Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    99,7 KB · Εμφανίσεις: 35

ap_tolakis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
την έχεις δοκιμάσει αυτή την τζίνα brad-pitt? λέει τίποτα ή ξεπέτα από κοντά?
 

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
24
Πόντοι
10
παιδες καλησπερα κ απο μενα , γραφω για 1η φορα κ συγχαρητηρια για το forum !
εχω κ εγω πολλα να πω , αλλα επειδη επιγει κατι για αυριο....
την paula biase την εχει παρει κανεις εως τωρα ?
καταφερα να της ριξω την τιμη στα 150 κ θελω καποια πληροφορια
ευχαριστω !
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456
παιδες καλησπερα κ απο μενα , γραφω για 1η φορα κ συγχαρητηρια για το forum !
εχω κ εγω πολλα να πω , αλλα επειδη επιγει κατι για αυριο....
την paula biase την εχει παρει κανεις εως τωρα ?
καταφερα να της ριξω την τιμη στα 150 κ θελω καποια πληροφορια
ευχαριστω !
μήπως θέλει κι αυτή χόρτο και τη καταφέρεις τσάμπα όπως την άλλη ?
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
καλά ρε φίλε το μέγεθος της φούτσας... αλλά το βάθος πως θα πάρεις μέτρα? θα της πεις μισό λεπτό να φέρω το κωλοβυθόμετρο? και τι σε νοιάζει πόσο βαθύ είναι? φοβάσαι μη πιάσεις πάτο ?

ποπο ρε που ειναι το χιουμορ σας?!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο ποιητής ξαναχτύπησε!!!

www.adoos.gr/post/20574280/iiiplusmnisup2imicroiiisup1_iplusmniinotiimiddot]Τι λέει πάλι ο ποιητής??[/url]


[move][size=18pt]τραβεστί απάτες[/size][/move]

επειδή πήρα πολλά μηνύματα σε σχέση με την αγγελία να πω ότι δεν έχω κανένα συμφέρον από το να μην πηγαίνει κανείς με τραβεστί.απλά εγώ είμαι μόνο ενεργητικός και μου αρέσει το..πίσω.επειδή πολλές γυναίκες δεν θέλουν η δεν μπορούν η ζητάνε ποσά που ανεξάρτητα αν έχω να τα δώσω ή όχι προτιμάω τραβεστί.Τώρα αυτό που έχω συναντήσει εδώ είναι απαράδεκτο.για μένα (προσωπική άποψη ,άλλος μπορεί να έχει διαφορετική γνώμη) αυτές δεν αξίζουν ούτε είκοσι ευρώ να πας μαζί τους.τώρα ο καθένας έχει τη γνώμη του.Προχθές είχα πάει με μια γυναίκα από εδώ και δέχτηκε να της το κάνω από πίσω, και δεν μου ζήτησε κάτι.μάλιστα μετά ήθελε να πάμε και για καφέ.εγώ επειδή δεν ήταν και η γκόμενα δεν δέχθηκα με πρόφαση.Όμως πέρασα μια ώρα μαζί της τα κάναμε όλα και μου κόστισε xxx ευρώ.είναι μια τιμή καλή για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα.Όμως οι τραβεστί εδώ μέσα δεν αξίζουν ούτε xx ευρώ.μάλιστα ένας μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι είχα και αυτός την ίδια και χειρότερη γνώμη.προσοχή μη πετάτε τ α λεφτά σας τζάμπα.είναι όλες μούφα.

Α! Τον ψεύτη!!!!  :huh:

Μπορεί κάποιος να τον διαψεύσει????  :dancing:

Βρε τον ψέυτη!!!!
Παπαπά!!!


www.adoos.gr/post/20606845/isup3isup1iplusmn_iimiddotifrac12]για την τρανς απατη ![/url]


Περιγραφή
οσο υπαρχουν μαλακες που δινουν κατοσταρια και πανω ! (εχω ακουσει καποιος να λεει ευθαρσως οτι εδωσε διακοσαρικο 'η και τρακοσια !!!) αυτες θα ζητανε οτι θελουν !! νομος της αγορας !! οσο για το οτι δεν κανουν αυτα που λενε παλι φταιει αυτος που πηγαινει και μετα της τα δινει !! αν δεν κανει αυτα που λεει 'η που εχετε συμφωνησει, απλα δεν της δινεις φραγκο !!! ετσι πανε αυτα !! στις βιζιτες αν δε σου αρεσει το κοριτσι, την στελνεις πισω χωρις να δωσεις φραγκο !!

ας γραψει εδω οποιος ειχε κακη εμπειρια με συγκεκριμενο τραλι, να ξερουμε και οι υπολοιποι να μην ασχοληθουμε. 'η αλλιως στο bourdela dot com και στο ***** dot com !!


:hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
 

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0

εγω ειχα γραψει το 2 μηνυμα απαντωντας στον βλαμμενο. μπας και βγει και τιποτα θετικο.

χαιρετω τους ομοιδεατες και στηριζω την αποψη μου, οτι οταν δινεις πολλα φραγκα "κακομαθαινουν" ! αν δε τη πληρωσει κανεις οταν ζηταει ενα τρελο ποσο τοτε αναγκαστικα θα πεσει... απλο ειναι, προσφορα και ζητηση.

οπως και να'χει εγω εχω βρει τη φαση μου με αρκετα θυληπρεπες τραλι, που'χα γνωρισει παλια σε δελο, μη-ενχειρησμενο - με 30 ευρω γλυφομαστε/περνιομαστε και χυνουμε - ολα με 30 εουρα !

χαιρετω σας  :rockon:

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εγω ειχα γραψει το 2 μηνυμα απαντωντας στον βλαμμενο. μπας και βγει και τιποτα θετικο.

χαιρετω τους ομοιδεατες και στηριζω την αποψη μου, οτι οταν δινεις πολλα φραγκα "κακομαθαινουν" ! αν δε τη πληρωσει κανεις οταν ζηταει ενα τρελο ποσο τοτε αναγκαστικα θα πεσει... απλο ειναι, προσφορα και ζητηση.

οπως και να'χει εγω εχω βρει τη φαση μου με αρκετα θυληπρεπες τραλι, που'χα γνωρισει παλια σε δελο, μη-ενχειρησμενο - με 30 ευρω γλυφομαστε/περνιομαστε και χυνουμε - ολα με 30 εουρα !

χαιρετω σας  :rockon:
Σωστός ρε φίλε!!!
Αλλα γιατί δε μας λές για το θυληπρεπες τράλι, περισσότερες λεπτομέρειες?
Και με 30???
Εκτός και αν το παντρεφτηκες και φοβάσαι μην σε κερατώσει! :2funny:
 

terra

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΕΡΩΤΩ ΞΑΝΑ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ  :  Η ΕΥΑ ΑΠΟ ΑΓΚΥΡΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ  ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??? ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ???
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ΕΡΩΤΩ ΞΑΝΑ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ  :  Η ΕΥΑ ΑΠΟ ΑΓΚΥΡΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ  ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??? ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ???
Η Ευα φιλε εδω και πολυ καιρο δουλευη σαν cg μιας και ειναι εγχειρισμενη

και γραφε με μικρα γραμματα κανονας του σαιτ
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ΕΡΩΤΩ ΞΑΝΑ ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ  :  Η ΕΥΑ ΑΠΟ ΑΓΚΥΡΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ  ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??? ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ???
ναι μαλλον σε λαθος θρεντ εισαι φιλαρακο
προσοντα γιοκ
 

soufra lover

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
μαγκιτες, φχαριστω για τα πμ. θα τη ρωτησω και αν ψηνεται το κοριτσι, θα σας δωσω και τηλεφωνο.

αν σταματησουμε να δινουμε τρελα φραγκα θα πεσουν οι τιμες, αναγκαστικα. αλλα θελει υπομονη και οργανωση.

χαιρετω  :rockon:
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
μαγκιτες, φχαριστω για τα πμ. θα τη ρωτησω και αν ψηνεται το κοριτσι, θα σας δωσω και τηλεφωνο.

αν σταματησουμε να δινουμε τρελα φραγκα θα πεσουν οι τιμες, αναγκαστικα. αλλα θελει υπομονη και οργανωση.

χαιρετω  :rockon:
αυτος ειναι ενας καλος τροπος να ξαναγινουν ολες οι τρανς αντρες!!!!η να ξαναβγουν στους δρομους...χωρις αποτριχωση/κομωτηριο/νυχια/λειζερ/ορμονες/συντηρηση(το φαγητο δεν το βαζω και τα τσιγαρα της αγωνιας)αστειευομαι φυσικα και τονιζω οτι θελω να αναφερω προσωπικη αποψη χωρις ομωσ να ξεσηκωθει θυελλα αντιδρασεων...απλα τη γνωμη μου θελω να πω με καθε σεβασμο και στη δικη σου και σε τριτων τη γνωμη....μου φενεται ομως πρωσοπικα λιγο αδιανοητο κ δεν το λεω πρωσοπικα για σενα αλα με αφορμη το σχολιο σου πωσ γινεται καποιος που δεν θα γινοταν φιλος σου/δεν θα σε επαιρνε στη δουλεια του/δε θα ενιωθε ποτε ανετα κοινωνικα και δημοσια μαζι σου/δεν θα τον ενοιαζε αν εχεισ να φας ακομη και την αμεσως επομενη μερα που σε  γαμησε για οσα πιστευει οτι αξιζεις σαν τρυπα.(γιατι αυτη την εντυπωση σχηματιζω και συγχωρεστε με αν κανω λαθος.πως γινεται λοιπον τα περισοτερα απο τα ατομα που σε κατηγοριοποιουν στην ελαχιστη ταριφα ενω την καυλα σας την κανετε με το ιδιο παθος μαζι και τον κοινωνικο αποκλεισμο/ το κραξιμο και την εξαιρεση απο πασης φυσεως κρατικη μεριμνα και ιση αντιμετωπιση οσον αφορα οχι μονο την μορφωση και την εργασια αλλα και την ευρεση κατοικιας ακομη το τρως ολομοναχη και φενεται σε ολουσ απολυτως φυσικο...επειδη και καλα ηταν επιλογη της τρανσ να ακολοθησει αυτο το δρομο σημαινει οτι πρεπει αυτοματα να συμβιβαζεται με οτι αποφασισζουν οι αλλοι για την κανονικη της θεση η την αξια της σαν παρεα?την οποια παιδεια/ευγενικη συμπεριφορα/επαγγελματικη αντιμετωπιση/πρωσοπικες αποψεις κτλ τα αφηνω απ εξω γιατι ως φενεται δεν εχουν και πολλη σημασια...σημασια εχει το φθηνοτερον...παρολα αυτα καλο ειναι τα τραβελια να τα βρισκουμε ετοιμα αποτριχωμενα με τισ ενδεχομενες πλαστικες τους.με νυχακια κ μαλια περιποιημενα,προθυμα.υπακουα,συνεργασιμα.διαθεσιμα.διακριτικα,εχεμυθα.οτι ωρα μας βολευει και απολυτως σεβαστα οτι πρεπει ετσι να ειναι...με 30 γιουρια ομως μαλλον νηστικια και με τα νυχια του ενος χεριου φτιαγμενα θα με εβρισκε κανεις και σιγουρα οχι πολυ ευδιαθετη.....δεν το λεω αυτο ουτε απο ψωνιο ουτε απο υπεροψια ουτε απο δεικτικη διαθεση...το λεω επειδη τα πιστευω ακραδαντα οτι ο παιχνιδι εφοσον θελουν οι αλλοι να αποφασιζουν ως ενα βαθμο τους ορουσ του ανευ κοινωνικου προβληματισμου και ευθυνης πρεπει να ειναι δικαιο σε σημεια επιβιωσης...δεν ειναι πολεμος αυτο μεταξυ των τραβεστι και τον φαν(των πελατων μαλλον γιατι ενας φαν σπρωχνει το μυαλο του λιγο πιο περα..παιρνει χαμπαρι τι χρρειαζεται για να συντηρερι μια τραβεστι μαι θυλικη εικονα..εχει επιγνωση..)δεν ειναι πολεμος αυτος το ξαναλεω..αλλα καλο ειναι πριν οριζουμε μια μαξιμουμ ταριφα π πιστευουμε οτι ανλογει σε ολουσ να λαμβανουμε υποψιν κ ολα τα παραπανω και τισ επιμερους συνθηκες της ζωης του αλλου...επειδη δεν μασ ενδιαφερει δε σημαινει οτι  ο αλλοσ δεν τρωει δεν πινει δεν καπνιζει δεν αρωστεαινει,δεν θελει να περιποιτε και να προσφερειτο καλιτερο που εχει σε οσουσ δειχνουν την προτιμηση τους...αυτη ειναι η δουλεια μας καλως η κακως απο αυτο ζουμε...
σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις.εχω συναντησει ανθρωπους εξαιρετικα μορφωμενουσ με σχετικες εμπειριες απο διαφορα μερη του κοσμου αλαλ και με συναισθηση του χωρου και της εκαστοτε χωρας και σεβασμο για το ιδιο το ***αντικειμενο*** της επιθυμιας τους...που ενω ειναι κοινωνικα ανετοι δεν εχουν προκαταληψεις,εχουμε βγει μαζι,εχουμε φαει μαζι. στο τελος ηξεραν γιατι με πληρωσαν...αν καποιος δεν μπορει να τα διαθεσει το καταλαβαινω.το σεβομαι.ξερω τι συμβαινει στη χωρα μου...δεν φταιμε ομως εμεις για αυτο...και δεν σημαινει αυτο οτι πρεπει να υποβιβαζομαστε σαν ανθρωποι και σαν επαγγελματιες...δουλεια ειναι.αυτα εχω να πω και αλλα πολλα ευκαιριας δοθησης απο την πρωσοπικη μ πειρα αλλα και τισ αποψεις στισ οποιες εχω καταληξει μετα απο επιπονη και πολλη σκεψη επι του θεματος...ολες τισ πλευρες τις καταλαβαινω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom