Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

agelos_25

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
133
Like
2
Πόντοι
1
ρε σεις 2 trans που δεν εχουν αναφερθει καθολου απο κανεναν εδω μεσα...
και οι 2 ειναι Συγγρου!!
1) Μια ξανθια νομιζω sandy την λενε με ενα λευκο tiguan ειναι παντα προς τα κατω...υπηρεσιες???
2) Μια αλλη ξανθια ισως απο τις πιο ομορφες της Συγγρου με κωλαρα για σεμιναριο αραζει με ενα smart μαυρο καπου στη μεση...(δεν εννοω την Χαρα για να μην γινει μπερδεμα) αραζει συνηθως το αμαξι της μεσα σε μια εσωχη γκαραζ....
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
ρε σεις 2 trans που δεν εχουν αναφερθει καθολου απο κανεναν εδω μεσα...
και οι 2 ειναι Συγγρου!!
1) Μια ξανθια νομιζω sandy την λενε με ενα λευκο tiguan ειναι παντα προς τα κατω...υπηρεσιες???
2) Μια αλλη ξανθια ισως απο τις πιο ομορφες της Συγγρου με κωλαρα για σεμιναριο αραζει με ενα smart μαυρο καπου στη μεση...(δεν εννοω την Χαρα για να μην γινει μπερδεμα) αραζει συνηθως το αμαξι της μεσα σε μια εσωχη γκαραζ....
Κιμ λενε την αλλη! Τι να αναφερθουν ρε μαν? 15 χρονια κανουν πιατσα εκει. Τις ξερουν ολοι! Που να τις εβλεπες πιο μικρες... εγω στα 17 μου οτι εβγαζα το ακουμπαγα στη SANDY.Μιλαμε για ερωτα τωρα οχι αστεια...η αλλη φοβερη κωλαρα αλλα μεγαλη ξεπετα διαχρονικα.
 

pa-poutsis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
195
Πόντοι
1
Εν ολίγοις ανάμεσα σε Ράνια κ Άντα ποια είναι πιο gfe?
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ο Γλυκομούτσουνος είναι λίρα εκατό :hi:
 

sortep

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
290
Πάντως, για να πω και εγω τη γνωμη μου μεσα απο ορισμενες εμπειρίες που έχω...η ποιοτητα γενικα των τραβεστι που υπαρχουν στην Ελλαδα (και εννοώ εμφάνιση + υπηρεσίες) δε συναδει με το κόστος... Σε καμια περίπτωση σε γενικές γραμμες.

Νομίζω Συγγρου είναι το αποκορύφωμα της απατεωνιάς! Είναι οι εξής δυο αυτες με καλα προσόντα, Σαμπρίνα και Νικολ.
Η Σαμπρίνα έχει ωραίο σωματάκι και πολυ όμορφο πουτσο αλλα τί να το κάνεις? Σε παει σε μια βρωμοϋπόγα που απορω γιατι τη συντηρεί με τόσα λεφτα που βγαζει και η συμπεριφορα της είναι απαράδεκτη. Ενω γδυνεσαι αυτη εξαφανίζεται και παει και γδυνεται μεσα. Μετα δεν εχει ενα μερος να αφήσεις τα πραγματα σου. Ενας άθλιος καλογερος. Στο σεξ βαριεται να γαμησει και να γαμηθει. Ενταξει έχει μεγάλο πουτσο, ωραιο λεπτο σωμα. Μετα οταν τελειωνεις σου δίνει χαρτι. Μου απαγορευσε να πλυνω τα χερια μου ή το προσωπο μου με την προφαση ότι δεν έχει νερο, εχουν χαλασει τα υδραυλικα. Το πενηνταρι όμως το τσεπωσε.

Η Νικολ έχει καλυτερο διαμερισμα. Ξινιζει τα μουτρα όταν λες να πλυθεις λιγο (όχι μπάνιο βεβαια) αλλα σε αφήνει. Εχει πολυ γυμνασμενο κορμι και ωραιο πουτσο. Δε σε φιλανε ούτε τις φιλας. Συμπεριφερονται οταν τις ακουμπησεις με κρεμα λες και έχεισ λεπρα και μολυνθηκαν. Η Νικολ ζηταει συνεχεια εξτρα, σε ξενερωνει αφανταστα πανω στο γαμησι εκμεταλλευομενη την καυλα σου.
Προσφερει όμως νερο ή χυμο είναι πιο ανθρωπινη σε αυτα.
Αλλα και παλι δεν αξιζει.

Η Ασπα που την πηρα μια φορα, βγαζει καυλα, είναι γυμνασμενη, μπουταρες, ικανοποιητικος πουτσος αλλα μυριζε όμως. Πλημμελης υγιεινη. Ο χωρος ακαταστατος. Και αυτη ζηταει λεφτα εξτρα, ξεπετα.

Απο τις ανεξαρτητες μου άρεσε παρα πολυ η Τζενη! Ο χωρος είναι απιστευτος. Τα λεφτα είναι συμφωνημενα απο πριν, ότι έχεις ζητησει βεβαια. Ευγενεστατη. Σε κερναει ότι θες. Δημιουργει ατμοσφαιρα. Λεπτουλα. Και πουτσος της ειναι φοβερος. Είναι ο μεγαλυτερος που εχω δει σε τραβεστι. Με διαφορα! Ειναι πανω απο 20 και χοντρος. Λειος και πεντακαθαρος. Στο σεξ εχει ορεξη. Ντους στο τελος. Για μενα είναι η καλυτερη με διαφορα. Δεν ξερω πως και δεν αναφερεται καθολου.

Η Ράνια είναι επισης καλη επιλογη. Πιο μικρος πουτσος απο την Τζενη φυσικα.

Ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις αλλα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο.

Οι Βραζιλιανες... πως να πας με αυτες τις τιμες? Η Bianca Hills τωρα που είναι Βουκουρεστι εχει παει την τιμη της 250ευρω/ωρα! Καποτε ήταν μισθος στο Βουκουρεστι 250 ευρω, ίσως ακομα και τωρα.
Το καταλαβαινω πως ο αγοραίος έρωτας είναι μια ιδιαίτερη υπηρεσία και πρεπει να πληρωνεται διαφορετικα αλλα αυτο πια ξεπερναει την υπερβολη! Και η Σαρα εδω να παιρνει 200! Λες και πληρωνεις νοικι!
Φυσικα αφορολογητα όλα αυτα.

Δεν ξερω παιδια. Τις αποψεις σας...


παίζει μήπως καμιά αγγελία με φώτο για την τζένη και την ρανια;;;
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Η τζενη παντα δινει το καλητερο αποτελεσμα γιατι γουσταρει αυτο που κανει!!!
 

vivicross

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
72
Like
8
Πόντοι
0
ψαχνω και γω μια τρανς με προσοντα να γινω φιλη της
 

ntoratrans

Trans
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
340
Like
734
αποψε ξανα 18.00 με 1.00 ξανα στο στουντιο κασσανδρας 8Γ μαζι με μαρινα
 

Συνημμένα

  • IMG_20160707_131143.jpg
    IMG_20160707_131143.jpg
    218 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom