Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
204
Like
303
Πόντοι
21
θελω να δοκιμασω πρωτη φορα με trans σε ενεργητικο ρολο εγω.. τσεκαρα Nancy και την φιλη της την Alexandra ειναι πολυ δυνατα..εσεις τι λετε; ευχαριστω
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86
θελω να δοκιμασω πρωτη φορα με trans σε ενεργητικο ρολο εγω.. τσεκαρα Nancy και την φιλη της την Alexandra ειναι πολυ δυνατα..εσεις τι λετε; ευχαριστω
Αν θες να σκάσεις 150...πήγαινε
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
θελω να δοκιμασω πρωτη φορα με trans σε ενεργητικο ρολο εγω.. τσεκαρα Nancy και την φιλη της την Alexandra ειναι πολυ δυνατα..εσεις τι λετε; ευχαριστω
Υπάρχουν και πιο οικονομικές λύσεις
 

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
0
.
Φιλε γουστα ειναι αυτα.. απλα ο χωρος της ειναι ενα διαμέρισμα πολυ μικρο γεμάτο ρουχα αν δεν κανω λαθος επειδη ασχολιόταν με την υποκριτική. Νορμαλ άνθρωπος συζητήσιμη και ευχάριστη
Όσο αφορά την Φένια είχα πάει εγώ πριν καιρό και εμένα δεν μου άρεσε το στυλάκι της. Ενώ είναι επαγγελματίας και το παλεύει και όντως έχει πολύ καλό σώμα+πούτσο, έχει όμως ένα "υφάκι". Δεν της άρεσα και το έκανε ξεκάθαρο από την αρχή, είχε μια ξενέρα απέναντι μου ενώ το πάλεψε στο σεξ, το γεγονός ότι με είχε σαν να βρωμούσα ή να ήμουν κάνας Quasimodo ήταν πολύ ξενέρα.
Με άλλα λόγια πιστεύω πως είναι καλή, αλλά θα πρέπει να της αρέσεις.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
389
Πόντοι
311
.

Όσο αφορά την Φένια είχα πάει εγώ πριν καιρό και εμένα δεν μου άρεσε το στυλάκι της. Ενώ είναι επαγγελματίας και το παλεύει και όντως έχει πολύ καλό σώμα+πούτσο, έχει όμως ένα "υφάκι". Δεν της άρεσα και το έκανε ξεκάθαρο από την αρχή, είχε μια ξενέρα απέναντι μου ενώ το πάλεψε στο σεξ, το γεγονός ότι με είχε σαν να βρωμούσα ή να ήμουν κάνας Quasimodo ήταν πολύ ξενέρα.
Με άλλα λόγια πιστεύω πως είναι καλή, αλλά θα πρέπει να της αρέσεις.
Στην περίπτωση μου δεν ελαβα κατι τέτοιο πάντως.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
.

Όσο αφορά την Φένια είχα πάει εγώ πριν καιρό και εμένα δεν μου άρεσε το στυλάκι της. Ενώ είναι επαγγελματίας και το παλεύει και όντως έχει πολύ καλό σώμα+πούτσο, έχει όμως ένα "υφάκι". Δεν της άρεσα και το έκανε ξεκάθαρο από την αρχή, είχε μια ξενέρα απέναντι μου ενώ το πάλεψε στο σεξ, το γεγονός ότι με είχε σαν να βρωμούσα ή να ήμουν κάνας Quasimodo ήταν πολύ ξενέρα.
Με άλλα λόγια πιστεύω πως είναι καλή, αλλά θα πρέπει να της αρέσεις.
Τι εννοείς φίλος;
 

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
0
Τι εννοείς φίλος;
Είχα πάει στο διαμέρισμά της μετά από συνεννόηση, ανοίγει την πόρτα και τις λέω "Ποπο πολύ όμορφη" και μου λέει κάτι του στυλ "Μακάρι να μπορούσα να έλεγα το ίδιο και για εσένα", το πείρα στο φλου, μπαίνουμε μέσα ξεντυνόμαστε και γενικά μου έλεγε αρκετά μη/όχι και ουσιαστικά δεν ήθελε να την ακουμπάω ιδιαίτερα.
Από εκεί και μετά όμως έκατσε έκανε την δουλειά της για αυτό λέω ότι είναι επαγγελματίας και θα πω ότι είναι εμφανισιακά και από προσόντα πολύ καλή.
Απλά έχω πάει και με άλλες και ποτέ δεν μου έχει τύχει τέτοια αντιμετώπιση από trans ή γυναίκα (επαγγελματίας εννοώ), για αυτό μου κακοφάνηκε το "υφάκι" της.
Ελπίζω να ήμουν λίγο ποιο ξεκάθαρος.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
Είχα πάει στο διαμέρισμά της μετά από συνεννόηση, ανοίγει την πόρτα και τις λέω "Ποπο πολύ όμορφη" και μου λέει κάτι του στυλ "Μακάρι να μπορούσα να έλεγα το ίδιο και για εσένα", το πείρα στο φλου, μπαίνουμε μέσα ξεντυνόμαστε και γενικά μου έλεγε αρκετά μη/όχι και ουσιαστικά δεν ήθελε να την ακουμπάω ιδιαίτερα.
Από εκεί και μετά όμως έκατσε έκανε την δουλειά της για αυτό λέω ότι είναι επαγγελματίας και θα πω ότι είναι εμφανισιακά και από προσόντα πολύ καλή.
Απλά έχω πάει και με άλλες και ποτέ δεν μου έχει τύχει τέτοια αντιμετώπιση από trans ή γυναίκα (επαγγελματίας εννοώ), για αυτό μου κακοφάνηκε το "υφάκι" της.
Ελπίζω να ήμουν λίγο ποιο ξεκάθαρος.
Ναι καταλαβα...Τ να πω και να μην γουστάρει δεν πρέπει να το δείξει... Επαγγελματίασ είναι
 

CSD28

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
48
Πόντοι
0
Ναι καταλαβα...Τ να πω και να μην γουστάρει δεν πρέπει να το δείξει... Επαγγελματίασ είναι
Για αυτό φίλε μου χαλάστηκα και εγώ, αλλά οκ καταλαβαίνω δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους/όλες. Δεν πειράζει ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία :).
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
Για αυτό φίλε μου χαλάστηκα και εγώ, αλλά οκ καταλαβαίνω δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους/όλες. Δεν πειράζει ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία :).
Ακριβώς αυτό...!
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
50
Like
114
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ,
Ψάχνω τρανς η κρος με πολύ μεγάλη πουτσα για γλείψιμο και αν προκύψει λίγο κωλαρακι .
Θέλω κατά προτίμηση να είναι χοντρό και από 18εκ και πάνω .
Έχετε κάποια ιδέα μπορείτε να μου προτείνετε κάποια ; Δεν έχω θέμα με καταγωγή απλά καλό θα ήτανε να μπορώ να επικοινωνώ μαζί της δηλαδή να μιλαει αγγλικά η ελληνικά καθώς επίσης να μην είναι τσιμπημένη στην τιμή .
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Απο τις Ελληνίδες η φενια και η Ντορα μαλλον καλύπτουν όσα ζητάς, ίσως ειναι κι αλλες
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.428
Πόντοι
3.886
Πόσο καύλα το μωρό
Screenshot_2023-06-13-00-26-51-79_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
στη Σατωβριάνδου πηγαίντε παιδιά. "Μπεκιές" δεν ξέρω αν θα βρείτε, ζαμπόν θα βρείτε σίγουρα.
Και μετά για προσκύνημα στον Άγιο Παντελεήμονα
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
151
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Σόρρυ αλλά σας χάνω. Τί σημαίνει "μπεκιές" ρε παιδιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom