατυ στραβωσε μεσα μου απο την πρωτη στυγμη κωστο 50
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου. Πολυ τουπε,θυμιζει λιγο την Σανραιζ. Περασμενα μεγαλεια...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι, έτσι από απλή περιέργεια και μόνο και χωρίς ίχνος ειρωνείας από μεριάς μου και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...το τονίζω, από απλή περιέργεια και μόνο...πηγαίνετε με τρανς για να δοκιμάσετε και τους δυο ρόλους, είστε bi, γουστάρετε να πηδάτε άνδρες με γυναικεία όψη ή κάτι άλλο;τ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.714
Πόντοι
3.246
Καταρχας θετεις λανθασμενα το ερωτημα σου.Οταν εισαι τρανς δεν εισαι ανδρας.Ανδρας με γυναικεια οψη οπως το θετεις μπορεις να ειναι καποιος που φοραει περουκα και γυναικεια ρουχα.Αυτο ομως δεν ειναι τρανς αλλα κρος.
Μπορει να εισαι αποκλειστικα ενεργητικος η παθητικος η ενεργοπαθητικος.Το τι ρολο θα διαλεξει ο καθενας ειναι προσωπικο θεμα του καθενος.
Το γιατιπαει καποιοςμε τρανς αν ρωτησεις 100 ατομα μπορει να παρεις 100 διαφορετικες απαντησεις.
Σε οτι αφορα εμενα εγω ειμαι αποκλειστικα ενεργητικος και πηγαινω με τρανς γιατι μου προσφερει το κατι διαφορετικο.
Κατι σαν το αλατοπιπερο....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μουτρο τ λευφτα που θα δωσεις γι
ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι, έτσι από απλή περιέργεια και μόνο και χωρίς ίχνος ειρωνείας από μεριάς μου και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...το τονίζω, από απλή περιέργεια και μόνο...πηγαίνετε με τρανς για να δοκιμάσετε και τους δυο ρόλους, είστε bi, γουστάρετε να πηδάτε άνδρες με γυναικεία όψη ή κάτι άλλο;τ
μουτρο τ λευφτα που θα δωσεις για να παρεις ενα εσκορτ για μια ωρα ποσα ειναι ξερεις?????
 

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες αμα εισαι νοτια προαστια παιζει τιποτα η πρεπει να παμε στου διαολου τη μανα?
 

tzogadoros

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τι καυλιάρα που είσαι στείλε μου πμ με τα πάντα όλα........
 

LEYTERIS0021

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
64
Like
10
Πόντοι
0
Καλη χρονια στις ΤΡΑΝΣ και σε οσους αρεσει
αυτο το Spor
με τυχη-υγεια και χρηματα.
 

Συνημμένα

  • images (13).jpg
    images (13).jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom