Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Ρε εσύ hotyan πως και δεν έχεις κάνει ακόμα διαγωνισμό τριάθλου (μήκους, πάχους, βάθους)??
Νομίζω ότι θα είχε μεγάλο  ενδιαφέρων, τι λες και εσύ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Νομίζω, σωστός όποιος το έβαλε!!!www.adoos.gr/post/20558488/iiiiquestiiiquestiimiddot_iiisup1i]προσοχη στις απάτες-τραβεστί [/url] :pipa3:
Ρε εσύ hotyan πως και δεν έχεις κάνει ακόμα διαγωνισμό τριάθλου (μήκους, πάχους, βάθους)??
Νομίζω ότι θα είχε μεγάλο  ενδιαφέρων, τι λες και εσύ?
Αγαπητέ φίλε alexander33 δεν έδωσα για πλάκα το λίνκ που έβαλε κάποιος πιθανώς
μεγαλοπαθών.
Και καλά είναι να εκθέτονται οι απανταχού ξεπετοκλέφτρες που κυκλοφορούν και να  θάβονται δεόντως προκειμένου να γλυτώσουν κάποιοι άλλοι.
Άσε που μπορεί να είναι και άρρωστες μυαλό τε και σώμασι!!!
Δες τι λένε πχ κάποια μέλη για την παρακάτω ξεπέτο-βρωμόπουστρα.
Τυχαίο? Δεν νομίζω!!! ;)
Ουτε απ'εξω!Αβυζη και θελει μονο να ειναι ενεργητικη! :tickedoff:
Συνάδελφοι μακριά... καθαριότητα μηδέν και μόνο να σου πάρει τα εύρως .. πούστης εντελός στη συμπεριφορά!!!!
 
Επιδοκιμάζω τους παραπάνω και τους ευχαριστώ .
Θέτω το σύνθημα και για την λεγάμενη, που αν δεν απατώμαι έχει καμιά δεκαριά διαφορετικά προφίλ, προς άγραν κορόϊδων!!!!
Ανακράζω λοιπόν !
Όξω πούστρα απ την παράγκα :2funny:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο ποιητής ξαναχτύπησε!!!

www.adoos.gr/post/20574280/iiiplusmnisup2imicroiiisup1_iplusmniinotiimiddot]Τι λέει πάλι ο ποιητής??[/url]


[move][size=18pt]τραβεστί απάτες[/size][/move]

επειδή πήρα πολλά μηνύματα σε σχέση με την αγγελία να πω ότι δεν έχω κανένα συμφέρον από το να μην πηγαίνει κανείς με τραβεστί.απλά εγώ είμαι μόνο ενεργητικός και μου αρέσει το..πίσω.επειδή πολλές γυναίκες δεν θέλουν η δεν μπορούν η ζητάνε ποσά που ανεξάρτητα αν έχω να τα δώσω ή όχι προτιμάω τραβεστί.Τώρα αυτό που έχω συναντήσει εδώ είναι απαράδεκτο.για μένα (προσωπική άποψη ,άλλος μπορεί να έχει διαφορετική γνώμη) αυτές δεν αξίζουν ούτε είκοσι ευρώ να πας μαζί τους.τώρα ο καθένας έχει τη γνώμη του.Προχθές είχα πάει με μια γυναίκα από εδώ και δέχτηκε να της το κάνω από πίσω, και δεν μου ζήτησε κάτι.μάλιστα μετά ήθελε να πάμε και για καφέ.εγώ επειδή δεν ήταν και η γκόμενα δεν δέχθηκα με πρόφαση.Όμως πέρασα μια ώρα μαζί της τα κάναμε όλα και μου κόστισε xxx ευρώ.είναι μια τιμή καλή για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα.Όμως οι τραβεστί εδώ μέσα δεν αξίζουν ούτε xx ευρώ.μάλιστα ένας μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι είχα και αυτός την ίδια και χειρότερη γνώμη.προσοχή μη πετάτε τ α λεφτά σας τζάμπα.είναι όλες μούφα.

Α! Τον ψεύτη!!!!  :huh:

Μπορεί κάποιος να τον διαψεύσει????  :dancing:
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Αγαπητέ φίλε alexander33 δεν έδωσα για πλάκα το λίνκ που έβαλε κάποιος πιθανώς
μεγαλοπαθών.
Και καλά είναι να εκθέτονται οι απανταχού ξεπετοκλέφτρες που κυκλοφορούν και να  θάβονται δεόντως προκειμένου να γλυτώσουν κάποιοι άλλοι.
Άσε που μπορεί να είναι και άρρωστες μυαλό τε και σώμασι!!!
Δες τι λένε πχ κάποια μέλη για την παρακάτω ξεπέτο-βρωμόπουστρα.
Τυχαίο? Δεν νομίζω!!! ;) 
Επιδοκιμάζω τους παραπάνω και τους ευχαριστώ .
Θέτω το σύνθημα και για την λεγάμενη, που αν δεν απατώμαι έχει καμιά δεκαριά διαφορετικά προφίλ, προς άγραν κορόϊδων!!!!
Ανακράζω λοιπόν !
Όξω πούστρα απ την παράγκα :2funny:

Φίλε hotyan πολύ καλά κάνεις και παραθέτεις ότι πέφτει στην αντίληψη σου και πιστεύεις ότι μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.

Με τον διαγωνισμό εννοούσα, ότι θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε ποία από της "φιλενάδες" που μπαίνουν εδώ κατά καιρούς, υπερέχει στους τομείς που προανέφερα. (μήκος, πάχος, βάθος)
Έτσι σαν ένας άτυπος διαγωνισμός.

Τι λέτε ρε παίδες??!!
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε hotyan πολύ καλά κάνεις και παραθέτεις ότι πέφτει στην αντίληψη σου και πιστεύεις ότι μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.

Με τον διαγωνισμό εννοούσα, ότι θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε ποία από της "φιλενάδες" που μπαίνουν εδώ κατά καιρούς, υπερέχει στους τομείς που προανέφερα. (μήκος, πάχος, βάθος)
Έτσι σαν ένας άτυπος διαγωνισμός.

Τι λέτε ρε παίδες??!!

πες μας εσύ τις τύπησες που ξέρεις να δούμε...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
Φίλε hotyan πολύ καλά κάνεις και παραθέτεις ότι πέφτει στην αντίληψη σου και πιστεύεις ότι μπορεί να μας φανεί χρήσιμο.

Με τον διαγωνισμό εννοούσα, ότι θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε ποία από της "φιλενάδες" που μπαίνουν εδώ κατά καιρούς, υπερέχει στους τομείς που προανέφερα. (μήκος, πάχος, βάθος)
Έτσι σαν ένας άτυπος διαγωνισμός.

Τι λέτε ρε παίδες??!!

βάθος ????
 

nswp

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ο ποιητής ξαναχτύπησε!!!

www.adoos.gr/post/20574280/iiiplusmnisup2imicroiiisup1_iplusmniinotiimiddot]Τι λέει πάλι ο ποιητής??[/url]


[move][size=18pt]τραβεστί απάτες[/size][/move]

επειδή πήρα πολλά μηνύματα σε σχέση με την αγγελία να πω ότι δεν έχω κανένα συμφέρον από το να μην πηγαίνει κανείς με τραβεστί.απλά εγώ είμαι μόνο ενεργητικός και μου αρέσει το..πίσω.επειδή πολλές γυναίκες δεν θέλουν η δεν μπορούν η ζητάνε ποσά που ανεξάρτητα αν έχω να τα δώσω ή όχι προτιμάω τραβεστί.Τώρα αυτό που έχω συναντήσει εδώ είναι απαράδεκτο.για μένα (προσωπική άποψη ,άλλος μπορεί να έχει διαφορετική γνώμη) αυτές δεν αξίζουν ούτε είκοσι ευρώ να πας μαζί τους.τώρα ο καθένας έχει τη γνώμη του.Προχθές είχα πάει με μια γυναίκα από εδώ και δέχτηκε να της το κάνω από πίσω, και δεν μου ζήτησε κάτι.μάλιστα μετά ήθελε να πάμε και για καφέ.εγώ επειδή δεν ήταν και η γκόμενα δεν δέχθηκα με πρόφαση.Όμως πέρασα μια ώρα μαζί της τα κάναμε όλα και μου κόστισε xxx ευρώ.είναι μια τιμή καλή για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα.Όμως οι τραβεστί εδώ μέσα δεν αξίζουν ούτε xx ευρώ.μάλιστα ένας μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι είχα και αυτός την ίδια και χειρότερη γνώμη.προσοχή μη πετάτε τ α λεφτά σας τζάμπα.είναι όλες μούφα.

Α! Τον ψεύτη!!!!  :huh:

Μπορεί κάποιος να τον διαψεύσει????  :dancing:


Οπως τα λες φιλε.Και ζητανε πολλα,και δεν προσφερουν αυτα που πληρονεις
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Ο ποιητής ξαναχτύπησε!!!

www.adoos.gr/post/20574280/iiiplusmnisup2imicroiiisup1_iplusmniinotiimiddot]Τι λέει πάλι ο ποιητής??[/url]


[move][size=18pt]τραβεστί απάτες[/size][/move]

επειδή πήρα πολλά μηνύματα σε σχέση με την αγγελία να πω ότι δεν έχω κανένα συμφέρον από το να μην πηγαίνει κανείς με τραβεστί.απλά εγώ είμαι μόνο ενεργητικός και μου αρέσει το..πίσω.επειδή πολλές γυναίκες δεν θέλουν η δεν μπορούν η ζητάνε ποσά που ανεξάρτητα αν έχω να τα δώσω ή όχι προτιμάω τραβεστί.Τώρα αυτό που έχω συναντήσει εδώ είναι απαράδεκτο.για μένα (προσωπική άποψη ,άλλος μπορεί να έχει διαφορετική γνώμη) αυτές δεν αξίζουν ούτε είκοσι ευρώ να πας μαζί τους.τώρα ο καθένας έχει τη γνώμη του.Προχθές είχα πάει με μια γυναίκα από εδώ και δέχτηκε να της το κάνω από πίσω, και δεν μου ζήτησε κάτι.μάλιστα μετά ήθελε να πάμε και για καφέ.εγώ επειδή δεν ήταν και η γκόμενα δεν δέχθηκα με πρόφαση.Όμως πέρασα μια ώρα μαζί της τα κάναμε όλα και μου κόστισε xxx ευρώ.είναι μια τιμή καλή για την σημερινή κατάσταση στην Ελλάδα.Όμως οι τραβεστί εδώ μέσα δεν αξίζουν ούτε xx ευρώ.μάλιστα ένας μου έστειλε μήνυμα και μου είπε ότι είχα και αυτός την ίδια και χειρότερη γνώμη.προσοχή μη πετάτε τ α λεφτά σας τζάμπα.είναι όλες μούφα.

Α! Τον ψεύτη!!!!  :huh:

Μπορεί κάποιος να τον διαψεύσει????  :dancing:

ο φιλος/η αν θελει ας μας πει για ποιες μιλαει συγκεκριμενα για να μην παθουμε και εμεις τα ιδια...
αλλιως τα υπολοιπα ειναι τουλαχιστον υποπτα η βλακωδη
γενικολογιες και παπαρολογιες ειναι για τα παιδακια
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
Μιλάω για το μέγεθος της ούτσας και το βάθος της οπής βρε παιδιά!!!
κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε.
Εγώ δεν έχω εμπειρία με Ελληνίδες trans ακόμα.
καλά ρε φίλε το μέγεθος της φούτσας... αλλά το βάθος πως θα πάρεις μέτρα? θα της πεις μισό λεπτό να φέρω το κωλοβυθόμετρο? και τι σε νοιάζει πόσο βαθύ είναι? φοβάσαι μη πιάσεις πάτο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom