Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736

stanley88

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξερεί κανείς τι έχει γίνει με τη Χαρά (Στελλίτσα); Το κινητό είναι πάντα κλειστό και δεν βλέπω να βάζει πια αγγελείες. Αν έχει κάποιος καινούριο τηλ ας μου το στείλει inbox παρακαλώ. Ευχαριστώ εκ των προταίρων.
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Σαββατιάτικη βόλτα απο παράδρομο Συγγρού, αργα μετα τις 02:00.
Στις αρχες υπήρχε νέκρα. Ελλειπαν τα μεγαλα κανονια Νικολ (με τσιμπουκοχειλα και τζιπ) καθώς και Σαμπρινα (μετα τη Shell). Δεν υπηρχε ουτε η Ασπα.
Πηρε το ματι μου την Κουμαριανου, που τελευταια φορα την είχα παρει πολυ παλια στο Φ99(όταν δούλευε και εκει). Καλα κρατιεται.
Εκανα το μεγα λάθος και πηρα τη Ροζα τη Βουλγαρα. Θολωσα απο την κωλαρα και απο τα βυζια της. Δε μιλαει ελληνικα. Ζητημα αν καταλαβαινει λεξεις. Απατεωνισσα! Παει το 50αρικο.
Επισης εχω βαρεθει όποτε παίρνω κάποια απο Συγγρου, την ωρα του σεξ, να ζητανε επιπλεον λεφτα! Δηλ ποση απληστία πια! Ελεος!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Σαββατιάτικη βόλτα απο παράδρομο Συγγρού, αργα μετα τις 02:00.
Στις αρχες υπήρχε νέκρα. Ελλειπαν τα μεγαλα κανονια Νικολ (με τσιμπουκοχειλα και τζιπ) καθώς και Σαμπρινα (μετα τη Shell). Δεν υπηρχε ουτε η Ασπα.
Πηρε το ματι μου την Κουμαριανου, που τελευταια φορα την είχα παρει πολυ παλια στο Φ99(όταν δούλευε και εκει). Καλα κρατιεται.
Εκανα το μεγα λάθος και πηρα τη Ροζα τη Βουλγαρα. Θολωσα απο την κωλαρα και απο τα βυζια της. Δε μιλαει ελληνικα. Ζητημα αν καταλαβαινει λεξεις. Απατεωνισσα! Παει το 50αρικο.
Επισης εχω βαρεθει όποτε παίρνω κάποια απο Συγγρου, την ωρα του σεξ, να ζητανε επιπλεον λεφτα! Δηλ ποση απληστία πια! Ελεος!

Ελα ρε
Πως γινεται αυτο;
Καποιοι αλλοι σεσημασμενοι προμοτορες την εξυμνουσαν την βουλγαρα
 

Mr.Fregoli

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
180
Πόντοι
281
Ελα ρε
Πως γινεται αυτο;
Καποιοι αλλοι σεσημασμενοι προμοτορες την εξυμνουσαν την βουλγαρα

Νομίζω είναι απο τις χειρότερες! Και η Νικολ ζηταει λεφτα συνεχεια αλλα γαμαει και χύνει! Και η σαμπρινα βαριεται ή είναι με την τρελα της αλλα καυλωνει και εχει πουτσαρα!
Αυτη η Ροζα..νομιζω απο τις πιο απατεωνισσες! Με θολωσε το βυζι της και οι μπουταρες της! Εχει μια ξινιλα στα μουτρα, όλο μη και μη, μην ακουμπας, μην φτυνεις τον πουτσο σου, δυσανασχετει, δεν καυλωνει με τίποτα, ψευτικη εντελως, ενω σου υποσχεται αλλα... ζηταει αλλα....
Μακρια παιδια! Και γενικα από ολες τις βουλγαρες εκει!
Και δεν το λεω  ρατσιστικα. Ετσι ειναι!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Σαββατιάτικη βόλτα απο παράδρομο Συγγρού, αργα μετα τις 02:00.
Στις αρχες υπήρχε νέκρα. Ελλειπαν τα μεγαλα κανονια Νικολ (με τσιμπουκοχειλα και τζιπ) καθώς και Σαμπρινα (μετα τη Shell). Δεν υπηρχε ουτε η Ασπα.
Πηρε το ματι μου την Κουμαριανου, που τελευταια φορα την είχα παρει πολυ παλια στο Φ99(όταν δούλευε και εκει). Καλα κρατιεται.
Εκανα το μεγα λάθος και πηρα τη Ροζα τη Βουλγαρα. Θολωσα απο την κωλαρα και απο τα βυζια της. Δε μιλαει ελληνικα. Ζητημα αν καταλαβαινει λεξεις. Απατεωνισσα! Παει το 50αρικο.
Επισης εχω βαρεθει όποτε παίρνω κάποια απο Συγγρου, την ωρα του σεξ, να ζητανε επιπλεον λεφτα! Δηλ ποση απληστία πια! Ελεος!

Είναι πως της κάθετε η μέρα μαλλόν η νύχτα της Ρόζας.Την θυμάμαι από πιό παλιά τότε που έκανε πιάτσα Λ.Καβάλας(υπό εντολάς συχωρεμένης Αλόμας) στο ύψος που είναι τώρα το Wild Rose (αλήθεια έκλεισε αυτό?) που έπαιρνε 30ε και ήταν μια έτσι και μιά αλλιώς.Πάντος όταν ήταν σε καλή διάθεση ήταν πολλύ δύναμη πέρναγα τζάμι.Αλλά για 50άρι και 50/50 πιθανότητες να περάσεις καλά άστο δεν λέει.Ας π'αει πάλι Λονδίνο που εκεί ίσως παίζουν αυτα τα ξινά.
 

Συνημμένα

  • 832755_P7250357.jpg
    832755_P7250357.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 28

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Είναι πως της κάθετε η μέρα μαλλόν η νύχτα της Ρόζας.Την θυμάμαι από πιό παλιά τότε που έκανε πιάτσα Λ.Καβάλας(υπό εντολάς συχωρεμένης Αλόμας) στο ύψος που είναι τώρα το Wild Rose (αλήθεια έκλεισε αυτό?) που έπαιρνε 30ε και ήταν μια έτσι και μιά αλλιώς.Πάντος όταν ήταν σε καλή διάθεση ήταν πολλύ δύναμη πέρναγα τζάμι.Αλλά για 50άρι και 50/50 πιθανότητες να περάσεις καλά άστο δεν λέει.Ας π'αει πάλι Λονδίνο που εκεί ίσως παίζουν αυτα τα ξινά.

Η Ρόζα είναι δίπλα στην συχωρεμένη Αλόμα αριστερά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom