Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους. Έχω μόνο την αυριανή μέρα διαθέσιμη στην Αθήνα, όποτε είπα να την εκμεταλλευτώ γι λίγο σεξοτουρισμο.
Έχει να προτείνει κάποιος κάποια θηλυκή, δυνατή στο ενεργητικό κομμάτι; Ψηνόμουν για Φενια αλλά είναι εκτός Αθηνών.
οποια πρόταση (εδώ η με pm) ευπρόσδεκτη
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
389
Πόντοι
311
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Γεια χαρά σε όλους. Έχω μόνο την αυριανή μέρα διαθέσιμη στην Αθήνα, όποτε είπα να την εκμεταλλευτώ γι λίγο σεξοτουρισμο.
Έχει να προτείνει κάποιος κάποια θηλυκή, δυνατή στο ενεργητικό κομμάτι; Ψηνόμουν για Φενια αλλά είναι εκτός Αθηνών.
οποια πρόταση (εδώ η με pm) ευπρόσδεκτη
Πάρε Ντόρα
 

Giorgos69.

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
16
Like
72
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους. Έχω μόνο την αυριανή μέρα διαθέσιμη στην Αθήνα, όποτε είπα να την εκμεταλλευτώ γι λίγο σεξοτουρισμο.
Έχει να προτείνει κάποιος κάποια θηλυκή, δυνατή στο ενεργητικό κομμάτι; Ψηνόμουν για Φενια αλλά είναι εκτός Αθηνών.
οποια πρόταση (εδώ η με pm) ευπρόσδεκτη
Ηρώ
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
23
Like
676
Πόντοι
290
Δυνατη, με τεραστια προσοντα η Ηρω. Το μονο που χαλαει ειναι το αξυριστο προσωπο και λιγες τριχες στις ρωγες... Κατα τ' αλλα, ειναι εξαιρετικη επαγγελματιας.
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Δυστυχώς μέχρι στιγμής, τρώω ήττες.
Φενια, Ντορα, Μιχαελα εκτός Αθηνών, Ηρω δεν απαντάει…
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους. Έχω μόνο την αυριανή μέρα διαθέσιμη στην Αθήνα, όποτε είπα να την εκμεταλλευτώ γι λίγο σεξοτουρισμο.
Έχει να προτείνει κάποιος κάποια θηλυκή, δυνατή στο ενεργητικό κομμάτι; Ψηνόμουν για Φενια αλλά είναι εκτός Αθηνών.
οποια πρόταση (εδώ η με pm) ευπρόσδεκτη
η τζουλι δεν ειναι αθηνα? μπορει να ειναι λιγο αντρουα που λες αλλα θα δεις χαρα!!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TZOYLI

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
292
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Συναγωνιστές θέλω την βοήθεια σας.



Το ερώτημα είναι ποια από τις δύο ? Με την Φένια έχω πάει και είχα περάσει σούπερ αφήστε που την θεωρώ και πολύ κομπλέ άτομο. Η Αλίκη Μ βγάζει κάτι πολύ καυλωτικο αλλά δεν ξέρω αν αξίζει. Πάω Φένια στανταρακι η δοκιμάζω Αλίκη?
Εμένα δεν με ενθουσίασε η Φένια ο χώρος της λίγο παράξενος. Η Αλίκη θέλω να δοκιμάσω και εγώ.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
292
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Τι έχει δηλ η Φένια; Θέλω ν πάω κ εγώ... Είναι ότι νά ναι φάση;
Δεν έχει κάτι εμένα δεν μου έκανε κλικ. Ο χώρος που πήγα ήταν τίγκα με πράγματα και δεν είχες πολύ χώρο να περπατήσεις.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
389
Πόντοι
311
Τι έχει δηλ η Φένια; Θέλω ν πάω κ εγώ... Είναι ότι νά ναι φάση;
Φιλε γουστα ειναι αυτα.. απλα ο χωρος της ειναι ενα διαμέρισμα πολυ μικρο γεμάτο ρουχα αν δεν κανω λαθος επειδη ασχολιόταν με την υποκριτική. Νορμαλ άνθρωπος συζητήσιμη και ευχάριστη
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Φιλε γουστα ειναι αυτα.. απλα ο χωρος της ειναι ενα διαμέρισμα πολυ μικρο γεμάτο ρουχα αν δεν κανω λαθος επειδη ασχολιόταν με την υποκριτική. Νορμαλ άνθρωπος συζητήσιμη και ευχάριστη
Αααα οκκ...Θα πάω μόλις γυρίσω να την δοκιμάσω
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
569
Like
976
Πόντοι
86

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
40
Like
2.010
Πόντοι
1.206
Δυνατη, με τεραστια προσοντα η Ηρω. Το μονο που χαλαει ειναι το αξυριστο προσωπο και λιγες τριχες στις ρωγες... Κατα τ' αλλα, ειναι εξαιρετικη επαγγελματιας.
η Ηρώ είναι άνδρας, δεν έχει θυληκωτητα, εκτός αν είναι στο γούστο σου, πήγα πριν χρόνια να την δω κ τα έχασα όταν άνοιξε την πόρτα. Το κατάλαβε κ προς τιμή της μου είπε, πως αν δεν σου αρέσω δεν έγινε κάτι, δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους, μπορείς να φύγεις κ έφυγα.
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
292
Κριτικές
1
Like
470
Πόντοι
21
Να περπατήσεις θες ή να γαμήσεις?
Ναι αλλά ο διάδρομος είχε ρούχα πεταμένα πάνω στον καναπέ και άλλα πράγματα και το δωμάτιο πάνω στην ντουλάπα και στα πλάγια από την ντουλάπα ρούχα και βαλίτσες. Δεν είναι ωραίο θέαμα.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Ναι αλλά ο διάδρομος είχε ρούχα πεταμένα πάνω στον καναπέ και άλλα πράγματα και το δωμάτιο πάνω στην ντουλάπα και στα πλάγια από την ντουλάπα ρούχα και βαλίτσες. Δεν είναι ωραίο θέαμα.
Ε γάμησε πάνω στα ρούχα που το κακό...χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom